Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-11, 11:54   #1201
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
spróbuj, podobno niektóre rzieczyny tak robią.
Na jakimś forum czytałam, że można do skrobii dosypywać takie cuda, że wierzyc mi się nie chciało (kurkumę np. dosypywały...?!!)
Ja zrujnowałam się dwa razy na Lucidity EL (pierwszy raz nie trafiłam z odcieniem), więc narazie też się nie porywam na puder jedwabny, dostałam trochę z wymianki do przetestowania po prostu, ale jak wpłynie jakaś kasa, to kupię na pewno, bo jest naprawdę dobry.
A Lucidity EL ci pasował?? Który kolor okazał sie trafionym?
Przepraszam za OT

fruity
podobno ten tonik z mazidel jest mocniejszy bo to czyste kwasy BHA
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 12:04   #1202
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
A Lucidity EL ci pasował?? Który kolor okazał sie trafionym?
Przepraszam za OT
Najpierw kupiłam 03 - medium, bo podobno dla ciemnych cer - okazał się za ciemny, później 01 light - jest ok, nie idealny, ale już go zostawię i zużyję, a później kupię sobie 06 - ten transparentny, niedostępny w PL, bo tamten jest idealny ale nie stać mnie na trzy pudry Estee Lauder miesięcznie
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 12:06   #1203
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość

fruity
podobno ten tonik z mazidel jest mocniejszy bo to czyste kwasy BHA
2% chyba.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 12:28   #1204
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
2% chyba.
si ale czy stosowanie go pod Effaclar to dobry pomysł, tego nie wiem. Może na zmianę z Effaclarem?

hihi a gdzie mozna zdobyć 06? Tez mnie kusi...
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 12:33   #1205
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
si ale czy stosowanie go pod Effaclar to dobry pomysł, tego nie wiem. Może na zmianę z Effaclarem?

hihi a gdzie mozna zdobyć 06? Tez mnie kusi...
Ja będę kupowała na allegro jeśli będzie, albo ściągała z truskawy
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 12:36   #1206
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
si ale czy stosowanie go pod Effaclar to dobry pomysł, tego nie wiem. Może na zmianę z Effaclarem?
Ale mnie Effaclar w ogole nie bierze. Nic nie czuje i nie widze zadnej zmiany.
Moja skora tez dobrze reaguje na 10% serum z wit. C, wiec mysle, ze na 2% BHA nie powinna zle reagowac.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 12:50   #1207
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja będę kupowała na allegro jeśli będzie, albo ściągała z truskawy
no wlaśnie patrzyłam i tu i tu, i aktualnie nie ma

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ale mnie Effaclar w ogole nie bierze. Nic nie czuje i nie widze zadnej zmiany.
Moja skora tez dobrze reaguje na 10% serum z wit. C, wiec mysle, ze na 2% BHA nie powinna zle reagowac.
No to mozesz spróbowac zamiast Effaclaru
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 12:58   #1208
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
no wlaśnie patrzyłam i tu i tu, i aktualnie nie ma
Dla mnie to nawet lepiej, bo jakby był, to bym kupiła pewnie, a tak to przynajmniej część tego 01 zużyję
A 06 kupię jak będzie dostępny, chociaż opodejrzewam, że ten, który mam wystarczy mi na dłuuuuugoooo...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 14:23   #1209
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Minęło 8,5 h od nalożenia filtra i musze stwierdzic że swiecę sie mniej niz wtedy gdy nałoże podkład. Ogólnie jestem zadowolona. Jak tak dalej pójdzie to ja nie mam nic przeciwko filtrowaniu się
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 14:55   #1210
Olivka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 13
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

moja zmora sa plamki po pryszczach, doslownie po kazdym nawet malusienkim zaskorniku zostaje czerwono-brunatna plamka obrzydlistwo, nie moge na siebie patrzec...czy effaclar pomoze? smaruje sie acne dermem juz ponad miesiac plamki sa bielsze ale co z tego skoro pryszcze ciagle wyskakuja i zostaja kolejne plamy i tak w kolko
Olivka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 15:45   #1211
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Ufff, naczytałam się o Effaclarze, doprawiłam wątkiem o filtrach i zdecydowałam, że zaczynam kurację.

Mam bardzo głębokie grudy i trochę zaskórników, mam nadzieję, że krem oczyści mi skórę i chociaż trochę opóźni powstawanie grud. Do tej pory musiałam chodzić na oczyszczanie co 3 miesiące. Ostatnio zmieniłam kosmetyczkę z przymusu i wyszłam po oczyszczaniu z twarzą całą w małych krwiakach, które zamieniły się potem w strupki Płakać mi się chciało jak patrzyłam w lustro, niczym się tego nie dało zamaskować

Dlatego teraz(oprócz tego, że szukam dobrej kosmetyczki) zafunduję sobie małą terapię, jak tylko buzia po tej masakrze mi trochę wydobrzeje.

Mam pytanie, czy mogę zacząć używać effaclaru jak tylko zejdą mi strupki, czy lepiej trochę poczekać?
Z góry dziękuję za szybką odpowiedź
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 16:25   #1212
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Agniesiu, ja bym poczekała aż podgoją ci się strupki. Poza tym nie licz na natychmiastowy efekt. Ja po trzech miesiącach stosowania dopiero widzę jakieś rezultaty.

I właśnie o tym chciałam napisać w tym poście. Miesiąc temu napisałam tutaj pełnego goryczy () posta, że mam nie gojące się gule i strupki, że nic nie działa itd.

Przez ostatni miesiąc wspomogłam Effaclar maseczką z glinki i kremem z niewielką ilością mocznika (ten już odstawiłam, bo wszystko mi się ładnie pogoiło) i muszę powiedzieć, że w końcu widzę jakieś efekty. Cera staje się coraz gładsza. Robią mi się jeszcze nieliczne zaskórniki, ale wypryski pojawiają się w pojedynczych ilościach! Właśnie kończę pierwsze opakowanie Effaclaru i kupię następne, uparcie wierząc, że zmiany na lepsze wynikają z jego dobroczynnego działania, a nie faktu, że wchodzę w drugi trymestr ciąży i najgorszą burzę hormonów mam już za sobą.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 19:08   #1213
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez amika79 Pokaż wiadomość
Agniesiu, ja bym poczekała aż podgoją ci się strupki. Poza tym nie licz na natychmiastowy efekt. Ja po trzech miesiącach stosowania dopiero widzę jakieś rezultaty.

I właśnie o tym chciałam napisać w tym poście. Miesiąc temu napisałam tutaj pełnego goryczy () posta, że mam nie gojące się gule i strupki, że nic nie działa itd.

Przez ostatni miesiąc wspomogłam Effaclar maseczką z glinki i kremem z niewielką ilością mocznika (ten już odstawiłam, bo wszystko mi się ładnie pogoiło) i muszę powiedzieć, że w końcu widzę jakieś efekty. Cera staje się coraz gładsza. Robią mi się jeszcze nieliczne zaskórniki, ale wypryski pojawiają się w pojedynczych ilościach! Właśnie kończę pierwsze opakowanie Effaclaru i kupię następne, uparcie wierząc, że zmiany na lepsze wynikają z jego dobroczynnego działania, a nie faktu, że wchodzę w drugi trymestr ciąży i najgorszą burzę hormonów mam już za sobą.
Jasne, jestem świadoma, że cudów z moją buzią natychmiast nie zrobi, raczej liczę na efekty po dłuższym czasie stosowania i mam nadzieję, że będą trwalsze niż oczyszczanie
Zazdroszczę, że masz już najgorszy etap kuracji za sobą.
Gratuluję maluszka!
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 20:17   #1214
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Dziewczyny!
ja mam chwile zwątpienia..autentycznie. ..we wszystko:-(
na twarzy pojawia mi się coraz więcej pryszczy, dużych(!), w sumie od czasu jak filtruję buzię, jak użyłam nowego filtra na drugi dzień wyskoczyły trzy nowe, więc to chyba wina tego filtra:/ świecę się okropnie mimo matowienia, czuję sie fatalnie jak jestem tak cały dzień na uczelni....jak zmatowię bardziej to mam efekt maski "z teatru antycznego", załamuje mnie to, a dochodzi do wszystkiego jeszcze rożowa twarzbo mam bardzo cieniutką skórę i naczynka mi prześwitują jak piernik....porażka, dzieś miałam mysli, żeby rzucic w pieruny effaclar k, acne derm i filtry i nie smarowić kompletnie niczym twarzy:////
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 21:00   #1215
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
ja mam chwile zwątpienia..autentycznie. ..we wszystko:-(
na twarzy pojawia mi się coraz więcej pryszczy, dużych(!), w sumie od czasu jak filtruję buzię, jak użyłam nowego filtra na drugi dzień wyskoczyły trzy nowe, więc to chyba wina tego filtra:/ świecę się okropnie mimo matowienia, czuję sie fatalnie jak jestem tak cały dzień na uczelni....jak zmatowię bardziej to mam efekt maski "z teatru antycznego", załamuje mnie to, a dochodzi do wszystkiego jeszcze rożowa twarzbo mam bardzo cieniutką skórę i naczynka mi prześwitują jak piernik....porażka, dzieś miałam mysli, żeby rzucic w pieruny effaclar k, acne derm i filtry i nie smarowić kompletnie niczym twarzy:////
Moze skus się na emlusje Avene, jest naprawde fajna Effaclar zycz sobie co 2 dzien... moze dlatego ze stosujesz go codzienne masz tak cieniutka skore?
Nie poddawaj sie

Odkrylam ostatnio cudowny nawilzacz do twarzy Jest niz zel pod oczy oeparol Cudownie się wchłania, nie klei, nie podraznia, momentalnie niweluje drobne zaczerwienienia Weledy i Hauschki wysluzyly
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 21:02   #1216
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Moze skus się na emlusje Avene, jest naprawde fajna Effaclar zycz sobie co 2 dzien... moze dlatego ze stosujesz go codzienne masz tak cieniutka skore?
Nie poddawaj sie

Odkrylam ostatnio cudowny nawilzacz do twarzy Jest niz zel pod oczy oeparol Cudownie się wchłania, nie klei, nie podraznia, momentalnie niweluje drobne zaczerwienienia Weledy i Hauschki wysluzyly
dzięki mi sie wydajeże AD cos chrzani, bo wczoraj mni policzki nieziemsko piekły po AD, a przecież stosuję go miesiącech...
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 23:11   #1217
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

phdwao, oto jakie zmiany rozważałabym na Twoim miejscu:
- zmień filtr - najmniej osób zapychają filtry LRP, próbowałaś nie zawierających alkoholu LV albo CF?
- nie nakładaj 2,5 ml - to obalony już na BK mit. Większości osób starczy 1-1,5 ml; w wątku plotkowym opisywałam moje pomiary twarzy; jeśli chcesz, znajdę Ci link;
- spróbuj stosować przez jakiś czas sam Effaclar, potem dla odmiany sam AD; np. 2 tygodnie Effaclar, tydzień AD (proponuję takie proporcje, skoro AD Cię bardziej podrażnia)

Pamiętaj, że jeżeli teraz zrezygnujesz z kuracji, przez co najmniej 2 tygodnie powinnaś sumiennie stosować same filtry, aby dać skórze czas na odbudowę - teraz jest wydelikacona, zwłaszcza przez AD.

Nie poddawaj się!

Doniesienia z mojego frontu: wysypu nadal brak, moje zaskórniki nadal radośnie bez wybuchów znikają; mam kilka brązowawych plamek, które wreszcie zaczynają się łuszczyć. Rano mam ściągniętą twarz, ale dzięki temu filtr mi się lepiej wchłania. Teraz używam LV na zmianę z FE corps (ten drugi, mimo alko, też nawilża).
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 08:17   #1218
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość

Odkrylam ostatnio cudowny nawilzacz do twarzy Jest niz zel pod oczy oeparol Cudownie się wchłania, nie klei, nie podraznia, momentalnie niweluje drobne zaczerwienienia Weledy i Hauschki wysluzyly
Zastanawiałam się czy go tak nie użwać , dzisiaj wypróbuję ,
mam Hydraphase Legere ale jak na razie mnie nie zachwycił
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 08:47   #1219
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się czy go tak nie użwać , dzisiaj wypróbuję ,
mam Hydraphase Legere ale jak na razie mnie nie zachwycił
To jakaś telepatia jest też go zaczęłam tak używać jakiś tydzień temu i faktycznie, na razie sprawdza się świetnie
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-12, 08:53   #1220
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
To jakaś telepatia jest też go zaczęłam tak używać jakiś tydzień temu i faktycznie, na razie sprawdza się świetnie
No nieźle , ale chyba lepiej go już nie reklamować - jesli producent zauważy, że popyt znacząco wzrósł to ma tylko dwa wyjścia:
a) wycofa preparat
b) tak ulepszy, że będzie się nadawał do d... a nie do twarzy
w każdym razie tak się dzieje z większością tanich kosmetyków, które misię spodobają
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 08:54   #1221
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Selekcjonerka Pokaż wiadomość
phdwao, oto jakie zmiany rozważałabym na Twoim miejscu:
- zmień filtr - najmniej osób zapychają filtry LRP, próbowałaś nie zawierających alkoholu LV albo CF?
- nie nakładaj 2,5 ml - to obalony już na BK mit. Większości osób starczy 1-1,5 ml; w wątku plotkowym opisywałam moje pomiary twarzy; jeśli chcesz, znajdę Ci link;
- spróbuj stosować przez jakiś czas sam Effaclar, potem dla odmiany sam AD; np. 2 tygodnie Effaclar, tydzień AD (proponuję takie proporcje, skoro AD Cię bardziej podrażnia)

Pamiętaj, że jeżeli teraz zrezygnujesz z kuracji, przez co najmniej 2 tygodnie powinnaś sumiennie stosować same filtry, aby dać skórze czas na odbudowę - teraz jest wydelikacona, zwłaszcza przez AD.

Nie poddawaj się!

Doniesienia z mojego frontu: wysypu nadal brak, moje zaskórniki nadal radośnie bez wybuchów znikają; mam kilka brązowawych plamek, które wreszcie zaczynają się łuszczyć. Rano mam ściągniętą twarz, ale dzięki temu filtr mi się lepiej wchłania. Teraz używam LV na zmianę z FE corps (ten drugi, mimo alko, też nawilża).
dziękuję za rady selekcjonerko
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 08:58   #1222
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
No nieźle , ale chyba lepiej go już nie reklamować - jesli producent zauważy, że popyt znacząco wzrósł to ma tylko dwa wyjścia:
a) wycofa preparat
b) tak ulepszy, że będzie się nadawał do d... a nie do twarzy
w każdym razie tak się dzieje z większością tanich kosmetyków, które misię spodobają
Dlatego ja jutro idę molestować moją aptekę o 2 kolejne opakowania na zapas bo masz rację co do tego ulepszania.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 09:16   #1223
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
ja mam chwile zwątpienia..autentycznie. ..we wszystko:-(
na twarzy pojawia mi się coraz więcej pryszczy, dużych(!), w sumie od czasu jak filtruję buzię, jak użyłam nowego filtra na drugi dzień wyskoczyły trzy nowe, więc to chyba wina tego filtra:/ świecę się okropnie mimo matowienia, czuję sie fatalnie jak jestem tak cały dzień na uczelni....jak zmatowię bardziej to mam efekt maski "z teatru antycznego", załamuje mnie to, a dochodzi do wszystkiego jeszcze rożowa twarzbo mam bardzo cieniutką skórę i naczynka mi prześwitują jak piernik....porażka, dzieś miałam mysli, żeby rzucic w pieruny effaclar k, acne derm i filtry i nie smarowić kompletnie niczym twarzy:////


Ojj, niedobrze U mnie na szczęście wysyp opanowany, nawet opryszczka sie uspokoiła, ale za to czerwony nos mi się robi!
Wracam wczoraj z uczelni, spoglądam w lustro w łazience a czubek nosa czerwony jak nos clowna! Nie wiem czy to Effaclar czy Diacneal. Na pewno nie AD bo stosuję go naprawdę długo i nigdy nie miałam takiej reakcji. Odstawiam więc Effaclara i zostaję przy Diacnealu na zmianę z AD i nawilżaniem.
Nie chcę czerwonego nosa
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 09:16   #1224
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
ja mam chwile zwątpienia..autentycznie. ..we wszystko:-(
na twarzy pojawia mi się coraz więcej pryszczy, dużych(!), w sumie od czasu jak filtruję buzię, jak użyłam nowego filtra na drugi dzień wyskoczyły trzy nowe, więc to chyba wina tego filtra:/ świecę się okropnie mimo matowienia, czuję sie fatalnie jak jestem tak cały dzień na uczelni....jak zmatowię bardziej to mam efekt maski "z teatru antycznego", załamuje mnie to, a dochodzi do wszystkiego jeszcze rożowa twarzbo mam bardzo cieniutką skórę i naczynka mi prześwitują jak piernik....porażka, dzieś miałam mysli, żeby rzucic w pieruny effaclar k, acne derm i filtry i nie smarowić kompletnie niczym twarzy:////
wypróbuj emulsje Vichy Soleil. Ja się tak bałam filtra a tu taka pozytywna niespodzianka. Wprawdzie uzyłam dopiero 2 razy więc na potencjalne zapchanie mam jeszcze czas ale jesli chodzi o swiecenie, czy bielenie to naprawdę tego nie ma.
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 09:24   #1225
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość


Ojj, niedobrze U mnie na szczęście wysyp opanowany, nawet opryszczka sie uspokoiła, ale za to czerwony nos mi się robi!
Wracam wczoraj z uczelni, spoglądam w lustro w łazience a czubek nosa czerwony jak nos clowna! Nie wiem czy to Effaclar czy Diacneal. Na pewno nie AD bo stosuję go naprawdę długo i nigdy nie miałam takiej reakcji. Odstawiam więc Effaclara i zostaję przy Diacnealu na zmianę z AD i nawilżaniem.
Nie chcę czerwonego nosa
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
wypróbuj emulsje Vichy Soleil. Ja się tak bałam filtra a tu taka pozytywna niespodzianka. Wprawdzie uzyłam dopiero 2 razy więc na potencjalne zapchanie mam jeszcze czas ale jesli chodzi o swiecenie, czy bielenie to naprawdę tego nie ma.
dziekuje dziewcznynyja chyba znalazłam już swój fitr, tylko problem w tym, że kieszyeń wyczyściłam i nie mam za co kupić, bardzomi przypadłd gustu anthelios creme foundateoglnie umówiłam sie nadziś do dermatologa i oddaję się w Jego ręce
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 09:42   #1226
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
wypróbuj emulsje Vichy Soleil. Ja się tak bałam filtra a tu taka pozytywna niespodzianka. Wprawdzie uzyłam dopiero 2 razy więc na potencjalne zapchanie mam jeszcze czas ale jesli chodzi o swiecenie, czy bielenie to naprawdę tego nie ma.
Reese o ktorym Capital Soleil mowisz? Chodzi Ci o te przeciwalergiczne 50+?
One mają alkohol w składzie, nie migruja do oczu? Chciałam kupic na próbe, ale ostatecznie skusiłam się na bioderme, ze wzgledu na promocyjna cene...
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 11:05   #1227
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Reese o ktorym Capital Soleil mowisz? Chodzi Ci o te przeciwalergiczne 50+?
One mają alkohol w składzie, nie migruja do oczu? Chciałam kupic na próbe, ale ostatecznie skusiłam się na bioderme, ze wzgledu na promocyjna cene...
Nie przeciwalergiczne, ja mówie o tym:
http://www.e-farm.pl/p/1094/VICHY-CA...metric-2x.html

Jak dla mnie strzal w dziesiatkę
Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 12:04   #1228
malamarcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 16
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Czesc dziewczyny! Wiec Effka stosuje juz koło 11 dni i czuje jak nosek i czołko mi sie wygładza, na policzki i brode zaczne go stosowac od poniedziałku, bo ja tak wole etapami. Martwiłam sie tylko moim czołem ze jest takie sciagniete i widac na nim takie jakby łuski ale nie było to łuszczenie! Ale chyba znalazłam na nie lekarswtwo: Bioderma Hydrabio Legere! Boski kremik, mam nadzieje ze nie zapesze, bo stosuje dopiero probke ktora wyłudziałam w aptecec, ale naporawde szczerze polecam. Fajnie sie wchłania, buzka jest po nim taka aksamitna, nie zostawia sliskiego filmu. Wystepuje tez wersji takiej bardziej odzywczej i tak sie wlasnie zastanwiam czy nie kupic tej wersji, przydałaby sie zeby sotosowac co pare nocy jako przerwe w Effaclarze (nie wiem czy dobrze odmieniłam) jako taki intensywniejszy nawilzacz.

Selekcjonerko: mogłabys mi podac link do tego jak odmierzac ilosc kremu z filtem. mi by sie przydal bo ja to dalej robie na oko...
malamarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 12:31   #1229
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Nie przeciwalergiczne, ja mówie o tym:
http://www.e-farm.pl/p/1094/VICHY-CA...metric-2x.html

Jak dla mnie strzal w dziesiatkę
Dziekuje Fluid vichy mi umknal w ich ofercie ..
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 12:54   #1230
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Dziekuje Fluid vichy mi umknal w ich ofercie ..
W aptekusie taniej (ale bez miniaturek )
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 09:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:19.