hula HULA w Cannes - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Cannes – makijaże gwiazd

Notka

Cannes – makijaże gwiazd Razem z L'Oreal Paris zapraszamy Was do udziału w konkursie. Do wygrania, aż 50 zestawów pięknych kosmetyków z najnowszej, limitowanej kolekcja do makijażu L'Or Electric...

 
 
Narzędzia
Stary 2012-05-19, 19:37   #1
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula

hula HULA w Cannes


Słowem wstępu, Diane Kruger - niemiecka modelka i aktorka. Wystąpiła między innymi w znanej wielu produkcji "Bękarty wojny" w reżyserii Quentina Tarantino. Ma na swoim życiowym koncie również wiele innych osiągnięć, ale zainteresowanych odsyłam do źródeł, ja natomiast wątek poświęcę jej urodzie i sposobie, w jaki podkreśla ją swoim minimalistycznym, naturalnym makijażem.

Czerwony dywan w Cannes ma na sobie ślady stóp wielu: ważnych i ważniejszych, znanych, i tych mniej, ekstrawaganckich i skromnych, wreszcie pięknych i piękniejszych. Do których z grup zaliczyć można Dianę? Nie wiem. Wiem natomiast, że jej dziewczęcy, lekko nonszalancki look w pełni zgadza się z moim urodowym gustem i jest silną opozycją do wiodącego równie wysoki prym kanonu diabelskiego piękna: uroda anielska vs uroda wykreowana przez władcę podziemi. Sama nie wiem, która jest bardziej pociągająca: delikatne rysy twarzy, anielskie blond włosy, niebiesko-niebiańskie oczy, czy też hebanowe pukle, kocie spojrzenie, wydatne, krwistoczerwone usta? Walka dobra ze złem nie zawsze musi być przesądzona, ja osobiście stawiałabym na remis Dziś jednak słowa uznania oddam przedstawicielce anielskiego kanonu piękna, może dlatego, że mnie samej (przynajmniej zewnętrznie) bliżej do skromnego anioła, niżeli kuszącej szatanicy.

Diana to istny anioł - wyraziła to przy pomocy makijażu, którego dopełnieniem jest lekka jak niebiańskie obłoki suknia, utrzymana zresztą w podobnej tonacji kolorystycznej.
Makijażu nie trzeba specjalnie opisywać. "Make up-no make up" to propozycja idealna dla minimalistek, które chcą wyglądać świeżo, promiennie, i... pięknie! Ponadczasowy i uniwersalny. Naturalny i idealny. Delikatnie podkreślone oko i usta w zupełności wystarczą, by podkreślić – a nie przyćmić – to, co piękne z natury. Zresztą: zobaczcie same.


hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 09:19   #2
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: hula HULA w Cannes

How it works, czyli makijaż a'la Diane

  1. podkład Rimmel Stay Matte ->klik
  2. maskara Maybelline One by One->klik
  3. puder Rimmel Stay Matte w kompakcie->klik
  4. kredka Vipera, brąz ->klik
  5. paletka Sephory - na zdjęciu



Podkład RSM, choć dobrymi opiniami nie grzeszy, dla mojej cery jest bardzo dobry - przede wszystkim wystarczająco jasny (jestem bladolicą). Wyjątkowo wydajny (mam go już chyba 6miesiąc), kryjący, generalnie - do cery -bez lub -mało problemowej - idealny. Jedynym minusem jest blask jaki po sobie zostawia, dlatego mam go w duecie z prasowanym bratem. Równie jasnym, równie przyjemnym i efektownym w stosowaniu.

Jeśli o kredkę Vipery chodzi - w zupełności zgadzam się z większością opinii z KWC. Miękka, kolor intensywny, trwała. Nie potrzebuje zamienników Użyłam jej tylko na linii wodnej - w ten sposób najfajniej podkreśla niebieskie odcienie mojej tęczówki.

Maskara ideałem nie jest, ale też bywały gorsze. Fajna jest ta rzeczywiście intensywna czerń, no i szczoteczka, choć wydawało mi się, że wyczaruje nią lepsze efekty. Tusz niekiedy dość szybko się kruszy, no i nie trzyma rzęs w ryzach tak długo, jakbym tego chciała.

Paletka Sephory - mam ją od niedawna, więc póki co dalej się bawię kolorami. Generalnie jestem minimalistką i rzadko sięgam po cienie do powiek (może dlatego, że nie dla mnie (nie)znane tajniki cieniowania i innych technik ), niemniej jednak chciałabym się trochę podszkolić w makijażu oka i myślę, że paletka jest do tego fajnym narzędziem.



hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 09:31   #3
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: hula HULA w Cannes


I oto moja wersja makijażu ze słynnego Cannes. Miało być naturalnie i delikatnie, czy tak wyszło - oceńcie same
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (15,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard013.jpg (15,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg diane.jpg (33,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5200157.jpg (129,2 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2012-05-20 o 14:05
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 22:14   #4
euforiia
Przyczajenie
 
Avatar euforiia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Utopiia
Wiadomości: 29
Dot.: hula HULA w Cannes

Jest pięknie !
euforiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 16:50   #5
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: hula HULA w Cannes




Barbara Palvin, urodzona 18 lat temu w Budapeszcie, karierę modelki rozpoczęła już jako trzynastolatka. Dzięki temu ma już dość pokaźny dorobek i opinię wschodzącej gwiazdy modelingu. Niektórzy mówią, że ma coś z młodej Cindy Crawford, inni, że z młodej Brooke Shields, a wszyscy zdają się zgadzać, że wygląda jakby była spokrewniona z Natalią Vodianovą. Niezależnie od porównań wniosek jest prosty: Palvin to piękna dziewczyna, na którą czekają wielkie rzeczy. A zresztą przekonajcie się sami.


Podobnie jak Barbara, w tym makijażu postawiłam na usta. W moim wydaniu są w kolorze cukierkowego różu. Na powieki nałożyłam beżowy cień, przyciemniając zewnętrzne kąciki odrobiną jasnego brązu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m4bwcx6qS31r0hbwko1_500.jpg (37,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 149.jpg (48,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (12,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (11,2 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2012-05-22 o 17:04
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 13:31   #6
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: hula HULA w Cannes

Cytat:
Napisane przez euforiia Pokaż wiadomość
Jest pięknie !
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 18:11   #7
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: hula HULA w Cannes

Kim jest Kelly?

Kelly Brook, właściwie Kelly Ann Parsons – angielska modelka, prezenterka, aktorka i projektantka strojów kąpielowych. Jej twarz ozdobiła okładki takich pism jak FHM, Sky, Cosmopolitan, Tatler, The Face czy Company. Brała udział w kampaniach reklamowych dżinsów Lee, dezodorantu Sure, Renault Megane, Walkers, Piz Buin, kolekcji bielizny Triumph Flaunt, pojawiła się na największym Billboardzie w Anglii. Fanki serialu "Tajemnice z Smalville" pamiętać ją mogą jako odtwórczynię roli dziewczyny Lexa Luthora, przyjaciela Clarka Kenta. Partnerowała m.in. Dennisowi Hopperowi w "Ultimatum" oraz Charlize Theron we "Włoskiej robocie".



Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2012-05-24 o 22:52
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 22:36   #8
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: hula HULA w Cannes


Na powieki nałożyłam cień w kolorze mlecznej kawy, który przyciemniłam czernią od połowy linii rzęs, odrobinę dodając ją także na powiece ruchomej. Dolna powieka i linia wodna zostały wyraźnie podkreślone brązową kredką, powieka - podobnie jak linia rzęs - także od połowy. Usta klasycznie czerwone (teraz widzę, że jakaś przygaszona ta moja czerwień wyszła na zdjęciu ), z nutką sephorowskiego błyszczyku na śroku dolnej wargi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg okooooo.jpg (8,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg okkoko.jpg (11,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg okokokokok.jpg (10,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oka.jpg (14,7 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2012-05-24 o 22:58
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Cannes – makijaże gwiazd


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.