PROŚBA O POMOC... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-03, 18:46   #1
ANNABERA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 9

PROŚBA O POMOC...


Wpisywałam już sie wcześniej, jednak nie wiedziałam jak wkleić zdjęcie, wiec ponawiam swój problem:

Co mogę ze sobą (swoim wyglądem) zrobić, aby wyglądać doroślej (na tyle ile mam lat czyli 19) i lepiej - włosy i makijaż, ale tak aby nie trzeba było iść do fryzjera czy kosmetyczki tylko samemu w miarę możliwości to zrobić.......
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anka.JPG (9,5 KB, 6 załadowań)
ANNABERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-03, 20:52   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: PROŚBA O POMOC...

Ja cię i tak oceniłam na 20 lat...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-03, 20:55   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: PROŚBA O POMOC...

Ja nie rozumiem tylko, dlaczego Ty chcesz wyglądać doroślej...? Według mnie na 19-20 lat spokojnie wyglądasz i takie "postarzanie się" na siłę jest Ci niepotrzebne. za kilka lat znowu będziesz mieć problem, jak zrobić, żeby młodziej wyglądać. Ja mam 25 lat jeszcze czasem zdarza mi się gdzieś w sklepie kupując piwo, ze pani sprzedawczyni prosi mnie o dowód, bo nie dowierza, że mam skończone 18 lat, a mnie to bardzo cieszy, że jeszcze tak młodo wyglądam. Pamiętaj Aniu, lepiej młodo, jak staro [img]icons/icon12.gif[/img] możesz sobie oczywiście zmienić fryzurę, czy makijaż, ale po co odrazu sie postarzać? [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-03, 20:56   #4
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: PROŚBA O POMOC...

No właśnie - zwykle próśba jest raczej w drugą stronę [img]icons/icon10.gif[/img] Rzadko kto chce wyglądać starzej [img]icons/icon12.gif[/img]

PS ale nie martw się - jak na swój wiek wyglądasz naprawdę poważnie [img]icons/icon7.gif[/img]

pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-03, 21:09   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: PROŚBA O POMOC...

dorixx ma świętą rację. A co do zmian, to jakby ktośmiał jakiś fajny pomysł, jakby nieco cię odmienić (bo chyba tego chcesz najbardziej, prawda?), to czemu nie? Tak zastanawiam się, jakbyś wyglądałą w krótkich włosach, trochę na chłopczyka z pazurkami ...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-04, 09:51   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: PROŚBA O POMOC...

Witaj Aniu [img]icons/icon7.gif[/img]
Jeśli chcesz wygladac powazniej to latwo osiagniesz to czeszac wlosy w rozne koki, malujac wyrazna kreske eyelinerem, uzywajac mocniejszych kolorow cieni i szminki do ust. Tylko... pytanie po co Ci to?

Ja bym proponowala troszke inne rozwiazenie. Malujac sie podkres troszke mocniej oczy cieniem lub roztarta kredka. Ladnie wytuszuj rzeski. Ust nie podkreslaj za mocno. Wlasnym sumptem zawsze mozesz zrobic sobie piekne loki papilotami. Zakladasz je na noc na umyte i wysuszone wlosy.
Sama raczej nie eksperymentuj z farbami do wlosow. Niestety sama rowniez sie nie obetniesz. Jesli chcesz bardziej zdecydowanej zmiany to ja jednak namawiam Cie na wizyte u fryzjera.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ

Co do kolorow to niestety na podstawie tego zdjecia nawet nie wiem jaki masz kolor oczu, i trudno mi cos radzic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj2.jpg (21,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj1.jpg (22,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg postrzepiona.jpg (31,6 KB, 2 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.