Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-21, 18:47   #1471
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Ja z Pixie jestem gdzies miedzy 2 a 3 tinkerbell (ale bardziej 3) i z AM pasje mi golden fair, light jest za ciemny.
Cytat:
Napisane przez _Chofi_ Pokaż wiadomość
Poli Mana mnie się wydaje, że fair Ja używałam przez jakiś czas Ayperi 3, teraz mieszam go razem z calistą 2, bo doszłam do wniosku, że jednak jest dla mnie za ciemny ;p Z AM używam golden fair i jest ok
Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
jak candy cane to min light albo medium zalezy jaka formuła i jaki kolor.
Ja do warm peach z Lily lolo mam golden fair kryjacy i jest ten sam poziom 'ciemnosci'
mysle ze natural light kryjacy byłby ok


Przy okazji ... gdyby któraś z Was potrzebowała pudełeczko na podkład z AM czy LL to dajcie znać bo mi sie szafka nie domyka Zwłaszcza z wawy bo mozna po nie podejść
Dziękuje Kochane za odzew i rady
W takim razie zamowie sobie light i fair w grupie neutralów i beżów.
Dorzucę sobie golden fair skoro tyle z Was go używa
Czytałam tu ze bardzo chwalicie sobie goldeny, bodajze fairest ale dla mnie był by za jasny. A np. z Lily Lolo w Blondie czuje sie blada.

A macie może fair i light w tym samym odcieniu? Czy bardzo roznia sie jasnoscia?
Bo widziałam swatche i widze ze light/fair/fairest sa bardzo do siebie podobne. A przynajmniej fair z light!
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2013-07-21 o 18:56
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 20:17   #1472
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

zobacz na moja fotkę na poprzedniej stronce.
Jest kryjacy: beige light, natural light, golden fair, mam w domu jeszcze próbkę golden light ale on to jest naprawde ciemny. Na zdjeciu jest tez jeden matujacy z prawej. Weż pod uwagę wersje kryjąca i matujaca bo one sporo się różnia w tych samych nazwach.

Co do korektora dark, to rzeczywiście jest ciemniejszy do ciemniejszych podkładów ale jest rózowy a goldeny maja zupełnie inna tonacje:/
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 20:45   #1473
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wiem, widziałam i jak dla mnie te wszystkie odcienie to podobna jasność
Piękne i kuszące
Ale co innego zdjęcie a ludzkie spojrzenie, dlatego jestem ciekawa czy rzeczywiście takie są w Waszej opinii.

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
zobacz na moja fotkę na poprzedniej stronce.
Jest kryjacy: beige light, natural light, golden fair, mam w domu jeszcze próbkę golden light ale on to jest naprawde ciemny. Na zdjeciu jest tez jeden matujacy z prawej. Weż pod uwagę wersje kryjąca i matujaca bo one sporo się różnia w tych samych nazwach.

Co do korektora dark, to rzeczywiście jest ciemniejszy do ciemniejszych podkładów ale jest rózowy a goldeny maja zupełnie inna tonacje:/
Bardzo się różnią czym? Jasnością, tak?

Wykombinowałam i składam zamówienie
Biore matujace w wersji light a kryjace w wersji fair.
Mam skore mieszana wiec gdyby kryjace za bardzo mnie obciazały, zużyje je punktowo na przebarwienia jako korektor dlatego wziełam jako fair
A matujace na całą buzke jako light.
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli

Edytowane przez Poli Mana
Czas edycji: 2013-07-21 o 21:02
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 22:48   #1474
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Co do korektora dark, to rzeczywiście jest ciemniejszy do ciemniejszych podkładów ale jest rózowy a goldeny maja zupełnie inna tonacje:/
No i właśnie tego się boję chyba, że poczekam z zamówieniem jeszcze trochę i pooglądam się w wersji golden light + korektor medium nie chciałabym wtopić z zamówieniem, bo jakby nie patrzeć, to 1 próbka = około 1 h mojej pracy
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 08:54   #1475
johnnydoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja stosuję pod makijaż krem z BB .

Edytowane przez johnnydoo
Czas edycji: 2013-07-23 o 12:38
johnnydoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 19:34   #1476
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Postanowiłam kupić swój pierwszy podkład mineralny, padło na AM w wersji matującej, bo i opinie dobre i cena nie zabija Zaczęłam sprawdzać kolory i mam kompletny mętlik w głowie, na każdych swatchach wyglądają zupełnie inaczej. Planuję zamówić próbki, ale teraz nie wiem nawet, czy wybierać spośród light czy fair Przestudiowałam ten wątek, ale Wy wszystkie jesteście bladolice w porównaniu ze mną

Jestem naturalną blondynką, mam typowo słowiańską, ciepłą karnację, opalam się łatwo na złoto-brązowo (+pod wpływem słońca wychodzą mi piegi ) Do tej pory używałam Rimmel Match Perfection 200 soft beige, (lasting finish i wake me up o tym samym nr były za ciemne i zbyt pomarańczowe), niezły był też Maybelline Affinitone 14 creamy beige. Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że najlepsze będą odcienie golden, ale trochę wystraszyła mnie informacja, że przebija przez nie zieleń Czy mogłybyście mi doradzić, które kolory (max. 3-4) zamówić na próbę?
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 20:39   #1477
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez inga22 Pokaż wiadomość
Postanowiłam kupić swój pierwszy podkład mineralny, padło na AM w wersji matującej, bo i opinie dobre i cena nie zabija Zaczęłam sprawdzać kolory i mam kompletny mętlik w głowie, na każdych swatchach wyglądają zupełnie inaczej. Planuję zamówić próbki, ale teraz nie wiem nawet, czy wybierać spośród light czy fair Przestudiowałam ten wątek, ale Wy wszystkie jesteście bladolice w porównaniu ze mną

Jestem naturalną blondynką, mam typowo słowiańską, ciepłą karnację, opalam się łatwo na złoto-brązowo (+pod wpływem słońca wychodzą mi piegi ) Do tej pory używałam Rimmel Match Perfection 200 soft beige, (lasting finish i wake me up o tym samym nr były za ciemne i zbyt pomarańczowe), niezły był też Maybelline Affinitone 14 creamy beige. Na pierwszy rzut oka wydawało mi się, że najlepsze będą odcienie golden, ale trochę wystraszyła mnie informacja, że przebija przez nie zieleń Czy mogłybyście mi doradzić, które kolory (max. 3-4) zamówić na próbę?
Zieleń w sensie oliwkowość tych kolorów choć jeśli mam być szczera, to te odcienie wydają mi się być bardziej do południowych typów urody niż do słowiańskich ten Rimmel też mi się wydaje być mało oliwkowy, raczej bym chyba szła w beige Choć mogę się mylić, taka moja sugestia tylko a między light a fair spora różnica jest tylko w goldenach, co nie zmienia faktu, że bym wzięła i fair i light , jak light będzie za ciemny, to do konturowania twarzy bym użyła, jak fair za jasny , to bym poczekała do zimy, wtedy blednę i nie wszystkie jesteśmy bladolice, ja ostatnio kontempluję nad mediumem
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 20:52   #1478
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Zieleń w sensie oliwkowość tych kolorów choć jeśli mam być szczera, to te odcienie wydają mi się być bardziej do południowych typów urody niż do słowiańskich ten Rimmel też mi się wydaje być mało oliwkowy, raczej bym chyba szła w beige Choć mogę się mylić, taka moja sugestia tylko a między light a fair spora różnica jest tylko w goldenach, co nie zmienia faktu, że bym wzięła i fair i light , jak light będzie za ciemny, to do konturowania twarzy bym użyła, jak fair za jasny , to bym poczekała do zimy, wtedy blednę i nie wszystkie jesteśmy bladolice, ja ostatnio kontempluję nad mediumem
Ja mam golden light i jest dla mnie za jasny teraz na wakacje, a medium jest wręcz czorny
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 23:51   #1479
Boridi
Przyczajenie
 
Avatar Boridi
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mi jakoś one nie przypadły do gustu niestety
Boridi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 23:57   #1480
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziękuję za radę i tak szybką odpowiedź! Coraz bardziej skłaniam się ku zamówieniu beige light i golden fair i ... może czegoś jeszcze?

No dobra... Chyba zaryzykują i pokażę Wam moją paszczękę W wersji zimowej i lekko opalonej (na obu zdjęciach mam delikatny makijaż, na "ciemniejszym" odrobinę okropnego pudru do modelowania, z którego wylazł pomarańcz ; wiem, świecę się itd, ale na tych najlepiej widać mój kolor). Zdjęć zupełnie letnich nie dorzucam - kiedy się opalam i wysypiam mogę pokazywać się ludziom z samym tuszem i błyszczykiem

Bo tak patrzę na te swatche, patrzę w lustro, patrzę na swoje zdjęcia i wcale nie czuję się mądrzejsza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8273.jpg (60,6 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0786.jpg (100,7 KB, 68 załadowań)
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 00:43   #1481
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez inga22 Pokaż wiadomość
Dziękuję za radę i tak szybką odpowiedź! Coraz bardziej skłaniam się ku zamówieniu beige light i golden fair i ... może czegoś jeszcze?

No dobra... Chyba zaryzykują i pokażę Wam moją paszczękę W wersji zimowej i lekko opalonej (na obu zdjęciach mam delikatny makijaż, na "ciemniejszym" odrobinę okropnego pudru do modelowania, z którego wylazł pomarańcz ; wiem, świecę się itd, ale na tych najlepiej widać mój kolor). Zdjęć zupełnie letnich nie dorzucam - kiedy się opalam i wysypiam mogę pokazywać się ludziom z samym tuszem i błyszczykiem

Bo tak patrzę na te swatche, patrzę w lustro, patrzę na swoje zdjęcia i wcale nie czuję się mądrzejsza
ale jestes sliczna:

celowalabym w beige fair. light jest tak pomarańczowe, że dramat. U mnie (mam golden fair) może robic za bronzer/roz.
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-24, 00:52   #1482
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
ale jestes sliczna:
no co Ty... wybrałam mniej niekorzystne zdjęcia W dodatku jedno z okresu po fryzjerskiej masakrze

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
celowalabym w beige fair. light jest tak pomarańczowe, że dramat. U mnie (mam golden fair) może robic za bronzer/roz.
To chyba rzeczywiście będzie najlepszy kolor. Myślę jeszcze o golden (fair? fairest?), jeśli będzie zbyt żółty, nada się na cienie pod oczami Nie mogę doczekać się zamówienia i pierwszych testów
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 08:47   #1483
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Inga polecam natural. Mam natural light i jest beżem a beige light jest pomarańczowo-różówy. Jeśli golden to golden fairest nie jest az tak zielony bo golden fair jak na zdjeciu które zamieściłam na poprzedniej stronie jest zielony/szary. Tam tez sa w porównaniu wszystkie trzy rodzaje podkładów

Obecnie mieszam golden fair z natural light i jest najładniej. Wybija mniej zieleni. Jest troszkę mniej zółtego ale nie jestem 'ziemista' od szarosci goldena. sam natural jest dla mojej goldenowej cery zbyt bezowo-rózowy.

Czy jest ktoś z Wawy kto planuje w miarę szybkie zamówienie w AM? o czymś zapomniałam w zamówieniu. Dorzucę sie do przesyłki. Wiadomości tylko na priv
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 10:40   #1484
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

u mnie golden fair nie wygląda na zielony ani szary, jest zólty, a jak naloże na mokro to jakbym zoltym podkładem sie maznela. Golden fairest jest ładny, delikatnie zółty.to chyba jest kwestia odcienia naszej skory i tego jak na niej bedzie wygladal podkład i w jakie tonacje wpadał. Innym korektor medium odpowiada a u mnie pozostawia inny odcień niz podkład,
Obawiam sie czy na zime moje golden fairest bedzie dobry bo teraz mimo opalenizny wydaje sie ciut za ciemny. I dalej odcień inny niż szyja Chociaz wyglada lepiej niz bezowe podłądy, ktore juz totalnie odznaczaly sie od reszty ciala.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2013-07-24 o 10:42
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 14:35   #1485
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Pisząc szybciorem
polecam łaczenie 1:1
kryjacy golden fair z
kryjacym natural light - wychodzi fajny delikatny golden bez zieleni dopóki nie wymyśla zółtych goldenów to dobre rozwiązanie

Co do korektora medium to z natural light tez traci troszke swoja szarawość Jak dla kogoś golden fair jest za ciemny to pewnie lepszy bedzie natural fair chociaz natural light i tak jest jaśniejszy od golden fair!

Przy okazji - jak się robi stopkę w której Dziewczyny piszą np. wymieniam coś, dbam o włosy itp itd moze to być przydatne a nie wiem jak sie do tego dokopać :P

Edytowane przez sandipr
Czas edycji: 2013-07-24 o 15:04
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 16:30   #1486
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ok, zamawiam natural light (chyba najbardziej rokujący), natural fair (na najbledszy okres) i golden fair (tak w razie czego). W najgorszym wypadku będę mieszać

Dziękuję za pomoc!
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 18:06   #1487
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja mam golden light i jest dla mnie za jasny teraz na wakacje, a medium jest wręcz czorny
Chol... ! Czego używasz w takim razie?
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 18:59   #1488
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Chol... ! Czego używasz w takim razie?
Kremu BB z Eveline

Wkurzyłam się na te minerały
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-24, 23:21   #1489
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Pisząc szybciorem
polecam łaczenie 1:1
kryjacy golden fair z
kryjacym natural light - wychodzi fajny delikatny golden bez zieleni dopóki nie wymyśla zółtych goldenów to dobre rozwiązanie

Co do korektora medium to z natural light tez traci troszke swoja szarawość Jak dla kogoś golden fair jest za ciemny to pewnie lepszy bedzie natural fair chociaz natural light i tak jest jaśniejszy od golden fair!

Przy okazji - jak się robi stopkę w której Dziewczyny piszą np. wymieniam coś, dbam o włosy itp itd moze to być przydatne a nie wiem jak sie do tego dokopać :P
ustawienia -> edytuj podpis
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 08:03   #1490
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny używa któraś korektora dark? Jesli tak to jaki kolor minerałów macie? Korektor jest dla mnie idealny, ale golden light w formule matującej jest stanowczo za żółte.
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 08:54   #1491
sandipr
Raczkowanie
 
Avatar sandipr
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja mam próbkę i nie pasuje do golden fair i natural light i beige light. Mysle ze powinnaś pomyśleć o natural medium! Natural i dark sa w podobnej tonacji. Przy goldenach Dark jest zbyt rózwy.

Dzięki Madaaa za wskazówkiDD
__________________
Dzięki Madaaa hehe

Szukam szybkiego zamówienia AM w Wawie aby sie podłączyć i dorzucić do przesyłki

Mam do wymiany turkusowy cień mineralny Lily Lolo pixie sparkle
sandipr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 09:17   #1492
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Ja mam próbkę i nie pasuje do golden fair i natural light i beige light. Mysle ze powinnaś pomyśleć o natural medium! Natural i dark sa w podobnej tonacji. Przy goldenach Dark jest zbyt rózwy.

Dzięki Madaaa za wskazówkiDD
Natural medium jest dla mnie za ciemny bo mam próbkę, chyba że szukać w naturalach odcień niżej. Dzięki za podpowiedź
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 10:42   #1493
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandipr Pokaż wiadomość
Ja mam próbkę i nie pasuje do golden fair i natural light i beige light. Mysle ze powinnaś pomyśleć o natural medium! Natural i dark sa w podobnej tonacji. Przy goldenach Dark jest zbyt rózwy.

Dzięki Madaaa za wskazówkiDD
Nie ma za co
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 20:21   #1494
Kleik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, którym pasuje w miarę golden fair - jakich podkładów płynnych używałyście? Firmy i kolory?
Kleik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 12:12   #1495
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

mi zaden drogeryjny nie pasował;p
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 12:18   #1496
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kleik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, którym pasuje w miarę golden fair - jakich podkładów płynnych używałyście? Firmy i kolory?
ja uzywalam revlon colorstay 150, a teraz uzywam minerala golden fiarest, ale to inny odcien. Teraz bardziej dopsowany, revlon byl ziemisty, przy goldenahc cera wyglada naturalniej i zdrowiej.

Ja mam korektor dark ale mi nie pasuje, jest ciemny i różowy
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 13:34   #1497
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

mi pasowal idealnie lasting finish w kolorze true ivory
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 14:13   #1498
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kleik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, którym pasuje w miarę golden fair - jakich podkładów płynnych używałyście? Firmy i kolory?
Revlon colorstay 150
MaxFactor facefinity nude
Maybelline affinitone24 nude

Tyle z drogeryjnych. Ale wolę minerały
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 16:40   #1499
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Od jakiegoś czasu miałam na oku minerałki AM. Ostatnio zamówiłam próbki: korektor light, kryjący i matujący natural fairest.
Chciałam Was zapytać czy któraś je ma? Jestem minimalnie jaśniejsza niż revlon 110, z innych drogeryjnych wszystko za ciemne. Będą mi pasować te kolorki? Nie mogę się doczekać listonosza z moimi próbkami
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 20:41   #1500
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

najjaśniejsze kupiłaś powinny być ok
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.