Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-25, 21:53   #5071
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez Westalka Pokaż wiadomość
Ya, oo, pisanki - faajne.
Uczysz plastyki/techniki?
Trzeba taki pisak... do drewienka przymocowujesz blaszkę wygiętą w taki dziobek - tylko taka grubsza blaszka, żeby się od razu nie spaliła. Do tego "dziobka" wkładasz naturalny wosk pszczeli, podgrzewasz i jazda Trzeba pamiętać, żeby odtłuścić jajko
Jest jeszcze metoda na szpilkę i kciuk, ale to znam tylko z opowiadań


Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość

Ya piękne pracezdradz mi tajemnice i powiedz jak oni robili te pisanki.
Zabawa opisana powyżej

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Moja mamcia ma pralkę w kuchni a lodówkę w przedpokoju przy wejściu do kuchni. Jest to dobre rozwiązanie i nie ma korków przy świętach. Tzn. są, ale wynikają z koszmarnej malości kuchni, ale jakby jeszcze wstawić tam lodówkę to koszmar, za to pralka ladnie weszla i jest git!
U nas lodówka tez będzie wędrować... urok małych mieszkań

Cytat:
Napisane przez espera Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo dziekuję za porady, już wiem co dodać, żeby było groźniej

Tak, to dokładnie ten sam efekt choroba umysłowa...

Pralka nie pasuje do eleganckiej łazienki, więc przychylam się do umieszczania jej w kuchni

Luna, udalo Wam się jakoś dogadać w sprawie przemalowywania na magnolię?

Przyszło pismo z banku, że od 1 maja zmieniają prowizję za przelewy (nawet do tego samego banku) z 50 groszy na 8zł!!!!
Aż nie chce mi się wierzyć...
W którym banku? Ja rozumiem, że kryzys, ale tym sposobem wrócimy do babcinych metod chowania i oszczędzania pieniędzy.


Słuchajcie, zasiałam rzeżuchę W całym domu czuć, mój stary już chodzi i marudzi, że śmierdzi, że kolejna trawa... Ignorant
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 21:56   #5072
espera
Raczkowanie
 
Avatar espera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 442
GG do espera
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Z PKO BP. Elektroniczne 8zł, wypłata z konta w banku chyba 10zł.... muszę jeszcze dokładnie poczytać, bo może to jednak mnie nie dotyczy
Malla, gdyby nie chodziło o przelewy elektroniczne nie przejmowałabym sie, bo tylko takie robię....
__________________
life is a series of mishaps but every now and then one of those mishaps goes wrong and things turn out well



Edytowane przez espera
Czas edycji: 2009-03-25 o 21:59
espera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 22:02   #5073
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Espera - to jest niemożliwe, może to konto oszczędnościowe...

Ya - jak się nazywają pisanki skrobane igłą? Zawsze takie robiłam
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 22:05   #5074
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Nie no, chyba poszaleli z takimi kwotami Może za jakieś okreslone przelewy, a nie za wszystkie?

Miałam rację, to ten facet sprzed 7 lat. Dostałam 3 ponaglające wiadomości że bardzo chce wiedziec co u mnie. O co zakład, że z nim zerwała dziewczyna? Napisałam mu ze u mnie ok, mieszkam z narzeczonym, hoduje zolwie, planujemy sie budowac, i ze niesamowite ze pamieta moje nazwisko ^^
A on 'jak mógłbym zapomniec'
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...



Edytowane przez Elliannia
Czas edycji: 2009-03-25 o 22:07
Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 22:10   #5075
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Espera, zerknęłam na ich stronę i widzę, że...

7. Wypłaty z rachunków oszczędnościowych 0,00 / 9,99 1)

8. Przelew lub zlecenie jednorazowe - realizacja dyspozycji przekazania środków:
c/ za pośrednictwem serwisu internetowego / Rachunek oszczędnościowy / 0,00 / 7,99 1)

1) 0,00 - w przypadku pierwszej operacji gotówkowej lub bezgotówkowej dokonanej w danym miesiącu kalendarzowym (nie dotyczy przelewów do ZUS i US).


Elli - ja zauważyłam, że mój były ostatnio komentuje moje komentarze pod zdjęciami wspólnych znajomych na NK. Nie odpowiadam i tyle.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2009-03-25 o 22:11
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 22:16   #5076
espera
Raczkowanie
 
Avatar espera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 442
GG do espera
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Ja mam konto oszczędnościowo-rozliczeniowe studenckie...
__________________
life is a series of mishaps but every now and then one of those mishaps goes wrong and things turn out well


espera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 22:25   #5077
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Czyli zwykły ror, nie powinno Cię to dotyczyć, bo konto oszczędnościowe to takie specjalne, które ma wysokie oprocentowanie, ale za to pewne obostrzenia co do korzystania z niego... Sprawdź szczegóły.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 22:29   #5078
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Bezczelnie zapytałam czy dziewczyna go rzuciła, a on że nie, że od dłuższego czasu jest sam, i dawno się chciał odezwać ale się bał ^^ Więc zapytałam po co, a on że chciał przeprosić - a ja nawet holibka nie wiem za co ale powiedziałam że przyjęte
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 22:40   #5079
Ainsel
Zadomowienie
 
Avatar Ainsel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 321
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

wróciłam, nadal syberia a szklanka taka,ze dziwię sie, że mam wszystkie konczyny jeszcze całe i zębów komplet wpadłam na szatański pomysł, ze będę udawac, ze JUŻ jest wiosna tak, chyba mi powoli odbija

Cytat:
Napisane przez Westalka Pokaż wiadomość
Jak będzie nowy wątek, to krzyczcie głośno. Nie zostawiajcie mnie tu samej.
Upiekłam ciasto, kokosowego murzynka.
będziemy krzyczećw ogóle pisze tego posta z dusza na ramienu, czy się jeszcze zmieszczę w watku
daj kawałek murzynka ja sobie własnie w ramach walki z depresją zimową ciamkam czekoladkę "merci tak podziękuje ci" mleczną pralinke mniam mniam
Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
Ja właśnie musiałam wyskoczyć na pocztę, i przywitał mnie przymrozek. Jak jutro rano będę drapać samochód, to już będzie świństwo... ile można?!

Ja jak upiekłam w sobotę ciasto z 1 kg cukru, to do tej pory stoi i nikt nawet nie próbuje, tzn 3/4 już rozdałam

Pytanie za 100 punktów, czy pralkę pchać do malutkiej łazienki czy do ciut większej kuchni?
ja jutro mam jazdy z rańca (dobrze, ze jakby co, to nie ja będę skrobać auto muhahahaha
obrazek swietny, to własnie chciałabym powiedzieć zimie, a nawet jaos może dosadniej

a daj przepis na mega słodkie ciasto nie no, zartuje, ja wole takie mało słodkie (ale zaszalałas-kilogram cukru fiu fiu )

w kwesti pralki-pchać do kuchni! jakby co, to my małża przekonamy
Cytat:
Napisane przez Westalka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeszcze Lullaby ma świetne przepisy (i zdjęcia wypieków ).
Tutaj jest Jej stary blog, do nowego dostęp jest zastrzeżony.
zaraz sobię lukne, własnie doczytałam, ze murzynek z przepisow Adrijah-znam, bo podczytywałam kiedys a jeszcze wizażowa La Monica ma fajnego bloga kulinarnego



Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość

Miałam rację, to ten facet sprzed 7 lat. Dostałam 3 ponaglające wiadomości że bardzo chce wiedziec co u mnie. O co zakład, że z nim zerwała dziewczyna? Napisałam mu ze u mnie ok, mieszkam z narzeczonym, hoduje zolwie, planujemy sie budowac, i ze niesamowite ze pamieta moje nazwisko ^^
A on 'jak mógłbym zapomniec'
tjaaa...uwielbiam takie "niespodziewane, nagłe przypominanie" też przerabiałam
Ainsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 22:41   #5080
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Hmm, dostałam na nk różę od profilu, który ma zero danych, zero zdjęć, zero znajomych, nazwiska nie kojarzę ni cholera, czyżby ktoś z facetów z którymi się kiedyś spotykałam sobie o mnie przypomniał?
Mi ostatnio jakis anonim wyslal tego lewka... jezeli to jakis moherek prosze o przyznanie sie :P Bo juz mam ataki nerwicy ze to eks moze byc...

Swoja droga nie wysylaj mi wiecej takich filmikow jak uspienie psa mnie czeka... W dodatku tosy to po hasiorach ukochana rasa. Sa to wspaniale, ogromne misie (o ile dobrze zsocjalizowane, te na filmiku maja sieczke z mozgu)... ale w zyciu nie chcialabym malej fabryki sliny w domu.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 22:42   #5081
espera
Raczkowanie
 
Avatar espera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 442
GG do espera
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Przyznaję, że nic nie rozumiem z tego co jest na stronie. Z porównania zestawienia opłat w tabelce, któe teraz przysłali i jakiegoś starszego wychodzi na to, że te zmiany mnie dotyczą.
Może niepotrzebnie ich oczerniam... zamieszczę sprostowanie jak juz dojdę co i jak

Elli, chłopak nie chce się przyznać, ale wiadomo o co mu chodzi
__________________
life is a series of mishaps but every now and then one of those mishaps goes wrong and things turn out well


espera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 22:46   #5082
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Espera - niestety, na stronie jest aktualna prowizja, a nie przyszłe zmiany, które były rozsyłane klientom wcześniej... Na pewno w ciągu paru dni się dowiem szczegółów, choć nie mam tam znajomych.

Ya - rzeżucha wymiata, ile błędów ortograficznych można zrobić w jednym słowie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 01:12   #5083
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Hehehehe, powiedziałam ze ja nawet nie pamiętam dlaczego przestaliśmy się spotykać, ale chyba jego wina musiała byc, skoro przeprasza, a on na to że tak, bo był idiotą

Swoją drogą musiałam mu naprawdę zapaść w pamięć przez te kilka spotkań, że po 7 latach go na wspominki wzięło Drugiego eksa w ciągu roku

Powinnam czuc się dowartościowana i mieć zwiekszone ego? Proszę, powiedzcie mi na dobranoc że powinnam
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 01:19   #5084
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Elli,no to ładne masz przeboje na nk. A Twoje ego powinni wzrosnąc o 100%. Ja się właśnie tego obawiam,że mój eks któregoś dnia do mnie napisze,lecz teraz to zapewne się boi.

Wróciłam do domu dopiero od sąsiadki,pogadałysmy,pozw ierzałysmy się sobie i jestem głodna,a nie chce mi sie już schodzić do kuchni.


Zakochałam się w pewnej piosence Paula Ignasiak-od dziś. http://junia91.wrzuta.pl/audio/pzg3N...asiak_-od_dzis Piękna pioseneczka,w sam raz na pierwszy taniec na weselu.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2009-03-26 o 01:21
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 05:27   #5085
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Angry Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Tradycyjne już Sabah al Khair... i pewnie ostatnie w tej części wątku.

Dzisiaj jest 26 Marca, Środa... a imieniny ma Słodki Emanuel i Super Teo.

Pgoda za oknem... lepiej nie mówić, enigmatycznie powiem Blowing Sand & Storm

Widoczność jak na razie 1,5 km.


Zapowiadają deszcz w ciągu dnia.... z gradem wielkości kurzych jajek, bo ponoć taki spadł dzisiaj rano w Dubaju.... no mam nadzieję, że tych jajek tu już nie doniesie



Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Ja ci powiem czym dla mnie skonczyło sie takie spanie ostatnioO 1 w nocy zaczełam buszowac na wizazu a skonczyłam jak witała sie EvaCzyli tak pi razy oko o 7

Paulinka, ja mam nadzieję, że Ty śpisz teraz


Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
W między czasie kupiliśmy mebel salonowy elegancki narożnik i w dodatku okazyjnie niebiosa nam sprzyajają.
A pralkę mam w kuchni. Jest jeden minus: moje dziecię baaaaardzo lubi ten sprzęt.
Luna, w jakim kolorze ten naroznik ?

Mnie chyba też ominęła informacja, na jaki kolor pomalowaliście salon?

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
Eva podobala mi sie chemia miedzy bohaterami.(dobrze wykreowana).
[...] James tez ie bardzo mi sie podobal bardziej juz Jacob badz doktorek

chyba siegne po ksiazke nawet
Aniko, chemia miedzy bohaterami, zgadzam się z Tobą była fajnie rozegrana, niektóre fragmenty są po prostu fajne, ale jak dla mnie tylko kilka tych fragmentów, bo reszta się nie nadaje.

James.... ehhh... no zdecydowanie lepszy niż ten Edward, bo ten, to wygląda jaby miał wodogłowie, ja nie mam nic przeciwko niepełnosprawnym, ale jak przeczytałam, jak się nim podlotki zachwycają to padłam, gdyby nie ten film nikt by na niego uwagi nie zwrócił, taki przeciętniak zza filara.

Po książkę nie sięgnę.... przynajmniej nie od razu, bo historyjka taka za słodka jak dla mnie.



Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Pan Patison i Pani Cukinia
Malla, ja słyszałam o takiej parze, Stefan* Kiełbasa i Katarzyna* Kapusta.... jak sie pobrali to na ich dzieci Bigos wołali.

*Dla potrzeb wątku tylko imiona zostały zmienione.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
już nigdy nie wezmę ślubu ,bo to ogranicza

EVA, link w lubie.

Margo, no i tak trzymać


Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Swoją drogą musiałam mu naprawdę zapaść w pamięć przez te kilka spotkań, że po 7 latach go na wspominki wzięło Drugiego eksa w ciągu roku

Powinnam czuc się dowartościowana i mieć zwiekszone ego? Proszę, powiedzcie mi na dobranoc że powinnam

Elli, jeśli tylko jeszcze nie masz, to powinnaś absolutnie mieć zwiększone ego, ale ten palantunio sprzed 7-miu lat, co to się obudził teraz, to raczej do wartościowych elementów nie należy. Olać go.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 05:31   #5086
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Witam z rana, Moherki.
__________________
Nie ma czegos takiego jak ten perfum.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 06:31   #5087
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Dzień dobry - mam nadzieję, że po raz ostatni w części II
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 08:00   #5088
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość

Słuchajcie, zasiałam rzeżuchę W całym domu czuć, mój stary już chodzi i marudzi, że śmierdzi, że kolejna trawa... Ignorant
Ja też zasiałam.
Nawet dwa dni temu kupiłam sobie kiełkownicę i już nie mogę się doczekać, aż wszystko wyrośnie. Wsypałam rzeżuchę, pszenicę, lucernę i bazylię (tylko chyba spleśniała , pojawił się biało-szary meszkowaty nalot; chyba ją wyłowię i wywalę, a resztę zasadzę na skalniaku ).

Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość

będziemy krzyczećw ogóle pisze tego posta z dusza na ramienu, czy się jeszcze zmieszczę w watku
daj kawałek murzynka ja sobie własnie w ramach walki z depresją zimową ciamkam czekoladkę "merci tak podziękuje ci" mleczną pralinke mniam mniam
to krzyczcie głośno
Na ciasto oczywiście zapraszam, ale musisz się pospieszyć, bo wczoraj ktoś dość mocno zaprzyjaźnił się z nim.
I to nie byłam ja.

Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
zaraz sobię lukne, własnie doczytałam, ze murzynek z przepisow Adrijah-znam, bo podczytywałam kiedys a jeszcze wizażowa La Monica ma fajnego bloga kulinarnego
O, to poszukam i przejrzę, co tam ciekawego u La Monica.
Pichcę rzadko, ale pooglądać lubię.


Dzień dobry Naftalineczki.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 08:10   #5089
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

.
Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość

Obiecuję więcej nie wcinać się w kolejkę


Człowiek na chwile sie odwróci a tu juz mu w kolejke sie wcinają



Cytat:
Napisane przez _Ya Pokaż wiadomość
Trzeba taki pisak... do drewienka przymocowujesz blaszkę wygiętą w taki dziobek - tylko taka grubsza blaszka, żeby się od razu nie spaliła. Do tego "dziobka" wkładasz naturalny wosk pszczeli, podgrzewasz i jazda Trzeba pamiętać, żeby odtłuścić jajko
Jest jeszcze metoda na szpilkę i kciuk, ale to znam tylko z opowiadań




Zabawa opisana powyżej


Słuchajcie, zasiałam rzeżuchę W całym domu czuć, mój stary już chodzi i marudzi, że śmierdzi, że kolejna trawa... Ignorant

Dziekujebede eksperymentowac z młodymi

Ja juz kwiatki chciałam sadzic na ogrodzieale problem jest bo przez zaspy nie moge sie do ziemi dokopac


Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Miałam rację, to ten facet sprzed 7 lat. Dostałam 3 ponaglające wiadomości że bardzo chce wiedziec co u mnie. O co zakład, że z nim zerwała dziewczyna? Napisałam mu ze u mnie ok, mieszkam z narzeczonym, hoduje zolwie, planujemy sie budowac, i ze niesamowite ze pamieta moje nazwisko ^^
A on 'jak mógłbym zapomniec'



Cytat:
Napisane przez Elliannia Pokaż wiadomość
Bezczelnie zapytałam czy dziewczyna go rzuciła, a on że nie, że od dłuższego czasu jest sam, i dawno się chciał odezwać ale się bał ^^ Więc zapytałam po co, a on że chciał przeprosić - a ja nawet holibka nie wiem za co ale powiedziałam że przyjęte

Ty kobieto bez sercaon tu z kwiatami wyskakuje a Ty mu tak


Cytat:
Napisane przez Ainsel Pokaż wiadomość
wróciłam, nadal syberia a szklanka taka,ze dziwię sie, że mam wszystkie konczyny jeszcze całe i zębów komplet wpadłam na szatański pomysł, ze będę udawac, ze JUŻ jest wiosna tak, chyba mi powoli odbija
Nie odbija a jesli juz to i mi teżPiekna wiosne mamy za oknem



Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ya - rzeżucha wymiata, ile błędów ortograficznych można zrobić w jednym słowie

Ja błedów robiłam coniemiara,teraz juz troche mniej ale jednak.Aczkolwiek nie dogoniłam nigdy kolezanki,która w liceum w słowie CIOCIA zrobiła aż trzy błedy

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
.

Paulinka, ja mam nadzieję, że Ty śpisz teraz

spałam kochana a nawet zaspalam dzisiaj


Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Dzień dobry - mam nadzieję, że po raz ostatni w części II

A zle ci tu


Dzien dobry w ten złoneczny i upalny ranekTermometr za oknem wskazuje plusowa temperature co sprzyja kompielom słonecznym.Po odsbiezeniu tarasu mam zamiar wskoczyc w moje wypasione bikini,rozłozyc leaczek i sie opalacNastepnie napompuje basen rozmiaru metr na metr i bede udawac orkeKolejna atrakcja przewidziana na moj dzisiejszy dzień sa kapiele blotne z leczniczymi maseczkami na wszelkie partie ciałaPo tak dogłebnym i relaksujacym dniu przychodzi mi na mysl tylko jedna rzecz....s...x
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 08:16   #5090
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
.Ja błedów robiłam coniemiara,teraz juz troche mniej ale jednak.Aczkolwiek nie dogoniłam nigdy kolezanki,która w liceum w słowie CIOCIA zrobiła aż trzy błedy
Trzy? Jakim cudem?
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 08:28   #5091
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

witam ze słonecznej Łodzi
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 08:37   #5092
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Elli,no to ładne masz przeboje na nk. A Twoje ego powinni wzrosnąc o 100%. Ja się właśnie tego obawiam,że mój eks któregoś dnia do mnie napisze,lecz teraz to zapewne się boi.

Wróciłam do domu dopiero od sąsiadki,pogadałysmy,pozw ierzałysmy się sobie i jestem głodna,a nie chce mi sie już schodzić do kuchni.


Zakochałam się w pewnej piosence Paula Ignasiak-od dziś. http://junia91.wrzuta.pl/audio/pzg3N...asiak_-od_dzis Piękna pioseneczka,w sam raz na pierwszy taniec na weselu.

prosze cie jedna edyta gorniak nam wystraczy

ale mam w**** od rana...
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 08:40   #5093
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Paula - nie, tylko czekam na część III
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 09:37   #5094
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez Westalka Pokaż wiadomość
Trzy? Jakim cudem?


ĆJoĆJa cztery błedy wybaczcie pomyłke


Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Paula - nie, tylko czekam na część III

A ja protestowac bede i nie dam sie zamknacDobrze mi tu,przywiazalam sie emocjonalnie i sexualnie do tej czesci i wcale nie chce III częściChyba,ze ktos mi obieca że w kolejnej bedzie wiecej sexu niz w tej
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 10:05   #5095
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
ĆJoĆJa cztery błedy wybaczcie pomyłke
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 10:07   #5096
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

I tak ją pewnie zamkną, bo Zło zamyka części powyżej 50 tys. postów. Ale będzie seks w nowej wersji... (na początku nowej dam wam życzenie, które chcę aby się spełniło. Kto zgłasza do moda by zamknąć? Seks impreza będzie też w nowej - na pewno.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 10:10   #5097
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Moherowe dinozaury, konserwy i dewotki-wspólne dzierganie beretów. - część II

Napisałam PW do Złośliwca, lada chwila będzie nowa część


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post11631757

Edytowane przez Reijel
Czas edycji: 2009-03-26 o 10:28
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.