Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-30, 15:04   #2851
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ja mam te ze zdjęcia, ale tylko karta i bransoletka
Fajne!
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
wczoraj moja matka, która lubi mnie zdenerwować, powiedziała,że mam BRĄZOWE włosy ja i tak uważam, że mam średni blond
3/4 kobiet nie umie odroznic kolorow wlosow... a jeszcze wiecej na slowo blond mysli tylko o slomkach i platynach ty na pewno nie masz brazowych
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 16:29   #2852
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Cześć! To ja wrzucam mój 8-miesięczny odrost, kolor trochę przekłamany, bo robiłam z lampą, potem w słońcu (wczoraj się opaliłam!!!)
U Ciebie to co zdjecie to inny kolor wychodzi. Wyglada mi to na bezowy sredni blond, dlatego pewnie skojarzenie z brazem.

Dziewczyny, ostatnio nie mam pomyslu, jak tu dbac o wlosy. Myje je tylko... i to cala pielegnacja
- Oleje stosuje raz na ruski rok, bo mi jednak obciazaja wlosy.
- Po siemieniu wlosy sa calkiem ok, ale za to swedzi mnie skora glowy
- Jantaru u mnie nie dostane (nie mieszkam w PL)
No i co ja mam w ogole stosowac?
Wezcie mnie zdopingujcie jakos, bo jak juz zapuszczam swoje, to nie po to zeby mi wyrosly slabe i lamliwe tylko maja byc zdrowe, blyszczace i mocne, tylko jak tak dalej pojdzie to nic z tego nie bedzie...
A ogolnie u mnie niedlugo bedzie pol roku, jak ten czas leci.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 18:01   #2853
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

Oj ale długaśne masz
Jeeej dzięki dla mnie to krótkie one są, bo zawsze miałam długie, ale nie narzekam, nawet mi się podobają, najważniejsze to żeby były zdrowe długość to sprawa dla mnie drugorzędna, a nawet powiedziałabym, że w ogóle mi na tym nie zależy

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
U Ciebie to co zdjecie to inny kolor wychodzi. Wyglada mi to na bezowy sredni blond, dlatego pewnie skojarzenie z brazem.

Dziewczyny, ostatnio nie mam pomyslu, jak tu dbac o wlosy. Myje je tylko... i to cala pielegnacja
- Oleje stosuje raz na ruski rok, bo mi jednak obciazaja wlosy.
- Po siemieniu wlosy sa calkiem ok, ale za to swedzi mnie skora glowy
- Jantaru u mnie nie dostane (nie mieszkam w PL)
No i co ja mam w ogole stosowac?
Wezcie mnie zdopingujcie jakos, bo jak juz zapuszczam swoje, to nie po to zeby mi wyrosly slabe i lamliwe tylko maja byc zdrowe, blyszczace i mocne, tylko jak tak dalej pojdzie to nic z tego nie bedzie...
A ogolnie u mnie niedlugo bedzie pol roku, jak ten czas leci.
A może jakieś maski? Podobno te z Pilomaxu nie obciążają w ogóle włosów mam na nie chętkę, ale biovax zalega mi w szafie i jakoś skończyć mi się nie chce, bo strasznie obciążał mi włosy
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 19:46   #2854
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ostatnio nie mam pomyslu, jak tu dbac o wlosy. Myje je tylko... i to cala pielegnacja
- Oleje stosuje raz na ruski rok, bo mi jednak obciazaja wlosy.
- Po siemieniu wlosy sa calkiem ok, ale za to swedzi mnie skora glowy
- Jantaru u mnie nie dostane (nie mieszkam w PL)
No i co ja mam w ogole stosowac?
Wezcie mnie zdopingujcie jakos, bo jak juz zapuszczam swoje, to nie po to zeby mi wyrosly slabe i lamliwe tylko maja byc zdrowe, blyszczace i mocne, tylko jak tak dalej pojdzie to nic z tego nie bedzie...
A ogolnie u mnie niedlugo bedzie pol roku, jak ten czas leci.
może odrzuć silikony, zacznij stosować naturalne szampony, odżywki, np. z alterry poczytaj na wątku dla kręconowłosych
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 19:57   #2855
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

przeglądam właśnie wątek "pochwalmy się swoimi włosami". swoje odczucia pozwolę sobie zawrzeć w jednym słowie ZAZDROŚĆ. jaki to człowwiek był głupi za młodu
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 20:07   #2856
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ale gonicie dziewczeta Ja dzisiaj bylam u fryzjera i mam cala grzywke naturalna Za tydzien jeszcze tylko podetne koncowki Ktos tu mowil o opalaniu...ja nie dosc ze sie spieklam, to jeszcze krzywo bo na dzialce i mam teraz od bluzki takie slady
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 20:27   #2857
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
Jeeej dzięki dla mnie to krótkie one są, bo zawsze miałam długie, ale nie narzekam, nawet mi się podobają, najważniejsze to żeby były zdrowe długość to sprawa dla mnie drugorzędna, a nawet powiedziałabym, że w ogóle mi na tym nie zależy

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------



A może jakieś maski? Podobno te z Pilomaxu nie obciążają w ogóle włosów mam na nie chętkę, ale biovax zalega mi w szafie i jakoś skończyć mi się nie chce, bo strasznie obciążał mi włosy
Zapomnialam pochwalich Twoje cudne wloski! Sa takie jedwabiste Moze masz racje z tymi maskami, chyba sprobuje, bo nigdy nie stosowalam bojac sie przyklapnietych wlosow.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
może odrzuć silikony, zacznij stosować naturalne szampony, odżywki, np. z alterry poczytaj na wątku dla kręconowłosych
Wlasciwie to stosuje juz od dawna pielengnacje bezsilikonowa i dobrze na tym wychodze. Niestety nie jestem kreconowlosa - choc chcialabym miec takie slodkie kreciolki jak Ty , a mam niestety wlosy proste jak drut. Dlatego chyba jeszcze tylko dam szanse tym odzywkom z Alterry bo ogolnie lubie ta firme i byc moze zdarzy sie cud i nie obciaza mi wlosow.
Apropos przyklapnietych wlosow taka mala dygresja: ostatnio po takiej kuracji mialam strasznie przyklapniete wlosy. Otwieram kolezance drzwi a ona od progu wola: "Wygladasz jakby cie krowa oblizala!" Nic dodac, nic ujac...
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 20:32   #2858
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość

Wlasciwie to stosuje juz od dawna pielengnacje bezsilikonowa i dobrze na tym wychodze. Niestety nie jestem kreconowlosa - choc chcialabym miec takie slodkie kreciolki jak Ty , a mam niestety wlosy proste jak drut. Dlatego chyba jeszcze tylko dam szanse tym odzywkom z Alterry bo ogolnie lubie ta firme i byc moze zdarzy sie cud i nie obciaza mi wlosow.
może suplementy diety, jakieś witaminki? albo łykaj oleje w kapsułkach, np. tran, olejek z wiesiołka skoro Ci włoski obciążają po pierwszym olejowaniu miałam tłuste włosy, bo źle zmyłam, a teraz mam normalne. mi to akurat bardzo służy i włosy się mniej przetłuszczają. a alterra fakt, ma dobre odżywki. sama posiadam jedną, potem mam isanę z babassu, też dobra. a tak to stosuję tylko jedwab
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 07:06   #2859
Tasiax
Rozeznanie
 
Avatar Tasiax
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 891
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Już dość długo nie farbuję i raczej niemożliwe, żeby nie było w ogóle odrostów. Podejrzewam więc, że jakoś się zgrywają z tym nieszczęsnym kolorem farby. Ciekawe czy później się odrościki 'pokażą'
__________________

K.
Tasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 07:32   #2860
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Wiecie co? snilo mi sie, ze moje wlosy zrobily sie krecone !!!!!
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 08:55   #2861
Tasiax
Rozeznanie
 
Avatar Tasiax
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 891
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ale gonicie dziewczeta Ja dzisiaj bylam u fryzjera i mam cala grzywke naturalna Za tydzien jeszcze tylko podetne koncowki Ktos tu mowil o opalaniu...ja nie dosc ze sie spieklam, to jeszcze krzywo bo na dzialce i mam teraz od bluzki takie slady
Ja tak samo nie dość, że cała twarz czerwona to mnie tak ramiona pieką, że nie idzie wytrzymać Od bluzki też takie ślady, że masakra
__________________

K.
Tasiax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 09:54   #2862
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Zapomnialam pochwalich Twoje cudne wloski! Sa takie jedwabiste Moze masz racje z tymi maskami, chyba sprobuje, bo nigdy nie stosowalam bojac sie przyklapnietych wlosow.
Haha szkoda, że w dotyku takie jedwabiste nie są ostatnio umyłam je odżywką aloesową z mrs. potters i jestem zachwycona, oczywiście nie myłam ich całych, bo to strasznie mi kiedyś włosy obciążało na skalp poszła ziaja ulga i takie mięciutkie były, co prawda skrętu ani trochę to nie poprawiło już mi nawet na tym nie zależy chyba już mi się tak będą falować do końca życia, bo kiedyś miałam mocniej zakręcone, a teraz to tak nijak

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
Ja tak samo nie dość, że cała twarz czerwona to mnie tak ramiona pieką, że nie idzie wytrzymać Od bluzki też takie ślady, że masakra
to chyba jestem jedyna tu nieopalana, wczoraj wysiedziałam godzinę na słońcu, jakoś nie lubię takich wysokich temperatur, źle się czuję w taką pogodę
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:06   #2863
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

spirytusmovens nie martw się nie jesteś sama, ja to dopiero jestem bladzioch Nie lubię siedzieć na słońcu, zaraz mnie łepetyna boli i nie mam do tego cierpliwości. Z resztą ciężko się opalam, wyglądam jak czerwony rak, złazi mi skóra i wyskakuje pełno pieprzyków. Jestem typowym chłodnym latem i opalenizna mi nie pisana, nawet nie dobrze wyglądam w ciemniejszej wersji

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-13 o 18:20 Powód: przywrocenie postu
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:14   #2864
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
spirytusmovens nie martw się nie jesteś sama, ja to dopiero jestem bladzioch Nie lubię siedzieć na słońcu, zaraz mnie łepetyna boli i nie mam do tego cierpliwości. Z resztą ciężko się opalam, wyglądam jak czerwony rak, złazi mi skóra i wyskakuje pełno pieprzyków. Jestem typowym chłodnym latem i opalenizna mi nie pisana, nawet nie dobrze wyglądam w ciemniejszej wersji
mam tak samo
w sumie to mówią, że jestem zimowym człowiekiem, bo w upałach się męczę. nienawidzę się opalać
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 11:20   #2865
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
U Ciebie to co zdjecie to inny kolor wychodzi. Wyglada mi to na bezowy sredni blond, dlatego pewnie skojarzenie z brązem.
też tak myślę, póki odrost był krótszy, myslałam, że jest złoty, potem że popielaty, teraz myślę, ze jest neutralny, taki właśnie beżowy

poza tym, chyba naturalne kolory mają troszkę inną numerację niz farby. bo nawet jesli mam średni blond, to w palecie farb zawsze wygląda na jasniejszy (poziom 8 minimum). może to te naturalne refleksy!

co do długości, to zadowoliłabym się takim bobem, jaki miała Rihanna w Don;t stop the music, chcę równe cięcie, bez cieniowania, ale teraz niestety muszę przecierpieć ten okres...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 12:18   #2866
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
spirytusmovens nie martw się nie jesteś sama, ja to dopiero jestem bladzioch Nie lubię siedzieć na słońcu, zaraz mnie łepetyna boli i nie mam do tego cierpliwości. Z resztą ciężko się opalam, wyglądam jak czerwony rak, złazi mi skóra i wyskakuje pełno pieprzyków. Jestem typowym chłodnym latem i opalenizna mi nie pisana, nawet nie dobrze wyglądam w ciemniejszej wersji
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mam tak samo
w sumie to mówią, że jestem zimowym człowiekiem, bo w upałach się męczę. nienawidzę się opalać
Haha no to jakieś pocieszenie ja akurat opalam się, ale najpierw na czerwono, a później to wychodzi jakoś tak brudno przynajmniej mi się tak wydaje zawsze :P po za tym też nie powinnam się opalać, bo mam dużo znamion niestety a mój wymarzony kraj do zamieszkania i odwiedzenia po pierwsze to Szwecja tam lato nie jest za gorące, a odkąd przeczytałam przewodnik po Skandynawii to się zakochałam

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
też tak myślę, póki odrost był krótszy, myslałam, że jest złoty, potem że popielaty, teraz myślę, ze jest neutralny, taki właśnie beżowy

poza tym, chyba naturalne kolory mają troszkę inną numerację niz farby. bo nawet jesli mam średni blond, to w palecie farb zawsze wygląda na jasniejszy (poziom 8 minimum). może to te naturalne refleksy!

co do długości, to zadowoliłabym się takim bobem, jaki miała Rihanna w Don;t stop the music, chcę równe cięcie, bez cieniowania, ale teraz niestety muszę przecierpieć ten okres...
nie martw się szybko zleci ja się zawsze tak pocieszam :P jak sobie pomyśle, że niedawno był sylwester, a teraz...ho,ho
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 12:43   #2867
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
a mój wymarzony kraj do zamieszkania i odwiedzenia po pierwsze to Szwecja tam lato nie jest za gorące, a odkąd przeczytałam przewodnik po Skandynawii to się zakochałam
ja bym mogła Finlandię wybrać <3
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 13:14   #2868
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ja bym mogła Finlandię wybrać <3
do Finlandii to ja najwyżej pojechałabym to klubu Tavastia na koncert mojej starej miłości okresu młodości - HIM
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 14:19   #2869
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ja bym mogła Finlandię wybrać <3
Finlandia też wchodzi w grę i Norwegia zresztą też :P ja to wszystko kocham ^^
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 15:25   #2870
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
do Finlandii to ja najwyżej pojechałabym to klubu Tavastia na koncert mojej starej miłości okresu młodości - HIM
albo the rasmus
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 20:03   #2871
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
Ja tak samo nie dość, że cała twarz czerwona to mnie tak ramiona pieką, że nie idzie wytrzymać Od bluzki też takie ślady, że masakra
A ja mam slady od szortów i stanika (falbanka na biuście ) i też się spiekłam, plecy mnie pieką i uda okropnie a z przodu też jestem czerwona, ale nie boli -jutro pewnie z przodu będzie brąz a z tyłu burak

TŻ tego nei znosi -w sensie tych odbić ubrań -ale ja na solarium nie chodzę (nigdy nie byłam!) i wyrównać nie pójdę
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
co do długości, to zadowoliłabym się takim bobem, jaki miała Rihanna w Don;t stop the music, chcę równe cięcie, bez cieniowania, ale teraz niestety muszę przecierpieć ten okres...
szybko zleci, zobaczysz
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
Haha no to jakieś pocieszenie ja akurat opalam się, ale najpierw na czerwono, a później to wychodzi jakoś tak brudno przynajmniej mi się tak wydaje zawsze :P po za tym też nie powinnam się opalać, bo mam dużo znamion niestety a mój wymarzony kraj do zamieszkania i odwiedzenia po pierwsze to Szwecja tam lato nie jest za gorące, a odkąd przeczytałam przewodnik po Skandynawii to się zakochałam
Cytat:
Finlandia też wchodzi w grę i Norwegia zresztą też :P ja to wszystko kocham ^^
Ja też tak mam -najpierw na raczka, ale tak 1-2 dni i się robi taka brzoskwiniowo-brązowo-brudna opalenizna ale ja uwielbiam wygrzewać się na słońcu
Ja to bym chciała mieszkać w Australii... Albo na jakiejś tropikalnej wyspie. Bo z natury ciepłolubna jestem
Ale przez tą ciepłolubność i zamiłowanie do spędzania czasu na słońcu muszę trochę czasu poświęcać znamionom. Na szczęście nie mam ich dużo i na razie nie widzę, by coś nowego się pojawiło. Tak sobie właśnie pomyślałam, że może by je sfotografować i gdzieś przechowywać i tak kontrolować np. dwa razy do roku. Bo ja takie, które bym ewentualnie o coś mogła podejrzewać mam ze 2-3. Nie zauważyłam, by się zmieniały, ale mają nieregularny kształt, a takie podobno trzeba mieć na uwadze.


A w ogóle użyłam sobie wczoraj Isany z Babasem jako normalną odżywkę (a nie jako pierwsze O w OMO) i muszę powiedzieć, że jest rewelacyjna Włosy miękkie, lejące się, gładkie... W życiu bym się tego po odżywce za 5 zł nie spodziewała. Będę jej teraz regularnie używać, bo Alterra coś mnie obciąża ostatnio.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-05-01 o 20:05
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 20:35   #2872
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

A w ogóle użyłam sobie wczoraj Isany z Babasem jako normalną odżywkę (a nie jako pierwsze O w OMO) i muszę powiedzieć, że jest rewelacyjna Włosy miękkie, lejące się, gładkie... W życiu bym się tego po odżywce za 5 zł nie spodziewała. Będę jej teraz regularnie używać, bo Alterra coś mnie obciąża ostatnio.
tu się zgadzam bardzo fajne włoski po niej są. ostatni kupiłam też szampon z babassu i w domu używam, na stancji mam joannę z apteczki babuni tym razem
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 20:49   #2873
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
tu się zgadzam bardzo fajne włoski po niej są. ostatni kupiłam też szampon z babassu i w domu używam, na stancji mam joannę z apteczki babuni tym razem
I jak się sprawują?
A Joanna, która? Ze skrzypem?

Od jutra piję znowu herbatę z pokrzywy nareszcie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 21:26   #2874
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A ja mam slady od szortów i stanika (falbanka na biuście ) i też się spiekłam, plecy mnie pieką i uda okropnie a z przodu też jestem czerwona, ale nie boli -jutro pewnie z przodu będzie brąz a z tyłu burak

TŻ tego nei znosi -w sensie tych odbić ubrań -ale ja na solarium nie chodzę (nigdy nie byłam!) i wyrównać nie pójdę

szybko zleci, zobaczysz



Ja też tak mam -najpierw na raczka, ale tak 1-2 dni i się robi taka brzoskwiniowo-brązowo-brudna opalenizna ale ja uwielbiam wygrzewać się na słońcu
Ja to bym chciała mieszkać w Australii... Albo na jakiejś tropikalnej wyspie. Bo z natury ciepłolubna jestem
Ale przez tą ciepłolubność i zamiłowanie do spędzania czasu na słońcu muszę trochę czasu poświęcać znamionom. Na szczęście nie mam ich dużo i na razie nie widzę, by coś nowego się pojawiło. Tak sobie właśnie pomyślałam, że może by je sfotografować i gdzieś przechowywać i tak kontrolować np. dwa razy do roku. Bo ja takie, które bym ewentualnie o coś mogła podejrzewać mam ze 2-3. Nie zauważyłam, by się zmieniały, ale mają nieregularny kształt, a takie podobno trzeba mieć na uwadze.


A w ogóle użyłam sobie wczoraj Isany z Babasem jako normalną odżywkę (a nie jako pierwsze O w OMO) i muszę powiedzieć, że jest rewelacyjna Włosy miękkie, lejące się, gładkie... W życiu bym się tego po odżywce za 5 zł nie spodziewała. Będę jej teraz regularnie używać, bo Alterra coś mnie obciąża ostatnio.
no z tymi znamionami też tak mam i najgorsze jest to, że jak już pomacam tam, bo jedno mam akurat na plecach takie spore, to niby jest takie same, ale nie idzie wyczuć różnicy, już parę razy miałam wątpliwości i strach, że coś jednak jest nie tak :/
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 21:26   #2875
Kariar8
Raczkowanie
 
Avatar Kariar8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

a ja tak mysle po co to wszystko ehhh...
__________________
Ostatnie farbowanie: 06.01.2012

"Jeszcze raz mógłbym zmienić kształt
rozpiąć skrzydła i frunąć nie zważając na strach
jeszcze raz, przecież sposób znam
tylko nie mam już siły
tylko nie wiem jak"
Kariar8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 21:33   #2876
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
no z tymi znamionami też tak mam i najgorsze jest to, że jak już pomacam tam, bo jedno mam akurat na plecach takie spore, to niby jest takie same, ale nie idzie wyczuć różnicy, już parę razy miałam wątpliwości i strach, że coś jednak jest nie tak :/
To może przejdź się do dermatologa?
Moje akurat nie budzą na razie niepokoju, ale gdyby tak było od razu leciałabym do lekarza. Tyle się teraz słyszy o tych wszystkich czerniakach...
Cytat:
Napisane przez Kariar8 Pokaż wiadomość
a ja tak mysle po co to wszystko ehhh...
Ale, co?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 21:40   #2877
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
I jak się sprawują?
A Joanna, która? Ze skrzypem?

Od jutra piję znowu herbatę z pokrzywy nareszcie
po szamponie isany dobrze joanna ze skrzypem, kilka miesięcy temu miałam i też się dobrze sprawowała zobaczymy czy teraz także.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 21:46   #2878
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
po szamponie isany dobrze joanna ze skrzypem, kilka miesięcy temu miałam i też się dobrze sprawowała zobaczymy czy teraz także.
Pamiętam, że jak kiedyś rozjaśniłam włosy to miałam po tej ze skrzypem dramat ale pewnie miałam zbyt suche włosy.
W ogóle ostatnio zauważyłam, ze moje włosy nagle zmieniły swoje potrzeby. Nie trawią już w ogóle silikonów, Alterra i czerwona i zielona zaczęła mnie jakoś tak obciążać (co mnie dziwi, bo jeszcze do niedawna były idealne dla mnie!). Za to po użyciu Evy Natury ze skrzypem, łopianem i czarną rzepą + odżywką z babassu są cudowne. Chyba, ze to jednorazowy wybryk Na razie chyba ograniczę się do tych dwóch kosmetyków i się okaże
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 21:51   #2879
Kariar8
Raczkowanie
 
Avatar Kariar8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

niech rosna ja mam ogolnie kryzys zyciowy. stad moje rozwazania, przemyslenia po co to wszytko. mierzenie odrostu, obserwacja, pielegnacja, dielenie sie swoimi doswiadczeniami po co.....
__________________
Ostatnie farbowanie: 06.01.2012

"Jeszcze raz mógłbym zmienić kształt
rozpiąć skrzydła i frunąć nie zważając na strach
jeszcze raz, przecież sposób znam
tylko nie mam już siły
tylko nie wiem jak"
Kariar8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-02, 08:11   #2880
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Miałam jeden szampon z isany i był najgorszy w świecie

Co do słonka, to też "opalam się" najpierw na czerwono (kark mnie 2 dni bolał!), potem przechodzi w lekka brzoskwinie, a dalej... nic mogę leżeć godzinami i nic się nie zmieni! ani się zaczerwienię mocniej, ani opalę

ale to tylko GÓRNA częśc ciała, do pasa. brzuch jeszcze jakoś idzie, ale nogi.... białe jak ser a najśmieszniejsze, że mam taką "linię graniczną", zaczyna się w dole pleców, w krzyżu - ani rusz! nie opalam się w okolicy nerek nawet tyłek chwyta, a krzyż nie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.