Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!

Notka

Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego! Uwaga! Weź udział w konkursie i wygraj jeden z dziesięciu mega-zestawów Delia, w skład których wchodzą kosmetyki do pielęgnacji włosów oraz kosmetyki kolorowe. Co musisz zrobić? Weź udział w dyskusji, załóż swój wątek na tym dedykowanym forum. Opowiedz o swoich przygodach i doświadczeniach z koloryzacją w domu, sprawdzonych sposobach na szybkie, łatwe i przyjemne farbowanie włosów.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 18:21   #61
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

ANEGDOTEK KILKA...


Opowiem Wam kilka moich przygód związanych z farbowaniem włosów


#1
Gdy miałam lat...17-obcięłam włosy na krótko. Tak chłopczyca z nieco dłuższymi pejsami po bokach- żałujcie że nie widziałyście włosy miałam w kolorze takiej zgaszonej marchewki. Pewnego dnia (czerwiec to chyba był bo szkoła się skończyła i za kilka dni wyjeżdżaliśmy na wakacje) zobaczyłam w jakimś czasopiśmie świetną krótką fryzurkę. Modelka miała super uczesanie, brązowe włosy i takie dłuższe pejsy po bokach, jaśniejsze od reszty głowy i tak fajnie wywinięte, lekko zakręcone.

Co zrobiła Aga? Ponieważ głowa młoda i gorąca chwyciłam za krem rozjaśniający (pewnie niektóre z was go pamiętają, w takim biało-niebieskim pudełeczku) i nałożyłam go na moje pejsy. Rozjaśniły się baardzo były prawie białe. By uzyskać pełen efekt, taki jak na zdjęciu, wzięłam dwa wąskie wałeczki i płyn do trwałej ondulacji (jeżu, jak on pachniał) nałożyłam śmierdziela na te pejsy i zawinęłam je na wałeczki.
Odczekałam tyle czasu ile uwzględniała instrukcja, zdjęłam wałeczki i zmyłam płyn. I co zobaczyłam ))) dwa prawie białe baranki pasące się na rudym trawniku. Myślałam że padnę- włosy skręcone maksymalnie, wyglądałam groteskowo. Gdy mnie rodzina zobaczyła myślałam że padną ze śmiechu- ha ha. A ja byłam załamana. Wakacje tuż tuż, wyjazd a ja wyglądam jak idź stąd i nie wracaj. Musiałam obciąć moje pejsy prawie do samej skóry. Nie ma to jak pomysłowość i impulsywność nastolatek






#2
Kolejna przygoda- całkiem niedawno. Jeszcze pracowałam w gabinecie stomatologicznym. Jako osoba która rozliczała przychodnię z NFZ , co jakiś czas musiałam chodzić na spotkania z Narodowym Funduszem Zdrowia. Przed jednym z takim spotkań postanowiłam wychłodzić swój kolor włosów ( wtedy na głowie miałam blond pasemka) i przygotowałam sobie płukankę- woda plus kilka kropel wodnego roztworu gencjany. Zmoczyłam włosy, wylałam na głowę wcześniej przygotowaną miksturę. Wysuszyłam włosy i ...szok. Patrzę w lustro a ja cała fioletowa! Nie wiem jakim cudem ale wlałam o wiele za dużo gencjany do wody czego efektem były pięknie fioletowe włosy. Zerknęłam w panice na zegarek ale musiałam już wychodzić by zdążyć na to spotkanie. W pośpiechu umyłam szybko głowę, fiolet nieco zelżał, ale minimalnie. I z takim kolorem musiałam pokazać się w auli gdzie było zgromadzone kilkaset osób. Chyba nie muszę pisać że praktycznie każdy patrzył się na mnie i na moje nieszczęsne włosięta. Wstyd!
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-10-04 o 18:23
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 19:30   #62
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

"...dwa prawie białe baranki pasące się na rudym trawniku".

Hahahahahahahahaha

wspaniałość!
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 08:39   #63
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Aga musze powiedziec, ze przez czytnie Twoje watku oraz obejrzenie zdjec wczoraj pod wplywem emocji przefarbowalam sie wiec w sumie zawdzieczam Tobie moja mala metamorfoze z jasno-zlotej blondynki stalam sie ciemna blondynka, a moze nawet jasno-brazowa (nie umiem rozroznic tych kolorow)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 08:51   #64
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
"...dwa prawie białe baranki pasące się na rudym trawniku".

Hahahahahahahahaha

wspaniałość!
Ty się nie śmiej, Ty współczuj

dziękuję Eo

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Aga musze powiedziec, ze przez czytnie Twoje watku oraz obejrzenie zdjec wczoraj pod wplywem emocji przefarbowalam sie wiec w sumie zawdzieczam Tobie moja mala metamorfoze z jasno-zlotej blondynki stalam sie ciemna blondynka, a moze nawet jasno-brazowa (nie umiem rozroznic tych kolorow)
oo, super Gold a pokazywałaś gdzieś?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 13:48   #65
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

na blogu wrzucilam zdjecia jeszcze raz dzieki bo to Twoj watek mnie zmotywowal do zmiany
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 13:50   #66
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

goldika - świetna zmiana, bardzo na plus!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-08, 18:34   #67
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
na blogu wrzucilam zdjecia jeszcze raz dzieki bo to Twoj watek mnie zmotywowal do zmiany
widziałam, świetnie wyszło
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 19:41   #68
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-09, 10:30   #69
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Cześć Aga!

Fajny filmik!
Mówiłaś w nim pod koniec, ze wybierasz się do fryzjera i szukasz porady, chętnie coś doradzę
Wydaje mi się, że najlepiej wyglądasz w długich, falowanych włosach. W związku z tym radziłabym nie skracać ich na długosci lecz nadać im kształtu. Jeśli masz dość cieniutkie włoski, to warto by fryzura nadawała im objętości, kształtu. Tylko nie można z tym przesadzić, żeby nie wyszła gwiazda z lat 80tych z "obskubaną" górą i jakimś smętnie wiszącym dołem włosów.
Kilka pomysłów:
- prosta długa grzywka i fale - http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura821763.htm - dziewczę to ma zdecydowanie nieciekawą minę, natomiast coś takiego chodzi mi po głowie dla ciebie. Ładnie ci w grzywkach, a taka postrzępiona i długa podkreśliłaby kształt twarzy.

- grzywka na bok i mocno wycieniowane włosy - http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura818381.htm - włoski muszą tworzyć różnej długości fale, na górze głowy powinny być zdecydowanie krótsze włosy aby całość tworzyła takie jakby stopnie na włosach


ja ostatnio zaszalałam i radykalnie skróciła włoski. Taka odmiana czasem bardzo się przydaje kobiecie. Może naszła pora abyś i Ty zaszalała? Masz bardzo ładny kształt twarzy i szyję, długie włosy zasłaniają takie walory. natomiast krótka fryzurka mogłaby je podkreślić !

- klasyczna krótka fryzura z grzywką - http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura824101.htm - świetnie dokreśla obrys twarzy i długość szyi

- odważna fryzura dla odważnej kobiety - http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura818687.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura819165.htm - asymetria

Co sądzisz o moich propozycjach?
nie jestem specjalistka, ale próbowałam pomóc mam nadzieje, ze się przydałam
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-10, 10:03   #70
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Cześć Aga!

Fajny filmik!
Mówiłaś w nim pod koniec, ze wybierasz się do fryzjera i szukasz porady, chętnie coś doradzę
Wydaje mi się, że najlepiej wyglądasz w długich, falowanych włosach. W związku z tym radziłabym nie skracać ich na długosci lecz nadać im kształtu. Jeśli masz dość cieniutkie włoski, to warto by fryzura nadawała im objętości, kształtu. Tylko nie można z tym przesadzić, żeby nie wyszła gwiazda z lat 80tych z "obskubaną" górą i jakimś smętnie wiszącym dołem włosów.
Kilka pomysłów:
- prosta długa grzywka i fale - http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura821763.htm - dziewczę to ma zdecydowanie nieciekawą minę, natomiast coś takiego chodzi mi po głowie dla ciebie. Ładnie ci w grzywkach, a taka postrzępiona i długa podkreśliłaby kształt twarzy.

- grzywka na bok i mocno wycieniowane włosy - http://ikf.styl.fm/fryzury-krecone/fryzura818381.htm - włoski muszą tworzyć różnej długości fale, na górze głowy powinny być zdecydowanie krótsze włosy aby całość tworzyła takie jakby stopnie na włosach


ja ostatnio zaszalałam i radykalnie skróciła włoski. Taka odmiana czasem bardzo się przydaje kobiecie. Może naszła pora abyś i Ty zaszalała? Masz bardzo ładny kształt twarzy i szyję, długie włosy zasłaniają takie walory. natomiast krótka fryzurka mogłaby je podkreślić !

- klasyczna krótka fryzura z grzywką - http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura824101.htm - świetnie dokreśla obrys twarzy i długość szyi

- odważna fryzura dla odważnej kobiety - http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura818687.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-krotkie/fryzura819165.htm - asymetria

Co sądzisz o moich propozycjach?
nie jestem specjalistka, ale próbowałam pomóc mam nadzieje, ze się przydałam
hej Emilko
zaraz na spokojnie obejrzę co mi wkleiłaś
Choć pewnie forum niedługo to zamkną więc nie obejdzie się bez wątku na metamorfozach. Muszę pstryknąć obecną fryzurę która jest raczej krótka. Nie mam już od jakiegoś czasu długich włosów.

Dziękuję za zainteresowanie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 08:15   #71
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś pomysły odn. mojej fryzury to zapraszam do mojego wątku na Metamorfozach -KLIK

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 17:15   #72
Agnieszkaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Aga proszę o pomoc!
Mam pewien problem z włosami. W piątek byłam u fryzjera aby je rozjaśnić i wyszłam z salonu z żółtymi włosami. Szybko kupiłam farbę Schwarzkopf Natural & Easy migdałowy jasny złocisty brąz jednak wyszły rude. Mój naturalny kolor to brąz i bardzo chcę do niego wrócić. Tylko nie wiem czy lepiej użyć szamponetkę kawowy brąz czy może jakąś farbę w kolorze brąz...
Co robiłaś gdy chciałaś zejść z rudego do brązu?
Agnieszkaa17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 19:43   #73
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Cytat:
Napisane przez Agnieszkaa17 Pokaż wiadomość
Aga proszę o pomoc!
Mam pewien problem z włosami. W piątek byłam u fryzjera aby je rozjaśnić i wyszłam z salonu z żółtymi włosami. Szybko kupiłam farbę Schwarzkopf Natural & Easy migdałowy jasny złocisty brąz jednak wyszły rude. Mój naturalny kolor to brąz i bardzo chcę do niego wrócić. Tylko nie wiem czy lepiej użyć szamponetkę kawowy brąz czy może jakąś farbę w kolorze brąz...
Co robiłaś gdy chciałaś zejść z rudego do brązu?
trzeba było napisac do mnie PW, zupełnie zapomniałam o tym wątku
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 17:35   #74
Muffaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Kolorowy zawrót głowy czyli moje przygody z farbowaniem.

Moje drogie Panie,

W skrócie opowiem Wam moją historię i bardzo was proszę o prady. Dlaczego tutaj piszę? Po kilkugodzinnej lekturze nie mam zielonego pojęcia gdzie mam to wrzucić...

Uwielbiam na sobie BLOND.! Z natury jestem niestety brunetką. Farbuje włoski od 5 lat. Zaczeło się od pasemek a skończyło na całych. Mianowicie, moje wlosy ostatnio przeszły multum zabiegów farbowania. Wyjechałam do Holandii (brak pieniążków na fryzjera) miałam miodowy kolorek, po pewnym czasie pojawił się odrost tak więc postanowiłam sama sobie to zrobić. Kupiłam dwie farby Syoss i Loreala cos w odcieniach jasnego blondu. 1 dnia zrobiłam Syossem, efekt.? Żółte. Drugiego fnia Lorealem, efekt.? Odrost dalej żółty, koncówki jaśniejsze. 3 dnia pożyczyłam od koleżanki Srebro - efekt.? Odrost dalej żółty tylko jaśniejszy, końcówki jasne. Hmm, pomyślałam sobie za krótko robiłam płukankę zrobiłam jeszcze raz, efekt.? NIEBIESKIE ((. 4 dnia pobiegłam do sklepu i kupiłam farbę w kolorze brązu (akcja rozgrywa się gdzieś 20-25 kwietnia). Wróciłam do Polski i znajomy namówił mnie na czarny. Oczywiście żałowałam ;((. (7-10maj). Załamana kolorem poprosiłam koleżankę (ucząca się fryzjerka) o pomoc. Nałożyła mi rozjaśniacz z Joanny - odrost plomienny ;d. koncówki ciemne, po czym farbę z Garniera koloru czekolady. (28maj). Nie podoba mi się w ogóle ;(.

Włosy mi się łamią - wykruszają. Są wysuszone.


Chcę blond. STANOWCZE TAK DLA BLONDU.! . ;(.
Kupiłam sobie juz farbę z Garniera taki platynowy blond. I teraz pytanie do Was moje drogie, co robić.?! Nie stać mnie na fryzjera . Kupić rozjaśniacz i potem nałożyć tą farbę.? Proszę pomóżcie ;(((((.


Poniżej pokażę Wam moje metamorfozy.

Muffaa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Delia Cosmetics – Koloryzacja w domu? Nic trudnego!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.