Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-20, 22:24   #1771
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Zamawiać będe pewnie coś koło połowy listopada, bo wtedy skończy i się BB. Zdecyduje się pewnie na kryjący golden fairest. Oczywiście próbka. Na ile około wystarczają wam pełnowymiarowe minerały?
ja zamówiłam próbkę, to starczyła mi na dwa miesiące
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 00:56   #1772
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja używam próbki od ponad miesiąca, malując się 2-3 razy w tygodniu i ledwo widzę zużycie Biga będę miała chyba na lata Ale ja nie lubię się "maskować", więc wszystkie podkłady aplikuję oszczędnie, co by koloryt wyrównać, ale piegów zupełnie nie zakryć
PS. Gratis dostałam przy zamówieniu trzech próbek. Na szczęście trafiony.
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 10:19   #1773
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Witam wszystkie Panie i każdą z osobna
jestem całkowitym świeżakiem jeśli chodzi o Wizaż i ogólnie o makijaż wcześniej mój makijaż ograniczał się do eyelinera i tuszu, co jakiś czas do drogeryjnego podkładu albo kremu bb, ale po kilku tygodniach dawałam sobie spokój, ponieważ wypryski pojawiały się w zastraszającym tempie. ok 3 msc temu doznałam objawienia i przerzuciłam się na naturalną pielęgnację mydełko Aleppo, tonik i olejek Orientany, kwas hialuronowy, skała wulkaniczna itd. muszę powiedzieć że moja buzia dawno nie wyglądała tak dobrze przeglądając blog Alinki nieśmiało pomyślałam że może warto spróbować jeszcze raz z podkładem, ale tym razem mineralnym. od ponad tygodnia używam podkładu AM (kryjący bo mam jeszcze zaczerwienienie między brwiami od ciągłego wyciskania czarnych kropek. tak, wiem co o tym myślicie -> ) i <tfu tfu> jeszcze nic mi nie jest dostałam też próbkę różu, ale zupełnie nie jestem przekonana do używania tego kosmetyku.
mam do Was takowe pytanie, być może wyjdę na kompletną amatorkę, ale hej! przecież nią jestem gdzieś przeczytałam że ktoś używał tego sypkiego podkładu również jako utrwalenie makijażu oka. coś mi tu nie pasuje, ale wolę zapytać mam dość tłuste powieki, potrzebuję bazy i jeszcze czegoś do utrwalenia. czy któraś z Was próbowała? będę wdzięczna za jakiekolwiek podpowiedzi
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 12:03   #1774
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
dostałam też próbkę różu, ale zupełnie nie jestem przekonana do używania tego kosmetyku.
mam do Was takowe pytanie, być może wyjdę na kompletną amatorkę, ale hej! przecież nią jestem gdzieś przeczytałam że ktoś używał tego sypkiego podkładu również jako utrwalenie makijażu oka. coś mi tu nie pasuje, ale wolę zapytać mam dość tłuste powieki, potrzebuję bazy i jeszcze czegoś do utrwalenia. czy któraś z Was próbowała? będę wdzięczna za jakiekolwiek podpowiedzi
Dlaczego nie jesteś przekonana do używania różu? Może masz po prostu zły kolor? jaki masz kolor podkładu? W samym podkładzie twarz wygląda płasko, jak jednokolorowecoś. Też mam czerwone poliki, co prawda podkład to w miare dobrze kryje, jednak jak położe sam róż (np. rose), to wyglądam jak burak jak położe coś brązowego (honey) i odrobinę różowego, to jest ok i ogólnie twarz wygląda na wypoczętą i zdrową Jutro będę miała dzień wolny, to mogę zrobić zdjęcia jaka jest różnica między twarzą w różu a bez

Mam tłuste powieki i sam podkład nie spełnia się w roli bazy, próbowałam kombinacji: podkład, na to baza - trzyma się krótko. Sama baza (bez podkładu na powiece) trzyma się cały dzień, jednak nie ma wyrównanego kolorytu powieki. Rozcieram trochę podkładu na bazę i jest fajnie, pigmenty cieni dalej podbite, żyłki nie prześwitują + moim zdaniem korektor dużo lepiej trzyma się od samego podkładu, więc połączenie najpierw baza, później odrobina korektora jest moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem, jeśli masz coś do ukrycia na powiece ale to jest metoda prób i błędów tak naprawdę, musisz sprawdzić, co Ci pasuje
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 12:23   #1775
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Na mnie róże mineralne trzymają się jakies poł godziny, potem nie pozostaje po nich nawet ślad.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 13:58   #1776
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Miluchova, dziękuję za tak szybką odpowiedź
dlaczego nie jestem przekonana do różu? bo na samo słowo "róż" oczyma mej duszy widzę moją dawną nauczycielkę biologii, która wyglądała tak jakby myła policzki tym kosmetykiem. nie umiem nakładać różu i, o losie zlituj się, nie chcę skończyć jak ona
mam podkład golden fair, więc na chłodniejsze pory roku do mojej lekko ciemniejszej karnacji wydaje się ok. a przynajmniej ja nie widzę niczego złego w lusterku i nikt wokół nie powiedział mi że dziwnie wyglądam
na powiekach nie mam nic do ukrycia, ich jedynym problemem jest to że cienie się zbijają w załamaniach, ale spróbuję z tym skądś wyszperanym pomysłem o utrwaleniu makijażu tym samym podkładem. jeśli zrobi mi się ciasto na powiekach zamówię korektor i spróbuję Twojego sposobu
a za zdjęcia będę wdzięczna może uda mi się zmotywować do weekendowego próbnego użycia różu
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 14:23   #1777
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
dlaczego nie jestem przekonana do różu? bo na samo słowo "róż" oczyma mej duszy widzę moją dawną nauczycielkę biologii, która wyglądała tak jakby myła policzki tym kosmetykiem. nie umiem nakładać różu i, o losie zlituj się, nie chcę skończyć jak ona
Też tak do niedawna myślałam, dopóki Anabelle nie przysłało mi gratisa w postaci różu Romantic. Odcień jest naprawdę delikatny, planuję też wypróbować Nude, który wygląda na jeszcze bledszy. Tylko nie wiem, jak takie chłodne róże sprawdziłyby się u osób, które potrzebują ciepłych, żółtych podkładów.

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
na powiekach nie mam nic do ukrycia, ich jedynym problemem jest to że cienie się zbijają w załamaniach, ale spróbuję z tym skądś wyszperanym pomysłem o utrwaleniu makijażu tym samym podkładem. jeśli zrobi mi się ciasto na powiekach zamówię korektor i spróbuję Twojego sposobu
Jakiej bazy pod cienie używasz?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 14:57   #1778
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Chimay, używam bazy Kobo
i od razu chcę zaznaczyć że jestem nią zachwycona przez kilka ładnych lat malowałam tylko kreski bo każdy cień mi znikał albo się zbijał, cokolwiek bym nie zrobiła - bazy różnych marek, podkłady różnych marek, puder pod cień, puder na cień itd. jaki czas temu postanowiłam spróbować jeszcze raz i w naturze wzięłam właśnie tę bazę. samo to że cień pozostał prawie w idealnym stanie przez 7 godzin uważam za cud, musiałam zaledwie przejechać pędzelkiem po powiece żeby odświeżyć. tylko że jestem zachłanna i chciałabym wydłużyć trwałość przynajmniej do 9 z pracy wracam teraz najczęściej po 10 godzinach i chciałoby się nie zawracać sobie głowy myślą czy nadal jestem taka ładna jak o 8 rano więc przydałoby się coś do jeszcze lepszego utrwalenia.
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 15:24   #1779
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też tak do niedawna myślałam, dopóki Anabelle nie przysłało mi gratisa w postaci różu Romantic. Odcień jest naprawdę delikatny, planuję też wypróbować Nude, który wygląda na jeszcze bledszy. Tylko nie wiem, jak takie chłodne róże sprawdziłyby się u osób, które potrzebują ciepłych, żółtych podkładów.
To już zalezy od typu kolorystycznego, ja używam podkładów z serii golden, natomiast róż romantic bardzo lubię (do golden fair, przy golden light już go praktycznie nie widać)
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 16:14   #1780
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
Chimay, używam bazy Kobo
i od razu chcę zaznaczyć że jestem nią zachwycona przez kilka ładnych lat malowałam tylko kreski bo każdy cień mi znikał albo się zbijał, cokolwiek bym nie zrobiła - bazy różnych marek, podkłady różnych marek, puder pod cień, puder na cień itd. jaki czas temu postanowiłam spróbować jeszcze raz i w naturze wzięłam właśnie tę bazę. samo to że cień pozostał prawie w idealnym stanie przez 7 godzin uważam za cud, musiałam zaledwie przejechać pędzelkiem po powiece żeby odświeżyć. tylko że jestem zachłanna i chciałabym wydłużyć trwałość przynajmniej do 9 z pracy wracam teraz najczęściej po 10 godzinach i chciałoby się nie zawracać sobie głowy myślą czy nadal jestem taka ładna jak o 8 rano więc przydałoby się coś do jeszcze lepszego utrwalenia.
Myślałam, że z bazą też masz problem. U mnie przy tłustych powiekach najlepiej sprawdza się Art Deco, nie muszę nic poprawiać, kolor nie blaknie - to co wymaluję rano, wieczorem jest w takim samym stanie. Kiedyś w ramach eksperymentu nałożyłam na jedną powiekę inną bazę, Catrice i wieczorem makijaż tego oka wyglądał o wiele gorzej od tego na Art Deco, kolory wyglądały jakby były z jakiejś innej, gorszej paletki, o wiele słabiej napigmentowane, utlenione.
W sumie dla mnie malowanie oczu bez bazy nie ma w ogóle sensu - tak offtopowo mówiąc.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 00:59   #1781
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

To nie jets takie oczywiste... Nie testowałam różu AM, ale z "normalnych" wybieram zawsze odcienie chłodne (aktualnie Bourjois nr 95 - najbardziej zbliżony chyba do rose + podkład golden fair). W ogóle nie sprawdza się u mnie zasada: ciepła cera - ciepły podkład - ciepły róż. Odcienie brzoskwiniowe i brązowe dają efekt świnko-brzoskwinki lub bury, wszystko zlewa się w żółto-brązową plamę. Wbrew pozorom chłodne odcienie wyglądają bardziej naturalnie, bo i tak zyskują ciepłą nutę po nałożeniu na moją miodową facjatę, trochę ją ożywiają, wprowadzają kontrast i nie wyglądam już jak zalana beżowym sosem
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 19:59   #1782
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny tak szperam i szperam i znaleźć nie mogę.
Powiedzcie mi co jest odpowiednikiem odcienia golden fairest AM w Pixie? Dobrze celuje że coś z Cameo 1 albo Blossom 1? Bo w LL znalazłam że to Warm Peach.
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 20:50   #1783
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Ann221 Pokaż wiadomość
A jak to jest z tymi gratisami ? Czy trzeba zamówić określoną ilość próbek, żeby dostać jedną gratisową ?
Ja póki co trzy razy coś od nich zamawiałam. Raz próbki i dwa razy pełny podkład i za każdy razem coś dostałam (łącznie chyba 4 próbki - raz róż i trzy próbki podkładów).

Cytat:
Napisane przez Ann221 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używała podkładu Maybelline Affinitone 03 Light Sandbeige i mogłaby mi powiedzieć jaki odcień byłby najbardziej zbliżony do niego ?
Ja używałam tego podkłady w tym kolorze i z Annabelle Minerals dobrałam sobie kolor BEIGE LIGHT.
Na miesiące cieplejsze był idealny, teraz jeszcze też daje radę, ale już zbliżam się do granicy, więc pewnie za jakiś czas kupię ton jaśniejszy i będę mieszać by mieć na miesiące zimowe gdy jestem jeszcze jaśniejsza.

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Na mnie róże mineralne trzymają się jakies poł godziny, potem nie pozostaje po nich nawet ślad.
Na mnie też. A szkoda, bo kolorki mają śliczne.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2013-10-23 o 20:51
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 22:50   #1784
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Ja póki co trzy razy coś od nich zamawiałam. Raz próbki i dwa razy pełny podkład i za każdy razem coś dostałam (łącznie chyba 4 próbki - raz róż i trzy próbki podkładów).
Ja dostałam gratis do zaledwie trzech próbek Więc jeśli nawet jest jakaś minimalna kwota zamówienia, to całkiem niska
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 10:43   #1785
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wczoraj przyszły do mnie 3 próbki, które zamawiałam i dostałam czwartą gratis Do korektora medium, podkładu kryjącego golden fairest i fair dołączyli light. Wczoraj wieczorem nałożyłam golden fair i kolorystycznie jest świetny ! Nie czuć go na twarzy, nie ściera się podczas kontaktu z ubraniem. Krycie póki co dość słabe, ale tłumaczę to tym, że jeszcze nie mam wprawy w nakładaniu. Może najpierw zacznę od kupna porządnego pędzla do nakładania minerałów
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 14:22   #1786
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Ann221 Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszły do mnie 3 próbki, które zamawiałam i dostałam czwartą gratis Do korektora medium, podkładu kryjącego golden fairest i fair dołączyli light. Wczoraj wieczorem nałożyłam golden fair i kolorystycznie jest świetny ! Nie czuć go na twarzy, nie ściera się podczas kontaktu z ubraniem. Krycie póki co dość słabe, ale tłumaczę to tym, że jeszcze nie mam wprawy w nakładaniu. Może najpierw zacznę od kupna porządnego pędzla do nakładania minerałów
Jesli chcesz lepszego krycia, to możesz np. nałożyć 2 warstwy, ale muszą być cienkie Ja tak robię, ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić.
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 11:32   #1787
andziaoo7
Przyczajenie
 
Avatar andziaoo7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej Dziewczyny
Jestem nowa na tym forum i chciałabym podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami na temat AM.
Używam ich od ponad miesiąca z przerwą, kiedy to mnie nieziemsko wysypało na brodzie. Od razu stwierdziłam, że to AM, bo nic innego w pielęgnacji nie zmieniałam. Jednak po przeczytaniu części tego forum (na całe zabrakłoby mi czasu ) stwierdziłam, że chyba pochopnie osądziłam AM. Od kilku dni ponownie stosuję AM (kryjący natural fair) i póki co nic mi nie wyskakuje, z czego ogromnie się cieszę ))

Chciałabym też prosić Was o pomoc Choruję na łuszczycę i wraz ze zmianą pogody, ogrzewaniem itp. pojawiły mi się łuski na czole. Powiedzcie mi, czy podkłady mineralne mogą mieć negatywny wpływ na takie choroby skórne?
andziaoo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 12:56   #1788
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

mogą Cię troszkę przesuszyć
nakładasz jakiś krem pod minerały?
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 13:35   #1789
andziaoo7
Przyczajenie
 
Avatar andziaoo7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Oczywiście! bez kremu u mnie ani rusz. Obecnie używam naprzemiennie kremu emolientowego z Pharmaceris z kremem nawilżającym z Ziaji Med. Unikam wszelkich kremów matujących, toników antybakteryjnych itp., więc sama sobie nie przesuszam cery
andziaoo7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 16:28   #1790
magd102
Rozeznanie
 
Avatar magd102
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 551
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja używałam bazy do cieni Kobo i choć na początku był super,tak teraz cięzko się go rozsmarowuje i nie trzyma jak kiedyś. Wróciłam skruszona do bazy z Elfa i jestem zadowolona z niej, dodatkowo sama baza ma drobinki rozświetlające wiec czasem używam jej bez cieni tylko z kredką a trzyma podobnie do Kobo w czasach jego swietności

A ja mam problem - okazało się ze za pierwszym razem moj zakup probek okazał się nie wypałem więc zamówiłam kolejny raz i tym razem [prawie] trafiłam.

A więc tak: ogólnie golden light jest dla mnie za ciemny, a golden fair w teorii jest w porządku i mi pasuje ale przy niektórych światłach wyglądam na bladą nie wiem czemu i nawet sobie zdjęcia zrobiłam i na zdjęciach też faktycznie mam twarz bledszą,jakby chorą
teoretycznie moge wymieszać oba ale jak mi się sypnie za dużo to jestem za ciemna znowu
prawde powiedziawszy nie mam ochoty na mieszanie i kupowanie dwóch bigów tylko po to by je mieszać,wolałabym mieć jeden podkład

no i najlepiej na mnie siedzi golden medium ale z EDM więc teoretycznie jego moglabym używać ALE znowu problem bo AM mieszam z kremem do twarzy - w ten sposób jest mi najłatwiej i najszybciej rozprowadzić podkład i wygląda najbardziej naturalnie a EDM jest chyba bardziej zmielony i w połączenu z tym samym kremem to się robią smugi i nie zakrywa tak samo... i nie wiem co robić
__________________

„Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterie; to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.”


magd102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 17:01   #1791
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A jakich proporcji uzywasz mieszajac podklad z kremem? chyba wyprobuje a nie chce zmarnowac produktow
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 00:41   #1792
inga22
Raczkowanie
 
Avatar inga22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez magd102 Pokaż wiadomość
A więc tak: ogólnie golden light jest dla mnie za ciemny, a golden fair w teorii jest w porządku i mi pasuje ale przy niektórych światłach wyglądam na bladą nie wiem czemu i nawet sobie zdjęcia zrobiłam i na zdjęciach też faktycznie mam twarz bledszą,jakby chorą
teoretycznie moge wymieszać oba ale jak mi się sypnie za dużo to jestem za ciemna znowu
prawde powiedziawszy nie mam ochoty na mieszanie i kupowanie dwóch bigów tylko po to by je mieszać,wolałabym mieć jeden podkład
(
Wiem, że to wątek o AM, ale czy próbowałaś Amilie? Wahałam się ostatnio pomiędzy golden fair z AM i creme brulee z Amilie. Po testach AM miałam podobne wrażenia jak Ty - golden fair daje lekko zielonkawy, niezdrowy odcień. Amilie jest minimalnie ciemniejszy i ma więcej beżowo-pomarańczowych tonów. Na mojej lekko opalonej skórze wyglądał zdrowiej, krył nieco lepiej (ale różnica nie była duża) i nawet nałożony od serca nie dawał efektu maski.
Ostatecznie na zimę wybrałam AM, który mimo "siności" lepiej stapiał się z moją skórą, ale jeśli poszukujesz czegoś o zdrowszym odcieniu, spróbuj creme brulee (który pewnie kupię na wiosnę i lato). Różnica jest naprawdę niewielka, na mojej słowiańskiej, ciepłej cerze oba wyglądały dobrze.

Dorzucam swatche kartkowe z porównaniem kilku kolorów z obu firm.
Na zdjęciu ogólnym - u góry Amilie, na dole AM, od lewej: caramel vs golden medium R, creme brulee vs golden fair M, summer sand vs natural light M i natural fair M. Kartkowe - pierwsze w cieniu, drugie w słońcu. Zdjęcia nie są super-profesjonalne, ale nie chciałam ich za bardzo obrabiać, żeby nie zaburzyć kolorystyki.

PS. Caramel jest teoretycznie z innej tonacji, ale po nałożeniu na skórę pod względem odcienia pasował całkiem nieźle (był tylko trochę za ciemny). To ładny, ciepły, jasny brąz bez pomarańczowych i różowych nut.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3334.jpg (116,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3341.jpg (94,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3348.jpg (60,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3351.jpg (104,6 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez inga22
Czas edycji: 2013-10-28 o 00:47
inga22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 14:23   #1793
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez magd102 Pokaż wiadomość
prawde powiedziawszy nie mam ochoty na mieszanie i kupowanie dwóch bigów tylko po to by je mieszać,wolałabym mieć jeden podkład
Wydaje mi sie, ze ktos tu w watku pisal, ze poprosil AM o zmieszanie dwoch odcieni i bez problemu to zrobili. Przeszukaj watek.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 14:38   #1794
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, ja mam wrażenie ogólnie, że po podkładzie AM skóra się bardziej poci

1. Jak chodzę cały dzień bez podkładu, to mam taką lekko błyszczącą się skórę, jak przyłożę po całym dniu bibułke matującą, to odciska się minimalna ilość.

2. Jak nałożę podkład, to po aplikacji jest super przez jakieś 20-30 min, później zaczynam się świecić niemiłosiernie po godzinie od aplikacji potrzebuje aż trzech bibułek matujących, żeby wszystko z twarzy ściągnąć i muszę proces powtarzać. To jest bez pudru.
Jak wcisnę w skórę puder (bambusowy z BU, lub krzemionkę), to sytuacja z pierwszego punktu utrzymuje się przez jakieś 4-5h, później zaczynam się błyszczeć i ok, odciskam w bibułkę, ale podkład schodzi w miejscach, gdzie był zaaplikowany puder już po 3-4 godzinach. Ta sama sytuacja jest po pudrach Ben Nye, czy zwykłych kompaktach. Wciskam puder gąbką, bo jeśli opruszę twarz pędzlem, to świecę się dalej i znowu podkład schodzi z twarzy, ale tylko tam, gdzie dałam puder.

Macie jakieś pomysły jak temu zaradzić? czytałam kilka stron wcześniej, że niektóre z Was stosują jakiś primer, mogę prosić o linka? Bo nie udało mi się znaleźć.
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 15:13   #1795
andziaoo7
Przyczajenie
 
Avatar andziaoo7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez magd102 Pokaż wiadomość
AM mieszam z kremem do twarzy - w ten sposób jest mi najłatwiej i najszybciej rozprowadzić podkład i wygląda najbardziej naturalnie
bardzo zaciekawiła mnie ta metoda aplikacji minerałów, dlatego dzisiaj wymieszałam małą ilość z kremem i efekt jest rzeczywiście świetny, na pewno będzie sprawdzał się zimą, ponieważ nie przesusza skóry dodatkowo efekt nie jest matowy, ale taki lekki glow jest, bardzo naturalny

primer, o którym dziewczyny pisały wcześniej jest tutaj http://www.amilie.pl/pudry_mineralne
andziaoo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 16:42   #1796
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wciąż nie mogę uzyskać satysfakcjonującego krycia moim golden fairest :/ Mogłybyście mi powiedzieć czy krem tonujący z Under Twenty nada się pod podkład mineralny ? Nie mam co z nim zrobić i się zastanawiałam czy mogę go użyć w taki sposób.
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 17:43   #1797
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Ann221 Pokaż wiadomość
Wciąż nie mogę uzyskać satysfakcjonującego krycia moim golden fairest :/ Mogłybyście mi powiedzieć czy krem tonujący z Under Twenty nada się pod podkład mineralny ? Nie mam co z nim zrobić i się zastanawiałam czy mogę go użyć w taki sposób.
aplikujesz na mokro czy na sucho?
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 17:57   #1798
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

na sucho
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 18:56   #1799
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Ann221 Pokaż wiadomość
na sucho
zerknij na youtube tam jest mnóstwo filmików z nakładaniem na mokro. Mam nadzieję, że nakładanie na mokro rozwiąże Twój problem zbyt małego krycia
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 19:26   #1800
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Ann221 Pokaż wiadomość
Wciąż nie mogę uzyskać satysfakcjonującego krycia moim golden fairest :/ Mogłybyście mi powiedzieć czy krem tonujący z Under Twenty nada się pod podkład mineralny ? Nie mam co z nim zrobić i się zastanawiałam czy mogę go użyć w taki sposób.
A ile warstw nakładasz? Jedną? Ja pamiętam, że jak używałam AM to po dwóch cienkich warstwach naprawdę spokojnie mogłam nie używać korektora.
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.