Elektrotechnika zaocznie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-07, 15:52   #1
Trytonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3

Elektrotechnika zaocznie


Witam,

jakie macie doświadczenia z kierunkiem elektrotechnika na politechnice? Mam kilka lat przerwy w stycznosci z przedmiotami scislymi, studiowalam prawo, lecz uznalam, ze póki jestem młoda powinnam zapewnić sobie lepsza przyszłość studiując kierunek scisly. Czy przy regularnej nauce, mając podstawy z matmy(bylam przecietna w liceum, jak się zebralam to potrafilam dostać i 5 a jak obijalam to 'lecialam' na 3, większe ambicje zauwazylam u siebie ostatnio). Jak jest z praca dla kobiet po tym kierunku na ten moment? Zdaje sobie sprawę, ze to bardzo szeroki kierunek,moze znalesc zastosowanie w wielu branżach... Proszę o wypowiedz studentki politechniki a przede wszystkim kierunków zaocznych. Dodatkowe pytanie poza tematem - aktualnie znajduje sie za granica, czy jak ominę pierwszy zjazd to narobię sobie zaległości, czy ten pierwszy weekend jest czysto organizacyjny?



Dziekuje za odpowiedzi
Trytonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 17:17   #2
MerryMeMary
Raczkowanie
 
Avatar MerryMeMary
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Elektrotechnika zaocznie

Studiuję dziennie na politechnice, akurat nie elektrotechnikę, ale coś pokrewnego. Trochę dziwi mnie taki przeskok z prawa na ścisły kierunek. Jesteś pewna, że to jest to? Bo nauczyć się można wszystkiego, ale z chęciami na nielubianych studiach już gorzej. Co do matmy to można mieć dobrze ogarnięte podstawy, mieć trzy w lo i dawać sobie radę na studiach Natomiast co do kobiet to hm..na uczelniach jesteśmy "pożądanym obiektem", patrząc na akcje typu dziewczyny na politechniki i różne stypendia tylko dla kobiet. A w pracy? Myślę, że mamy takie same szanse jak faceci.
MerryMeMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-10 18:17:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.