Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-22, 20:48   #721
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A tego ostatnio na wp. czytalam ze spf ponad 30 jest zbedny bo tylko czysci nasza kieszen , a spf 30 jest wystarczajacy na polskie warunki, moge prosic o jedna odpowiedz czy to prawda?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 21:42   #722
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Pytanie może troszkę nie na temat, ale jest sens dodawania do matującego AM czegoś, co zwiększyło by jego możliwości matujące?
mam tę samą zagwozdkę! O ile u mnie matujacy matuje całkiem niezle...dopoki mam go na twarzy. Bo po kilku godzinach znika! Nie mam pojecia, jak to możliwe. Poprostu jakby wyparowywał, mimo, ze nie dotykam twarzy niczym...

Zamierzam zamówić Azotek boru i moze Ronasphere na kolorówce i domieszać do mojego golden fair. coś MUSI mu pomoc, bo bo umalowaniu efekt jest super
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 21:58   #723
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Przypudrowac pudrem bambusowym, skrobią...
Wolałabym coś dodać do podkładu niż babrać się przed czy po nałożeniu go. Kwestia zbyt małej ilości czasu na to. ech..

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
mam tę samą zagwozdkę! O ile u mnie matujacy matuje całkiem niezle...dopoki mam go na twarzy. Bo po kilku godzinach znika! Nie mam pojecia, jak to możliwe. Poprostu jakby wyparowywał, mimo, ze nie dotykam twarzy niczym...

Zamierzam zamówić Azotek boru i moze Ronasphere na kolorówce i domieszać do mojego golden fair. coś MUSI mu pomoc, bo bo umalowaniu efekt jest super
U mnie mat tylko na początku, a potem po godzinie już błysk. Aczkolwiek nie rażący i nie tłusty, ale to zbyt rzuca się w oczy. Na dworze okej, a jak wejdę do pokoju, to... Ja też mam golden fair! Ale muszę jeszcze zamówić golden fairest. Koniecznie daj znać jak przyjdą produkty i przetestujesz.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 21:59   #724
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mam już jedną chętną na wspólne zamówienie z AM i będzie darmowa wysyłka, gdyby ktoś z Krk lub Bełchatowa chciał się jeszcze zdecydować to proszę o info na pw
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 22:08   #725
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

pytam dziewczyn ktore uzywaja AM dluzej niz miesiac ja je uzywam codziennie od 4 miesiecy, powoli zaczela mi sie pogarszac cera...czy ktoras z was tez tak ma? skoro te mineraly nie maja zadnych certyfikatow to moze jednak nie sa takie 'zdrowe' w kazdym razie cos jest z nimi nie tak, choc ubolewam nad tym bo baaardzo je lubie no ale coz
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 22:15   #726
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
pytam dziewczyn ktore uzywaja AM dluzej niz miesiac ja je uzywam codziennie od 4 miesiecy, powoli zaczela mi sie pogarszac cera...czy ktoras z was tez tak ma? skoro te mineraly nie maja zadnych certyfikatow to moze jednak nie sa takie 'zdrowe' w kazdym razie cos jest z nimi nie tak, choc ubolewam nad tym bo baaardzo je lubie no ale coz
Mi się poprawila cera ale stosuję jeszcze tonik kwasu migdałowego. Kryjący trochę mnie zapychał.
Wydawało mi się, ze jednej z pierwszych stron dziewczyny zalinkowały certyfikaty.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 23:12   #727
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

no wlasnie moze to kwestia kryjacego;/ na pocztaku uzywalam matujacego i bylo ok, zima zaczelam kombinowac raz ten raz ten i kurcze zaczelo sie cos dziac, moze faktcyznie ten kryjacy zapycha. Jezeli maja certyfikaty to zwracam honor i mam wielka nadzieje ze po odstawieniu kryjacego matujacy znowu bedzie guru na mojej cerze bo jest naprawde swietny. a wogol uwielbiam ich kosmetyki, co do rozy to uzywam na policzki (wiadomo) ale i na usta, sprobujcie efekty super!!!!

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

a jezeli moge zapytac jaki tonik kwasu migdalowego? z BU?
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 23:23   #728
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

kupiłam na mzidłach kwas migdałowy i zrobiłam tonik z przepisu chyba z BU z kwasem hialuronowym, stosuję 5% i 10%
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 07:53   #729
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Chciałam jeszcze zapytać, czy ktoś z Krk ma może na zbyciu próbkę korektora medium i podkładu matującego golden fair? Chciałam zamówić ale brakło, a chętnie bym wypróbowała po świętach
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 10:01   #730
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Denticoo- nadal będę próbować, ale eksperymenty będę przeprowadzać tylko wtedy, gdy wiem, że z domu nie będę wychodzić

Kupiłam na kolorówce primer matujący oraz krzemionkę. Może to pomoże Dziś po raz pierwszy nałożyłam razem z matującym golden fair. Pierwszy efekt miodzio, zobaczę jak w ciagu dnia będzie sprawa wyglądać.

Krzemionkę muszę koniecznie wypróbować, bo zakochałam się w MUFE HD. Niby skład ten sam, ale po pierwszym użyciu zauważyłam już różnicę. Jednak najważniejszy dla mnie jest efekt, więć wypowiem się dopiero po kilku dniach uzywania.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 11:35   #731
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Denticoo- nadal będę próbować, ale eksperymenty będę przeprowadzać tylko wtedy, gdy wiem, że z domu nie będę wychodzić

Kupiłam na kolorówce primer matujący oraz krzemionkę. Może to pomoże Dziś po raz pierwszy nałożyłam razem z matującym golden fair. Pierwszy efekt miodzio, zobaczę jak w ciagu dnia będzie sprawa wyglądać.

Krzemionkę muszę koniecznie wypróbować, bo zakochałam się w MUFE HD. Niby skład ten sam, ale po pierwszym użyciu zauważyłam już różnicę. Jednak najważniejszy dla mnie jest efekt, więć wypowiem się dopiero po kilku dniach uzywania.
Koniecznie daj znać o efektach. Jak zaaplikowałaś krzemionkę? Przed nałożeniem podkładu AM? Wymieszałaś z podkładem?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 14:30   #732
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dodaję trochę swatchy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23.jpg (73,8 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25.jpg (76,0 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24.jpg (62,7 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26.jpg (270,8 KB, 67 załadowań)
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:17   #733
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Wolałabym coś dodać do podkładu niż babrać się przed czy po nałożeniu go. Kwestia zbyt małej ilości czasu na to. ech..
Może to zbyt wysuszyć cerę, nie będziesz mogła zmienić składu po tym. Warto to przemyśleć. Opruszenie pudrem podkładu nie zajmuje zbyt wiele czasu
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:30   #734
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Może to zbyt wysuszyć cerę, nie będziesz mogła zmienić składu po tym. Warto to przemyśleć. Opruszenie pudrem podkładu nie zajmuje zbyt wiele czasu
u mnie osobiscie trwa to jakies 5 sekund:P nie wierzę, ze go nie masz
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:43   #735
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ze mnie jest wyborny spioch. Wstaje 2 godziny przed wyjsciem, a i tak sie nie wyrabiam i spozniam. Nie wiem, nie wiem.. Wystarczy 'przejechanie' flatem, by opruszyc?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:49   #736
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Ze mnie jest wyborny spioch. Wstaje 2 godziny przed wyjsciem, a i tak sie nie wyrabiam i spozniam. Nie wiem, nie wiem.. Wystarczy 'przejechanie' flatem, by opruszyc?

Tak, wystarczy trochę.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 21:36   #737
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Czy na stronie AM jest możliwość wysyłki za pobraniem czy muszę z góry zapłacić ?

I który jest najjaśniejszy - beige fair, fairest czy light ?
Nie, to natural są najjaśniejsze tak ?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 21:45   #738
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

W czwartek zrobiłam przelew, mam nadziję, ze przed świętami próbki do mnie dotrą. Nie zaszalałam zbytnio bo zamówiłam tylko dwie próbki matujących golden light i golden dark (mam ciemną karnację w raczej chłodnym, oliwkowym odcieniu , trudno dobrać mi kolory....). Mam nadzieję, że zmieszane w dobrych proporcjach będą pasować.
Przygodę z minerałami czas zacząć! ;d
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 08:02   #739
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
W czwartek zrobiłam przelew, mam nadziję, ze przed świętami próbki do mnie dotrą. Nie zaszalałam zbytnio bo zamówiłam tylko dwie próbki matujących golden light i golden dark (mam ciemną karnację w raczej chłodnym, oliwkowym odcieniu , trudno dobrać mi kolory....). Mam nadzieję, że zmieszane w dobrych proporcjach będą pasować.
Przygodę z minerałami czas zacząć! ;d
Jeśli jesteś oliwką, goldeny powinny Ci pasować A przynajmniej będą najbardziej zbliżone Choć, jeśli widzisz u siebie chłodne tony, może mieć zbyt żółty pigment.
Ja zawsze zapominać wrzucić do koszyka próbki golden fairest matującego
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 11:18   #740
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Czy na stronie AM jest możliwość wysyłki za pobraniem czy muszę z góry zapłacić ?

I który jest najjaśniejszy - beige fair, fairest czy light ?
Nie, to natural są najjaśniejsze tak ?
Natural, golden i beige określają koloryt. Beige ma przewagę chłodnych, różowych tonów, golden - ciepłych, żółtych, natural - neutralnych.
Zaś kolory stopniowane są tak: fairest, fair, light, medium. Wszystkie Beige bedą miały różowy pigment, Beige fairest jest najjaśniejszy, potem Beige fair, od którego z kolei ciemniejszy jest Beige light.
Dla mnie Annabelle ma cudnie prosty i logiczny podział kolorów, gdzie nie muszę dumać, co oznaczają nazwy typu anielski, maślany, niebiański aksamit
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 16:21   #741
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
mam tę samą zagwozdkę! O ile u mnie matujacy matuje całkiem niezle...dopoki mam go na twarzy. Bo po kilku godzinach znika! Nie mam pojecia, jak to możliwe. Poprostu jakby wyparowywał, mimo, ze nie dotykam twarzy niczym...

Zamierzam zamówić Azotek boru i moze Ronasphere na kolorówce i domieszać do mojego golden fair. coś MUSI mu pomoc, bo bo umalowaniu efekt jest super
Mam ten sam problem. Po pomalowaniu wyglądam nawet nieźle, ale po krótkim czasie podkład mi znika i wyglądam jakbym była w ogóle nieumalowana Próbowałam używać skrobi ziemniaczanej pod i na podkład, ale to nic nie dawało. Jutro spróbuję z silikonową bazą. Eh, zła jestem
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 17:57   #742
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Po pomalowaniu wyglądam nawet nieźle, ale po krótkim czasie podkład mi znika i wyglądam jakbym była w ogóle nieumalowana Próbowałam używać skrobi ziemniaczanej pod i na podkład, ale to nic nie dawało. Jutro spróbuję z silikonową bazą. Eh, zła jestem
ja próbowałam z pudrem perłowym+mikrosfery 50/50 ; niby lepeij, ale wciąz nie to
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 20:17   #743
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Natural, golden i beige określają koloryt. Beige ma przewagę chłodnych, różowych tonów, golden - ciepłych, żółtych, natural - neutralnych.
Zaś kolory stopniowane są tak: fairest, fair, light, medium. Wszystkie Beige bedą miały różowy pigment, Beige fairest jest najjaśniejszy, potem Beige fair, od którego z kolei ciemniejszy jest Beige light.
Dla mnie Annabelle ma cudnie prosty i logiczny podział kolorów, gdzie nie muszę dumać, co oznaczają nazwy typu anielski, maślany, niebiański aksamit
O i wszystko jasne, dziękuję bardzo

A ktoś wie może jak z tą przesyłką ?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 20:35   #744
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Denticoo- nadal będę próbować, ale eksperymenty będę przeprowadzać tylko wtedy, gdy wiem, że z domu nie będę wychodzić

Kupiłam na kolorówce primer matujący oraz krzemionkę. Może to pomoże Dziś po raz pierwszy nałożyłam razem z matującym golden fair. Pierwszy efekt miodzio, zobaczę jak w ciagu dnia będzie sprawa wyglądać.

Krzemionkę muszę koniecznie wypróbować, bo zakochałam się w MUFE HD. Niby skład ten sam, ale po pierwszym użyciu zauważyłam już różnicę. Jednak najważniejszy dla mnie jest efekt, więć wypowiem się dopiero po kilku dniach uzywania.
Powodzeniu w szukaniu idealnego miksu.
Ja próbowałam położyć skrobię ziemniaczaną po kremie i przed podkładem i efekt był fajny. Niezły mat.

A dziś zamiast kremu położyłam krem bbz garnier dla cery mieszanej i tłustej. Zmatowił super ale nie wiem czy mi podkład na nim nie zciemniał. Albo położyłam za dużo bronzera. Jeszcze będę sprawdzać tą kombinacje.
Ja z utrzymaniem podkładu nie mam problemu. WIdzę że jest na miejscu cały dzień , jedynie szukam kombinacji aby był idealny calutki dzień

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Czy na stronie AM jest możliwość wysyłki za pobraniem czy muszę z góry zapłacić ?

I który jest najjaśniejszy - beige fair, fairest czy light ?
Nie, to natural są najjaśniejsze tak ?
Ja ma golden i natural. Natural wygląda znacznie jaśniej.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 20:36   #745
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
O i wszystko jasne, dziękuję bardzo

A ktoś wie może jak z tą przesyłką ?
tylko przelew
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 21:37   #746
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dziewczyny chciałabym kupic jakiś pędzel do korektorów z AM i mam do wyboru 3 :Hakuro H61, E.l.f. oraz Revlon

który kupic? a jeśli żaden to jaki dla początkującej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg h61-pedzelki-hakuro.jpg (21,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg be92ab1767f526d33d1e87e8c502210b.jpg (7,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg revlon_concealer_brush.jpg (10,3 KB, 11 załadowań)
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 21:46   #747
201702060926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cześć Dziewczyny

Jestem zdecydowana na zakup podkaładu Anabelle, zapewne formuła kryjąca lub matująca.
Mam tylko problem z wyborem odcienia, im dłużej przeglądam swatche i porównuje tym bardziej nie wiem co wybrać

Używam Revlona Cororstay do cery tłustej odcień 300, może któraś z Was ma porównanie z tym odcieniem i mogłaby mi coś doradzić?
Wezmę również kilka próbek, dlatego bardzo proszę o rady, które odcienie powinnam wypróbować.

Z góry dziękuję za wszystkie sugestie
201702060926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 21:50   #748
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Koniecznie daj znać o efektach. Jak zaaplikowałaś krzemionkę? Przed nałożeniem podkładu AM? Wymieszałaś z podkładem?
Krzemionkę położyłam jako wykończenie. Wczoraj połozyłam najpierw primer, potem AM i na to krzemionkę. Po godzinie znów wszystko miejscami zaczęło schodzić, tam gdzie pozostało coś zrobiła się ciastolina. Cokolwiek zrobię jest źle.

Dzisiaj wypróbowałam krzemionkę. Nałozyłam na Revlona, żeby mieć porównanie działania z MUFE. No i niestety ta krzemionka odpadła w przedbiegach. Mufe ślicznie i długo matowił, a nawet jak twarz się zaczęła błyszczeć, to wygladało to bardzo naturalnie, taka delikatna styna. A krzemionka poprostu tragedia. Twarz szybko zaczyna się błyszczeć iwyglada jak wysmarowana smalcem. W ten sposób zadaję kłam, że po co przepłacać, skoro MUFE HD to czysta krzemionka. W przypadku mojej cery warto zapłacić za MUFE, bo zwykła krzemionka nie daje rady.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 08:41   #749
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
dziewczyny chciałabym kupic jakiś pędzel do korektorów z AM i mam do wyboru 3 :Hakuro H61, E.l.f. oraz Revlon

który kupic? a jeśli żaden to jaki dla początkującej?
Ktoś mi tutaj polecił ten kulkowy fioletowy z Essence i póki co dobrze się sprawdza
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 09:11   #750
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
dziewczyny chciałabym kupic jakiś pędzel do korektorów z AM i mam do wyboru 3 :Hakuro H61, E.l.f. oraz Revlon

który kupic? a jeśli żaden to jaki dla początkującej?
Nakładam korektor palcem na większe niespodzianki i trzyma się cały dzień
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.