Gość na weselu w białej sukience? - możnaa? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-26, 13:39   #31
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

tak szczerze?

sama bylam w sytuacji jaka chcesz zafundować pannie młodej

w ubiegłym roku "kuzynka" meza pojawiła sie na naszym slubie w długiej strojnej biało/smietankowej sukni do zlodzenia przypominającej starodawną suknię ślubną.... i jeszcze te rekawiczki.... mogla sobie odpuścić

i tak szczerze szczerze?
miałam ochote ja utłuc...

to takie moje skromne zdanie biel/ecru/ smietanka to kolory zarezerwowane na ten dzien tylko i wyłącznie dla panny młodej
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 13:46   #32
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Ja miałam raz sukienkę białą ale całą wyszywaną różowymi piórkami i lnianą więc absolutnie nie ślubna, ale ogólnie jako PM wolałabym żeby żadna panna nie miała białej sukienki
Byłam w sobotę na weselu i na ślubie przed tym na który ja przyszłam PM miała zwykłą garsonkową sukienkę, więc może być głupio jeśli np u ciebie też będzie miała zwykłą sukienkę
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 16:47   #33
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

nigdy nie założyłabym białej sukienki na czyjeś wesele.. taka sytuacja była u mojej siostry, laska przyszła w białej, w dodatku koronkowej sukience(moja siostra tez miała z koronki), okropnie to wyglądało..
a tak w ogóle, przeczytajcie sobie kiedyś savoir-vivre o dobrych manierach.. jest tam napisane że nie powinno się ubierać sukni w kolorze bieli bo ten, należy do PM.. też nie powinno się ubierać sukni dłuższej niż PM
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 16:49   #34
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

ja bym zrezygnowała z białej sukienki tak jak już ktoś napisał jest taki wybór sukienek ze spokojnie można wybrać nie biała. A w temacie oglądałam ostatnio wesele na którym była pani która miała biała suknie do kostek łudząco przypominającą skromna suknie ślubną od panny młodej odróżniał ja tylko brak welonu. Takze jestem zdecydowanie na nie i jako gość i jako przyszła panna młoda.
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 18:55   #35
StokRoTka_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 169
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość
ja bym zrezygnowała z białej sukienki tak jak już ktoś napisał jest taki wybór sukienek ze spokojnie można wybrać nie biała.
Dokładnie tez tak sądzę.. Okey można znaleźć fajną białą sukienkę, ale może sie przydać na różne "inne" okazje, aniżeli wesele.. potem faktycznie może dojść do dziwnych sytuacji, więc lepiej ostrożnie i bez ryzyka, że ktoś będzie miał nam to za złe.. ;P tyle jest fajnych kolorów, krojów sukienek, przecież nie tylko biel jest elegancka.. A w dniu ślubu to właśnie biel i wszystkie jej odcienie należą do Panny Młodej
StokRoTka_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 19:37   #36
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

ZGADZAM SIE Z POPRZEDNICZKAMI ja bym nie chciala aby na moim slubie pojawil sie ktos w bialej sukience chyba bym zabila biel zarezerwowana dla PM
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 22:13   #37
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A gwoli ścisłości biel owszem jest zarezerwowana, dla Panny Młodej, ale wątpię, żeby ktoś pomylił PM z gościem - mimo wszystko Panna Młoda wygląda trochę inaczej.
ja będę miała lekką zwiewną sukienkę skromną i krótką więc gdyby ktoś przyszedł w jasnej sukience to nie wiem czy bym się wyróżniała.
Cytat:
Napisane przez introvertic80 Pokaż wiadomość
Ja bym też nie zakładała białej sukienki
Nie wiadomo jak będzie ubrana PM, w necie widziałam kilka ślubów, na których Pm-ki miały krótkie suknie, więc to mogłoby wyglądać trochę dziwnie.
Najlepiej jednak zapytać PM, chociaż ja mówię swoim przyszłym gościom, że nie chcę aby ktoś poza mną był w białej sukience
Też tak uważam między innymi z powodów które napisałam wyżej w końcu to ma być mój dzień i to ja mam się wyróżniać a nie zlewać z gośćmi :P

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
Ja również nie chciałabym aby ktoś z gości był ubrany na moim ślubie na biało tym bardziej, że teraz PMki często dodają do bieli róne kolory (buty, biżuteria itp.) , tak samo jak coraz częściej można spotkać krótką sukienkę u PM, więc może się okazać że będziesz mini klonem :P ale jak koniecznie chcesz to zadzwoń i zapytaj
to ja to ja
Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
ZGADZAM SIE Z POPRZEDNICZKAMI ja bym nie chciala aby na moim slubie pojawil sie ktos w bialej sukience chyba bym zabila biel zarezerwowana dla PM
no może nie aż tak drastycznie ale szczęśliwa też bym nie była :P
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 14:55   #38
desso
Zadomowienie
 
Avatar desso
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 089
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Miesiąc temu wyszłam za mąż - SZCZERZE: gdyby mi się jakaś, nawet najbliższa przyjaciółka, pojawiła w białej kiecce - zagryzłabym ze złości! Kolor biały (brudny czy nie, bo suknie ślubne są we wszelkich możliwych odcieniach od śnieżnej bieli bo ciemniejsze ecru) jest ZAREZERWOWANY TYLKO I WYŁACZNIE DLA PANNY MŁODEJ - to jest jej dzień i to ona ma być napiękniejsza i najważniejsza. Jeżeli zapytasz, czy nie bedzie przeszkadzało, że załóżysz sukienkę w takim kolorze-pewno z grzeczności odpowie że nie, ale wierz mi - będzie MEGA WŚCIEKŁA!

Daruj sobie tę kieckę na ślub, noś na każdą inną okazję - ale jak nie chcesz stracić koleżanki i być na językach wszystkich gości - załóż jakąkolwiek inną, byle nie białą.
__________________
"Oni nie boją się niczego. Gotowi we dwoje stawić czoło szatanowi i jego zastępom." (Emily Bronte)

Zapraszam serdecznie na mój wątek pazurkowy
desso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 15:47   #39
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

ja podobnie jak wiele osób wyżej nie włożyłabym białej sukienki, ponieważ sama nie chciałabym, żeby na moim ślubie ktoś taką miał Panna młoda powinna czuć się tego dnia wyjątkowa i jedyna
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 17:30   #40
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

dokładnie tak. biel i temu podobne ecru czy beże są na weselu tylko dla PM. a jeśli się okaże, że PM będzie nie w białej, tylko w ecru? piszesz że ta twoja to nie czysta biel. może będziecie miały te same odcienie i co wtedy? a na tej stronce, co podałaś, jest czarna. też ładna. albo może jest taka czerwona?

ja osobiście odradzam wszystkim dziewczynom, które choćby zastanawiają się nad bardzo jasną sukienką-panna młoda może się źle czuć a i będziecie na językach ludzi. -moje zdanie
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 23:22   #41
mala_majka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

ja nie widzę w tym nic złego. moja siostra była ostatnio w białej sukience jako gość. Miała dodatki w innym kolorze, więc nie była cała biała.
Z resztą teraz jest taka moda, że nie zawsze panna młoda ma białą sukienkę, bo albo to ecru jest, albo nawet jakaś bordowa bo i takie widziałam.
mala_majka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 23:27   #42
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

To skoro tak się już toczy dyskusja o kolorach to powiedzcie, czy taką byście odradziły gościowi weselnemu?
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 07:24   #43
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
To skoro tak się już toczy dyskusja o kolorach to powiedzcie, czy taką byście odradziły gościowi weselnemu?
moim zdaniem taka bez problemu po 1 nie jest biała tylko kremowa, a po 2 ma czarne wstawki, i jest krótka do tego czarne dodatki i fantastyczna kreacja wychodzi
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 09:08   #44
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
To skoro tak się już toczy dyskusja o kolorach to powiedzcie, czy taką byście odradziły gościowi weselnemu?
taka jak najbardziej może być
z jednej strony elagancka a z drugiej na luzie
i tak jak Acelinka pisze biała nie jest i ma czarne dodatki
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 09:53   #45
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

hej
Moim zdaniem biel w tym dniu jest zarezerwowana wyłącznie dla PM.Głupio bym się czuła zakładając całkiem biała sukienkę.Jest taki wybór że można wybrać odpowiedni model ale w innym kolorze.
Tenebrosa ta jak najbardziej może być, bardzo elegancka i oryginalna
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 14:36   #46
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
moim zdaniem taka bez problemu po 1 nie jest biała tylko kremowa, a po 2 ma czarne wstawki, i jest krótka do tego czarne dodatki i fantastyczna kreacja wychodzi
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
taka jak najbardziej może być
z jednej strony elagancka a z drugiej na luzie
i tak jak Acelinka pisze biała nie jest i ma czarne dodatki
Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
Tenebrosa ta jak najbardziej może być, bardzo elegancka i oryginalna
To super, pocieszyłyście mnie, bo tyle tu było o tym, że ecru, krem i beż też odpadają... a ja już ją zamówiłam Jak widać wszystko zależy też od fasonu sukienki i jej charakteru
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 20:46   #47
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Gdyby którakolwiek dziewczyna założyła na moim ślubie sukienkę w białym/kremowym kolorze, to wzięłabym ją za fraki i do widzenia
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 10:09   #48
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez zuzannanuda Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio na weselu gdzie były trzy panny młode. Oprócz tej "prawdziwej" były jeszcze dwie w tym jedna przyszła w swojej sukience ślubnej. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam.
Nie dość że przyszła we własnej sukni ślubnej (ślub miała rok temu) to jeszcze miała białe ozdoby we włosach. W/g mnie to już naprawdę trzeba mieć tupet by tak zrobić.
Jestem bardzo ciekawa, co nią kierowało.
Jakiś sentyment do własnego ślubu, czy może nie miała innej sukienki..? W to ostatnie wątpię, bo naprawdę jak się chce, to można sobie poradzić nie kupując nowej, albo kupując sukienkę za małe pieniądze, pożyczając, czy chociażby "odświeżając" starą dodatkami.
Wściekłabym się strasznie na ta "młodą", to chyba jednak nie tupet, a głupota.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

A goście jak reagowali..? I jak zareagowała PM-ka? To była jakaś jej bliska osoba? Koniecznie napisz!
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 18:53   #49
Skromal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 121
Talking Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Według mnie biała suknia tylko dla PM, bo chyba ze chcesz wkurzyć ja, na moim weselu moja przyjaciolka przyszla w bialej sukience cos ala Meriln Monroe miala czerwone dodatki, nie bylo zle poki nie zdjeła czerwonego zakietu...na początku byłam wsciekła ,ale przeszło mi w koncu wyglądalysmy inaczej, a na jej weselu nie zemściłam, ale nie bylo nikogo w bieli. Ostatnio bylam na 4 weselach nikogo nie bylo w tym kolorze oprocz PM
Skromal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 19:15   #50
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Nie chciałabym aby na moim weselu jakaś kobieta wystąpiła w białej lub ecri sukience

Zauważyłam, że wiele kobiet (nie tylko młodych) ma po prostu kompleks ,,panny młodej,, I dlatego wybierają sukienki w takich kolorach
batkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 20:02   #51
cinnabon
Raczkowanie
 
Avatar cinnabon
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 83
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Ja nie zalozylabym sukienki w kolorze: bieli/ecri/kosci sloniowej idac do kogos na wesele. Jest tyle innych pieknych kolorow.. jest z czego wybierac! Po prostu nie czulabym sie dobrze.
A tak z drugiej strony.. bralam slub miesiac temu i przyznam szczerze, ze nie przeszkadzaloby mi to kompletnie gdyby ktos mial na sobie biala sukienke..
Wiec .. jesli bardzo chcemy zalozyc cos w bieli to proponuje podpytac PM. Nie chcemy jej psuc dnia, wiec chyba warto sprawdzic co ona o tym mysli.
__________________
Mobilizacja, potrzebna mi mobilizacja ...
cinnabon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 15:46   #52
damareyo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 104
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Nie chciałabym aby na moim weselu jakaś kobieta wystąpiła w białej lub ecri sukience

Zauważyłam, że wiele kobiet (nie tylko młodych) ma po prostu kompleks ,,panny młodej,, I dlatego wybierają sukienki w takich kolorach


Zgadzam się.
damareyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 15:20   #53
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Rok temu byłam na ślubie i weselu brata i narzeczona mojego kuzyna miała białą zwiewną sukienkę do kolan i uważam, że wygladała ślicznie.
I jezszcze żeby było smiesznie, dziewczyna złapała welon ;D a miesiąc temu byłam na ślubie tej dziewczyny i mojego kuzyna ;D
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 15:52   #54
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Nie chciałabym aby na moim weselu jakaś kobieta wystąpiła w białej lub ecri sukience

Zauważyłam, że wiele kobiet (nie tylko młodych) ma po prostu kompleks ,,panny młodej,, I dlatego wybierają sukienki w takich kolorach

Też zauważyłam, ze tak jest i są to przede wszystkim dziewczyny właśnie nie 20-letnie tylko 30+, które nie wyszły za mąż. Dla mnie to smutne że się tak zachowują.
Podzielam zdanie że biel jest dla PM, zostawmy jej ten dzień, żeby mogła błyszczeć, a goście mają tyle kolorów do wyboru, że na pewnio coś znajdą.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 18:18   #55
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Też zauważyłam, ze tak jest i są to przede wszystkim dziewczyny właśnie nie 20-letnie tylko 30+, które nie wyszły za mąż. Dla mnie to smutne że się tak zachowują.
Podzielam zdanie że biel jest dla PM, zostawmy jej ten dzień, żeby mogła błyszczeć, a goście mają tyle kolorów do wyboru, że na pewnio coś znajdą.
Osobiście uważam, że masz rację. Sama byś się w coś białego nie ubrała
Na biało ubiorę się na swój ślub
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 16:25   #56
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Tak naprawdę nie rozumiem skąd pytanie autorki. Każda dobrze wychowana dziewczyna i kobieta wie, że przyjście w białej sukni na ślub podczas gdy nie jest się PM to zwykłe faux pas.
Powinny się wstydzić wszystkie te panienki, które bezmyślnie włożyły białą kieckę, bo im opaleniznę solaryjną podkreśli.

Jeśli na moim ślubie zobaczę jakąś podrabianą PM-kę to ją każę księdzu na chórze w kościele zamknąć.
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 22:55   #57
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Nie strasz, bo przyjdą w czarnych, jak na pogrzeb
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 19:39   #58
ata88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 23
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
A ja nigdy nie miałam białej sukienki na czyimś ślubie,tylko na swoim. I w sumie,racja. Jak dla mnie ten kolor powinien być tylko dla Panny Młodej,ale co czlowiek to opinia
Zgadzam się z Tobą
__________________
"Humor to najlepszy pas ratunkowy na oceanie życia"
ata88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 20:00   #59
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Jakby mi ktoś przyszedł w białej i to jeszcze podchodzącej pod ślubną lub ślubnej typowej, to bym po prostu wyprosiła! Zapytałabym się, czy jej się imprezy nie pomyliły i proszę o przebranie się lub opuszczenie lokalu. Jak bonie dydy! Bo już nie wierzę, że ludzie robią takie rzeczy przypadkowo! Po prostu nie wierzę.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 20:50   #60
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Gość na weselu w białej sukience? - możnaa?

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Jakby mi ktoś przyszedł w białej i to jeszcze podchodzącej pod ślubną lub ślubnej typowej, to bym po prostu wyprosiła! Zapytałabym się, czy jej się imprezy nie pomyliły i proszę o przebranie się lub opuszczenie lokalu. Jak bonie dydy! Bo już nie wierzę, że ludzie robią takie rzeczy przypadkowo! Po prostu nie wierzę.
No i dobrze!
Też bym tak zrobiła, bo to by było już chamskie po prostu przyjść na czyjś ślub w sukience typowo ślubnej...
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-29 12:39:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.