pilne - prośba o radę: zabieg kosmetyczny pod oczy Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-17, 14:21   #1
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385

pilne - prośba o radę: zabieg kosmetyczny pod oczy Kraków


Witajcie, wiem że są wątki poświęcone zmarszczkom pod oczami, ale nie mogę znaleźć żadnych aktualnych opinii o różnych zabiegach kosmetycznych.
Jest teraz na krakowskim grouponie ciekawa oferta trzech zabiegów "Mesoplastyka Eye contour", cena i opis są kuszące, ale nigdzie w internecie nie mogę znaleźć informacji o tego typu zabiegach, a sama strona gabinetu nie jest szczególnie przekonująca (nie ma informacji o kwalifikacjach kosmetyczek ani nazw sprzętu którym zabieg jest wykonywany...).

Dobijam do trzydziestki, stosuję różne kremy, ale skóra pod oczami wygląda coraz gorzej (wyraźne zmarszczki, cienie) i chciałabym zafundować jej coś ekstra - ale nie wiem, czy warto skusić się akurat na tą ofertę.
Może wiecie coś o samym zabiegu albo o tym gabinecie - VellaNova?

Poradźcie, zaryzykować?

Opis jest taki:
"Polega na wprowadzeniu koktajlu ,który reguluje i zapobiega większości problemów takich jak: worki pod oczami, podkowy, zmarszczki mimiczne, zwiotczenie oraz suchość. Pal GHK i Pal GQPR i kwas hialuronowy o malej masie cząsteczkowej poprawiają nawilżenie ,jędrność
i redukują zmarszczki. Chryzyna i NHS aktywują proces eliminacji pigmentu pochodzenia krwiopochodnego odpowiedzialnego za podkowy i lokalne stany zapalne. Organiczny krzem,karczoch i miłorząb odpowiadają za usuwanie lokalnych nagromadzeń limfy,która formuje worki pod oczami.
Eye contour to unikalna formula szybkie rezultaty ,olśniewający kontur oka.
Do wprowadzenia substancji używamy specjalnego urządzenia, które wysyła impulsy elektryczne, dzięki czemu następuje głębokie wprowadzenie preparatu w skórę i tkankę podskórną."
ronja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 00:50   #2
ekspedientka
Raczkowanie
 
Avatar ekspedientka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: k/Częstochowy
Wiadomości: 451
Dot.: pilne - prośba o radę: zabieg kosmetyczny pod oczy Kraków

Ja jestem bardzo ciekawa, jakich używałaś do tej pory kosmetyków pod oczy? Czy dużo pijesz kawy? Jak się odżywiasz? Czyli skąd te problemy? Czy późno chodzisz spać? Czy sypiasz odpowiednia liczbę godzin? Jak i czym zmywasz makijaż oczu?
Czasami wystarczy wyeliminować przyczynę. A nawet uważałabym to za pierwszy krok, który może okazać się wystarczającym + dobry krem pod oczy.
*
*
__________________
czytam, tańczę po dawnemu, dbam o linię:
159cm, wiek 42-
-START: 57,3 ... 56,2 ...55,8 , ... cel: 51kg
"Czy popełniasz te 5 błędów i niepotrzebnie tyjesz?" - darmowy poradnik

Edytowane przez ekspedientka
Czas edycji: 2011-08-18 o 00:56
ekspedientka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 16:36   #3
Anula8913
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: pilne - prośba o radę: zabieg kosmetyczny pod oczy Kraków

Witaj ja korzystam z salonu vellanova juz ponad pół roku i jestem bardzo zadowolona również moje koleżanki i mama, co do strony to myślę ze nie powinno sie zwracać uwagi na takie szczegóły ponieważ bardzo duzo salonów ma kiepska stronę jak np ta do najlepszych nie należny i mogę podać masę takich przykładów.
dziewczyny w salonie sa bardzo mile i posiadają sporo certyfikatów z tego co zauważyłam, zabieg pod oczy dosc fajny sama korzystałam ale efekt większy przy kilku zabiegach, polecam depilacje tam ponieważ jest bardzo skuteczna
daj znac jak po zabiegu
pozdrawiam
Anula8913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 06:59   #4
jagakr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: pilne - prośba o radę: zabieg kosmetyczny pod oczy Kraków

Mezoplastyka Eye contur jest to mezoterapia bezigłowa okolicy oczy preparatem FUSIN EYE CONTUR . Potrzeba około 6-8 zabiegów aby był jakikolwiek efekt. Jeżeli chodzi o okolice oczu to najlepiej sprawdza się mezoterapia igłowa nawet preparatem EYE CONTUR.
Pamiętajcie sam preapat jest stosunkowo drogi więc jezeli ktoś proponuje wam zabieg za 49 PLN to jest coś nie tak. Tylko połowe z tej kwoty dostaje salon czyli około 25 PLN a koszt samego preparatu w ilości 1,0 ml to około 12 PLN , czepek jednorazowy to około 0,60 PLN żel do wprowadzania preparatu to około1,5 PLN to razem 14,10 PLN . Zostake jeszcze demakijaż i ewentualnie maska w okolice oczu. Gdzie jest zarobek bo nie wierze aby gabinet był filantropem.
Polecam ten zabieg w wersji mezoterapia igłowej koszt większy ale mamy pewność że wstrzykują nam to co jest potrzebne. Gabinetu Vellanowa nie znam ale jeżeli ktoś tylko wystawia się na zakupach grupowych jest w desperacji i oszczędza gdzie się da. Nie polecam takich akcji. Jeżeli chcecie mogę wam napisać jakie myki stosują.
jagakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 10:25   #5
Anula8913
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: pilne - prośba o radę: zabieg kosmetyczny pod oczy Kraków

tu akurat sie nie zgodze co do ceny żelu poniewaz sama pracuje w podobnej branży i żel do usg to koszt 5,59zł za tube 500ml wiec na jedna osobe to są minimalne grosze, gdzie myślę ze jeśli chodzi o okolice oczu 1 tuba starcza na 300-400 klientek, tak samo czepki to groszowe sprawy bo Czepek z włókniny zwijany w harmonijkę 100 sztuk to koszt 8,00 zł, wiec cena 1 czepka na 1 osobe to 8groszy, nie wiem skąd ma pani takie ceny ale ceny rzeczy jednorazowych do salonów kosmetycznych i szpitali są tanie jak woda. to samo dotyczmy demakijażu mleczko tonik to ok koszt 2zł na jedna osobę, jestem lekarzem i mam dokładne przeliczenia co do tych produktów, co do preparatu nie mam zielonego pojęcia jaki koszt itd
Anula8913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 06:45   #6
jagakr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4
Dot.: pilne - prośba o radę: zabieg kosmetyczny pod oczy Kraków

Jeżeli chodzi o żel to nie sądziłam że jest to żel do USG ale specjalny żel chociażby Bielendy , który ma w sobie choć trochę jakiś składników aktywnych. Nie sądziłam że gabinet jest tak perfidny i wprowadza mezoterapią zwykły żel do USG. Jak sama nazwa mówi żel dp USG jest przeznaczony do USG a nie do mezoterapia bezigłowej. Specjalny żel sprzęgający jest znacznie deoższy niż Pani pisze. Różnica 3 czy 4 złotych na koszyach zabiegu w żaden radykalny sposób nie zmienia wysokości wynagrodzenia dla gabinetu. Chciałam tylko pokazać że czasem nie warto kupować tak tanich ofert bo nic nie są warte.
jagakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 11:27   #7
Anula8913
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: pilne - prośba o radę: zabieg kosmetyczny pod oczy Kraków

ale czy ja powiedziałam że ten czy inny salon pracuje na żelu do usg? nie tylko podałam przykład ceny żelu ale ma Pani racje, cena żelu do ultradźwięków, mezoterapii to koszt ok 25zł przynajmniej w naszej hurtowni wiec też koszty na 1 osobę sa też minimalne więc nie ma sie tu czego czepiać, a Pani chyba strasznie nie lubi tego salonu, właścicieli albo może jakaś konkurencja tak? że Pani tak ich atakuje ja tam chodzę i jak wspomniałam moje znajome i jesteśmy zadowolone szczególnie z depilacji
Anula8913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.