Czy znajdę kogoś zaczynającego studia lub studiującego na Akademii Świętokrzyskiej??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-26, 19:34   #31
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Czy znajdę kogoś zaczynającego studia lub studiującego na Akademii Świętokrzysk

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
Jeśli zostane w Kielach to na kierunku filologia polska z wiedzą kulturoznawczo-filozoficzną, albo jakimś podobnym, a w Wawie mam tego typu kierunków na pęczki, więc się nie moge zdecydować A Ty Charmain??
Stosunki międzynarodowe- UW lub UJ, ewentualnie prawo na owych uczelniach- a jeśli sm to potem jeszcze np dziennikarstwo. W rezerwie Łódź.

Masz rację, można.
Ja tam nie mogłabym robić zakupów w Gal. Krakowskiej bo po przejściu się tam po 3 sklepach jestem wykończona
Dobra, bo robi się nie na temat
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 18:49   #32
strzykaweczka
Raczkowanie
 
Avatar strzykaweczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 50
Dot.: Czy znajdę kogoś zaczynającego studia lub studiującego na Akademii Świętokrzysk

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
Piszcie piszcie Wszystko co związane z uczelnią i Kielcami i ogolnie studiowaniem w Kielcach mnie inetersuje
shena, ja studiuje (a raczej studiowalam na AS bo skonczylam studia lic w tym roku) i jestem bardzo zadowolona.. baaa.. studiowalam pielegniarstwo,wiec na tym samym wydziale i w tym samym budynku w ktorym ty chcialabys studiowac fizjoterapie.
Zreszta, moj chlopak tez skonczyl fizjoterapie w tym roku tutaj. Czy jest zadowolony- trudno powiedziec, bo poczul ze fizjoterapia to jendak nie jest to co chce robic w zyciu.. studia jak studia, jak trafisz do fajnej grupy to wszedzie bedzie super. Kielce sa ok i nie wyobrazam sobie studiow w innym miescie.
Na fizjoterapii u nas byl obowiazek uczestnictwa w obozach narciarskich- rewelacja polecam!! tydzien imprezowania a w lato mozna sie wybrac na zagle, za jakies smieszne pieniadze (bodajze 450zl)

Kielce- dobre miejsce
__________________
POZDRAWIAM
strzykaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 19:00   #33
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: Czy znajdę kogoś zaczynającego studia lub studiującego na Akademii Świętokrzysk

Do Kielc nie ide, nie dostałam się. Ale dostałam się na fizjoterapię w innym mieście.
Strzykaweczka mogłabyś mi coś więcej powiedzieć o tym kierunku. Czy ogólnie twojemu chłopakowi się podoba ten kierunek? Miał problem z jakimś przedmiotem/przedmiotami do zdania czy raczej przeszedł gładko przez wszystkie lata i nic nie sprawiało mu trudności?
I czy w trakcie studiów ma się jakieś pratyczne zajęcia, robi sie rehabilitację na żywym człowieku...moze chodzi się do szpitala czy coś w tym stylu...? (nie mowię tu o praktykach ale na lekcjach,na uczelni).
shena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 19:12   #34
strzykaweczka
Raczkowanie
 
Avatar strzykaweczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 50
Dot.: Czy znajdę kogoś zaczynającego studia lub studiującego na Akademii Świętokrzysk

shena, szkoda ze to nie do kielc sie dostalas, zapewne widywalybysmy sie na uczelni co do kierunku to bardzo duyz nacisk kladli na anatomie- wszystkie przyczepy miesni, nazwy po lacinie, przebieg, nerwy etc. Nie mial jakis wiekszych klopotow z konkretnym przedmiotem. Co do zajec praktycznych- nie mial takich zajec, oprocz czegos takiego jak wf- niestety nazwy nie pamietam- tam uczyli sie jakis cwiczen, robili badania na sobie. Do szpitali i dps chodzi sie na praktyce, ktorej nie jest zbyt duzo.. w porowniau ze mna- ja mialam 4 razy wiecej.
Organizowany byl na uczelni kurs masazu i kinezytapingu, oczywiscie platny.
Ogolnie przeslizgnal sie przez studnia bezbolesnie

ty tez sobie poradzisz
__________________
POZDRAWIAM
strzykaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 00:15   #35
mart89
Rozeznanie
 
Avatar mart89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 837
GG do mart89
Dot.: Czy znajdę kogoś zaczynającego studia lub studiującego na Akademii Świętokrzysk

Hello zagląda ktoś tu jeszcze?? czy od wcześniejszych wypowiedzi wizażanek z 2008 roku cos sie zmieniło w Kielcach, gdyz prawdopodobnie wybiore sie tam na magistra. Chodz nie ukrywam ze wolałabym Wrocław, ale nie ma tam mojego kierunku
__________________
Kocham, jestem kochana i prze-szczęśliwa
wypuszczę!!!








mart89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.