Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-04, 14:12   #1
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325

Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.


Witam.
Na wstępie napiszę,że wiem,że takich wątków o pierwszym razie było już mnówstwo,jednak ja mam konkretną sprawę i liczę,że mi pomożecie.Proszę więc o wyrozumiałość. Wczoraj przeżyłam swój pierwszy raz,z chłopakiem,z którym jestem 7 miesięcy.Chcieliśmy tego,od dłuższego czas się staraliśmy,jednak nie wychodziło.Najczęstszym powodem był fakt,że ja się spinałam,zaciskałam,panik owałam,aż w końcu ta stresująca sytuacja mnie przerażała do takich granic,że rezygnowałam.Wczoraj się przemogłam.Stało się. Jednak TŻ nie umiał uwierzyc,że tak to się odbyło.Nie umiał wejsc we mnie,w koncu musiałam ja przejąć sprawę.Usiadłam na nim i jakoś poszło.Obyło się bez krwi,aż sama byłam w szoku,ale nie umiałam się na nim poruszać.Każdy mój ruch to,może nie tyle ból,co dziwny ucisk,czułam się tak,jakdybym miała coś w brzuchu...Przejdzmy do sedna.Czułam,że TZ jest rozczarowany,ja wielokrotnie mu powtarzałam,że ten pierwszy raz zapewne nie bd miły.Widziałam,że bardzo chciał dojść,podobało mu się,jak na nim siedziałam i się ruszałam,próbowałam mnie na sobie przytyrzymać,ale nie umiałam wytrzymać.To dla mnie coś zupełnie nowego,dla niego również.To są nasze pierwsze takie doznania,wiec dziwnie zareagowaliśmy.Wiem,że pewnie niesłusznie,ale się martwię,to było takie inne.,czułam,ze nikt z nas nie miał zadej przyjemnosci. Ja oczekiwałam czegoś innego,chciałam zrobić to w pozycji wygodnej dla mnie,chciałam po prostu lezeć,a tymczasem on nie umiał sobie poradzić sam.Wyglądało to dość komicznie,oboje coś na tym łóżku cudowaliśmy Po jakim czasie będziemy mogli czerpać z tego jakąś przyjemnosc? Wiem,że wszytskiego trzeba się nauczyć,ale ja nie chcę,zeby wyglądało to tak,jak jest-nieporadnie. Boję się,że Go zawiode,nie czuję się pewnie...
Proszę o jakieś wspracie...
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:36   #2
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Będziecie czerpać przyjemność, jak wyluzujecie i nabierzecie do tego dystansu. Tylko czy Ty naprawdę jesteś na to gotowa? Skoro tak się "spinałaś i panikowałaś" to chyba nie do końca wszystko w porządku?
Uprawialiście petting? Kobiecie na ogół więcej czasu zajmuje nauczenie się swojego ciała i odczuwanie przyjemności, poznanie swoich reakcji etc.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 14:38   #3
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Co prawda nie przeżywałam pierwszego razu z niedoświadczonym facetem, więc nie było problemu z tym, że on nie umiał we mnie wejść itp, ale rozumiem Twoją sytuację bo mój pierwszy raz ze mną na górze też nie był szczególnie udany Też się nie umiałam poruszać, zresztą teraz też nie jestem w tym szczególnie wprawiona To trochę z anatomii wynika, facetowi łatwiej jest się poruszać.

Na początku pewnie będzie nieporadnie, ale po kilku razach już pewnie opanujecie podstawy Skoro masz stres za sobą, to może później już będzie łatwiej.

Ciężko tu doradzić, pierwsze razy często nie spełniają oczekiwań, szczególnie jak oboje partnerzy są początkujący, nie da się wtedy uniknąć nieporadności. Po prostu próbujcie dalej, a z czasem się wprawicie.
Musicie wyluzować, bo za bardzo się tym przejmujesz. To TYLKO seks. Nic się strasznego nie stało. Jak nie czujesz się pewnie to może to było za szybko, może za mało znaliście swoje ciała, stres do tego zrobił swoje i dlatego nie było szczególnie przyjemnie.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-08-04 o 14:39
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 15:18   #4
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

spokojnie, z każdym następnym będzie coraz lepiej w ogóle nie masz się czym martwić, najważniejsze że zrobiłaś to z osobą na której Ci zależy i której zależy na Tobie razem pomału do wszystkiego dojdziecie, pomyśl jakie to cudowne że będziecie te sfery odkrywać razem powodzenia i głowa do góry!
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 16:03   #5
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Cytat:
Napisane przez illuvies Pokaż wiadomość
Będziecie czerpać przyjemność, jak wyluzujecie i nabierzecie do tego dystansu. Tylko czy Ty naprawdę jesteś na to gotowa? Skoro tak się "spinałaś i panikowałaś" to chyba nie do końca wszystko w porządku?
Uprawialiście petting? Kobiecie na ogół więcej czasu zajmuje nauczenie się swojego ciała i odczuwanie przyjemności, poznanie swoich reakcji etc.
___
Gotowa byłam,gdybym nie chciała tego zrobić,to bym nie zrobiła.Panikowałam i spinałam się,bo naczytałam się,że ze ten pierwszy raz będzie bardzo bolesny i krwawy.U mnie się nie sprawdziło,nawet kropla krwi nie poleciała ,a TZ sie dziwnił,czy to juz po wsztyskim...
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 16:34   #6
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Nastepnym razem bedzie lepiej tylko postaraj sie tak nie stresowac odprez sie i nie panikuj przede wszystkim, kazda z nas chce spelnic oczekiwania swojego partnera, nie zawsze wychodzi tak jakbysmy tego chcieli ale cwiczenia czynia mistrza
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 16:39   #7
201712222212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 211
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

moim zdaniem nie da się nauczyć seksu

Edytowane przez 201712222212
Czas edycji: 2015-02-08 o 14:01
201712222212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 20:05   #8
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Ja swój pierwszy raz przeżyłam prawie dokładnie miesiąc temu, więc jestem tak jakby na świeżo w temacie. U mnie też obyło się bez krwi i bez bólu, tylko, że poszło bardzo szybko sprawnie i TŻ nie miał problemów z wejściem we mnie i z dojściem. Miał za to problem taki, że za szybko doszedł... Musiałam go pocieszać, bo to też był jego pierwszy raz, mówić, że z czasem będzie lepiej i rzeczywiście, jest dużo lepiej. Po miesiącu mogę stwierdzić, że rozwijamy się, próbujemy nowości, nawet pozycja ze mną na górze nie jest już taka straszna. Wszystko będzie dobrze, moja rada to rozluźnić się i działać!!
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:08   #9
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Ta pozycja była niewypałem jak czułaś jaby coś zgniatało Ci wnętrzności. Niby czasem polecają jeźdźca na pierwszy raz, bo kobieta może kontrolować penetrację, ale co wtedy jak ona nie wie jak się ruszać. o i chłopak też zachował się nie tego, bo dziewczyna się męczy, a on nic nie robił w tym kierunku by było dobrze. W końcu w seksie chodzi o zgranie się, a to nie przychodzi od tak, trzeba wiele ćwiczyć
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 22:28   #10
Anya_86
Raczkowanie
 
Avatar Anya_86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: róznie to bywa
Wiadomości: 455
GG do Anya_86
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Zgadzam się z poprzedniczką, przecież seks to współgranie dwojga osób które muszą poznać swoje ciała i reakcje, uwierz, z każdyn następnym razem będzie lepiej
Anya_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 22:51   #11
mimoWSZYSTKO200
Raczkowanie
 
Avatar mimoWSZYSTKO200
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 50
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Cytat:
Napisane przez Anya_86 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z poprzedniczką, przecież seks to współgranie dwojga osób które muszą poznać swoje ciała i reakcje, uwierz, z każdyn następnym razem będzie lepiej

..właśnie

ja mój pierwszy raz nie wspominam z żadnym błyskiem w oku.
To nie był ten chłopak. a seks ? żadna rewelacja. Jednym zdaniem żaluję.
Ale teraz.. z moim TŻ-etem przeżyłam swoj "drugi pierwszy raz"
i było świetnie, jest za każdym razem, a to wszystko kwestia uczuć i zaufania, pewności drugiej osoby.
__________________








..czyżby w grudniu zostanę narzeczoną?
szczerze ? wątpię.
mimoWSZYSTKO200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 23:07   #12
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Ja swój pierwszy raz przeżyłam kilka dni temu. Oboje z Tż się nie nastawieliśmy na nie wiem co więc wspomnienia mamy dobre... ale... z każdym następnym razem jest lepiej. Co do pozycji, póki co najlepiej w misjonarskiej, na jeźdźca średnio mi wyszło:P W tym się trzeba wprawić:P

Podsumowując. Najlepiej potrenować

P.s I ja i Tż bez doświadczenia, z czasem wszystko da się
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 23:29   #13
mimoWSZYSTKO200
Raczkowanie
 
Avatar mimoWSZYSTKO200
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 50
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Cytat:
Napisane przez bibiana666 Pokaż wiadomość
Witam.
Na wstępie napiszę,że wiem,że takich wątków o pierwszym razie było już mnówstwo,jednak ja mam konkretną sprawę i liczę,że mi pomożecie.Proszę więc o wyrozumiałość. Wczoraj przeżyłam swój pierwszy raz,z chłopakiem,z którym jestem 7 miesięcy.Chcieliśmy tego,od dłuższego czas się staraliśmy,jednak nie wychodziło.Najczęstszym powodem był fakt,że ja się spinałam,zaciskałam,panik owałam,aż w końcu ta stresująca sytuacja mnie przerażała do takich granic,że rezygnowałam.Wczoraj się przemogłam.Stało się. Jednak TŻ nie umiał uwierzyc,że tak to się odbyło.Nie umiał wejsc we mnie,w koncu musiałam ja przejąć sprawę.Usiadłam na nim i jakoś poszło.Obyło się bez krwi,aż sama byłam w szoku,ale nie umiałam się na nim poruszać.Każdy mój ruch to,może nie tyle ból,co dziwny ucisk,czułam się tak,jakdybym miała coś w brzuchu...Przejdzmy do sedna.Czułam,że TZ jest rozczarowany,ja wielokrotnie mu powtarzałam,że ten pierwszy raz zapewne nie bd miły.Widziałam,że bardzo chciał dojść,podobało mu się,jak na nim siedziałam i się ruszałam,próbowałam mnie na sobie przytyrzymać,ale nie umiałam wytrzymać.To dla mnie coś zupełnie nowego,dla niego również.To są nasze pierwsze takie doznania,wiec dziwnie zareagowaliśmy.Wiem,że pewnie niesłusznie,ale się martwię,to było takie inne.,czułam,ze nikt z nas nie miał zadej przyjemnosci. Ja oczekiwałam czegoś innego,chciałam zrobić to w pozycji wygodnej dla mnie,chciałam po prostu lezeć,a tymczasem on nie umiał sobie poradzić sam.Wyglądało to dość komicznie,oboje coś na tym łóżku cudowaliśmy Po jakim czasie będziemy mogli czerpać z tego jakąś przyjemnosc? Wiem,że wszytskiego trzeba się nauczyć,ale ja nie chcę,zeby wyglądało to tak,jak jest-nieporadnie. Boję się,że Go zawiode,nie czuję się pewnie...
Proszę o jakieś wspracie...


Droga bibiana666,

to co napisałaś "nie umiał we mnie wejść" trochę mnie zaskoczyło. To całe "wejście" nie jest kwestią trudnej nauki, bo tego wyuczyć się nie da. Potrzeba czasu, spokoju i zaufania.. z czasem będziesz bardziej rozluźniona i będzie o wiele lepiej jak to mówią - trening czyni mistrza.

Czy przed Waszym pierwszym razem skłoniliście się do gry wstępnej? Do pieszczot, które rozluźniają a jednocześnie pobudzają ? To bardzo się przydaje.. wtedy chlopakowi jest znacznie łatwiej "wejść"

Powinniście porozmawiać o tym, jak czujecie się w danej pozycji, wtedy dojdziecie do momentu, w którym seks będzie dla Was OBOJGA przyjemny
__________________








..czyżby w grudniu zostanę narzeczoną?
szczerze ? wątpię.
mimoWSZYSTKO200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 09:11   #14
Alessandra666
Raczkowanie
 
Avatar Alessandra666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 105
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Trzeba zaczac od tego , ze pozycja "na jezdzca" jest zdecydowanie nieodpowiednia na pierwszy raz, a juz pozniej nie bedzie tak zle, zacznijcie poprostu od dluzszej gry wstepnej , i nie stresuj sie bo stres tez ma wplyw na "jakosc" wspolzycia
Alessandra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 09:18   #15
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Proponuję przed następnym razem po lampce wina dla rozluźnienia
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 09:44   #16
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Cytat:
Napisane przez Alessandra666 Pokaż wiadomość
Trzeba zaczac od tego , ze pozycja "na jezdzca" jest zdecydowanie nieodpowiednia na pierwszy raz, a juz pozniej nie bedzie tak zle, zacznijcie poprostu od dluzszej gry wstepnej , i nie stresuj sie bo stres tez ma wplyw na "jakosc" wspolzycia
Dlaczego nieodpowiednia?

bibiana666 mój pierwszy raz wyglądał podobnie. Mój eks też nie mogł we mnie wejsc i musieliśmy zmienic pozycje na jezdzca. Tyle, że ja nic nie czułam. Tak jakby go nie było w srodku, a on i tak doszedł tak szybko, że nawet sie poruszac nie zdazyłam....

Próbujcie, probujcie z czasem bedzie łatwiej. Jeśli Twój chłopak nie moze trafić to niech chwyci penisa w reke i w ten sposob go włozy do środka. Czasami bez pomocy rąk jest trudno
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 09:59   #17
mimoWSZYSTKO200
Raczkowanie
 
Avatar mimoWSZYSTKO200
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 50
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Dlaczego nieodpowiednia?

bibiana666 mój pierwszy raz wyglądał podobnie. Mój eks też nie mogł we mnie wejsc i musieliśmy zmienic pozycje na jezdzca. Tyle, że ja nic nie czułam. Tak jakby go nie było w srodku, a on i tak doszedł tak szybko, że nawet sie poruszac nie zdazyłam....

Próbujcie, probujcie z czasem bedzie łatwiej. Jeśli Twój chłopak nie moze trafić to niech chwyci penisa w reke i w ten sposob go włozy do środka. Czasami bez pomocy rąk jest trudno



Asienka187 - racja nieraz trzeba "pomóc" partnerowi

bibiana666 - jeśli chodzi o tą "pomoc".. to z czasem nie będzie ona potrzebna, bo nauczycie się pieszczot.. które będą Was rozluźniać, a jednocześnie doprowadzać do "gorączki" i wtedy nawet nie zauważysz, jak Twój TŻ sprawnie sobie sam poradzi
__________________








..czyżby w grudniu zostanę narzeczoną?
szczerze ? wątpię.
mimoWSZYSTKO200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:11   #18
adalberti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Red face Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Cześć, właściwie to ja trochę z innym problemem ale podobnym. Mam dziewczynę, będę się z nią żenił. Jedyny problem to jest taki, że ona jest moją pierwszą a ja nie ( jestem jej 4). Kiedy pytam ją o jej poprzednich to nie bardzo chce mówić. Chcialbym wiedzeć jak wyglądał jej pierwszy raz. Czy uważacie, że mam prawo jej o to pytać ?
adalberti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:26   #19
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Cytat:
Napisane przez adalberti Pokaż wiadomość
Cześć, właściwie to ja trochę z innym problemem ale podobnym. Mam dziewczynę, będę się z nią żenił. Jedyny problem to jest taki, że ona jest moją pierwszą a ja nie ( jestem jej 4). Kiedy pytam ją o jej poprzednich to nie bardzo chce mówić. Chcialbym wiedzeć jak wyglądał jej pierwszy raz. Czy uważacie, że mam prawo jej o to pytać ?
Nie.
U mnie sytuacja jest podobna do Twojej - tzn ja jestem jego pierwszą, on moim nie, i nie mam zamiaru mu opowiadać o współżyciu z poprzednimi partnerami. Trzeba uszanować że to, co było między nią i tamtym facetem, powinno między nimi pozostać - nawet najbliższej przyjaciółce, która co jak co ale jest bardziej obiektywna od obecnego faceta.
Uważaj, czego pragniesz.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 11:34   #20
adalberti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

A czy przypadkiem nie ma ci tego za złe, że ten pierwszy raz był z kimś innym. Tak mimo wszystko ? Pozostaje to tematem tabu ?
adalberti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:34   #21
tygrysek007
Raczkowanie
 
Avatar tygrysek007
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 137
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

autorko....no właśnie tak z reguły wygląda pierwszy raz

po kilku próbach już załapiecie o co chodzi
__________________
nałogowa leniuchowiczka
tygrysek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:36   #22
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Cytat:
Napisane przez adalberti Pokaż wiadomość
Cześć, właściwie to ja trochę z innym problemem ale podobnym. Mam dziewczynę, będę się z nią żenił. Jedyny problem to jest taki, że ona jest moją pierwszą a ja nie ( jestem jej 4). Kiedy pytam ją o jej poprzednich to nie bardzo chce mówić. Chcialbym wiedzeć jak wyglądał jej pierwszy raz. Czy uważacie, że mam prawo jej o to pytać ?
Moim zdaniem powinniście ustalić, że przeszłość zostawiacie za sobą, a żyjecie waszym teraźniejszym związkiem. Możliwe, że ona ma jakieś przykre doświadczenia z tym związane i nie chce o tym mówić komukolwiek. Wiem dobrze, że do niektórych wydarzeń z przeszłości nie chce się wracać i jest lepiej, gdy partner nie nalega. Nastawcie się może na to, że to będzie wasz wspólny "pierwszy raz" i spróbujcie uczynić z niego coś wyjątkowego .
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:45   #23
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Cytat:
Napisane przez adalberti Pokaż wiadomość
A czy przypadkiem nie ma ci tego za złe, że ten pierwszy raz był z kimś innym. Tak mimo wszystko ? Pozostaje to tematem tabu ?
On był zakochany przede mną w innej. Mam mieć do niego żal o to?
Dopóki coś, co było w przeszłości, nie rzutuje negatywnie na teraźniejszość - uważam, że nie ma problemu.
Nigdy nie pytał, na szczęście. I nie, to nie jest temat tabu - ale po co mam mu opowiadać jaka ja byłam w kimś tam zakochana? Chciałbyś tego słuchać? "Myślałam, że to ten jeden jedyny, blablabla", a tu zonk, jednak nie był jednym jedynym. Skoro raz się pomyliłam, może mi nie wyszło po raz kolejny, i on zacznie się czuć zagrożony?
Jeśli spyta, powiem, ale nie mam zamiaru mu opowiadać ze szczegółami.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 12:09   #24
adalberti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

W zasadzie masz rację z tym pozostawieniem za sobą przeszłości. Ale u mnie jest taka trochę dziwna sytuacja. Po pierwszym razie z nią, tak delikatnie spytałem czy była dziewicą. Odpowiedziała, że sam powinienem się zorientować. Ponieważ nie mam doświadczenia, a mieliśmy trudności z tym pierwszym razem, to w tym momencie wziąłem to za dobrą monetę. Cała sprawa, jej poprzednich, wypłynęła później zupełnie przy innej okazji.
adalberti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 12:55   #25
mimoWSZYSTKO200
Raczkowanie
 
Avatar mimoWSZYSTKO200
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 50
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Cytat:
Napisane przez adalberti Pokaż wiadomość
W zasadzie masz rację z tym pozostawieniem za sobą przeszłości. Ale u mnie jest taka trochę dziwna sytuacja. Po pierwszym razie z nią, tak delikatnie spytałem czy była dziewicą. Odpowiedziała, że sam powinienem się zorientować. Ponieważ nie mam doświadczenia, a mieliśmy trudności z tym pierwszym razem, to w tym momencie wziąłem to za dobrą monetę. Cała sprawa, jej poprzednich, wypłynęła później zupełnie przy innej okazji.

czasami ciężko rozmawiać o tym co było. Dziewczyny całkiem inaczej reagują na takie pytania. Zazwyczaj potrzeba czasu.. i dużo spokojnych rozmów..
Jaka jest teraz sytuacja między Wami ?
__________________








..czyżby w grudniu zostanę narzeczoną?
szczerze ? wątpię.
mimoWSZYSTKO200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 12:59   #26
adalberti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Właściwie to tak jakby nic się nie stało. Ale coś we mnie "siedzi". Jakieś takie uczucie smutku. Często sobie wyobrażam jak To robiła z innymi. Może to zazdrość?
adalberti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 13:06   #27
mimoWSZYSTKO200
Raczkowanie
 
Avatar mimoWSZYSTKO200
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 50
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Cytat:
Napisane przez adalberti Pokaż wiadomość
Właściwie to tak jakby nic się nie stało. Ale coś we mnie "siedzi". Jakieś takie uczucie smutku. Często sobie wyobrażam jak To robiła z innymi. Może to zazdrość?



może to, że nie chciała o tym mówić, opowiadać było przyczyną tego, że "TE" chwile z innymi nie były dla niej przyjemne, lub nie wspomina tego, jako coś ważnego. Teraz ma Ciebie i to, że jesteście blisko jest dla niej najważniejsze. O tym chce mówić i myśleć. To co było kiedyś jest nieważne, bo Ty to przesłoniłeś, przesłoniłeś swoim uczuciem do niej.
Czy z Twojej strony to zazdrość ? Myślę, że troszkę żalu.. smutku, że to nie Ciebie wspomina jako "pierwszego" .. Może nie wspomina jako pierwszego..ale na pewno myśli o Tobie jak o tym najważniejszym.. i TYM odpowiednim..
__________________








..czyżby w grudniu zostanę narzeczoną?
szczerze ? wątpię.

Edytowane przez mimoWSZYSTKO200
Czas edycji: 2009-08-05 o 13:08 Powód: bład w pisowni
mimoWSZYSTKO200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 16:22   #28
201712222212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 211
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

czego by nie dotyczył.

Edytowane przez 201712222212
Czas edycji: 2015-02-08 o 14:01
201712222212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 16:25   #29
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

Cytat:
Napisane przez adalberti Pokaż wiadomość
Często sobie wyobrażam jak To robiła z innymi.

Po co?
A może poszła do łóżka z facetem raz, nie spodobało się jej, i żyła w abstynencji?
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 16:33   #30
201712222212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 211
Dot.: Pierwszy raz ,a nasze oczekiwania.

przyjaciółka nigdy nie była bliższa

Edytowane przez 201712222212
Czas edycji: 2015-02-08 o 14:01
201712222212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.