On chce seksu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-30, 10:47   #31
kruszynka_
Raczkowanie
 
Avatar kruszynka_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 262
Dot.: On chce seksu

Cytat:
Napisane przez anulcia_88 Pokaż wiadomość
Dałabym kopa w i znalazła mężczyznę, który uszanuje moje normy moralne.
Z przykrością muszę Ci to napisać, ale ON NIE JEST CIEBIE WART!
Znajdź faceta, który uszanuje Twoje dziewictwo i Twoją decyzję i gotowość na jego stracenie.

Edit: dla mnie ten facet jest totalnym egoistą "nie będę wiedział co bierze" - i niestety, ale zależy mu na zaspokojeniu swoich potrzeb seksualnych, a nie na tym, żebyś czuła się bezpieczne. A ten argument "nie wie co bierze"... no po prostu szczyt szczytów! CHAM i nic więcej!
Otóż to! jeśli Cię kocha lub jeśli mu na Tobie zależy to powinien myśleć właściwą główką.
__________________
"The difference between genius and stupidity is that genius has its limits."

Albert Einstein
kruszynka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 11:34   #32
kingus_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 81
Dot.: On chce seksu

Ajaj...
Nie rób tego.
Szczególnie, że go nie znasz!

Kiedyś też myślałam, że znam faceta ale się myliłam... i upsss stało się.
Tak mi uprzykrzył życie jak z min zerwałam, że nawet byście nie chciały tego słyszeć. Tyle świństw
aż mi się nie dobrze robi na jego myśl (a niby taka kulturka, ależ głupa byłam

UWAŻAJ na takich prostaków!!!

Ale życie mi to wynagrodziło, klapki mi się otworzyły i mam cudownego cudownego!!!!! faceta! Za nic w świecie bym go nie oddała!!!
kingus_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 11:43   #33
alkaaa00
Rozeznanie
 
Avatar alkaaa00
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 971
Dot.: On chce seksu

Jak któraś z poprzedniczek napisała"dać kopa w " i wszystko.Skoro juz wiele dziewczyn do niego przychodzilo to bedziesz nastepna z ktora pare razy sie przespi i odstawi. nienawidzę takich typkow.
__________________
blog: http://alicelook.blogspot.com/
alkaaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 15:41   #34
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: On chce seksu

Moim zdaniem on oczekuje od ciebie tylko seksu.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 16:54   #35
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: On chce seksu

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
ja tez nie wyobrażam sobie związku bez seksu, ale 2 miesiące dla kobiety, która jeszcze nie jest gotowa, to za krótko by nabrać zaufania do partnera.
A tu mamy jeszcze prymitywny szantaż.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 22:07   #36
Irbisia
Raczkowanie
 
Avatar Irbisia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 137
Dot.: On chce seksu

On próbuje Cię wykorzystać.
Robi Ci pranie mózgu z tym "pierwotnym instynktem".
Nie próbuj go zatrzymać na siłę. Pewnie wykorzysta Cię parę razy i zostawi tak jak te inne dziewczyny.
Irbisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 11:51   #37
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: On chce seksu

No to jestem dziwna, bo uważam, że w zachowaniu chłopaka, a już 21- letniego, nic dziwnego nie ma. Dorośli jesteście, z księżyca się nie urwaliście, wiecznie karmić kaczek w parku nie będziecie. Jeśli Ty w ogóle nie masz ochoty,a chłopak aż umiera z pożądania, to się nie dziwię że chce sprawdzić czy w ogóle pod tym względem do siebie pasujecie. A że trochę źle ujął to, że najzwyczajniej w świecie mu się podobasz, no to cóż , nie każdy jest Mickiewiczem ...

Wyzywanie normalnego chłopaka od buraków i głupków i nieszanującego kobiet, bo miał już kilka partnerek - to jest moim zdaniem większe buractwo. Co ma szacunek do kobiet z ilością partnerek seksualnych ?! Zgwałcił je, czy jak ? Opamiętajcie się.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-31, 12:13   #38
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: On chce seksu

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No to jestem dziwna, bo uważam, że w zachowaniu chłopaka, a już 21- letniego, nic dziwnego nie ma. Dorośli jesteście, z księżyca się nie urwaliście, wiecznie karmić kaczek w parku nie będziecie. Jeśli Ty w ogóle nie masz ochoty,a chłopak aż umiera z pożądania, to się nie dziwię że chce sprawdzić czy w ogóle pod tym względem do siebie pasujecie. A że trochę źle ujął to, że najzwyczajniej w świecie mu się podobasz, no to cóż , nie każdy jest Mickiewiczem ...

Wyzywanie normalnego chłopaka od buraków i głupków i nieszanującego kobiet, bo miał już kilka partnerek - to jest moim zdaniem większe buractwo. Co ma szacunek do kobiet z ilością partnerek seksualnych ?! Zgwałcił je, czy jak ? Opamiętajcie się.
Facet który mówi że najpierw jest pożądanie a miłość przychodzi latami a w ogóle to musi sprawdzić co bierze jest chamem i burakiem.
No cóż poprzednie wszystkie sprawdził co brał i mu nie przypasowało najwyraźniej, ewentualnie nie był z nimi "latami" żeby sprawdzić czy miłość nadejdzie. Pytanie czy autorka chce być taką kolejną.
Chłopak jest totalnie niedojrzały i niewyżyty jeśli po dwóch miesiącach takimi tekstami sypie.
Wielu facetów choćby na forum opisywanych, mając 21 i więcej lat czeka cierpliwie na swoje partnerki aż będą gotowe stracić z nimi dziewictwo. Pół roku, rok, niektórzy dłużej. To co? Oni są dziwni?Bo mnie się wydawało ze właśnie tak sie zachowuje normalny, dojrzały facet..
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 12:22   #39
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: On chce seksu

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Facet który mówi że najpierw jest pożądanie a miłość przychodzi latami a w ogóle to musi sprawdzić co bierze jest chamem i burakiem.
Nie jest chamem i burakiem, tylko moim zdaniem ma rację, to raz, a dwa, że zwyczajnie wie czego chce. 21 - letni chłopak, który nie jest prawiczkiem, lubi seks, dziewczyna mu się podoba - nie będzie czekał latami na to, aż dziewczyna łaskawie "mu się odda", jak pogoda będzie sprzyjać albo gwiazdy ułożą się w odpowiednią konstelację. Seks dorosłych to nie grzech, to nie przestępstwo, tylko (nie)zwyczajna przyjemność, i nie dziwne, ze po 2 miesiącach (a nie po dwóch godzinach) chłopak najzwyczajniej chciałby czegoś więcej, a nie tylko patrzenia w oczy i chodzenia po parku za rączkę.
Cytat:
No cóż poprzednie wszystkie sprawdził co brał i mu nie przypasowało najwyraźniej,
A może to on "nie przypasował" im ? A nawet jeśli one mu "nie przypasowały" to co z tego ? To jakiś obowiązek być z każdą dziewczyną, z którą człowiek uprawia seks do końca życia ? W Konstytucji to jest zapisane ?
Cytat:
ewentualnie nie był z nimi "latami" żeby sprawdzić czy miłość nadejdzie. Pytanie czy autorka chce być taką kolejną.
Może będzie ostatnią ?
Cytat:
Chłopak jest totalnie niedojrzały i niewyżyty jeśli po dwóch miesiącach takimi tekstami sypie.
Byłby zdrowo niewyżyty jakby po 15 minutach jej coś takiego zaproponował, ale 2 miesiące to moim zdaniem normalna rzecz.
Cytat:
Wielu facetów choćby na forum opisywanych, mając 21 i więcej lat czeka cierpliwie na swoje partnerki aż będą gotowe stracić z nimi dziewictwo. Pół roku, rok, niektórzy dłużej. To co? Oni są dziwni?
Nie, po prostu tak chcą. Są tacy, którzy czekają, bo chcą, są tacy, którzy nie chcą czekać, bo nie widzą w tym większego sensu. Seks jest dla niech ważny i nie dorabiają do niego niewiadomojakiej ideologii.
Cytat:
Bo mnie się wydawało ze właśnie tak sie zachowuje normalny, dojrzały facet..
Normalny, dojrzały facet, taki jak ten chłopak, stawia sprawy jasno - mówi dziewczynie, ze jej pragnie i chce czegoś więcej. Nie gwałci, nie stawia ultimatum "teraz albo nigdy", zwyczajnie mówi, jaki ma pogląd na sprawę.

Nie widzę w tym nic niedojrzałego, niemoralnego, chamskiego i burackiego.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 14:26   #40
krevvetka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 535
Dot.: On chce seksu

Gdy facet nie umie uszanować Twojej decyzji, Twoich obaw, to daj sobie spokój. To normalne, że chcesz być pewna i przeżyć to z wyjątkową osobą, którą szanujesz i która POWINNA szanować Ciebie.

Jak nie zrozumie, będzie robił problemy i nadal uważał, że jesteś "dziecinna" (jak sama napisałaś) będzie to oznaczało, że zalezy mu tylko na jednym.
Jeśli myśli o Tobie na poważnie - zrozumie

Edytowane przez krevvetka
Czas edycji: 2010-08-31 o 14:27
krevvetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 14:57   #41
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: On chce seksu

miłość nie powstaje latami. miłość rozwija się tak jak rozwija się każde istnienie- najpierw się rodzi- wywodzi się z zauroczenia, potem miłość dorasta, przechodzi kryzys (niekoniecznie 1), uniesienia, następnie dojrzewa.. i jest na całe lata.

Moim zdaniem chłopak chce Cię omamić tymi tekstami. "Kota w worku się nie kupuje" ale po 1 ty nie jesteś rzeczą, po 2. na pewne sprawy trzeba sobie zasłużyć.
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 12:35   #42
cynamonowaania
Zakorzenienie
 
Avatar cynamonowaania
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 992
Dot.: On chce seksu

A ja tam jestem takiego zdania jak On i twierdze ze kota w roku się nie kupuje. żeby związek byl udany to i w seksie trzeba sie dogadywać.
Zdarzyło mi się kiedyś tkwić z związku gdzie czekaliśmy z seksem, niby była miłość ale w seksie nam sie nie układało kiedy wreszcie po długim czasie zaczęlismy go uprawiać i tak dupa z tego wyszła...
Więc ja jestem zwolenniczką nie marnowania zbędnego czasu.

Ale nikogo tu nie będę namawiać do zmiany poglądów. To tylko moje zdanie poparte tylko i wyłącznie moim doświadczeniem...
cynamonowaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 12:37   #43
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: On chce seksu

Daj sobie z nim spokoj, albo badz twarda kobieta, ciekawe ile czasu wytrzyma, ja tak zrobilam z bylym, czekal na mnie ponad 8 miesiecy ;D
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 12:49   #44
Quarrel
Raczkowanie
 
Avatar Quarrel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 153
Dot.: On chce seksu

Domyślam się, że skoro on ma 21 lat, to Ty jesteś w podobnym wieku. Masz czas na spotkanie Tego Jedynego, który nie będzie Ciebie traktował jak towar, który jeśli się nie sprawdzi odda do reklamacji. Szkoda czasu na takiego idiotę.
Quarrel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 12:51   #45
magge
Rozeznanie
 
Avatar magge
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 851
Dot.: On chce seksu

ja bym go
magge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 13:32   #46
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: On chce seksu

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Daj sobie z nim spokoj, albo badz twarda kobieta, ciekawe ile czasu wytrzyma, ja tak zrobilam z bylym, czekal na mnie ponad 8 miesiecy ;D
Brawo.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 13:39   #47
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: On chce seksu

Hehe i tak go zucilam i wyjechalam, kochalam, ale przyszlosci nie widzialam. Nie zaluje czekania i nie zaluje straty jego.
Czekaj z tym, a jak bedzie nalegal i ciagle o tym paplal to powiedz mu wprost, twoje uczucia wazniejsze dla niego czy sex . Jak powie to drugie, albo sie zawacha to uciekaj od niego.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 14:04   #48
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: On chce seksu

Cynamonowa - ogólnie to nawet i się zgodzę z Tobą, ale ona jest dziewicą, to jej pierwsze doświadczenia W OGÓLE. Chyba jest jednak pewna różnica w tym wypadku
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 15:04   #49
Atlantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 17
GG do Atlantaa
Dot.: On chce seksu

Nie daj się wykorzystać jeżeli nie chce czekać to najwidoczniej nie wart jest Twoich uczuć.
Atlantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 18:41   #50
Midnight Summer Dream
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 73
Dot.: On chce seksu

Nie rozumiem argumentów o kupowaniu kota w worku. Przecież chłopak wiąże się z autorką wątku, a nie z seksem, który się spodziewa z nią uprawiać i jeśli mu na niej zależy, a nie tylko na dostępie do seksu, to powinien być w stanie zdobyć się na cierpliwość. Poza tym dwa miesiące dla dziewicy, która jeszcze nie jest gotowa na współżycie, to może być zwyczajnie za krótko. Może nie chcieć, może mieć obawy, może mu jeszcze do końca nie ufać itp. Jeśli on ją kocha, to powinien to zrozumieć.
Midnight Summer Dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 18:56   #51
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: On chce seksu

Wybaczcie ale gdyby mój facet zwlekał w nieskończoność z seksem to albo bym ponalegała albo byśmy się rozstali :P
chociaż nie zarzucam ci że czekasz w nieskończoność. Zrób wtedy kiedy będziesz gotowa
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 19:12   #52
Atlantaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 17
GG do Atlantaa
Dot.: On chce seksu

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Wybaczcie ale gdyby mój facet zwlekał w nieskończoność z seksem to albo bym ponalegała albo byśmy się rozstali :P
chociaż nie zarzucam ci że czekasz w nieskończoność. Zrób wtedy kiedy będziesz gotowa
Nie każdy ma takie szczęście a Ty akurat je masz
Atlantaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.