Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-01, 08:29   #4021
mmmysia
Przyczajenie
 
Avatar mmmysia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kathyza twoj± rad± uratowa³am siê saszetk± delii.Z tego co piszesz to 8.43 to bedzie ten odcieñ o który mi chodzi ale zastanawiam siê czy nie pomieszaæ z 7.43.Teraz po 8.44 mój odrost jest ja¶niejszy ni¿ reszta w³osów jak s± mokre to masakra ale po wysuszeniu ró¿nica zanika i nie rzuca siê tak bardzo.Pozdrawiam
mmmysia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-01, 15:36   #4022
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witajcie, ja juz po wizycie u fryzjera...I jestem bardzo zadowolona w³osy lsni± jak slonce
Po wywiadzie z fryzjerk± i opowiadan co przesz³y moje wlosy dowiedzia³am sie ze nie bylam daleko od uzyskania tego mojego rudego kolorku

Op³aci³o sie bo jestem zadowolona farba Revlon 7,44
Tylko teraz zacznie sie jazda jak ten kolor pielêgnowac

oto fotki w ¶wietle dziennym bez lampy...wiec duzego przek³amania koloru nie ma...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz2011.jpg (11,1 KB, 154 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2012.jpg (17,9 KB, 149 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2013.jpg (13,8 KB, 77 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2036.jpg (153,8 KB, 97 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2040.jpg (26,1 KB, 117 za³adowañ)
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-01, 16:08   #4023
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

moni@ bardzo ladny kolorek, i znowu sie potwierdza, ze prawdziwie rude wlosy to te na poziomie 7
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-01, 16:09   #4024
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie, ja juz po wizycie u fryzjera...I jestem bardzo zadowolona w³osy lsni± jak slonce
Po wywiadzie z fryzjerk± i opowiadan co przesz³y moje wlosy dowiedzia³am sie ze nie bylam daleko od uzyskania tego mojego rudego kolorku

Op³aci³o sie bo jestem zadowolona farba Revlon 7,44
Tylko teraz zacznie sie jazda jak ten kolor pielêgnowac

oto fotki w ¶wietle dziennym bez lampy...wiec duzego przek³amania koloru nie ma...
Monia, ziom, wróci³a¶! Ju¿ siê zastanawia³am co siê z Tob± dzieje ¦liczny kolorek i bardzo siê cieszê, ¿e po tych wszystkich przej¶ciach jeste¶ zadowolona Gdyby¶ potrzebowa³a co¶ na szybko do koloru, z kosmetyków drogeryjnych to polecam od¿ywki Dove i Pantene do farbowanych - fajne
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-01, 16:34   #4025
Ania_92
Raczkowanie
 
Avatar Ania_92
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 401
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam
Mam pytanko .. mój kolor w³osów to blond. Taki normalny blond, nie jest jasny, ani ciemny. Chce spróbowaæ z rudym, bo wszyscy mówi±, ¿e by³oby mi w tym kolorze dobrze. Tylko na pocz±tek chce u¿yæ szamponetki na kilka zmyæ(jakby mi siê nie spodoba³o to by siê 'wypra³y' i koniec), wiêc teraz pytanie, jak± muszê wybraæ ? Chcia³abym takie miedziane..nie jakie¶ marchewkowe, czy czerwone, tylko takie w³a¶nie miedziane.. da³oby rade z jaki¶ szamponetek taki zrobiæ ? Co¶ takiego : http://i55.tinypic.com/jzbj8i.jpg ?
__________________
" ¯yj tak, by zmieniæ swoj± pierwsz± pora¿kê w ostateczne zwyciêstwo ! "
Ania_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-01, 16:55   #4026
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
moni@ bardzo ladny kolorek, i znowu sie potwierdza, ze prawdziwie rude wlosy to te na poziomie 7
Tak, i podejrzewam ze gdyby mi tamta dekoloryzacja wysz³a tak ja ta teraz to Majirel 7,44 tez by tak wysz³a....tylko tu mam czysta miedz a Majirel mi wpada³a w czerwien bardzo, nawet fryzjerka mowila zebym przynios³a jej fotki bo byla ciekawa dlaczego....

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Monia, ziom, wróci³a¶! Ju¿ siê zastanawia³am co siê z Tob± dzieje ¦liczny kolorek i bardzo siê cieszê, ¿e po tych wszystkich przej¶ciach jeste¶ zadowolona Gdyby¶ potrzebowa³a co¶ na szybko do koloru, z kosmetyków drogeryjnych to polecam od¿ywki Dove i Pantene do farbowanych - fajne
Tak teraz jestem waszym ziomem rudym ziomem...

Kupilam dzis Dove w³asnie do farbowanych Dziekuje za informacje, jak¿e pomocn±...
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-01, 19:23   #4027
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Moni@ -rudzielcu, bardzo siê cieszê. Bardzo ³adny kolor - Melina dobrze ci doradzi³a, dodam ¿e szampon Dove do suchych jest wspania³y, i nie wyp³ukuje koloru. Po dekoloryzcji i farbowaniu jak raz bo nie pl±cze w³osów.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez mmmysia Poka¿ wiadomo¶æ
Kathyza twoj± rad± uratowa³am siê saszetk± delii.Z tego co piszesz to 8.43 to bedzie ten odcieñ o który mi chodzi ale zastanawiam siê czy nie pomieszaæ z 7.43.Teraz po 8.44 mój odrost jest ja¶niejszy ni¿ reszta w³osów jak s± mokre to masakra ale po wysuszeniu ró¿nica zanika i nie rzuca siê tak bardzo.Pozdrawiam
Przy nastêpnym farbowaniu aby wyrównaæ odrost w twoim przypadku da³a bym od odrostu wodê o mniejszym stê¿eniu.
Mo¿e przetrzyma³a¶ farbê aplikowan± od skóry tz nak³ada³a¶ najpierw na odrosty? (ja tak robiê ale mój odrost jest ciemny).
Ja bym miesza³a ze wzglêdu ¿e kolor bêdzie trwalszy i ³adniejszy
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 19:34   #4028
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

[QUOTE=kathy579;25449068]Moni@ -rudzielcu, bardzo siê cieszê. Bardzo ³adny kolor - Melina dobrze ci doradzi³a, dodam ¿e szampon Dove do suchych jest wspania³y, i nie wyp³ukuje koloru. Po dekoloryzcji i farbowaniu jak raz bo nie pl±cze w³osów.[COLOR="Silver"]

Kathy, wasnie mia³am zapytac o ten szampon bo czyta³am ze dobry jest do suchych i zniszczonych..dzieki

Szlam z pociagu to kazdy gapi³ sie na mnie, nie wiedzia³am czy zle wygl±dam czy ludziska w szoku byli, w tej malej miescinie w ktorej przêdê
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-01, 19:49   #4029
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Moni@ w koñcu Ci siê uda³o Te¿ by³am ciekawa, gdzie siê podziewasz, a tu, proszê, okazuje siê, ¿e walczy³a¶ o rudo¶æ Na pocz±tku mo¿e byæ ciê¿ko utrzymaæ kolor. Ja rude w³osy te¿ uzyska³am u fryzjera i pamiêtam, ¿e ju¿ po pierwszym myciu by³a znaczna ró¿nica w kolorze, a po trzech by³am zrozpaczona, bo w³a¶ciwie by³ to bardziej blond ni¿ rudy, ale po tych kilku ³adnych miesi±cach farbowania, kolor d³ugo siê utrzymuje. Powodzenia w pielêgnacji ¿yczê
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-01, 20:12   #4030
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Moni@ w koñcu Ci siê uda³o Te¿ by³am ciekawa, gdzie siê podziewasz, a tu, proszê, okazuje siê, ¿e walczy³a¶ o rudo¶æ Na pocz±tku mo¿e byæ ciê¿ko utrzymaæ kolor. Ja rude w³osy te¿ uzyska³am u fryzjera i pamiêtam, ¿e ju¿ po pierwszym myciu by³a znaczna ró¿nica w kolorze, a po trzech by³am zrozpaczona, bo w³a¶ciwie by³ to bardziej blond ni¿ rudy, ale po tych kilku ³adnych miesi±cach farbowania, kolor d³ugo siê utrzymuje. Powodzenia w pielêgnacji ¿yczê
Schowa³am sie do norki

W koncu kase "nazbiera³am" i posz³am do fryzjerka

Dziekuje, o jak ja bede pie¶ci³a te moje wloski
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-01, 21:06   #4031
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
moni@ bardzo ladny kolorek, i znowu sie potwierdza, ze prawdziwie rude wlosy to te na poziomie 7
o!! tak moja droga najprawdziwsza prawda
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 21:08   #4032
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
oto fotki w ¶wietle dziennym bez lampy...wiec duzego przek³amania koloru nie ma...
Moni@, piêkny kolor wyszed³!
w koñcu siê doczeka³a¶
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-01, 21:41   #4033
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy a ja dodalam na koncowki d¿od¿obe i mi zszedl kolor z koncowek , znowu farbowanie

ps. widzialam dzisiaj najbardziej zjarany doslownie rudy puch na glowie kobiety
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-01, 22:02   #4034
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy a ja dodalam na koncowki d¿od¿obe i mi zszedl kolor z koncowek , znowu farbowanie

ps. widzialam dzisiaj najbardziej zjarany doslownie rudy puch na glowie kobiety
Lepiej nic nie mów bo ja kupi³am wczoraj avocado -wypróbujê za 2 tygodnie przed farbowaniem. O matko!! ja czêsto widzê kogo¶ z totalnie zniszczonymi w³osami, ale w pamiêci mi utkwi³a dziewczyna która mia³a totalnie zniszczone pusz±ce siê w³osy które w dodatku by³y prostowane
Julianna jak ci kiedy¶ wpadnie w rêce Intensive Deep Repair Mask z Osmo - nowa wersja w tubie 250 ml - to kup, rewelacja i sk³ad bardzo fajny, ma ró¿ne zbilansowane oleje i wyci±gi, nie do¶æ ¿e regeneruje to jeszcze kontroluje wydzielanie ³oju - w³osy po niej jak po najlepszym jedwabiu no i nie ma silikonów (chocia¿ ja je lubiê) - farba nie wyp³ukuje siê.

Nie wiem czy widzia³y¶cie, Wella wypu¶ci³a now± seriê od¿ywek i szamponów po 500 ml ka¿da teraz jest promocja w Ross...jest te¿ do farbowanych
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-01, 22:24   #4035
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy zaraz sprawdze dokladnie cene tego cuda na kwc, jesli mnie nie zabije to znacznie szybciej moze wpasc w moje rece; jest we fryzjerskich czy jak?? , dzieki za info

no wlasnie duzo dziewczyn juz te zjarane wlosy spala prostownica, zwlaszcza brazowlosych, ale to co dzisiaj widzialam to cos mega dziwnego nie wiem jakim cudem to sie glowy trzymalo
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:07   #4036
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

I jednak decydujê siê na farby profesjonalne Chcê kupiæ taki kolor http://elgon.pl/sklep/miedziany-czer...ond-p-167.html Nie bêdzie za ¿arówiasty? Obecnie mam jasny blond z prze¶witami popielatego. Jaki utleniacz powinnam kupiæ? Ile procent?
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:13   #4037
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

A ja mam takie pytanie, dlaczego nie zdecydujesz siê na farby, których u¿ywaj± dziewczyny- które zosta³y ju¿ przetestowane i wiemy mniej wiêcej jaki efekt daj± w rzeczywisto¶ci? Pomijaj±c konkretne kolory, bardziej chodzi mi o producentów.
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-02, 13:16   #4038
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam takie pytanie, dlaczego nie zdecydujesz siê na farby, których u¿ywaj± dziewczyny- które zosta³y ju¿ przetestowane i wiemy mniej wiêcej jaki efekt daj± w rzeczywisto¶ci? Pomijaj±c konkretne kolory, bardziej chodzi mi o producentów.
¦ledzê w±tek od niedawna i niestety nie wiem jakich farb u¿ywaj± inne wiza¿anki. Poza tym nie mam konta na allegro wiêc jedynie mog³abym kupiæ w jakim¶ sklepie internetowym.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-02, 20:03   #4039
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy zaraz sprawdze dokladnie cene tego cuda na kwc, jesli mnie nie zabije to znacznie szybciej moze wpasc w moje rece; jest we fryzjerskich czy jak?? , dzieki za info

no wlasnie duzo dziewczyn juz te zjarane wlosy spala prostownica, zwlaszcza brazowlosych, ale to co dzisiaj widzialam to cos mega dziwnego nie wiem jakim cudem to sie glowy trzymalo
Sklep z kosmetykami fryzjerskimi 24 z³
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 20:43   #4040
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

to tanio, dzieki
ja wlasnie ide testowac te carin-maske
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-02, 20:52   #4041
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Te¿ mi siê tak wydaje ¿e nie drogo, bardzo zmiêkcza i wyg³adza w³osy - zapach delikatnego kokosa, fajniejszy od zapachu Kalosa bo delikatniejszy.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ
I jednak decydujê siê na farby profesjonalne Chcê kupiæ taki kolor http://elgon.pl/sklep/miedziany-czer...ond-p-167.html Nie bêdzie za ¿arówiasty? Obecnie mam jasny blond z prze¶witami popielatego. Jaki utleniacz powinnam kupiæ? Ile procent?
7.45 blond miedziano-mahoniowy, utleniacz 6%.

Natomiast je¶li chcesz mocniej przyciemniæ to wystarczy woda 3%.
Mahoñ czasami daje na w³osach ró¿ow± po¶wiatê, dlatego przed fina³owym farbowaniem ca³o¶ci proponujê test na kosmyku w³osów.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-02, 20:53   #4042
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ
¦ledzê w±tek od niedawna i niestety nie wiem jakich farb u¿ywaj± inne wiza¿anki. Poza tym nie mam konta na allegro wiêc jedynie mog³abym kupiæ w jakim¶ sklepie internetowym.
Wybór farby oczywi¶cie jest Twoim wyborem, ale za³o¿enie konta na allegro nie boli Farby, które czêsto by³y opisywane w tym w±tku to np. Majirel L'Oreala, Vitality's (mój osobisty faworyt), zdaje siê kto¶ mia³ jeszcze do¶wiadczenia z Alfaparf i Rene Blanchee. O farbach Elgonu nie wiem nic, my¶lê ¿e kolor w rzeczywisto¶ci mo¿e byc ja¶niejszy ni¿ na próbnuki (skoro to poziom 7), na pewno no bêdzie bardziej rudy ni¿ czerwony Powodzenia.
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-02, 20:57   #4043
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

o elgonie wiem tylko, ze podobno ma interesujacy rozjasniacz czy tez dekoloryzator, tylko , ze ma tylez zachwytow co rozpaczliwych recenzji na koncie
mozna jeszcze zamowic od radzia, osobiscie mam zle doswiadczenia, ale moze tylko mnie zawiodl a ma i vitalitys i inne fajne
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-02, 21:13   #4044
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ


7.45 blond miedziano-mahoniowy, utleniacz 6%.

Natomiast je¶li chcesz mocniej przyciemniæ to wystarczy woda 3%.
Mahoñ czasami daje na w³osach ró¿ow± po¶wiatê, dlatego przed fina³owym farbowaniem ca³o¶ci proponujê test na kosmyku w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Wybór farby oczywi¶cie jest Twoim wyborem, ale za³o¿enie konta na allegro nie boli Farby, które czêsto by³y opisywane w tym w±tku to np. Majirel L'Oreala, Vitality's (mój osobisty faworyt), zdaje siê kto¶ mia³ jeszcze do¶wiadczenia z Alfaparf i Rene Blanchee. O farbach Elgonu nie wiem nic, my¶lê ¿e kolor w rzeczywisto¶ci mo¿e byc ja¶niejszy ni¿ na próbnuki (skoro to poziom 7), na pewno no bêdzie bardziej rudy ni¿ czerwony Powodzenia.
Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
o elgonie wiem tylko, ze podobno ma interesujacy rozjasniacz czy tez dekoloryzator, tylko , ze ma tylez zachwytow co rozpaczliwych recenzji na koncie
mozna jeszcze zamowic od radzia, osobiscie mam zle doswiadczenia, ale moze tylko mnie zawiodl a ma i vitalitys i inne fajne

Dziêki kochane wiza¿anki za informacje w sprawie farb. Jednak rezygnujê z marki Elgon. A z L'Oreal to Majirel jest najlepsza? Co s±dzicie o Luo Color? Bo znalaz³am na jednej stronie fajny zestaw: farba + rewelator 7,5% + szampon zamykaj±cy koloryzacjê za 40 z³. Jak dla osoby pocz±tkuj±cej to s±dzê ¿e taki zestaw by³y chyba ok.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-02, 22:07   #4045
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

luo o ile sie nie myle to bez amoniaku wiec jesli masz ciemniejsze wloski moze nie dac rady. natomiast musze juz dzisiaj znikac i nie moge sprawdzic inf, pisze z pamieci wiec musisz sie upewnic co i jak. ja lubilam majirel, vitalitys , revlon(chociaz mnie uczulil), teraz Renee.
mysle, ze podjelas dobra decyzje
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-03, 09:35   #4046
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
luo o ile sie nie myle to bez amoniaku wiec jesli masz ciemniejsze wloski moze nie dac rady. natomiast musze juz dzisiaj znikac i nie moge sprawdzic inf, pisze z pamieci wiec musisz sie upewnic co i jak. ja lubilam majirel, vitalitys , revlon(chociaz mnie uczulil), teraz Renee.
mysle, ze podjelas dobra decyzje
Tak siê akurat sk³ada ¿e teraz mam w³osy w kolorze jasnego blondu wiêc s±dzê ¿e farba powinna dobrze z³apaæ. Swój naturalny obecnie mam ¶redni blond taki myszowaty bo kiedy¶ jako nastolatka to mia³am du¿o ja¶niejsze. Z tego co ja wiem to bez amoniaku jest L'Oreal Inoa a o Luo Color nic takiego nie wyczyta³am.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-03, 12:54   #4047
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Przeczyta³am dzisiaj spsób u¿ycia jednej z farb profesjonalnych - "po up³ywie czasu trzymania starannie zmalaksowaæ i sp³ukaæ" Mo¿e mi kto¶ wyt³umaczyæ o co dok³adnie chodzi?
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-03, 14:52   #4048
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ
Przeczyta³am dzisiaj spsób u¿ycia jednej z farb profesjonalnych - "po up³ywie czasu trzymania starannie zmalaksowaæ i sp³ukaæ" Mo¿e mi kto¶ wyt³umaczyæ o co dok³adnie chodzi?
Przed zmyciem farby, trzeba zmoczyæ delikatnie w³osy , wymasowaæ/spieniæ i dopiero potem dok³adnie sp³ukaæ Przynajmniej ja to tak rozumiem i tak robiê Chocia¿ mo¿e lepiej, ¿eby siê kathy lub która¶ z bardziej do¶wiadczonych dziewczyn wypowiedzia³a
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13
roztrzepaniec989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-03, 19:55   #4049
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez roztrzepaniec989 Poka¿ wiadomo¶æ
Przed zmyciem farby, trzeba zmoczyæ delikatnie w³osy , wymasowaæ/spieniæ i dopiero potem dok³adnie sp³ukaæ Przynajmniej ja to tak rozumiem i tak robiê Chocia¿ mo¿e lepiej, ¿eby siê kathy lub która¶ z bardziej do¶wiadczonych dziewczyn wypowiedzia³a
i oddzieliæ farbê od skóry g³owy...pozostawiæ na chwilê sp³ukaæ.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ
Tak siê akurat sk³ada ¿e teraz mam w³osy w kolorze jasnego blondu wiêc s±dzê ¿e farba powinna dobrze z³apaæ. Swój naturalny obecnie mam ¶redni blond taki myszowaty bo kiedy¶ jako nastolatka to mia³am du¿o ja¶niejsze. Z tego co ja wiem to bez amoniaku jest L'Oreal Inoa a o Luo Color nic takiego nie wyczyta³am.
Je¶li masz lekkie refleksy to Luo nie pokryje a jedynie podkre¶li je.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-03, 20:11   #4050
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
i oddzieliæ farbê od skóry g³owy...pozostawiæ na chwilê sp³ukaæ.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------


Je¶li masz lekkie refleksy to Luo nie pokryje a jedynie podkre¶li je.

No nic kupi³am ju¿ Luo w sklepie internetowym. Jak farbowanie nie wyjdzie to najwy¿ej kupiê co¶ innego. W nastêpnym tygodniu powinnam dostaæ. Po zafarbowaniu dam znaæ jak wysz³o. Zrobiê te¿ zdjêcia.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.