wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-27, 11:38   #721
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: problem z samoopalaczem

a to moze faktycznie powinnam robic przed kazdym nalozeniem samoopalacza.nie chcialam tego robic wlasnie dlatego zeby uzyskac ciemniejsza opalenizne bo po jednym razie to nie jestem za bardzo opalonaale sprobuje,mam nadzieje ze pomoze.
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 15:35   #722
ati77
Raczkowanie
 
Avatar ati77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 95
Dot.: problem z samoopalaczem

ja również stosuję różne kremy samoopalające i tylko dzięki nim jestem "opalona" (mam dużo piegów). Powiem ci, że na początku moje samoopalanie wyglądało dokładnie jak u Ciebie (3 dni dobrze, a później plamy i żółte cienie na skórze). Strasznie mnie to wkurzało i prawie dałam sobie spokój z samoopalaczami ale spróbowałam tak jak dziewczyny pisały - robić peeling przed każdą kolejną aplikacją samoopalacza. W tej chwili doszłam do takiej wprawy, że gdybym się sama nie smarowała to chyba bym nie uwierzyła, że mam na ciele samoopalacz . A opalenizna "rodem znad morza". Dużo osób nie ma pojęcia, że się smaruję... Posądzono mnie nawet o solarium

powiem krótko: jesli chcesz naprawdę fajnego efektu to musisz poświęcić trochę czasu tej formie opalania - ale naprawdę warto - a efekt jest naprawdę zadziwiający bez szkody dla skóry i portfela
ati77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 16:18   #723
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: problem z samoopalaczem

Zastosuje sie w takim razie do Waszych radchcialabym tylko sie dowiedziec czy moge stosowac pilling kawowy i nakladac samoopalacz codziennie?czy moze co drugi dzien?napisz mi prosze droga ati77 jak u Ciebie wyglada ten proces opalaniaa jakiego samoopalacza uzywasz?
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 17:48   #724
ati77
Raczkowanie
 
Avatar ati77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 95
Dot.: problem z samoopalaczem

Peeling robię co drugi dzień, ale samoopalacz nakładam codziennie.
Po dokładnym peelingu smaruję całe ciało balsamem (garnier do cery suchej) odczekuję troszkę żeby się wchłonął. W miejsca najbardziej suche (kolana, łokcie wcieram zwykły krem nivea), wtedy całe ciało smaruję samoopalaczem. Na następny dzień po kąpieli wcieram balsam, znowu krem nivea i po wchłonięciu dopiero samoopalacz. Na następny dzień znowu peeling i tak w kółko.
Nie rezygnuj z częstegop peelingu (jak najbardziej może być kawowy) bo inaczej plamy i łatki gwarantowane. Dokładnie nawilżaj skórę żeby się nie przesuszyła (samoopalacze - nawet te droższe bardzo wysuszają).
Czego używam:
- przetestowałam juz naprawdę wiele ale za najlepszy uważam Sublime Bronze L'oreal'a - ten w żelu uzywam do ciała , ten w mleczku do twarzy (bo w żelu bardzo zatyka pory). Ostatnio jednak z braku funduszy byłam zmuszona kupić do ciała coś tańszego - kupiłam Kolastynę w żelu rozświetlającą - "opala" jak szalona!! więc jeśli nie masz wprawy - odradzam bo nie dojdziesz ładu ze skórą !! ale jak już trochę nabierzesz doświadczenia w nakładaniu samoopalacza to na lato kup Kolastynę - po niej będziesz naprawdę mocno "opalona".
Sublime Bronze są świetne i efekt subtelny. Dużo szkód nimi nie narobisz, ładneie pachną - polecam!!

słówko o balsamach brązujących
- miałam, używałam -
odczucia - żółty odcień opalenizny, delikatny kolor, który nigdy nie osiąga fajnego efektu opalenia
jeśli chcesz lekkiego przybrązowienia - korzystaj z balsamów ja lubię byc "opalona" więc wolę samoopalacze
ati77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 18:41   #725
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: problem z samoopalaczem

dziekuje Ci bardzo za odpowiedz.bede postepowac dokladnie jak Ty i mam nadzieje ze teraz bedzie juz ok.ja uzywam daxa i on brazuje dosc delikatnie ale wole go niz balsam bo szybciutko sie wchlania i ladnie rozprowadza.chyba jeszcze ani razu nie mialam smug.wiec moze narazie przy nim pozostane.jeszcze raz wielkie dzieki
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 07:03   #726
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: problem z samoopalaczem

Cytat:
Napisane przez Aangelek
Zastosuje sie w takim razie do Waszych radchcialabym tylko sie dowiedziec czy moge stosowac pilling kawowy i nakladac samoopalacz codziennie?czy moze co drugi dzien?
Ja dokładnie tak robię - stosuję peeling kawowy. A czy codziennie, czy co drugi dzień - to już zależy od stanu mojego zabrązowienia (i tego, czy mi się chce )
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 20:14   #727
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Samooplacz do twarzy, ktory nie zatyka porów??

Znacie jakis dobry i tani samoopalacz (do ok. 15 zl) do twarzy, ktory nie zatyka porów?? Ja dotychczas stosowałam krem Sopot Ziaji i Krem orzechowy Bielendy, ale efekt po nich jest dosc slaby. Posiadam rowniez samoopalacz Kolastyny w spray do twarzy i ciala, ale stosowany na twarz strasznie zatyka mi pory. Zna ktos cos lepszego?
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-02, 20:42   #728
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: Samooplacz do twarzy, ktory nie zatyka porów??

Cytat:
Napisane przez lea88
Znacie jakis dobry i tani samoopalacz (do ok. 15 zl) do twarzy, ktory nie zatyka porów?? Ja dotychczas stosowałam krem Sopot Ziaji i Krem orzechowy Bielendy, ale efekt po nich jest dosc slaby. Posiadam rowniez samoopalacz Kolastyny w spray do twarzy i ciala, ale stosowany na twarz strasznie zatyka mi pory. Zna ktos cos lepszego?
sa nowe kremy samoopalajace do twarzy z garniera, johnsona.
tylko musisz regularnie stosowac zeby zobaczyc opalenizne (np. 2 razy dziennie-rano i wieczorem)
ja mam sopot z ziai i mi nic sie nie zatyka. stosuje czasami sobie na poprawe humoru
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 21:18   #729
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Samooplacz do twarzy, ktory nie zatyka porów??

Mi sopot ziaji ani Bielenda tez nic nie zatykaja. Za to zatykaja samopalacze. I to wlasnie o samoopalacze pytam, a nie kremy brazujace, bo zima mam tak blada skore, ze kremy niewiele pomagaja (stosuje je regularnie i nie efekt brazujacy jest marny).
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 18:30   #730
Madlenka_17
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka_17
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Brzeziny
Wiadomości: 46
GG do Madlenka_17
Unhappy jak dobrze ....(samoopalacz)

co mam zrobic aby dlonie byly ladnie pokryte balsamem brazujacym,zeby nie bylo plam... czy jest jakis sposob... help....
__________________
Tracąc kogoś bliskiego ,zdajesz sobie sprawę ,jak wiele dla Ciebie znaczy
Kocham Cię słoneczko...
chcę być częścią Twojego życia, tak jak
kiedyś...
Madlenka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 18:33   #731
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: jak dobrze ....(samoopalacz)

Wystarczy dać trochę balsamu brązującego na płatek kosmetyczny i tym płatkiem posmarować dłonie.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-04, 18:40   #732
bawetti
Raczkowanie
 
Avatar bawetti
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 185
Dot.: jak dobrze ....(samoopalacz)

Nierozumiem zabardzo, dłonie ładne... pokryte balsamem brązującym...
Hmm.... moze Ci chodzi oto że jak nakładasz np. na nogi balsam to Ci na rękach zostaje? Jak tak to trzeba opłukać wodą... , a jeśli Ci chodzi o to żeby mieć ciemniejsze dłonie... to myślę żeby samoopalacz zmieszać z kremem do rąk , jeśli jest to zas balsam brązujący, który zazwyczaj ma słabsze działanie, to mniej go nakładaj. Pozdro .
bawetti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 18:47   #733
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: jak dobrze ....(samoopalacz)

Cytat:
Napisane przez Madlenka_17 Pokaż wiadomość
co mam zrobic aby dlonie byly ladnie pokryte balsamem brazujacym,zeby nie bylo plam... czy jest jakis sposob... help....

ja najpierw wcieram w skórę balsam nawilżający następnie równomiernie pokrywam skóre samoopalaczem, w ogóle nie ma plam. można też do samoopalacza dodać kremu, jakiegoś zwykłego np NIVEA i wtedy go wsmarować
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 18:57   #734
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Wink Dot.: jak dobrze ....(samoopalacz)

Zgadzam sie z poprzedniczkami,zeby do samoopalacza dodać zwykłego kremu do rąk najlepiej zrobic to w proporcji 2:19więcej kremu do rak) i oczywiscie wcierać należy taki kosmetyk bardzo dokładnie szczególnie w miejscach między palcami-a jeszcze lepeij bedzie jeżeli przetrzesz te miejsca po aplikacji delikatnie wilgotnym ręcznikiem
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 20:42   #735
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: jak dobrze ....(samoopalacz)

samoopalacz do rak? naprawde glupi pomysl.... z doswiadczenia wiem, ze samoopalacze moga narobic duzo szkody...
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 22:42   #736
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: jak dobrze ....(samoopalacz)

HolyBoy - ja używam do całego ciała, równiez do rąk i problemu nie mam.
Kwestia wprawy
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 05:25   #737
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: jak dobrze ....(samoopalacz)

Cytat:
Napisane przez bawetti Pokaż wiadomość
Nierozumiem zabardzo, dłonie ładne... pokryte balsamem brązującym...
Hmm.... moze Ci chodzi oto że jak nakładasz np. na nogi balsam to Ci na rękach zostaje? Jak tak to trzeba opłukać wodą... , a jeśli Ci chodzi o to żeby mieć ciemniejsze dłonie... to myślę żeby samoopalacz zmieszać z kremem do rąk , jeśli jest to zas balsam brązujący, który zazwyczaj ma słabsze działanie, to mniej go nakładaj. Pozdro .

A mi się wydaje, że chodzi o wierzch dłoni.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 10:04   #738
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Smile Dot.: jak dobrze ....(samoopalacz)

Cytat:
Napisane przez Sathi;
HolyBoy - ja używam do całego ciała, równiez do rąk i problemu nie mam.
Kwestia wprawy
racja
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 15:40   #739
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: jak dobrze ....(samoopalacz)

mozesz wymieszać krem do rąk czy też balsam z samoopalaczem i rozsmarować na dłoniach
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-10, 17:00   #740
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: czy mogę chodzić do solarium i jednocześnie używać samoopalacza?

Właśnie postanowiłam złamać swoje zasady i troszkę się bardziej opalić na specjalną okazję. Nie opalam się od 2 lat, używam samoopalacza łykam beta karoten.
Pytając na ile minut mogę wejść, powiedziałam Pani w solarium żeby się nie sugerowała moją cerą bo używam samoopalacza, a tak to się bardzo dawno nie opalałam.
Usłyszałam na to,że w takim razie opalenizna z solarium zejdzie razem z samoopalaczem .. hmm.. i bądź tu mądra jakoś mało prawdopodobne ..
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 23:25   #741
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
samoopalacz - problem

hej Dziewczyny jako osoba nie znosząca za dobrze słońca i mówiąca nie solarium, rozpoczęłam przygodę z samoopalaczem używam Nivei Sun w sprayu do jasnej karnacji i tylko z aplikacja w jednym miejscu nie mogę sobie poradzić, wydaje mi się, że robię wszystko ok a jednak pomiędzy piersiami zawsze ale to zawsze mam ciemniejszą plamę, myślałam, że za dużo nakładam ale ogranicznie nie pomogło. Macie jakiś pomysł jak z tym sobie poradzić?
a drugie pytanie do osób o jasnej karnacji używajacych Nivei: czy próbowałyscie używać tej do normalnej karnacji? Bo dla mnie efekt jest dość słabiutki musze nakladać dwa razy zeby było cos widać a z drugiej strony nie chcę być pomarańczowa
a może jakiś inny kosmetyk ?
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 05:25   #742
ati77
Raczkowanie
 
Avatar ati77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 95
Dot.: samoopalacz - problem

ta ciemna plama między piersiami to nie jest zaciek z niedokładnego rozsmarowania ale po prostu w tym miejscu skóra jest często wilgotna czy spocona i dlatego samoopalacz się tam "zbiera". Ja używam samoopalacza non stop, mam dużą wprawę ale to miejsce, o którym piszesz też mi sprawia problemy. Często przecieram skórę chusteczką (taką dla dzieci) nasączoną balsamem wtedy nie jest to tak widoczne ale jednak. Z samoopalaczy mogę Ci polecić Ci L'oreal'a w żelu (ten bezbarwny) - jest świetny do ciała, na twarz jednak nakładam w kremie bo ten w żelu zatyka pory. Jest najlepszy jaki używałam (a było ich sporo) - baaardzo naturalny kolor.
Kiedy jest chłodniej - nakładam go rzadziej i oszczędniej. Szczerze polecam!!

PS. Pamiętaj o używaniu dobrego balsamu nawilżającego bo samoopalacz wysusza skórę

Zapomniałam dodać, że mam bardzo jasną karnację i wszystkie samoopalacze wyglądały żółto czy pomarańczowo tylko L'oreal się sprawdził - jest fajny brąz
ati77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 07:41   #743
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: samoopalacz - problem

dziękuję za odpowiedź czy chodzi o ten samoopalacz :http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...ecenzja=118379 ? pozdrawiam

a i jeszcze mam do Ciebie pytanie co ile sie smarujesz tym żelem? Bo nivea to troszke mnie męczy napierw dwa dni pod rząd a potem co trzy cztery żeby się efekt utrzymał.

Edytowane przez nestka
Czas edycji: 2006-09-12 o 07:44 Powód: coś dodam ;)
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 09:46   #744
st95lp
Raczkowanie
 
Avatar st95lp
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 134
GG do st95lp
Dot.: samoopalacz - problem

Hej. Ja ostatnio znalazlam w sklepie husteczki samoopalające z dax cosmetic. Sa super. Żadnych smug i plam. W opakowaniu jest jedna husteczka ale ona w miare wystarcza mna cale cialo. Kosztuja ok 1,50 zł/szt. Polecam. Efekt jest widoczny po niedlugim czasie.
st95lp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 12:10   #745
ati77
Raczkowanie
 
Avatar ati77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 95
Dot.: samoopalacz - problem

Nestka - to nie ten samoopalacz - podałaś link do tego w żelu ale koloryzującego - tego nie kupuj bo jest do kitu. Kup bezbarwny (takie samo opakowanie i cena ale bez dodatku barwnika)
Na KWC znajdziesz - jest zaraz "nad" tym koloryzującym i ma sporo pochlebnych opinii

Smaruję się 2x w tygodniu (latem częściej). Między nałożeniem kolejnych warstw masuję skórę szortką myjką żeby uniknąć nadmiaru samoopalacza i placków, których nie unikniesz jesli jest zrogowaciały naskórek. Mam świetny sposób żeby ta "opalenizna" się trzymała - w dni, w które się samoopalaczem nie smaruję - nakładam "Skórę Muśniętą Słońcem" Garniera - ma mały dodatek samoopalacza w składzie więc lekko tez brązuje.
Poza tym - nie nakładam "czystego" samoopalacza na dłonie i stopy - mieszam odrobinke z balsamem, albo samym brązującym (dlatego, że na dłoniach samoopalacz lubi robić cienie i wygląda przez to podejrzanie... )
ati77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 14:47   #746
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: samoopalacz - problem

Nestko, na Biochemii jest bardzo fajny, przydatny i długaśny wątek o samoopalaczach, balsamach brązujących i wszystkich tych kosmetykach, którymi oszukujemy otoczenie w kwestii opalenizny. Polecam, bo tam dziewczyny opisały dokładnie już wszystko, co dostępne na rynku Na pewno dowiesz się tam czegoś w sam raz dla siebie

Oto link:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=118199

Co do Twojego pytania o wersję dla ciemnej karnacji, to sama akurat Nivei nie używałam, ale raczej nie polecałabym Ci zakupu. Sama z powodów podobnych do Twoich kupiłam Dove Summer Glow dla ciemnej (a mam jasną) i efekty były szkaradne
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 19:32   #747
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: samoopalacz - problem

mam antypatie do samoopalaczy i ich nie polecam....
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 22:12   #748
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: samoopalacz - problem

HolyBoy, ja generalnie też nie polecam.
Dlatego doradziłam Nestce przejrzeć tamten wątek na Biochemii, bo jest tam także sporo o balsamach brązujących i kremach, z których niektóre są o wiele delikatniejsze i nie mają okropnego samoopalaczowego zapachu.
No bo czymś się dziewczyna musi ratować, skoro słońce i solarium odpada.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 09:51   #749
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: samoopalacz - problem

Osobiście polecam samoopalacze Vichy w jednorazowej chusteczce. Są naprawdę super! Nie robią zacieków, opalenizna jest równomierna, naturalna, bardzo ładnie wygląda. Forma chusteczki jest superwygodna
Poza tym żeby samoopalacz nałożył się równomiernie- nalezy wymieszać go z balsamem albo kremem.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 20:27   #750
nestka
Raczkowanie
 
Avatar nestka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 476
Dot.: samoopalacz - problem

dziękuję za link do wątku świetny
oj nie nie tylko nie chusteczki Vichy u mnie tragedia owszem rano nakładam jest swietnie, ładny kolorek dawały ale niestety nastepnego ranka smuga na smudze, nie wiem co moja skóra robi w nocy ale za kazdym razem tak bylo i darowalam sobie.
Chyba wypróbuje Yves Rocher w sprayu ( odpowiada mi ten sposób aplikacji). Jesli nie zda egzaminu to wtedy L'oreal w kolejce
nestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.