Wyjaśnijcie mi ciekawostkę. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-06, 14:07   #31
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Wyjaśnijcie mi ciekawostkę.

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Swoją kupiłam rok wcześniej. Raz, że mi zaproponowano pół ceny w dół, dwa projektant rozwiązał umowę z Pronovias i kolejnych sukien już by nie było. A tylko jego projekty mi odpowiadały.
Poza tym, mam zupełnie inny gust i szukałam sukni w kompletnie innym stylu niż proponowane w salonach. Odpadały koronki, tiule, koła, gorsety, księżniczki, etc.
Aż jestem ciekawa na jaką się zdecydowałaś
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 17:26   #32
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Wyjaśnijcie mi ciekawostkę.

co do pań w salonach to ja powiem tyle że osobiście się zawiodłam chodząc po salonach. Tylko w 2 na jakieś 10 odwiedzonych przeze mnie obsługa była miła i pomocna. Do jednego nawet byłam umówiona na przymiarkę konkretnej sukni bo była wyprzedaż a bardzo mi się podobała. Gdy przyszłam do salonu babka nawet nie podniosła sie z miejsca a jak powiedziałam w jakiej sprawie przyszłam to ona do mnie z tekstem " to pani sobie poszuka" i musiałam buszować po szafach a jak już ją zalożyłam i zapytałam jej o zdanie w końcu od tego jest to odparła że "no ładnie" a wyglądałam w niej strasznie.

Ogólnie to suknia ślubna jest suknią na ten jeden wyjątkowy dzień. Salony są miejscami w których powinnyśmy zostać obsłużone z należytym szacunkiem bo to nie bluzka za 50 zł z której najwyżej nie będziemy zadowolone i poleży w szafie. Zostawiamy tam sporo kasy i powinnysmy być traktowane należycie bez względu czy do ślubu jest rok, pół roku czy 3 miesiące
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 17:38   #33
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Wyjaśnijcie mi ciekawostkę.

ja zaczęłam rozglądać się po salonach we wrześniu.
Ostatecznie kupiłam suknię 8.12.10 i kupiłam suknię z wyprzedaży. w cenie mam przeróbki na wypadek gdyby mi się schudło bądź przytyło.
jakoś mi nie przeszkadzało rozbieranie sie z kilku warstw.
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 17:59   #34
mealla
Raczkowanie
 
Avatar mealla
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 331
Dot.: Wyjaśnijcie mi ciekawostkę.

suknia kupiona na początku września 2010, ślub już 18 czerwca.
zdecydowałam sie na zakup po odwiedzeniu kilu salonów, przymierzeniu róznych modeli oraz ze względu na wyprzedaż - oszczędziłam 1/3 ceny. suknia była teraz do zwężenia i skrócenia.

generalnie można iśc szukać sukni rok lub pół roku wcześniej a nie tylko 4 mce przed ślubem. jeśli się przymierzy tą jedyną i nie jest sie osobą często zmieniającą zdanie to suknia może wisieć i czekać na założenie nawet rok przed oczekiwanym dniem
__________________
18.06.2011
mealla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 16:35   #35
anika1979
Raczkowanie
 
Avatar anika1979
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 45
Dot.: Wyjaśnijcie mi ciekawostkę.

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Chyba wymiary, a nie figura... Figura to jest taka sama zawsze taka sama (no chyba, że ktos sobie zrobi operację plastyczną :P) zawsze, jedynie wymiary się zmieniają. gruszka nie stanie sie klepsydrą, a klepsydra gruszką lub jabłkiem przez odchudzanie. Co to przeszkadza - 4 cm? Własnie po centymetrze na każdym szwie się zwęża i jest ok.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------



Eee... urazić to nie, ale to nie są wnioski naukowe, żartobliwie, czy nie, tylko moje wiele lat prowadzone obserwacje.
To chyba jeden z nagłupszych tematów na forum. Każdy kupuje sukienke kiedy mu się podoba. dwa lata wcześniej, rok lub 3 mies przed ślubem. I chyba nie chciałabym trafic do Twojego salonu, skoro nie chce Ci się obsługiwac klientek w okresie zimy.
A co do figury, oczywiście może sie zmienić. Rok pracy na siłowni i można mieć zupełenie inna figura.
anika1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 17:49   #36
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Wyjaśnijcie mi ciekawostkę.

Mi się bardzo chce i lubię mieć na każdą klientkę wystarczająco dużo czasu.
Poza tym, mój temat wynika z troski o same klientki -> aby im było po prostu wygodniej.

Typ sylwetki nie jest do zmodyfikowania na siłowni. Nie rośnie od tego biust, nie wydłużają czy nie skracają się nogi, nie rośnie się, nie zwężą się szerokie ramiona, ani nie poszerzą wąskie itd itp. Typ sylwetki zostaje taki sam, osoba może być grubsza/chudsza, mieć szczuplejsze bogi, bardziej płaski brzuch czy mniejsza pupę, ale ogólne proporcje sylwetki pozostają bez zmian. A to one sa najważniejsze przy wyborze sukni.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.