Antykoncepcja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-23, 13:22   #1
XxewelinaxX121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12

Antykoncepcja


Biore tabletki milvane 2 miesiac. Jestem w trakcie polowy 2 opakowania i dostalam okres. Tabletki przyjmuje regularnie o tej samej godzinie. Dodatkowo biegunka, mdlosci, bol ponizej pepka i wysypka co trwa juz ok 3 tygodnie. Mam torbiel na jajniku o wielkosci ok 4,5 cm. Czy tabletki sa powodem tych wszystkich objawow? A moze ciaza? Pomocy!
XxewelinaxX121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 18:41   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Antykoncepcja

Cytat:
Napisane przez XxewelinaxX121 Pokaż wiadomość
Biore tabletki milvane 2 miesiac. Jestem w trakcie polowy 2 opakowania i dostalam okres. Tabletki przyjmuje regularnie o tej samej godzinie. Dodatkowo biegunka, mdlosci, bol ponizej pepka i wysypka co trwa juz ok 3 tygodnie. Mam torbiel na jajniku o wielkosci ok 4,5 cm. Czy tabletki sa powodem tych wszystkich objawow? A moze ciaza? Pomocy!
Czy biegunka także utrzymuję się przez dłuższy okres? Ona znacznie może obniżyć działanie tabletek antykoncepcyjnych.. Czy to jedyne zabezpieczenie jakie stosujesz?
Krawienie to nie okres, nie masz okresów odkąd bierzesz tabletki! Może to być krwawienie, bo coś jest nie tak z dobranymi tabletkami. Robiłaś przerwę miedzy opakowaniami? Wystąpiło krwawienie? Jesteś pewna, że to nie grypa jelitowa? Nie jesz czegoś na co masz uczulenie? Możliwe, że tabletki są źle dobrane. Musisz iść do lekarza. Jeśli współżyłaś i jednocześnie zdarzały Ci się biegunki, a jedynym zabezpieczeniem były tabletki, to zrób test ciążowy lub test z krwi.

Edytowane przez Adrianna_8
Czas edycji: 2014-08-23 o 18:44
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 10:09   #3
XxewelinaxX121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12
Dot.: Antykoncepcja

Biegunka utrzymuje się już ok. 3-4 tygodnie. Tak, to jedyne zabezpieczenie, w tym miesiącu stosunek przerywany, w poprzednim do końca. Przerwę między tabletkami robiłam i po 5 dniach dostałam "okres". Jeszcze dodam, że przed tabletkami używałam krążki nuvaring. Właśnie zastanawiam się nad testem ciążowym, tylko dowiedziałam się, że wynik może być pozytywny gdy mam rozregulowane hormony, więc i tak to nie jest dla mnie pewne.
XxewelinaxX121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 20:10   #4
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: Antykoncepcja

Najlepiej będzie jeśli skonsultujesz się jak najszybciej z lekarzem. On rozwieje Twoje wszystkie wątpliwości. Swoją drogą tak długa biegunka jest również niepokojąca. Nie czekaj.
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.



Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-25 21:10:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.