Nienasycony facet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-08, 18:56   #1
TylkoNaMoment
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Exclamation

Nienasycony facet


Witam, jestem nowy na tym forum i założyłem konto w zasadzie tylko po to, by rozpocząć ten wątek - nigdzie w internecie nie mogę znaleźć recepty na swoisty problem jaki jest w moim związku.

Słowem wstępu - mam niespełna 19 lat a ze swoją dziewczyną jestem od połtora roku, seks uprawiamy jakoś od roku. Jednakże na początku naszej przygody w łóżku, do zbliżeń dochodziło dużo częściej, nie były to długie zabawy, ale z uwagi na częstotliwość oboje byliśmy zadowoleni. Problem pojawił się, gdy zaczęło brakować nam czasu, widujemy się rzadziej z uwagi na nawał nauki a i gdy się spotykamy to nie na zbyt długo, rzadko też jesteśmy sami. Ja natomiast mam taką przypadłość, że lubię, ba, uwielbiam długi seks. Tu zaczyna się jako taki problem. Gdy znajdziemy z dziewczyną czas np. w weekend i spędzamy razem noc, prawie zawsze kończy się to tak, że po jakichś 3-4 godzinach seksu pada ze zmęczenia obok mnie na łóżku i sił ledwo starcza jej na to żeby się do mnie obrócić i przytulić. A mi praktycznie zawsze nadal jest mało, w trakcie tych kilku godzin szczytuję zazwyczaj jakieś 3 razy. No, czasami mi to wystarcza, chociaż rzadko, jednak z samego rana znowu jestem napalony jakby wieczór wcześniej do niczego nie doszło, jednak ona jest wtedy zawsze nasycona i trochę obolała. Moje pytanie więc brzmi: jak sprawić by... obniżyć to jak napalony jestem ? albo jak pomóc dziewczynie poprawić formę ? Ponieważ gdy chodzę długo niezaspokojony zaczynają mnie roznosić nerwy i ciężko jest mi się na czymkolwiek skupić.

Mam nadzieję, że ująłem całość zrozumiale. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Edytowane przez TylkoNaMoment
Czas edycji: 2014-02-08 o 18:57 Powód: błędy językowe
TylkoNaMoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 19:18   #2
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Nienasycony facet

Ty się dziwisz, że dziołcha pada, jak jej cztery godziny seksu fundujesz? U nas to najczęściej jest 40-60 minut, a po padamy na jakieś dziesięć minut jak zdechłe muszki, a na kondycję ani swoją, ani TŻ, narzekać nie mogę Dziewczyna naprawdę może po takim czasie być bardzo nasycona i zmęczona, że nie wspomnę o byciu poobcieraną, obolałą, mnie by chyba ona odpadła . Może wprowadzenie seksu oralnego, albo kolokwialnie mówiąc "jazdy na ręcznym" do Waszej sypialni pomoże Cię trochę "poskromić" i rozładować? Spróbuj, bo inaczej wykończysz dziewczynę fizycznie
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 19:38   #3
TylkoNaMoment
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Nienasycony facet

Seks oralny i robótki ręczne towarzyszą naszym zabawom od dawna, ale one powodują tylko, że ona podnieca mnie jeszcze bardziej i mam ochotę na jeszcze więcej.
TylkoNaMoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 19:58   #4
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Nienasycony facet

Cytat:
Napisane przez TylkoNaMoment Pokaż wiadomość
Seks oralny i robótki ręczne towarzyszą naszym zabawom od dawna, ale one powodują tylko, że ona podnieca mnie jeszcze bardziej i mam ochotę na jeszcze więcej.
a zaspokajasz się czasem samemu?
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 20:04   #5
TylkoNaMoment
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Nienasycony facet

Tak, a moja dziewczyna nie ma nic przeciwko temu. Ale daje mi to 30-minutową satysfakcję. Zaspokojony czuję się dopiero po kontakcie z nią.
TylkoNaMoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 20:08   #6
Arman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 120
Dot.: Nienasycony facet

Cytat:
Napisane przez TylkoNaMoment Pokaż wiadomość
Tak, a moja dziewczyna nie ma nic przeciwko temu. Ale daje mi to 30-minutową satysfakcję. Zaspokojony czuję się dopiero po kontakcie z nią.
Troll

Jak można być zaspokojonym tylko po kontakcie z nią. Orgazm to orgazm czy podczas stosunku, czy pettingu czy masturbacji, zachodzi rozładowanie napięcia seksualnego. Bajki chłopcze opowiadasz.
Arman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 20:51   #7
provoge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 341
Dot.: Nienasycony facet

Nienasycony facet, to może zamiast katować ją 4 godziny zróbcie to 2,3 razy po 30 minut?
Bo skoro jesteś taki napalony, to chyba nie potrzebujesz tylu godzin, by osiągnąć orgazm.
provoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 23:16   #8
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Nienasycony facet

hmm 4 godziny i kolega zdziwiony ze dziewczyna nie ma sily i checi na wiecej?? moze gdyby byla cyborgiem...
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 00:22   #9
TylkoNaMoment
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Nienasycony facet

Szczerze mówiąc oczekiwałem czegoś więcej niż nazwanie mnie trollem. A jeśli dla ciebie orgazm to orgazm... Hm, no cóż. Tylko współczuć.

Ale dobra, nie ważne. I tak nie zmierza to w żadnym kierunku. Można zamknąć te dyskusję.

Edytowane przez TylkoNaMoment
Czas edycji: 2014-02-09 o 00:24 Powód: Dopowiedzenie.
TylkoNaMoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 01:24   #10
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Nienasycony facet

Po prostu: znajdź sobie jakieś hobby, zainteresuj się czasem czymś oprócz seksu, zapisz się na siłownię i ĆWICZ TAM REGULARNIE, albo cholera wie co, ale zajmij się czymś, co zaabsorbuje Twój umysł i zmęczy Cię fizycznie. Bo życie to nie tylko maraton seksu, ale jeszcze wiele innych pasjonujących spraw, które warto poznać dokładniej i cieszyć się nimi. Jak dla mnie, na dzień dzisiejszy nie wyglądasz specjalnie atrakcyjnie jako facet i partner, bo nie sztuką jest dodawać sobie męskości wymachując fiutem, ale dopiero naprawdę męskim jest facet, który wie i potrafi robić o wiele, wiele więcej. No i nie używa partnerki wyłącznie jako narzędzia do zaspokajania swoich wybujałych potrzeb erotycznych, ale podejmuje z nią jeszcze inne formy aktywności życiowej. A swoją drogą ta Twoja kobieta to musi być niezła desperatka, bo ja od takiego erotomana uciekałabym tam gdzie pieprz rośnie!
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 08:09   #11
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Nienasycony facet

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
Po prostu: znajdź sobie jakieś hobby, zainteresuj się czasem czymś oprócz seksu, zapisz się na siłownię i ĆWICZ TAM REGULARNIE, albo cholera wie co, ale zajmij się czymś, co zaabsorbuje Twój umysł i zmęczy Cię fizycznie. Bo życie to nie tylko maraton seksu, ale jeszcze wiele innych pasjonujących spraw, które warto poznać dokładniej i cieszyć się nimi. Jak dla mnie, na dzień dzisiejszy nie wyglądasz specjalnie atrakcyjnie jako facet i partner, bo nie sztuką jest dodawać sobie męskości wymachując fiutem, ale dopiero naprawdę męskim jest facet, który wie i potrafi robić o wiele, wiele więcej. No i nie używa partnerki wyłącznie jako narzędzia do zaspokajania swoich wybujałych potrzeb erotycznych, ale podejmuje z nią jeszcze inne formy aktywności życiowej. A swoją drogą ta Twoja kobieta to musi być niezła desperatka, bo ja od takiego erotomana uciekałabym tam gdzie pieprz rośnie!
Ostro, ale generalnie się zgadzam
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-09, 09:09   #12
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Nienasycony facet

Autorze Ty się nie oburzaj tylko pomyśl nad swoim zachowaniem i nie czekaj aż dziewczyna będzie miała na tyle dość że Cię zostawi. Gdyby mi chłopak po 4 godzinach! powiedział że jestem dziwna bo chcę odpocząć w spokoju chyba bym poszła spać gdzie indziej
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 11:30   #13
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nienasycony facet

Nie dziwie sie dziewczynie ja tez jestem napalona, ale gdy moj facet ma ochote na 3 godziny seksu 3 razy w ciagu nocy...no cycki opadaja ale chyba lepsze tiz 3 minuty...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 16:39   #14
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Nienasycony facet

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Nie dziwie sie dziewczynie ja tez jestem napalona, ale gdy moj facet ma ochote na 3 godziny seksu 3 razy w ciagu nocy...no cycki opadaja ale chyba lepsze tiz 3 minuty...
pewnie że lepsze ale ja jestem nienasycona, więc ciągle głodna przejedzonych nie zrozumiem
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 22:21   #15
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Nienasycony facet

Poprawić jej formę? czy zdrowy jesteś? laska jest obolała, przemęczona i uważasz, że to zależy od formy?

nie mam więcej pytań.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 14:21   #16
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Nienasycony facet

to wlasnie najlepsze, nie uzna ze jest niewyzyty i moze powinien swoja energie spozytkowac tez w inny sposob tylko dziwne pytanie czemu dziewczyna zawsze kilka godzin
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 18:15   #17
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: Nienasycony facet

Tylkonamoment oj facet może poszukaj innej kobiety bo widocznie ona niema aż tak wysokiego libido albo nie męcz jej aż tak. Oczywiście gdybym ja się z tobą spotykała to to byłabym w siódmym niebie mając faceta z aż tak dużą ochotą na sex. Niema jak sex przez całą noc tylko 2 osoby muszą tego chcieć. Dogadaj się z nią z tą ilością nocnych stosunków bo nie każda kobieta lubi sex do upadłego i by ją aż bolało po nocnej zabawie.
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:01   #18
rozsznurowana
Zadomowienie
 
Avatar rozsznurowana
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 1 271
Dot.: Nienasycony facet

ja tam bym była zadowolona
__________________
People change, memories don't.

włosomaniaczka
kierowca od 25.10.2013
kociara



rozsznurowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 12:31   #19
Minti
Raczkowanie
 
Avatar Minti
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 57
Dot.: Nienasycony facet

Popieram Green Way.
Faktycznie idź na siłownię, bo ją zajedziesz. Myślę, że to idealnie rozładuje Twoje napięcie. Mój TŻ po dużym wysiłku nie jest już tak napalony, a predyspozycje ma takie jak Ty (tylko jest trochę starszy).
Nawet sobie nie wyobrażasz, jak może tam ją wszystko boleć po 4 godzinach takiego maratonu . Dobrze, że tak bardzo Ci na niej zależy. Życzę Wam obojgu szczęścia, a jej dodatkowo niezniszczalności w pewnym miejscu (You know what I mean )
Minti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 12:47   #20
0f2b17eeea1ad9572e182bfdbef701be79cfd893_5fea71824b8c9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 29
Dot.: Nienasycony facet

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
Po prostu: znajdź sobie jakieś hobby, zainteresuj się czasem czymś oprócz seksu, zapisz się na siłownię i ĆWICZ TAM REGULARNIE, albo cholera wie co, ale zajmij się czymś, co zaabsorbuje Twój umysł i zmęczy Cię fizycznie. Bo życie to nie tylko maraton seksu, ale jeszcze wiele innych pasjonujących spraw, które warto poznać dokładniej i cieszyć się nimi. Jak dla mnie, na dzień dzisiejszy nie wyglądasz specjalnie atrakcyjnie jako facet i partner, bo nie sztuką jest dodawać sobie męskości wymachując fiutem, ale dopiero naprawdę męskim jest facet, który wie i potrafi robić o wiele, wiele więcej. No i nie używa partnerki wyłącznie jako narzędzia do zaspokajania swoich wybujałych potrzeb erotycznych, ale podejmuje z nią jeszcze inne formy aktywności życiowej. A swoją drogą ta Twoja kobieta to musi być niezła desperatka, bo ja od takiego erotomana uciekałabym tam gdzie pieprz rośnie!
^ Świetny post

Ja myślę że gość nigdy jeszcze nie pracował i mu się po prostu nudzi. Widać jaki młody i niedoświadczony jest. Tak w ogóle Wkurza mnie, jak widzę takich facetów, którzy widzą tylko własne potrzeby i biedna jest jego dziewczyna..
0f2b17eeea1ad9572e182bfdbef701be79cfd893_5fea71824b8c9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-13 13:47:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.