Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-08, 18:57   #901
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dzięki za odpowiedź, ogladam kolort LilyLolo i na monitorze/po opisie w oko wpadł mi właśnie popcorn oraz In the buff
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 19:28   #902
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, ogladam kolort LilyLolo i na monitorze/po opisie w oko wpadł mi właśnie popcorn oraz In the buff
Nie pamiętam już jakie kolory testowałam przy pierwszym podejściu, ale bez Wizażu to zrobiłam niestety. Pooglądaj masę zdjęć i zobacz co jeszcze Ci tak "na oko" podpasuje. Ja się nidługo przymierzam do Pixie - przynajmniej próbki na razie, także Twój odcień dodałam do listy.
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 12:18   #903
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Witam.Swoja przygode z mineralkami dopiero zaczynam .duzo rzeczy dowiedzialam sie tu na Wizazu.Probowalam EDM i Lucy ,ta ostatnia zawiodla mnie niestety na calej linii.Pale Olive to ton ktory mi super pasowal ale niestety lucy podkresla na mnie wszystko co wlasciwie chce ukryc szkoda,Teraz testuje Lily Lolo .Odcien Warm Peach na zime jest idealny .Sam podklad nie podkresla mi suchych skorek chociaz bylam przeziebiona i zakatarzona i skora na nosie byla mocno wysuszony. Wszystko super tylko dlaczego tak krotko sie na mnie trzyma .
Czy ktos moze mi pomoc jak sobie z tym poradzic?

Edytowane przez mmmll5
Czas edycji: 2011-12-09 o 20:02
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 18:44   #904
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Witam.Swoja przygode z mineralkami dopiero zaczynam .duzo rzeczy dowiedzialam sie tu na Wizazu.Probowalam EDM i Lucy ,ta ostatnia zawiodla mnie niestety na calej linii.Pale Olive to ton ktory mi super pasowal ale niestety lucy podkresla na mnie wszystko co wlasciwie chce ukryc szkoda,Teraz testuje Lily Lolo .Odcien Warm Peacz na zime jest idealny .Sam podklad nie podkresla mi suchych skorek chociaz bylam przeziebiona i zakatarzona i skora na nosie byla mocno wysuszony. Wszystko super tylko dlaczego tak krotko sie na mnie trzyma .
Czy ktos moze mi pomoc jak sobie z tym poradzic?
Może to być wina kremu, spróbuj użyć czegoś innego. Inna opcja: jako bazę pod podkład użyj pudru bambusowego, albo pudru perłowego.
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 19:59   #905
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

dzieki ,musze tylkosprawdzic ,gdzie to mozna u mnie kupic, chyba na Ebay powinno cos byc
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 20:41   #906
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
dzieki ,musze tylkosprawdzic ,gdzie to mozna u mnie kupic, chyba na Ebay powinno cos byc
Ach, dopiero teraz zobaczyłam Twoją lokalizację.... Kobieto za czym Cię tam wygnało? praca?
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 10:53   #907
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Kupiłam podkład In the buff, zobaczymy, co z tego bedzie...:P po obejrzeniu kilkunastu swatchy wydawał się najlepszy
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 12:50   #908
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Kupiłam podkład In the buff, zobaczymy, co z tego bedzie...:P po obejrzeniu kilkunastu swatchy wydawał się najlepszy

A nie brałaś najpierw testera?
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 15:29   #909
Dorisoo
Przyczajenie
 
Avatar Dorisoo
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny, właśnie kończę mój pierwszy podkład mineralny pixie - Aubrey 1. Teraz chcę spróbować LL - podpowiedzcie w jaki kolor (kolory) celować? Z góry dziękuję
Dorisoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 16:53   #910
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Jak to najczesciej bywa facet.Musze powiedziec ,ze co do kosmetykow pielegnacynych ,ze tak nazwe" swojskich" to Niemy nie umywaja sie do Polski.W tutejstych drogeriach niemieckich marek to nie za wiele.A w Polsce przeciwnie ,krajowych marek chyba az w nadmiarze.No i cos takiego jak BU albo Mazidla ja przynakniej jeszcze nie znalazlam.Jak tak wizaz czytam to az czasem zazdroszcze .Choc sprzedawce Lily Lolo to znalazlam i chyba nawet ceny sa ok .podklad 10g -14 € .Cena ok ,sample 2,50 .Zamowilam 3 probki i dostalam probke rozu w prezencie chyba jest to Oh la la .ciesze sie bo mnie wystarczy pewnie na kilka miesiecy.Teraz musze tylko znalezc ten primer


---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Ach, dopiero teraz zobaczyłam Twoją lokalizację.... Kobieto za czym Cię tam wygnało? praca?
Jak to najczesciej bywa Facet.Teraz zaczyam poszukiwanie tych primerow ,jak do tej pory to nie znalazla niemieckich sprzedawcoe oferujacych podobny asortyment jak BU albo Mazidla czy ZSK,szkoda.Ogolnie to tu w drogeriach nie ma takiego duzego wyboru swojskich marek.W Polsce odwrotnie jak przyjezdzam tu i ide do drogerii do az sie siesze tyle tu dobrych i niedrogich polskich kosmetykow.Ale Lily Lolo znalazlam w niezlych cenach.Podklad 10gr-14€ ,sample 2,50 .Ja zamowilam 4 probki i w gratis dostalam probke rozu.Czy BU wysyla do Niemiec?

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Ach, dopiero teraz zobaczyłam Twoją lokalizację.... Kobieto za czym Cię tam wygnało? praca?
Facet -jak to najczesciej bywa .Tu takich cudow jak puder bambusowy czy perlowy to jeszcze nie znalazlam.Szkoda ,ze tu nie ma takich fajnych sklepow jak BU ,Mazidla czy ZSK.Ale znalazlam sklep oferujacy Lily Lolo i to w dobrych cenach .Podklad 10g -14E probki -2,50 .Zamowilam 4 probki i wgratis dostalam perobke rozu (chyba jest to OH la la-bo nie ma nazwa na wieczku) ,a od 25€ wysylka gratis.Chyba nie oplaca sie zamawiac z UK
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 16:56   #911
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Jak to najczesciej bywa facet.Musze powiedziec ,ze co do kosmetykow pielegnacynych ,ze tak nazwe" swojskich" to Niemy nie umywaja sie do Polski.W tutejstych drogeriach niemieckich marek to nie za wiele.A w Polsce przeciwnie ,krajowych marek chyba az w nadmiarze.No i cos takiego jak BU albo Mazidla ja przynakniej jeszcze nie znalazlam.Jak tak wizaz czytam to az czasem zazdroszcze .Choc sprzedawce Lily Lolo to znalazlam i chyba nawet ceny sa ok .podklad 10g -14 € .Cena ok ,sample 2,50 .Zamowilam 3 probki i dostalam probke rozu w prezencie chyba jest to Oh la la .ciesze sie bo mnie wystarczy pewnie na kilka miesiecy.Teraz musze tylko znalezc ten primer


---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------


Jak to najczesciej bywa Facet.Teraz zaczyam poszukiwanie tych primerow ,jak do tej pory to nie znalazla niemieckich sprzedawcoe oferujacych podobny asortyment jak BU albo Mazidla czy ZSK,szkoda.Ogolnie to tu w drogeriach nie ma takiego duzego wyboru swojskich marek.W Polsce odwrotnie jak przyjezdzam tu i ide do drogerii do az sie siesze tyle tu dobrych i niedrogich polskich kosmetykow.Ale Lily Lolo znalazlam w niezlych cenach.Podklad 10gr-14€ ,sample 2,50 .Ja zamowilam 4 probki i w gratis dostalam probke rozu.Czy BU wysyla do Niemiec?

Nie wiem jak jest z kosmetykami poza Polską niestety. Wiem tyle, że jeśli chodzi o półprodukty (ZSK, BU, Mazidła) - wiele dziewczyn z Niemiec ma tu problem niestety. Musisz napisać e-maila do BU, może dostaniesz dobrą odpowiedź!
Lily Lolo-jest tańsze poza Polską to fakt. A primer jaki chcesz zakupić?
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-11, 16:56   #912
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dzieki za odp.Mam ochote na puder perlowy.Czytalam o nim wiele dobrego i mysle ,ze bylby dla mnie w sam raz.A moze mozesz cos lepszego polecic.Mam cere mieszana

Edytowane przez mmmll5
Czas edycji: 2011-12-11 o 16:58
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 17:26   #913
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Dzieki za odp.Mam ochote na puder perlowy.Czytalam o nim wiele dobrego i mysle ,ze bylby dla mnie w sam raz.A moze mozesz cos lepszego polecic.Mam cere mieszana
Mam właśnie ten puder perłowy, bambusowego miałam próbkę, ale za bardzo podkreślał mi skóri na nosie, a mam cerę mieszaną ze strefą T. Czasami na minerały używam "zwykłych" baz - nie jest to super metoda, ale wiadomo, że czasami nie da się inaczej. Dużo zależy też od kremu jakiego używasz do twarzy. W sumie puder ten nie jest jakimś must have, ja przynajmniej nie zuważyłam różnicy.
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 07:14   #914
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Mam właśnie ten puder perłowy, bambusowego miałam próbkę, ale za bardzo podkreślał mi skóri na nosie, a mam cerę mieszaną ze strefą T. Czasami na minerały używam "zwykłych" baz - nie jest to super metoda, ale wiadomo, że czasami nie da się inaczej. Dużo zależy też od kremu jakiego używasz do twarzy. W sumie puder ten nie jest jakimś must have, ja przynajmniej nie zuważyłam różnicy.
Czyli bambus odpada w przedbiegach , mam problemy ze skorkami takze,dlatego tez musialam zrezygnowac z Lucy Minerals,bardzo mi je ten podklad podkreslal.Mam gdzies chyba jeszcze baze z Dax Cosmetics to bede prubowac z nia.Ja zainteresowalam sie mineralami kilka tygodni temu wiec moja wiedza jest b.ograniczona.Myslalam,ze pod nie musi byc jakis spercjalny primer.Dzieki za odpowiedz
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 08:50   #915
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Czyli bambus odpada w przedbiegach , mam problemy ze skorkami takze,dlatego tez musialam zrezygnowac z Lucy Minerals,bardzo mi je ten podklad podkreslal.Mam gdzies chyba jeszcze baze z Dax Cosmetics to bede prubowac z nia.Ja zainteresowalam sie mineralami kilka tygodni temu wiec moja wiedza jest b.ograniczona.Myslalam,ze pod nie musi byc jakis spercjalny primer.Dzieki za odpowiedz

Bambus podkreśla skórki wielu osobom, pomimo, że polecany do cer tłustych/mieszanych u mnie się kompletnie nie sprawdza, nawet sam na twarzy, beż żadnych podkładów.
Lucy Minerals nie znam.
A czytałaś blog Cathy? http://mineralnekosmetyki.blogspot.com/, kompedium wiedzy na temat minerałów!
Prmier powinien być, ale wiesz to tak samo jak z tadycyjnymi kosmetykami, czasem baza działa cuda, a czasem nie ma różnicy.
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 15:43   #916
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Bambus podkreśla skórki wielu osobom, pomimo, że polecany do cer tłustych/mieszanych u mnie się kompletnie nie sprawdza, nawet sam na twarzy, beż żadnych podkładów.
Lucy Minerals nie znam.
A czytałaś blog Cathy? http://mineralnekosmetyki.blogspot.com/, kompedium wiedzy na temat minerałów!
Prmier powinien być, ale wiesz to tak samo jak z tadycyjnymi kosmetykami, czasem baza działa cuda, a czasem nie ma różnicy.
Zagladalam tam pare razy to dzieki niemu zainteresowalam sie mineralnymi podkladami ale od kilku dni nie moge go znalezc.czyzby zostal usuniety?Mam nadzieje ,ze nie.
Potestuje moje podklady jeszcze troche i porownam z Meow ,ktoergo probki lada chwila powinny dojsc.Chocjestem prawie zdecydowana przy Lily Lolo zostac .
a tak przy okazji zajzalam na Twojego bloga .Podoba mi sie
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 16:13   #917
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Zagladalam tam pare razy to dzieki niemu zainteresowalam sie mineralnymi podkladami ale od kilku dni nie moge go znalezc.czyzby zostal usuniety?Mam nadzieje ,ze nie.
Potestuje moje podklady jeszcze troche i porownam z Meow ,ktoergo probki lada chwila powinny dojsc.Chocjestem prawie zdecydowana przy Lily Lolo zostac .
a tak przy okazji zajzalam na Twojego bloga .Podoba mi sie
Kurcze, dopiero teraz zajrzałam w lnik, coś jest bardzo nie tak. Może serwer nawala? Dziwne to.

Ja Meow narazie nie tykam, bo finansowo nie dam rady, siedzę w Lily i powiem, że nawet jak dla mnie jest lepsze od EDMu. Także dość skromnie bo i minimalistycznie staram się żyć
;-).
A za komplement dziękuję . Miałam pisać o wizażu, ale naplęgło się tego tyle, że wybrałam dziedzinę, gdzie blogów niewiele, a i sama się muszę jeszcze duuużo uczyć, a to rozwija.
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 16:32   #918
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[QUOTE=siwa anka;31017455]Kurcze, dopiero teraz zajrzałam w lnik, coś jest bardzo nie tak. Może serwer nawala? Dziwne to.

Ja Meow narazie nie tykam, bo finansowo nie dam rady, siedzę w Lily i powiem, że nawet jak dla mnie jest lepsze od EDMu. Także dość skromnie bo i minimalistycznie staram się żyć
;-).
A za komplement dziękuję . Miałam pisać o wizażu, ale naplęgło się tego tyle, że wybrałam dziedzinę, gdzie blogów niewiele, a i sama się muszę jeszcze duuużo uczyć, a to rozwija.[/QUOTE
Ja zamowilam ale chyba tak pod wplywem nieprzemyslanego impulsu .Powinnam najpierw lepiej sie zastanowic.Tak mam czesto jestem troche w goracej wodzie kapana.A mineralki to takie troszke drogie hobby no i maz tez mruczy jak widzi te wszystkie rachunki z zagranicy.
trz dam sobie na przystopowanie
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 19:11   #919
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

[/QUOTE
Ja zamowilam ale chyba tak pod wplywem nieprzemyslanego impulsu .Powinnam najpierw lepiej sie zastanowic.Tak mam czesto jestem troche w goracej wodzie kapana.A mineralki to takie troszke drogie hobby no i maz tez mruczy jak widzi te wszystkie rachunki z zagranicy.
trz dam sobie na przystopowanie[/QUOTE]

Z tym primerem/bazą, jeśli zastosujesz taką tradycyjną bardzo delikatnie przypudruj potem twarz np. tym perłowym, bo zasada jest, ż suche na suche,a mokre na mokre się nakłada, raczej nie nakładaj na samą bazę, bo plamy Ci się mogą porobić.

Ja bardzo dużo oglądałam zdjęć i masę kasy przewaliam na próbki, dla mnie kupno podkładu nawet tego zwykłego, z paletą 6 odcieni to koszmar niesamowity, a minerały mają nawet po 80kilka odcieni. A słyszałaś o Pixie - naszych polskich minerałach?
Jeśli chodzi o cienie, mam aż 3 sztuki Lily Lolo, reszta to pigmenty z kolorówka.com i bełtam je sobie czasem, ale jednak cieni mam tradycyjnych więcej - bo jak piszesz koszty. Także ja nawet tutaj w kraju nie szaleję ;-)
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 20:02   #920
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
[/QUOTE
Ja zamowilam ale chyba tak pod wplywem nieprzemyslanego impulsu .Powinnam najpierw lepiej sie zastanowic.Tak mam czesto jestem troche w goracej wodzie kapana.A mineralki to takie troszke drogie hobby no i maz tez mruczy jak widzi te wszystkie rachunki z zagranicy.
trz dam sobie na przystopowanie
Z tym primerem/bazą, jeśli zastosujesz taką tradycyjną bardzo delikatnie przypudruj potem twarz np. tym perłowym, bo zasada jest, ż suche na suche,a mokre na mokre się nakłada, raczej nie nakładaj na samą bazę, bo plamy Ci się mogą porobić.

Ja bardzo dużo oglądałam zdjęć i masę kasy przewaliam na próbki, dla mnie kupno podkładu nawet tego zwykłego, z paletą 6 odcieni to koszmar niesamowity, a minerały mają nawet po 80kilka odcieni. A słyszałaś o Pixie - naszych polskich minerałach?
Jeśli chodzi o cienie, mam aż 3 sztuki Lily Lolo, reszta to pigmenty z kolorówka.com i bełtam je sobie czasem, ale jednak cieni mam tradycyjnych więcej - bo jak piszesz koszty. Także ja nawet tutaj w kraju nie szaleję ;-)[/QUOTE]
Ja tez tak mam ,albo ciezko na cos sie zdecydowac albo wybieram jakies zupelnie nieodpowiednie odcienie kierujac sie zdjeciem.O Pixie slyszalam ,ale niemam mozliwosci zamowic .Slyszalam ,ze ponoc we Wroclawiu ,jakas drogeria je sprzedaje.Jadac na Swieta do Polski mam nadzieje ,ze cos sobie na probe z nich znajde.
Z Lily mam 3 odcienie .Popcorn to byl niewypal za pomaranczowy,Warm Peach pasuje ,choc zyczylabym sobie ,zeby troszeczke zolci mial,Barely Buff bedzie chyba na wiosne .Slyszalam ,ze mozna zmieniac odcien podkladu ale zupelnie nie mam pojecia gdzie moglabym znalesc te pigmenty tutaj.Chyba pozostane przy Warm Peach.
Moze moglabyc cos o Pixie napisac ?
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 21:03   #921
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
A nie brałaś najpierw testera?
Nie, kupiłam w ciemno:P Musi byc ok:P
Jutro go dostanę - zdam relacje
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 15:53   #922
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Nie, kupiłam w ciemno:P Musi byc ok:P
Jutro go dostanę - zdam relacje
Oki ;-)
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 17:30   #923
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Mam go!

Kolor super, konsystencja też. Więcej napiszę po dluższym używaniu. Chyba kupię sobie róż, zamówiłam próbkę Cherry blossom - urzekł mnie
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 18:26   #924
siwa anka
Rozeznanie
 
Avatar siwa anka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wchodnia Polska
Wiadomości: 828
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Mam go!

Kolor super, konsystencja też. Więcej napiszę po dluższym używaniu. Chyba kupię sobie róż, zamówiłam próbkę Cherry blossom - urzekł mnie
Ojejku, fajnie, że już Ci się spodobał, zazdroszczę, że tak od razu!!
Róż mam Clementine - pełny wymiar i próbeczkę Och La La, ale, że mam ogólny problem z różami nie umiem chyba ich nakładać razem z brązerami, które kocham i rozświetlaczami, które są wspaniałe - to nie wiem czy się zdecyduję na jeszcze jakiś. Ciekawią mnie jeszcze dwa odcienie...
__________________
Z cudownym zdrowiem pod pachę, czyli blog o zdrowym odżywianiu, receptach na życie i naturalnej pielęgnacji.


- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 19:08   #925
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Czytam, że piszecie o primerze bambusowym. Mnie on bardzo pasuje, nakładam go pod LL. Mam tłustą cerę.
Zdarzało mi się na początku stosowania kremu LRP delikatne złuszczanie, ale peling i maseczki pomogły. Zaczęłam drugie opakowanie bambusa z jedwabiem.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 20:25   #926
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Czytam, że piszecie o primerze bambusowym. Mnie on bardzo pasuje, nakładam go pod LL. Mam tłustą cerę.
Zdarzało mi się na początku stosowania kremu LRP delikatne złuszczanie, ale peling i maseczki pomogły. Zaczęłam drugie opakowanie bambusa z jedwabiem.
Ja sie boje ze,puder bambusowy moglby wysuszac a jak jest z samym jedwabnym nadaje sie jako primer?
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 20:35   #927
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Ja sie boje ze,puder bambusowy moglby wysuszac a jak jest z samym jedwabnym nadaje sie jako primer?
Myślę, że tak. Na pewno więcej informacji o primerach znajdziesz w tym wątku. Niestety mam doświadczenie tylko z bambusem (+ jedwab i +owies).
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 21:31   #928
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

mam pytanie o sklep kosmetyki-mineralne, probki od nich to sa w strunach czy w mini pudełeczkach?

wacham sie miedzy popcorn, china doll i barely buff , eh te kobiece dylematy
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 21:42   #929
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
mam pytanie o sklep kosmetyki-mineralne, probki od nich to sa w strunach czy w mini pudełeczkach?

wacham sie miedzy popcorn, china doll i barely buff , eh te kobiece dylematy
Oni nie sprzedają próbek lily lolo
No chyba że bierzesz jako gratis powyżej zakupu za chyba 70 zł.
Na stronie jest napisane że są w mini pudełeczkach.
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 21:54   #930
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

tak, tak pytam o ten co dają przy zakupie nie mogłam się doczytać <okulary oczywiscie nie na nosie hehe>
dzięki Katrina

tak przegladam forum i wyczytałam, ze china doll najlepiej z odcieni balansuje niedoskonalosci i je ujednolica... szkoda ze z pixie nie mam swojego ulubionego, bo moze byscie mi cos doradzili pixie <-> lily lolo
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.