Inglot cz. III - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-22, 20:40   #1141
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

perfumokremy będą w Galerii Katowickiej w weekend albo po weekendzie.
Ja się dzisiaj obłowiłam w lakiery , szminkę, błyszczyk (bo był -50%), podkład i nowy tusz do rzęs.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4372.jpg (114,0 KB, 100 załadowań)
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 20:45   #1142
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
Ja juz sama nie wiem ile mam cieni bo nie liczylam po ostatnich zakupach, ale bedzie tego ponad 130 i ...zawsze mowie ze to ostatnie


Myślałam, że tylko ja mam takiego bzika na tym punkcie tylko, że w sumie to ja mam cieni Inglota około 160-170 też się właśnie zastanawiałam czy to nie choroba jakaś, pocieszyłaś mnie,że nie jestem sama w tym wszystkim. Jeszcze uwielbiam ich pomadki, i te zwykłe i te we freedomie. Ostatnio mnie coś na nie wzięło i kolekcjonuję powoli Pudry też mają fajne, mam żółty HD i on jest rozświetlający na moje oko, bo jak go nakładam to pozostawia ładna poświatę Te nowe brązujące też są świetne - wiki100, one nie są takie tępo matowe, tylko takie satynowe, ale drobinek z tego co widzę nie mają chyba

Ja to uwielbiam tą firmę, zresztą ogólnie kosmetyki kolorowe to mój konik zdecydowanie
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 08:31   #1143
wiki100
Rozeznanie
 
Avatar wiki100
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 587
Dot.: Inglot cz. III

Silvia91, te drobinki widziałam w salonie, ale to zupełnie nie ma odzwierciedlenia w świetle rzeczywistym. Na twarzy wyglądają na matowe, albo właśnie takie satynowe. Ja skusiłam się na 505(cudownie chłodny) i ten najjasniejszy, ale u mnie na twarzy chyba go nie widać. Pozostałe to żółty(pani mi powiedziała że to dla Azjatek), potem taki lekko siny( przynajmniej mi się tak wydaje), a ten najciemniejszy wg mnie ma pomarańczowe tony. Pewnie w późniejszym czasie się na nie skuszę.

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
wiki100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 11:40   #1144
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
perfumokremy będą w Galerii Katowickiej w weekend albo po weekendzie.
Ja się dzisiaj obłowiłam w lakiery , szminkę, błyszczyk (bo był -50%), podkład i nowy tusz do rzęs.
Mam ten blyszczyk i jest bardzo fajny
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 19:18   #1145
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mam ten blyszczyk i jest bardzo fajny

to moje drugie opakowanie, dla mnie to miły dla oka gadżet niż super błyszczyk,chociaż przyjemnie nawilża moje usta
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 22:18   #1146
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Inglot cz. III

Ishi, lubisz pomadki Inglota? Masz może porównanie z innymi podkłada i tej firmy?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 11:45   #1147
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ishi, lubisz pomadki Inglota? Masz może porównanie z innymi podkłada i tej firmy?

Fuksjaa, miałam w sumie 4, z czego jedną 2 razy .
Ta, którą kupiłam 2 (nr 820)razy miała dla mnie świetny kolor, ni to koral, ni to róż, ale w noszeniu była tragiczna. Tępa i twardawa. Za pierwszym razem myślałam że felerny egzemplarz, za drugim razem sie upewniłam że nie.

tutaj swatch:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1291383627

Ale osatnio kupiłam sobie na wesele ciemną czerwień (nie bardzo ciemna, ale też nie jaskrawą) i jeste mega zadowolona. Nie jest super kremowa,ale też nie za tępa,wytrzymała mi 3 h na ustach , za cene ok.30 zł nie wymagam więcej. Z tej jestem zadowolona i koleżanki z pracy sie pytały co to za nr - 863

Czwartą miałam jak byłam nastolatką i nie bardzo pamiętam jaka była

Ogolnie kupiłam ostatnio pomadkę z Maca i uważam że Mac ma lepsze wykończenia, ale w noszeniu nie czuje jakiegoś super komfortu w porównaniu z Inglotem. Inglot ma ładne czerwienie , natomiast cięzko mi znależć fajny różowy bo albo perła albo odcień nie taki

Innych szminek nie miałam , błyszczyki to tylko holograficzne miałam

Podklad mam jeden, kupiłam sobie teraz równoważący:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...oundation.html

Użyłam go 2 razy dla testów bo kupiłam go również na wesele, jako ze krem bb jest za malo kryjacy na taka impreze.

Potrzebowałam czegoś matującego, w miare kryjącego i w przystępnej cenie. I ten podkład ma te zalety , kolor udało mi się dobrać całkiem przyzwoicie.

Ogolnie myslalam ze go komus oddam po wszystkich letnich imprezach bo ja nie lubuje sie w podkladach, mam krem bb z MACa i to jest true love póki co ale ten podklad ze mna zostanie.

Nie wiem,czy zapycha,czy nie bo ja go używałam 2 razy w odstepach czasowych. Jedyny minus to on sie ciezko rozsmarowuje, tepawy jest trochę.

Tak wiec mam taki hate&love relationship z Inglotem
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-04, 12:30   #1148
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Inglot cz. III

Dziękuję za obszerną odpowiedź
Chyba będę musiała kupić jedną pomadkę na próbę i sama się przekonać co i jak
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 23:11   #1149
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za obszerną odpowiedź
Chyba będę musiała kupić jedną pomadkę na próbę i sama się przekonać co i jak

Polecam pomadki, uzywam dla siebie jak i w pracy dla klientek i bardzo sobie chwale


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 18:09   #1150
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Inglot cz. III

Czy nadal są dostępne puste palety magnetyczne?
Zastanawiam się co lepiej kupić, taką pustą czy zestaw: paleta na 4 róże plus druga na 3 cienie i róż.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 18:48   #1151
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Czy nadal są dostępne puste palety magnetyczne?
Zastanawiam się co lepiej kupić, taką pustą czy zestaw: paleta na 4 róże plus druga na 3 cienie i róż.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

w tej pustej tyle rzeczy sie nie zmiesci

i są dostępne

Edytowane przez Rotkohl
Czas edycji: 2014-06-07 o 18:55
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-08, 11:10   #1152
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
to moje drugie opakowanie, dla mnie to miły dla oka gadżet niż super błyszczyk,chociaż przyjemnie nawilża moje usta
Jest bardzo delikatny ale lubię go , nawilża i ładnie wygląda. Chwila wytchnienia od szminek
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 13:46   #1153
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Inglot cz. III

Ja uwielbiam pomadki Inglota, moim zdaniem są lepsze od Maca, na które ostatnio sie skusiłam i mimo, że kolory mają bajeczne, to jakościowo w moim przekonaniu nie są wcale lepsze. W szczegolności matowe, kupiłam Relentlessly Red i Heroine i obie nieładnie schodzą z moich ust, za to te z Inglota 3mają się tak samo długo i schodzą równomiernie, i ponadto mam wrażenie, że lepiej nawilżają.

Jedyne, na ktore mogłabym co nieco ponarzekać, to te z kolekcji letnio-wiosennej bodajże z ubiegłego roku - ale nie dam sobie ręki uciąć, np. 280,279,278- mimo, że maja piękne soczyste kolory to trzymają się dość krótko. Ale tak, to z każdej innej, wliczając te z freedoma, jestem bardzo zadowolona.
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 14:46   #1154
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam pomadki Inglota, moim zdaniem są lepsze od Maca, na które ostatnio sie skusiłam i mimo, że kolory mają bajeczne, to jakościowo w moim przekonaniu nie są wcale lepsze. W szczegolności matowe, kupiłam Relentlessly Red i Heroine i obie nieładnie schodzą z moich ust, za to te z Inglota 3mają się tak samo długo i schodzą równomiernie, i ponadto mam wrażenie, że lepiej nawilżają.

Jedyne, na ktore mogłabym co nieco ponarzekać, to te z kolekcji letnio-wiosennej bodajże z ubiegłego roku - ale nie dam sobie ręki uciąć, np. 280,279,278- mimo, że maja piękne soczyste kolory to trzymają się dość krótko. Ale tak, to z każdej innej, wliczając te z freedoma, jestem bardzo zadowolona.

Ja mam mocno sceptycznie zdanie nt ich szminek. Mam kilka we wkładach. Bardzo ładne kolory . Co do reszty bardzo,bardzo przeciętnie . Moim zdaniem b.wysuszają tzn po prostu mnie wysuszają. Wolę te z Loreala. Tu gdzie mieszkam są tańsze od Inglota. Inglotowe baaaardzo mają wygórowane ceny w Dojczlandii. Jak dołożę dychę mam YSL
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 09:49   #1155
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Inglot cz. III

Kupiłam cienie mapkowe i jestem b. Zadowolona dobry pigment i długo sie trzymają, nie osypuja, cena 21 tez w miarę ok, natomiast jesli chodzi o lakiery 20-31zl to jest to zbyt wygórowana cena jak na polskie realia, ale firma sie rozwija sklepy na całym świecie ..


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 11:23   #1156
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Kupiłam cienie mapkowe i jestem b. Zadowolona dobry pigment i długo sie trzymają, nie osypuja, cena 21 tez w miarę ok, natomiast jesli chodzi o lakiery 20-31zl to jest to zbyt wygórowana cena jak na polskie realia, ale firma sie rozwija sklepy na całym świecie ..


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Ja uwielbiam te lakiery ale uważam że są za drogie tj zwłaszcza oddychacze 32 zeta to dużo... Nie zawsze nadążają za trendami( marka) itp ALE na świecie ( tj w tych miejscach gdzie byłam) to są raczej produkty z półki MaC .. Tzn mają takie ceny i firma do takiej półki aspiruje. Opi we Francji i Niemczech są np tańsze.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 14:45   #1157
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 108
Dot.: Inglot cz. III

Czy faktycznie grzebyk do rzęs jest taki świetny jak reklamują go na yt? W jakiej jest cenie?
Ostatnio w inglocie kupowałam pustą paletę 3-kę na kwadratowe cienie(bez lusterka) i konsultantka powiedziała, że są wycofywane. Szczerze mówiąc, nieco mnie to martwi bo paletki z lusterkiem, jak dla mnie dużo ciężej się otwierają i ich nie lubię.
__________________
Książki 2024: 5

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 14:49   #1158
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
Czy faktycznie grzebyk do rzęs jest taki świetny jak reklamują go na yt? W jakiej jest cenie?
Ostatnio w inglocie kupowałam pustą paletę 3-kę na kwadratowe cienie(bez lusterka) i konsultantka powiedziała, że są wycofywane. Szczerze mówiąc, nieco mnie to martwi bo paletki z lusterkiem, jak dla mnie dużo ciężej się otwierają i ich nie lubię.
Jest szałowy ;-) naprawdę rozczesuje rzęsy, one ładnie wchodzą pomiędzy te ząbki tylko trzeba uważać bo ząbki są trochę ostre. Ale radzi sobie spokojnie nawet z mocno sklejajacym rzęsy tuszem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 16:00   #1159
saintfreak
Raczkowanie
 
Avatar saintfreak
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Inglot cz. III

Też kupiłam ten grzebyk, jest fajny i rozczesuje, ale albo bardzo nie umiem, albo po moim tuszu nie ma zbyt czego rozczesywać, bo efekt nie jest diametralnie różny od tego po rozczesaniu szczoteczką z tuszem. Z drugiej strony - grzebyk fajnie zbiera nadmiar kosmetyku i przy okazji zawsze się trochę podwinie rzęsy podczas czesania Kosztuje 16zł.
saintfreak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-11, 17:48   #1160
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
Ostatnio w inglocie kupowałam pustą paletę 3-kę na kwadratowe cienie(bez lusterka) i konsultantka powiedziała, że są wycofywane. Szczerze mówiąc, nieco mnie to martwi bo paletki z lusterkiem, jak dla mnie dużo ciężej się otwierają i ich nie lubię.
W bambuko Cię robiła, nic o wycofywaniu tradycyjnych magnetycznych paletek nie słyszałam.
Taki sam kit jak wycofywanie wkładów okrągłych.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 09:04   #1161
chomik13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 33
Smile Dot.: Inglot cz. III

Hej dziewczyny
Mam do Was ogromną prośbę...a więc szukam odpowiedników cieni mac w inglocie...jeżeli jakieś znacie będę niezmiernie wdzięczna za pomoc. A oto i one:
-mac espresso
-mac blanc
-mac red brick
-mac honeylust
-mac soft brown
-mac sketch
-mac sweet satisfaction
chomik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 09:30   #1162
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
W bambuko Cię robiła, nic o wycofywaniu tradycyjnych magnetycznych paletek nie słyszałam.
Taki sam kit jak wycofywanie wkładów okrągłych.
no właśnie, kupowałam w styczniu cienie do makijażu na studniówkę, zamawiałam paletkę i mi mówiła, żeby zamówić prostokątne, bo okrągłe będą że to wycofywane -,- no i mnie namówiła, a z tego co sobie przypominam to były nieco droższe te prostokątne.
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 12:20   #1163
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
no właśnie, kupowałam w styczniu cienie do makijażu na studniówkę, zamawiałam paletkę i mi mówiła, żeby zamówić prostokątne, bo okrągłe będą że to wycofywane -,- no i mnie namówiła, a z tego co sobie przypominam to były nieco droższe te prostokątne.
Paletki i na okragle i na prostokatne sa w tej samej cenie, nie wiem ile prawdy w wycofywaniu ale ja kiedys tu chcialam 20 kupic na okragle i nie bylo i powiedzieli ze nie bedzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 21:01   #1164
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
W bambuko Cię robiła, nic o wycofywaniu tradycyjnych magnetycznych paletek nie słyszałam.
Taki sam kit jak wycofywanie wkładów okrągłych.
W którym Inglocie pracujesz? Bo widziałam na Twoim blogu śliczne makijaże i może potrafiłabyś na żywo doradzić jakie cienie będą mi pasować
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 09:32   #1165
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Paletki i na okragle i na prostokatne sa w tej samej cenie, nie wiem ile prawdy w wycofywaniu ale ja kiedys tu chcialam 20 kupic na okragle i nie bylo i powiedzieli ze nie bedzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
20 i 10 na okrągłe wkłady nadal są, może na poszczególnych wyspach ich po prostu nie ma. Jedynie 40stek już nie widuje. Też nie słyszałam, aby były wycofywane.
Wkłady okrągłe po prostu nie są dalej rozwijane - czyli najnowsze kolekcje pojawiają się tylko w kwadratach, ale okrąglaki ciągle normalnie przychodzą.

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
W którym Inglocie pracujesz? Bo widziałam na Twoim blogu śliczne makijaże i może potrafiłabyś na żywo doradzić jakie cienie będą mi pasować
W jedynym Wrocławskim wieżowcu
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 11:42   #1166
barbabielotta
Raczkowanie
 
Avatar barbabielotta
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 53
Dot.: Inglot cz. III

złamanie zakazu sprzedaży

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2014-06-22 o 17:03 Powód: złamanie zakazu sprzedaży
barbabielotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 21:52   #1167
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

Jakby któraś szukała podobnego lakieru z Inglota do Essie Style Hunter z tegorocznej wiosennej kolekcji, to podobny jest Inglot 945.
Jest ciemniejszy i ma głębszy kolor, Essie jest bardziej jaskrawy (ale nie przesadnie) ale coś w nich wspólnego jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4555.jpg (49,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4558.jpg (55,4 KB, 28 załadowań)
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 23:24   #1168
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Jakby któraś szukała podobnego lakieru z Inglota do Essie Style Hunter z tegorocznej wiosennej kolekcji, to podobny jest Inglot 945.
Jest ciemniejszy i ma głębszy kolor, Essie jest bardziej jaskrawy (ale nie przesadnie) ale coś w nich wspólnego jest
Bardzo ładny ten lakier.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 11:40   #1169
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Jakby któraś szukała podobnego lakieru z Inglota do Essie Style Hunter z tegorocznej wiosennej kolekcji, to podobny jest Inglot 945.
Jest ciemniejszy i ma głębszy kolor, Essie jest bardziej jaskrawy (ale nie przesadnie) ale coś w nich wspólnego jest
Fajnie wyglądają, wyszły bardzo podobnie

Wąchałam ostatnio perfumy w kremie w Galerii Katowickiej i jak dla mnie to raczej niewypał, słabo pachniały i mało atrakcyjnie. Testery były raczej nowe.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 11:41   #1170
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Inglot cz. III

Mi też się podoba, nie wiem czy się nie skuszę jak wybiorę się wreszcie po kolor 331.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-20 09:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.