Idzie lato a jak zniwelować celulit?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 22:17   #1
wizaz92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3

Idzie lato a jak zniwelować celulit??


Witam.. Mam taki problem. Mam celulit i to o wiele większy niż w zeszłym roku.. Myślę nad tym by wieczorami robić sobie na nogi i pośladki tą maseczkę z kawy i cynamonu i na to folię.. Czy to działa?? Myślałam by tak sobie robić na cała noc i iść tak spać. Co mi proponujecie? Jak myślicie zejdzie??
wizaz92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 07:47   #2
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Idzie lato a jak zniwelować celulit??

też bym chciała znać odpowiedz na Twoje pytanie.. Zapraszam Cię do wątku- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ulitem&page=34
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 09:30   #3
kaatatoniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
Dot.: Idzie lato a jak zniwelować celulit??

Ja polecam Kolastyna Body Slim Termoaktywne Serum Wyszczuplająco-Antycellulitowe na Brzuch i Posladki. Ja już po tygodni stosowania zauważyłam zmiany na udach. Na dodatek serum posiada efekt rozgrzewjacy, który uwielbiam to takie śmieszne uczucie
Albo Roller
kaatatoniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 10:04   #4
Beatanowak84
Przyczajenie
 
Avatar Beatanowak84
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 9
Dot.: Idzie lato a jak zniwelować celulit??

Cytat:
Napisane przez wizaz92 Pokaż wiadomość
Witam.. Mam taki problem. Mam celulit i to o wiele większy niż w zeszłym roku.. Myślę nad tym by wieczorami robić sobie na nogi i pośladki tą maseczkę z kawy i cynamonu i na to folię.. Czy to działa?? Myślałam by tak sobie robić na cała noc i iść tak spać. Co mi proponujecie? Jak myślicie zejdzie??
Maseczka z kawy i cynamonu pod folią to dosyć ryzykowna sprawa. Może Ci skórę podrażnić. Zrób sobie lepiej peeling z kawy cynamonu i oliwki z oliwek (ujędrnia, pobudza krążenie krwi, a oliwka dodatkowo super nawilży skórę)+ kup jakiś dobry krem anty. Ostatnio zamówiłam na allegro jakieś cudo ale nie mogę polecić bo jeszcze go nie używałam. Napiszę jak działa za jakiś czas. Dodatkowo kup sobie bańki gumowe w aptece i rób masaż no chyba, że Ci nie szkoda kasy to zafunduj sobie taki masaż w gabinecie koszt ok. 30-50 zł zależy w jakim mieście. Gdybyś zdecydowała się na samodzielne masaże to co 2 dni 10 zabiegów, tydzień przerwy i powtórka (+ takie oczywistości jak ćwiczenia, zmiana diety na lżejszą, min. 2 litry wody dziennie i zielona herbata).

Edytowane przez Beatanowak84
Czas edycji: 2012-03-23 o 10:07
Beatanowak84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 14:02   #5
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Idzie lato a jak zniwelować celulit??

proponuje peeling kawowy, cwiczenia, jakis krem antycellulitowy i dieta.
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 14:06   #6
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Idzie lato a jak zniwelować celulit??

A ja zaproponuję Ci zamiast wydawania pieniędzy na kremy anty cell i inne cuda wianki zainwestować w karnet na basen. Podsumowałam niedawno, ile pieniędzy utopiłam w kremach i mazidłach tego typu. Nie liczyłam na super efekt, a to i tak nic nie dało. Niby drogeryjny balsam kosztuje 15-20 zł, ale nie kupisz go jednego, do niego dokupisz jeszcze peeling czy coś innego. Robi się z tego konkretna suma. Kupiłam więc za 90 zł karnet na 10h basenowych. Chodzę na basen 2-3 razy w tygodniu od miesiąca, teraz zrobiło się ciepło i słonecznie, więc też więcej chodzę zamiast np. jechać autobusem 2 przystanki. I już widzę efekty. Skóra jest gładsza, bardziej elastyczna, ma lepszy koloryt. W styczniu kupiłam na wyprzedaży spodnie wiosenne rozmiar XS, które lekko "zacinały" mi się na udach, przedwczoraj założyłam je bez problemu i leżą świetnie. Naprawdę warto czasem przekalkulować swój czas i pieniądze i zainwestować w ruch.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 19:07   #7
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Idzie lato a jak zniwelować celulit??

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
A ja zaproponuję Ci zamiast wydawania pieniędzy na kremy anty cell i inne cuda wianki zainwestować w karnet na basen. Podsumowałam niedawno, ile pieniędzy utopiłam w kremach i mazidłach tego typu. Nie liczyłam na super efekt, a to i tak nic nie dało. Niby drogeryjny balsam kosztuje 15-20 zł, ale nie kupisz go jednego, do niego dokupisz jeszcze peeling czy coś innego. Robi się z tego konkretna suma. Kupiłam więc za 90 zł karnet na 10h basenowych. Chodzę na basen 2-3 razy w tygodniu od miesiąca, teraz zrobiło się ciepło i słonecznie, więc też więcej chodzę zamiast np. jechać autobusem 2 przystanki. I już widzę efekty. Skóra jest gładsza, bardziej elastyczna, ma lepszy koloryt. W styczniu kupiłam na wyprzedaży spodnie wiosenne rozmiar XS, które lekko "zacinały" mi się na udach, przedwczoraj założyłam je bez problemu i leżą świetnie. Naprawdę warto czasem przekalkulować swój czas i pieniądze i zainwestować w ruch.
(chodzisz na chlorowany czy ozonowany? )

+ jak tylko wyjdzie słońce iść na 2 godzinki na rower lub rolki, a na uczelnie lub do pracy na piechotę.
Oczywiście o calkowitym zaprzestaniu jedzenia fastfoodów chyba nie musze wspominac.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 20:15   #8
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Idzie lato a jak zniwelować celulit??

Chodzę na chlorowany. Ale nie przeszkadza mi to ani trochę, bo jakoś bardzo go nie czuć.
Przez ostatnie 2 dni wracałam z uczelni na piechotę. Zajęło mi to godzinę, a autobusem 40 minut, więc dużo więcej czasu mi to nie zajęło.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 13:27   #9
wizaz92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Idzie lato a jak zniwelować celulit??

Dzięki bardzo.. Właśnie zaczęłam chodzić do pracy na pieszo. Kupiłam sobie taki masażer który ponoć ma trochę mi ten celulit rozbić, oczywiście jak będę regularnie używać Ograniczam tez jedzonko no i mam nadzieję że jakieś efekty będą
wizaz92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 21:46   #10
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Idzie lato a jak zniwelować celulit??

Nie wiem czy takie długie maseczki (na całą noc) to jest dobre rozwiązanie. Wydaje mi się, że to może spowodować jakieś zaczerwienienia a nie konkretny skutek. Oczywiście maseczki i kremy to jest dobry sposób (polecam firmy Lirene, Avon Renew (ale nie Avon Solutions!!! bo się nie sprawdziło), Ziaja, Eveline) ale oprócz tego trzeba niestety ograniczyć tłuszcze w diecie. Plus masaże ciała i aktywność fizyczna. Niestety walka z cellulitem nie jest łatwa, ale zwycięstwo smakuje pysznie wiem, bo pracowałam nad tym 2 lata temu przez 3 miesiące i naprawdę skóra wyglądała o wiele lepiej. No ale niestety od kwietnia znów zaczynam walkę i mam nadzieję że wygram :- ) Tobie też tego życzę
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 20:19   #11
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Idzie lato a jak zniwelować celulit??

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
A ja zaproponuję Ci zamiast wydawania pieniędzy na kremy anty cell i inne cuda wianki zainwestować w karnet na basen. Podsumowałam niedawno, ile pieniędzy utopiłam w kremach i mazidłach tego typu. Nie liczyłam na super efekt, a to i tak nic nie dało. Niby drogeryjny balsam kosztuje 15-20 zł, ale nie kupisz go jednego, do niego dokupisz jeszcze peeling czy coś innego. Robi się z tego konkretna suma. Kupiłam więc za 90 zł karnet na 10h basenowych. Chodzę na basen 2-3 razy w tygodniu od miesiąca, teraz zrobiło się ciepło i słonecznie, więc też więcej chodzę zamiast np. jechać autobusem 2 przystanki. I już widzę efekty. Skóra jest gładsza, bardziej elastyczna, ma lepszy koloryt. W styczniu kupiłam na wyprzedaży spodnie wiosenne rozmiar XS, które lekko "zacinały" mi się na udach, przedwczoraj założyłam je bez problemu i leżą świetnie. Naprawdę warto czasem przekalkulować swój czas i pieniądze i zainwestować w ruch.

Nie zgodzę się, że basen jest lekiem na całe zło - czytaj cellulit...
Jestem tego idealnym przykładem, ponieważ basen to moje życie - chodziłam na niego regularnie i po jakimś czasie zauważyłam, że moja żółta skórka się powiększa. Zaznaczę, że chodziłam na basen bo po prostu lubię i tyle. Dlatego stwierdziłam, że nie chcę się znów się bawić w eksperymentowanie na kremach - już to przerabiałam i szkoda mi czasu więc stwierdziłam, że czas na coś poważniejszego i poszłam na coś tam shape (robiłam w Dermamedzie we Wrocku - powiedzą jaka cala nazwa) i jestem po kilku podejściach - grudek ni ma, skóra jędrna, a nawet w obwodzie ud mniej bo widzę jak spodnie wiszą
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 17:13   #12
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Idzie lato a jak zniwelować celulit??

Cytat:
Napisane przez my dee Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się, że basen jest lekiem na całe zło - czytaj cellulit...
Jestem tego idealnym przykładem, ponieważ basen to moje życie - chodziłam na niego regularnie i po jakimś czasie zauważyłam, że moja żółta skórka się powiększa. Zaznaczę, że chodziłam na basen bo po prostu lubię i tyle. Dlatego stwierdziłam, że nie chcę się znów się bawić w eksperymentowanie na kremach - już to przerabiałam i szkoda mi czasu więc stwierdziłam, że czas na coś poważniejszego i poszłam na coś tam shape (robiłam w Dermamedzie we Wrocku - powiedzą jaka cala nazwa) i jestem po kilku podejściach - grudek ni ma, skóra jędrna, a nawet w obwodzie ud mniej bo widzę jak spodnie wiszą
wcale nie twierdzę, że akurat basen jest lekiem na całe zło ostatnie moje zdanie kończy się refleksją, że RUCH jest lekiem na całe zło, a nie kremy. I bardzo się cieszę, że tutaj się zgadzamy- basen, rower, piesze wycieczki
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 20:35   #13
my dee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zbyt często sie przenoszę by deklarować się na jedno miast o;)
Wiadomości: 254
Dot.: Idzie lato a jak zniwelować celulit??

no tak - ruch jest dobry - ale czasem niestety nie wystarczający - no i nie zawsze sie ma na niego czas - a żeby były efekty, musi być uprawiany regularnie... w moim przypadku to się nie sprawdza :S wiec uderzyłam na velashape i tutaj widze szybsze efekty
my dee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 21:05   #14
malamila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 94
Dot.: Idzie lato a jak zniwelować celulit??

Cytat:
Napisane przez my dee Pokaż wiadomość
no tak - ruch jest dobry - ale czasem niestety nie wystarczający - no i nie zawsze sie ma na niego czas - a żeby były efekty, musi być uprawiany regularnie... w moim przypadku to się nie sprawdza :S wiec uderzyłam na velashape i tutaj widze szybsze efekty
z bólem serca, ale się zgadzam :S nie ma lekko
ale ja wychodzę z założenia, że mimo wszystko warto sie wspomóc chociaż z drugiej strony ta pomoc czasem szarpie po kieszeni dlatego staram się łowić tańsze okazje i promocje w renomowanych salonach kosmetycznych i własnie namierzyłam promocję w Dermamedzie we Wrocku, gdzie jest -20% na wszystkie karnety VelaSmooth i VelaShape i jest radość
malamila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 10:43   #15
abc94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 37
Dot.: Idzie lato a jak zniwelować celulit??

Cytat:
Napisane przez kaatatoniaa Pokaż wiadomość
Ja polecam Kolastyna Body Slim Termoaktywne Serum Wyszczuplająco-Antycellulitowe na Brzuch i Posladki. Ja już po tygodni stosowania zauważyłam zmiany na udach. Na dodatek serum posiada efekt rozgrzewjacy, który uwielbiam to takie śmieszne uczucie
Albo Roller
gdzie znajde to serum? bo niestety w zadnym sklepie nie moge na niego trafic.
abc94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 10:28   #16
Dziumdzia
Raczkowanie
 
Avatar Dziumdzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Z tamtąd.
Wiadomości: 295
Dot.: Idzie lato a jak zniwelować celulit??

Cytat:
Napisane przez wizaz92 Pokaż wiadomość
Witam.. Mam taki problem. Mam celulit i to o wiele większy niż w zeszłym roku.. Myślę nad tym by wieczorami robić sobie na nogi i pośladki tą maseczkę z kawy i cynamonu i na to folię.. Czy to działa?? Myślałam by tak sobie robić na cała noc i iść tak spać. Co mi proponujecie? Jak myślicie zejdzie??
Działa - kawa ma właściwości anty cellulitisowe, cynamon ujędrnia. W formie maseczki nie stosowałam, ale w formie peelingu z olejem rzepakowym, bogatym w witaminę E już tak. I pomaga!
Dziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 10:52   #17
Zylvia3
Przyczajenie
 
Avatar Zylvia3
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 26
GG do Zylvia3
Dot.: Idzie lato a jak zniwelować celulit??

Ja stosowałam Elancyl i polecam tylko dość wysoki koszt tego produku ok 150zł +/- i do kupienia tylko w aptekach. Plusem jest to ze wystarczy smarować się tym raz dziennie
__________________
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

_________________________ ____
Zylvia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.