wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-16, 07:45   #1381
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Dziewczyny a moze zgloscie produkt Xen-ten na KWC i tam dajcie tez swoje recenzje
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 08:33   #1382
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

przyylaczam sie
bo tez chce zaczac uzywac samoopalaczy
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 10:06   #1383
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Wiecie, co dziewczyny? Odnoszę wrażenie, że tak naprawdę ważnym elementem w kuracji samoopalającej jest wykonanie peelingu i nałożenie balsamu nawilżającego i odczekać aż się wchłonie. Po czym nakładać Dark Lotion ruchami okrężnymi- nie oszczędzać ale i nie dawać za dużo, tylko należy dobrze rozmarować.
Na przykład w przypadku bangina narzeka na konstynstencję tego opalacza ale i przyznała że ma suchą skórę i że nie chcę używać balsamów bo "kolor szybciej ściera się". Teoretycznie powinna nałożyć balsam nawilżający przed opalaniem.
Co do Mnie, ja jestem bardzo zadowolona z tego samooplacza. Trzyma mnie już dwa dni i skóra jest dalej opalona. Nie sądziłam że, znajdę ten opalacz który podporządkował mi się.
Pozdrawiam!
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 10:56   #1384
DiamondMe
Raczkowanie
 
Avatar DiamondMe
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 133
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

hej
ja takze szukam samoopalacza, który mnie zadowoli. Nie mogę się opalać z powodów przebarwień, ale nienawidzę też siebie w bladości ((( Na razie niestety muszę tak chodzić, bo wszystkie samoopalacze trafiam jakieś słabe, śmierdzące lub pomarańczowe (
Przeszukałam internet w poszukiwaniu samoopalacza który nadaje jakiś mocniejszy kolor i jakoś się trzyma. I wszędzie polecają właśnie st.tropez i xen-tan ale one są bardzo drogie zreszta na allegro nie ma ich teraz (. Jest jakiś tańszy samoopalacz który możcie polecić dający kolor i trzymający się Co sądzicie o dax extra bronze? Bo czytałam o nim kilka pochlebnych opini )))
Zastanawiam się nad typ tropez lub xen ale widze że opinie są podzielone jak na razie ( Boję się straty kasy
DiamondMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:22   #1385
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Kobietki mam pytanie Na rynku pojawiły się teraz balsamy z Dove summer glow ale te z drobinkami i ja właśnie się zastanawiam nad zakupem tylko nie wiem czy wziąć te z drobinkami czy bez, bo chciałabym nakładać go również na buzie, myślicie że ten z drobinkami za bardzo będzie się świecił na buzi? Pomózcie, jaki wybrać
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 16:24   #1386
xMatxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 16
Kilka pytań o samoopalacz

Witam.
Chciałam się zapytać ile taki samoopalacz trzyma się na twarzy??
Czy nie ma efekt maski(twarz opalona, uszy białe)??
Czy używając samoopalaczu można się też opalać??
xMatxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 18:43   #1387
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Kilka pytań o samoopalacz

Cytat:
Napisane przez xMatxx Pokaż wiadomość
Witam.
Chciałam się zapytać ile taki samoopalacz trzyma się na twarzy??
Czy nie ma efekt maski(twarz opalona, uszy białe)??
Czy używając samoopalaczu można się też opalać??
1. Parę dni.
2. Jeśli go dobrze nałożysz, to nie.
3. Tak.

zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 22:20   #1388
Smatna312
Przyczajenie
 
Avatar Smatna312
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Wink Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

Sorki, za małe zaniedbanie, ale nie miałam kiedy tu zajrzeć.. .wybaczcie.

Do rzeczy. XEN-TAN jest naprawdę świetny, zapach jest w porządku, nic nie śmierdzi, smug nie ma. Rozsmarowuje się bardzo dobrze i szybko wchłania, jest też szybki efekt brązowienia skóry. To idealny produkt, chociaż fakt (tak jak zauważyła feelin_soo_me) jeżeli chodzi o dekold to widać lekką zmianę po nałożeniu samoopalacza w stosunku do bladej części ciała. Ogólnie jestem zadowolona w 100% POLECAM GORĄCO!
Smatna312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 09:19   #1389
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez diorinia Pokaż wiadomość
Wiecie, co dziewczyny? Odnoszę wrażenie, że tak naprawdę ważnym elementem w kuracji samoopalającej jest wykonanie peelingu i nałożenie balsamu nawilżającego i odczekać aż się wchłonie. Po czym nakładać Dark Lotion ruchami okrężnymi- nie oszczędzać ale i nie dawać za dużo, tylko należy dobrze rozmarować.
Na przykład w przypadku bangina narzeka na konstynstencję tego opalacza ale i przyznała że ma suchą skórę i że nie chcę używać balsamów bo "kolor szybciej ściera się". Teoretycznie powinna nałożyć balsam nawilżający przed opalaniem.
Co do Mnie, ja jestem bardzo zadowolona z tego samooplacza. Trzyma mnie już dwa dni i skóra jest dalej opalona. Nie sądziłam że, znajdę ten opalacz który podporządkował mi się.
Pozdrawiam!
jest duzo racji w tym co piszesz

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Kobietki mam pytanie Na rynku pojawiły się teraz balsamy z Dove summer glow ale te z drobinkami i ja właśnie się zastanawiam nad zakupem tylko nie wiem czy wziąć te z drobinkami czy bez, bo chciałabym nakładać go również na buzie, myślicie że ten z drobinkami za bardzo będzie się świecił na buzi? Pomózcie, jaki wybrać
ja mam bez drobinek , w zeszle lato mialam ten z drobinkami i za bardzo sie swieci jesli chcialabys nakadlac na twarz- efekt brązowienia jest taki sam dla obu balsamow.....
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:14   #1390
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

a myslicie ze pomieszanie samoopalacza albo jakiegos kremu brazujacego z zwyklym balsamem cos da?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:58   #1391
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Kolor bedzie jasniejszy. Taki jak po stopniowym samoopalaczu.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 12:59   #1392
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

to chyba sie na to zdecyduje..

wole stopniowy delikatny efekt, niz z moja nieumiejetnoscia obsugiwania sie samoopalaczem obudzic sie w latki
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 15:44   #1393
cashmere_kaschka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Ja dopiero od niedawna używam samoopalacza (St. Tropez). Niesety nie można go już kupić w Polsce (a wielka szkoda).
Teraz będę "zmuszona" wypróbować Xen Tan, ale z tego, co czytam wynika, że jest to zupełnie inny typ samoopalacza.
Co do St. Tropez.
1. Dobry peeling całego ciała. Stopy, dłonie, brzuch, wszystko dokładnie peelingować. Ja stosowałam zwykły peeling joanny (taki w małych buteleczkach, czasami eris pomarańczowy - moim zdaniem bez różnicy)
2. Nakładać St. Tropez w rękawiczkach (silikonowe - w aptece kosztują 10 groszy za parę)
3. Nie wcierać! Lekko rozsmarować, aż samoopalacz zrobi się kremowy i zostawić. Przez barwnik może się wydawać, że zostawia smugi, ale barwnik spłukuje się następnego ranka.
4. Stosować na noc. Śmierdzi okropnie i nikt nie wytrzyma w waszym towarzystwie
5. Nie żałować samoopalacza. Wbrew pozorom, jest bardzo wydajny.
6. Nie nakładać zbyt często (1-2 w tygodniu).
7. W pozostae dni stosuję balsam Dove z drobinkami - jest spoko
8. Schodzi w miarę równomiernie.

Jak się go pozbyć?
1. Się nie da tak po prostu
2. Peelingi nie pomagają
3. Pomoaga jedynie depilacja woskiem - od razu schodzi calusieńki. Ale wiadomo - tylko z rąk i nóg, bo raczej brzucha nikt nie depiluje. Dekold schodzi sam bardzo ładnie i równomiernie.
4. Na nogi świetnie pomaga golenie maszynką - przejechać kilka razy maszynką po nogach i samoopalacz powinien zejść.
5. Po dłuższym stosowaniu, nie zejdzie cały od razu. Zostaną małe plamki, kropeczki itd. Tydzień minimum cierpliwości.
6. Cytryna nie działa wcale.

To tyle z mojej strony.
Ciekawa jestem na Xen Tan. Zamówię na allegro u sprzedawcy be-lux. 140 za 260ml i przesyłka gratis. Ujdzie...
cashmere_kaschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 11:42   #1394
iryda
Raczkowanie
 
Avatar iryda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
GG do iryda
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Kobietki mam pytanie Na rynku pojawiły się teraz balsamy z Dove summer glow ale te z drobinkami i ja właśnie się zastanawiam nad zakupem tylko nie wiem czy wziąć te z drobinkami czy bez, bo chciałabym nakładać go również na buzie, myślicie że ten z drobinkami za bardzo będzie się świecił na buzi? Pomózcie, jaki wybrać
ja nie polecam tego z drobinkami - miałam w zeszłym roku i byłam niezadowolona te drobinki (przynajmniej u mnie) tak jakoś sztucznie wyglądały
iryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 20:20   #1395
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Exclamation samoopalacz !!!

zaczne od tego, że moja cera jest jasna, nie znów jasna jak ściana, ale nie ciemna :P kupiłam dziś samoopalacz i w domu dopiero zauważyłam, że pisze : do cery ciemnej. Z tyłu tubki natomiat pisze :do każdego rodzaju cery, zwłaszcza ciemnej no właśnie .. śpieszyłam się i wzięłam taki. i pytanie, czy efekt bedzie taki, że mnie nie chwyci czy odwrotnie ? zalezy mi, bo cchiałam troszke przyciemnić zwłaszcza brzuszek ..

czekam na szybka odp pozdrawiam !


____________________

solą zycia jest miłość KcM *
krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 20:27   #1396
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Witam wizażanki!! jestem maniaczka samoopalaczy,miałam wiele prób udanych i nie,momentów,w których już powiedziałam sobie "Nigdy więcej",ale i tak wracałam do poszukiwań ideału. I tak ostatnio poszłam na zakupy do tesco i całkowicie przypadkowo trafiłam na samoopalacz soraya,który daje natychmiastowy efekt lekkiej opalenizny. I hura-nie zostawiał smug nawet na nogach!!! ale jest delikatny z kolei. Wiem,ze juz z takich tanich lepszego nie znajde,ale kusicie mnie tymi drogimi. Soraya starcza mi na ok.miesiąc,ale cialo smaruje nim raz w tyg,a twarz,szyje i dekolt musze prawie codzirnnie,bo tak szybko sie zmywa przy demakijazu a z xen tanem jak to jest-przy demakijazu ile widzicie go na waciku? Duzo sie go zmywa?
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 19:44   #1397
izaiza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Send a message via Skype™ to izaiza
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Cytat:
Napisane przez kaziaa23 Pokaż wiadomość
na mnie absolutnie nie śmierdzi podczas smarowania ma mocny zapach amaretto a potem już nic nie czuć, tak jakbym w ogóle się niczym nie smarowała.Pierwszy samoopalacz który naprawdę nie ma brzydkiego zapachu.

Niestety nie potwierdzam. Smierdzi jak kazdy inny. Pozniej w trakcie kazdego kontaktu z wodą czuc smrod samoopalacza.
izaiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 21:49   #1398
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: =XEN-TAN Samoopalacz=

I ile sie utrzymuje? Ale tak przy codziennej toalecie,rozumiecie:rolle yes:? Z twarzy zwykly samoopalacz schodzi mi po drugim demakijazu calkowicie
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 18:07   #1399
kopea
Przyczajenie
 
Avatar kopea
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 22
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

Pytanie do dziewczyn, które zamawiały XEN TAN-a natury że tak powiem "technicznej". Powiedzcie, ile średnio czekałyście na przesyłkę?
Pytam, bo jedna z dziewczyn wspominała, że paczki są wysyłane z zagranicy.Ja złożyłam zamówienie w piątek i nie wiem, czy zdąży do mnie dotrzeć zanim wyjadę.
Z góry dzięki)
kopea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 16:06   #1400
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
samoopalcz a depilacja...

Witam! Od jakiegoś czasu stosuję samoopalacze i balsamy brązujące,bo mam trudności z opalaniem. Solarium oczywiście odpada. Do depilacji stosuje kremy i i pianki, ktore zmywa sie po jakimś czasie lub zdrapuje szpatułką.Niestety gdy zmywam pianke z wlosami z nog, sztuczna opalenizna rowniez schodzi :/ co robic by nogi byly i gladkie i opalone zarazem?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 16:35   #1401
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: samoopalcz a depilacja...

mam ten sam problem...tylko ze ja chcialam uzyc wosku do depilacji. Ale nie wyobrazam sobie ze oderwe ten plaster a na nodze bialy prostokat
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 16:46   #1402
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: samoopalcz a depilacja...

No po zdrapaniu kremu szpatułką niestety zostaje biały pasek.... :/ Co robic w takiej sytuacji???
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 16:51   #1403
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: samoopalcz a depilacja...

Ja robię odwrotnie: najpierw depilacja,potem opalanie . Na gładkiej i wypeelingowanej skórze każdy samoopalacz ładnie wychodzi...
U mnie depilacja "wytrzymuje" ok 2-3 tyg (woskiem w plastrach),samoopalacz o wiele krócej.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 16:53   #1404
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: samoopalcz a depilacja...

Uwielbiam opalona skórę niestety moja dosyc ciezko sie opala z racji tego, rowniez uzywam samoopalacza i radze zmenic sposob depilacji. Ja sie depiluje maszynka i nie mam takiego problemu, podobnie jest z depilatorami, usuwaja owlosienie na kilka tygodni przez co bez obaw mozna smarowac sie brazujacymi kremami. Jak, to nie pomoze, to moze po prostu zmienic kosmetyk?
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 16:58   #1405
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: samoopalcz a depilacja...

No zmiana kolejności odpada, bo po kremach włosy odrastają błyskawicznie, a od razu po goleniu czy depilacji kremem skóra jest najgładsza i jakbym miała czekać dzień lub dwa na opaleniznę z tubki to już by mi włosy odrosły, bo niestety mam ciemne które bardzo szybko odrastają :/ Depilatorem próbowałam się depilować ale to jest dla mnie ból nie do przeżycia niestety, poza tym mam bardzo wrażliwą skórę Używałam kremu Sally Hansen i po nim tak opalenizna schodziła :/ Mam pytanie: dziewczyny, a znacie może jakiś krem lub piankę do depilacji po której sztuczna opalenizną nie schodziła?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 17:03   #1406
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: samoopalcz a depilacja...

A moze stosuj balsamy opozniajace odrastanie wlosow i samoopalacz?
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 17:24   #1407
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: samoopalcz a depilacja...

Balsamy opóźniające odrastanie włosów oczywiście stosuję, ale niestety bez efektów:/ Może to z powodu braku regularności, ale po prostu musiałabym codziennie stosować balsam antycellulitowy, brązujący, nawilżający i jeszcze opóźniający odrost włosów... A co za dużo to niezdrowo No samoopalacz też mi schodził po depilacji. Nie wiem czy jest jakaś różnica pomiędzy schodzeniem w trakcie depilacji samoopalacza a balsamu brązującego?? Hm, zamierzam sobie kupić ten nowy balsam Nivei gładkie nogi, może to coś da... Któraś już przetestowała?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 18:09   #1408
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: samoopalcz a depilacja...

Wedlug mnie powinnas kupic sobie jakis balsam stopniowo opalajacy i po kazdej depilacji smarowac nim nogi. Moze wtedy bedzie lepiej. Takie dodatkowe wsparcie
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 18:22   #1409
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Samoopalacz, instrukcje i który najlepszy

hej, ja czekałam tydzień.
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 20:00   #1410
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: samoopalcz a depilacja...

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Witam! Od jakiegoś czasu stosuję samoopalacze i balsamy brązujące,bo mam trudności z opalaniem. Solarium oczywiście odpada. Do depilacji stosuje kremy i i pianki, ktore zmywa sie po jakimś czasie lub zdrapuje szpatułką.Niestety gdy zmywam pianke z wlosami z nog, sztuczna opalenizna rowniez schodzi :/ co robic by nogi byly i gladkie i opalone zarazem?
jak stosujesz samoopalacze i balsamy to pewnie że zejdą po kąpieli, właśnie w tym ich urok i musisz to non stop powtarzać.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.