Kosmetyki Catrice - cz. III - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-22, 11:25   #961
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

ten bronzer ładnie wygląda na zdjęciu ale ja dziękuję bardzo, mam dysk z cucuby i na lata mi starczy jeszcze
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 17:59   #962
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III


Jeżeli brązer będzie tak ładnie biszkoptowy jak na zdjęciu, to nie będę patrzeć na to, że mam plus minus 10 w użyciu i zwiodę się na pokuszenie... (cholera, to juz chyba stan niebezpieczny dla umysłu, że o portfelu nie wspomnę)


Co do różu to jakoś zalatuje mi tym w musie z HW...

P.s. dysk z CC też mam i prawdopodobnie zapiszę go wnukom w testamencie bo jest aż tak wydajny
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 20:49   #963
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Jeżeli brązer będzie tak ładnie biszkoptowy jak na zdjęciu, to nie będę patrzeć na to, że mam plus minus 10 w użyciu i zwiodę się na pokuszenie... (cholera, to juz chyba stan niebezpieczny dla umysłu, że o portfelu nie wspomnę)


Co do różu to jakoś zalatuje mi tym w musie z HW...

P.s. dysk z CC też mam i prawdopodobnie zapiszę go wnukom w testamencie bo jest aż tak wydajny
przerażająco wydajny używam codziennie (z małymi wyjątkami i zero wgłębienia, fakt że mało co biorę na pędzel bo jasna jestem i nie chcę dramatycznego konturu, chociaż i tak nim krzywdy chyba się nie da zrobić ). jak róży mogę mieć pierdyliard tak z bronzerem to się dwójką zadowolę chybaaa..:rolle yes:
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 21:40   #964
Pynia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Jeżeli brązer będzie tak ładnie biszkoptowy jak na zdjęciu, to nie będę patrzeć na to, że mam plus minus 10 w użyciu i zwiodę się na pokuszenie... (cholera, to juz chyba stan niebezpieczny dla umysłu, że o portfelu nie wspomnę)


Co do różu to jakoś zalatuje mi tym w musie z HW...

P.s. dysk z CC też mam i prawdopodobnie zapiszę go wnukom w testamencie bo jest aż tak wydajny
Mam bronzer z Hip Trip i jest dokładnie taki, lekki biszkopt o ciepłym kolorze. Chciałam wstawić zdjęcia ale prawie nie było go widać na palcu. Jak uda mi się zrobić jakieś ładne zdjęcia to wstawie
Pynia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 08:31   #965
Pynia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Oto i zdjęcia, może nie najlepsza jakość ale może komuś pomogą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-05-23-811[1].jpg (73,4 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-05-23-812[1].jpg (56,2 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-05-23-813[1].jpg (49,6 KB, 78 załadowań)
Pynia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 09:53   #966
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Kosmetyki Catrice - cz. III

Kupiłam nudziakową paletkę
Kiedy ja ją zużyję..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 15:37   #967
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pynia_28 Pokaż wiadomość
Oto i zdjęcia, może nie najlepsza jakość ale może komuś pomogą

Oooo... Rzeczywiście rewelacyjnie się prezentuje No to już wiadomo, na co pójdzie kasa z wypłaty, o ile dotrą do nas te cudowności

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
przerażająco wydajny używam codziennie (z małymi wyjątkami i zero wgłębienia, fakt że mało co biorę na pędzel bo jasna jestem i nie chcę dramatycznego konturu, chociaż i tak nim krzywdy chyba się nie da zrobić ). jak róży mogę mieć pierdyliard tak z bronzerem to się dwójką zadowolę chybaaa..:rolle yes:

Ja jakieś wgłębienie na środku zaobserwowałam, ale w zeszłym sezonie, od dnia kupna męczyłam go dzień w dzień. Dopiero zimą poszedł w odstawkę na rzecz elfowego dua
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 21:50   #968
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Pynia_28 Pokaż wiadomość
Oto i zdjęcia, może nie najlepsza jakość ale może komuś pomogą
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Oooo... Rzeczywiście rewelacyjnie się prezentuje No to już wiadomo, na co pójdzie kasa z wypłaty, o ile dotrą do nas te cudowności

Ja jakieś wgłębienie na środku zaobserwowałam, ale w zeszłym sezonie, od dnia kupna męczyłam go dzień w dzień. Dopiero zimą poszedł w odstawkę na rzecz elfowego dua
Bożesztymój, jaki on wielki! Z Cucuby był już oooogromny, a widzę, ze z HipTrip jest jeszcze większy... Jaką ma gramaturę?
Słuszną linię obrało Catrice Aż strach pomyśleć, jaki rozmiar będzie mieć kolejny bronzer... Kiedy to zużyjecie, dziewczyny?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 12:18   #969
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Bożesztymój, jaki on wielki! Z Cucuby był już oooogromny, a widzę, ze z HipTrip jest jeszcze większy... Jaką ma gramaturę?
Słuszną linię obrało Catrice Aż strach pomyśleć, jaki rozmiar będzie mieć kolejny bronzer... Kiedy to zużyjecie, dziewczyny?

Ja mam już plan, że wnukom zapiszę, tylko najpierw muszę się postarać o swoje własne dzieci
A tak na serio to rzeczywiście, cała kolorówka jak dla mnie jest przeokrutnie wydajna (zwłaszcza jeśli ma się zbiory nie mieszczące się gdziekolwiek), poza czarnymi kredkami, podkładami i w niektórych przypadkach tuszami do rzęs- tych zużywam na tony.
Z drugiej strony brązera, różu, rozświetlacza, cieni, linera i innych pierdółek również codziennie...
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 22:10   #970
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ja mam już plan, że wnukom zapiszę, tylko najpierw muszę się postarać o swoje własne dzieci
A tak na serio to rzeczywiście, cała kolorówka jak dla mnie jest przeokrutnie wydajna (zwłaszcza jeśli ma się zbiory nie mieszczące się gdziekolwiek), poza czarnymi kredkami, podkładami i w niektórych przypadkach tuszami do rzęs- tych zużywam na tony.
Z drugiej strony brązera, różu, rozświetlacza, cieni, linera i innych pierdółek również codziennie...
Ja przyznam dumnie, że chyba w tym roku zdenkuję róż bourjoisale im go mniej tym bardziej mi szkoda go
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 23:32   #971
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
Ja przyznam dumnie, że chyba w tym roku zdenkuję róż bourjoisale im go mniej tym bardziej mi szkoda go
Jestem pod wrażeniem Przyznaj się jeszcze, ile czasu go zużywasz?

Ja swój, 34 Rose D'Or, mam prawie 3 lata ( ) i zużycie wciąż malutkie (ale coś tam widać, ze używane )
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 10:14   #972
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

dziewczyny, a wy nie boicie się używać tak długo kosmetyków? ja miałam bronzer z essence i w tym roku byłby to jego 3 rok używania. nakładałam go na kości policzkowe i nagle zaczęły występować mi tam pryszcze w wielkiej ilości, co się nigdy nie zdarzało (u mnie takie niespodzianki tylko w strefie T) i wystraszyłam się, że to może od tego. połowę opakowania wyrzuciłam dopiero niedawno, więc ciężko mi jeszcze stwierdzić czy to bronzer czy coś innego. ale był przeterminowany na pewno, bo data ważności była na 12 miesięcy od otwarcia...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 10:55   #973
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a wy nie boicie się używać tak długo kosmetyków? ja miałam bronzer z essence i w tym roku byłby to jego 3 rok używania. nakładałam go na kości policzkowe i nagle zaczęły występować mi tam pryszcze w wielkiej ilości, co się nigdy nie zdarzało (u mnie takie niespodzianki tylko w strefie T) i wystraszyłam się, że to może od tego. połowę opakowania wyrzuciłam dopiero niedawno, więc ciężko mi jeszcze stwierdzić czy to bronzer czy coś innego. ale był przeterminowany na pewno, bo data ważności była na 12 miesięcy od otwarcia...
Ja np.się boję ale czasem sobie pozwalam używać dłużej gdy konsystencja, zapach itp są takie jak na początku


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 11:04   #974
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ja np.się boję ale czasem sobie pozwalam używać dłużej gdy konsystencja, zapach itp są takie jak na początku


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mi też czasem żal kosmetyków, ale 3 lata, to już wg mnie przesada. ostatnio robiłam przegląd kosmetyczki i musiałam mnóstwo kosmetyków wyrzucić.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 11:07   #975
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Jestem pod wrażeniem Przyznaj się jeszcze, ile czasu go zużywasz?

Ja swój, 34 Rose D'Or, mam prawie 3 lata ( ) i zużycie wciąż malutkie (ale coś tam widać, ze używane )
dzięki 5 lat go mam z czego przez 3 był jedynym moim różem i codziennie używałam go

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a wy nie boicie się używać tak długo kosmetyków? ja miałam bronzer z essence i w tym roku byłby to jego 3 rok używania. nakładałam go na kości policzkowe i nagle zaczęły występować mi tam pryszcze w wielkiej ilości, co się nigdy nie zdarzało (u mnie takie niespodzianki tylko w strefie T) i wystraszyłam się, że to może od tego. połowę opakowania wyrzuciłam dopiero niedawno, więc ciężko mi jeszcze stwierdzić czy to bronzer czy coś innego. ale był przeterminowany na pewno, bo data ważności była na 12 miesięcy od otwarcia...
ja używam kosmetyków kolorowych dopóki nie dają mi powodów, że coś z nimi już nie tak. akurat ten róż i niektóre cienie też w tym wieku w żaden sposób nie krzywdzą mi twarzy, więc nie wyrzucam
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 13:35   #976
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Skusiłyście się może na te nowe bb kremy? Wiecie może, jak wypada najjaśniejszy kolor? W mojej Nautrze nie było akurat testera tego odcienia.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 16:48   #977
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a wy nie boicie się używać tak długo kosmetyków? ja miałam bronzer z essence i w tym roku byłby to jego 3 rok używania. nakładałam go na kości policzkowe i nagle zaczęły występować mi tam pryszcze w wielkiej ilości, co się nigdy nie zdarzało (u mnie takie niespodzianki tylko w strefie T) i wystraszyłam się, że to może od tego. połowę opakowania wyrzuciłam dopiero niedawno, więc ciężko mi jeszcze stwierdzić czy to bronzer czy coś innego. ale był przeterminowany na pewno, bo data ważności była na 12 miesięcy od otwarcia...
Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
mi też czasem żal kosmetyków, ale 3 lata, to już wg mnie przesada. ostatnio robiłam przegląd kosmetyczki i musiałam mnóstwo kosmetyków wyrzucić.
Nie boję się używać po terminie kosmetyków jak róż czy cienie, o ile nie zmieniają się ich właściwości typu zapach (np. ładny zapach zaczyna śmierdzieć, lub bezzapachowy zaczyna pachnieć podejrzanie itp.) albo konsystencja czy kolor itp.
Burżuj akurat nie daje mi jakiegokolwiek powodu do niepokoju - nadal przyjemnie pachnie, nie uczula w żaden sposób, działa tak jak działał - nie widzę powodów, żeby go wyrzucać Poza tym uważam, że w przypadku burżujskich róży jest po prostu niemożliwym zużycie go w ciągu zalecanego czasu tzn. w ciągu 18 msc-y od otwarcia - to dla mnie n-i-e-w-y-k-o-n-a-l-n-e Niemniej jednak podziwiam osoby, które tego potrafią dokonać Tyle samozaparcia, gdy wokół mnóstwo pokus...

Moja rodzicielka jest chyba ewenementem na skalę światową, bo wykończyła burżuja w nieco ponad rok

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
dzięki 5 lat go mam z czego przez 3 był jedynym moim różem i codziennie używałam go

ja używam kosmetyków kolorowych dopóki nie dają mi powodów, że coś z nimi już nie tak. akurat ten róż i niektóre cienie też w tym wieku w żaden sposób nie krzywdzą mi twarzy, więc nie wyrzucam


Łał!
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2013-05-25 o 16:50
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 17:41   #978
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Nie boję się używać po terminie kosmetyków jak róż czy cienie, o ile nie zmieniają się ich właściwości typu zapach (np. ładny zapach zaczyna śmierdzieć, lub bezzapachowy zaczyna pachnieć podejrzanie itp.) albo konsystencja czy kolor itp.
Burżuj akurat nie daje mi jakiegokolwiek powodu do niepokoju - nadal przyjemnie pachnie, nie uczula w żaden sposób, działa tak jak działał - nie widzę powodów, żeby go wyrzucać Poza tym uważam, że w przypadku burżujskich róży jest po prostu niemożliwym zużycie go w ciągu zalecanego czasu tzn. w ciągu 18 msc-y od otwarcia - to dla mnie n-i-e-w-y-k-o-n-a-l-n-e Niemniej jednak podziwiam osoby, które tego potrafią dokonać Tyle samozaparcia, gdy wokół mnóstwo pokus...

Moja rodzicielka jest chyba ewenementem na skalę światową, bo wykończyła burżuja w nieco ponad rok





Łał!

Nie chcę myśleć jak bardzo dużo go w takim razie nakładała na twarz, bo ja nie oszczędzałam mojego a nadal jak wpadłam w wir kupowania kolejnych róży to jego stan prezentował się tak: stał się bardziej płaski i to karbowane dno zaczęło się bardziej po bokach pokazywać a po prostu trafiłam na świetnie współgrający odcień z moją twarzą (03) i w sumie to tylko catrice apricot smoothie jest równie pasujący ;]
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 18:45   #979
kas_fiuka
Raczkowanie
 
Avatar kas_fiuka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Skusiłyście się może na te nowe bb kremy? Wiecie może, jak wypada najjaśniejszy kolor? W mojej Nautrze nie było akurat testera tego odcienia.
Polecam blog jednej z wizażanek lusterko-em na blogspocie. Post z 9 marca. Zrobiła swatche BB Cream porównując z Bourjois i Rimmel. Ma tam też recenzję.

Ja używam kosmetyków po terminie. Szczególnie gdy zapach, konsystencja itd. Się nie zmienia. Dla takiego bladziocha jak ja to niewykonalne zużyć cały róż, bronzer w przeciągu roku, bo ja nie potrzebuje dużo. Jedyne produkty, które wykańczam na czas to podkłady. Nawet z maskarami mam problem, lekko omiotę moje rzęsy i już są do samego łuku brwiowego. Dlatego staram się kupować testerowe wersje, o połowę mniejsze od oryginalnych.
No ale jeśli by mnie po czymś wysypało to chyba przestałabym używać. :P

Edytowane przez kas_fiuka
Czas edycji: 2013-05-25 o 18:50
kas_fiuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-26, 17:24   #980
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Hej, a jak u Catrice z kredkami,miała któraś ? Widziałam 2 rodzaje w tym żelowe, długo trzymają? Nie uczulają? Jak z wydajnością?



Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
mi też czasem żal kosmetyków, ale 3 lata, to już wg mnie przesada. ostatnio robiłam przegląd kosmetyczki i musiałam mnóstwo kosmetyków wyrzucić.
ja kiedyś też trzymałam kosmetyki nie wiadomo jak długo, teraz staram się ograniczać ich ilość by po prostu nie musieć ich wywalać, tylko staram się je zużyć przed terminem. np. pierwszy raz udało mi się zużyć bronzer w 12 miesięcy w tym roku i ograniczyłam ilość paletek cieni...
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 10:17   #981
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Kosmetyki Catrice - cz. III

Ja miałam zwykłą czarną i nie pasowała mi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 10:34   #982
wiewiooora
Raczkowanie
 
Avatar wiewiooora
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

A kredki do smoky-eye? To się w ogóle sprawdza? W sensi, czy raz rozmazana nie rozmazuje się nadal, ale w niekontrolowany sposób?

W ogóle chciałam się przywitać, bo chyba pierwszy raz piszę w tym wątku, mimo że kosmetyki catrice kpuję już chyba pona dwa lata.
__________________
moje rękodzieło
https://www.facebook.com/pages/No-to...69657873077642
wiewiooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 14:53   #983
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III



Myślicie, że doczekamy przeceny CS? Czy mam się pozbyć złudzeń?
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 16:08   #984
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

kupiłam jasno fioletowy lakier z CS, u mnie w Jaśminie CS praktycznie nie tknięta cały czas.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 17:30   #985
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość


Myślicie, że doczekamy przeceny CS? Czy mam się pozbyć złudzeń?

U mnie w miejscu na limitkę stoją rzeczy, które niby maja byc na wyprzedaży, bo w tle napisane dużymi literami "SALE". Czy rzeczywiście sale- nie wiem bo się nie przyglądałam. CS zniknęło w niejwyjaśnionych okolicznościach Może wreszcie wszystkie nowości zawitają do szaf...
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 17:50   #986
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Hm... A ja chciałam kupić jeszcze jeden puder, ale przeceniony. Co robić Panie Premierze?
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 18:05   #987
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Hm... A ja chciałam kupić jeszcze jeden puder, ale przeceniony. Co robić Panie Premierze?


Jak żyć, jak żyć... bez pudru?
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 20:02   #988
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Wczoraj byłam w Naturze Bemowo i Naturze Tesco Gocław.
Tesco Gocław- pożoga i bieda.. prawie pusta szafa, nic nie co chciałam (szukałam szminek i błyszczyków na dzień Matki)
Bemowo- szafa praktycznie pełna do tego wystawili wyprzedażowe produkty z ostatniej zmiany asortymentu Essence/Catrice. Kupiłam szminkę dla mamy i błyszczyk wycofany za 10 zł. Do tego 3 kredki wykręcane khaki, szarą i granatową za 5 z hakiem
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 20:20   #989
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Jak żyć, jak żyć... bez pudru?
Też się nad tym zastanawiam, bo go w końcu nie kupiłam
Byłam, macałam, ale stwierdziłam, że za bardzo się błyszczy w sztucznym świetle
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 09:04   #990
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Muszę pochwalić paletkę nude.
Robiłam nią makijaż na przyjęcie komunijne, nie miałam za bardzo czasu żeby pomyśleć jaki makijaż oczu zrobić. Usiadłam przed lusterkiem i raz dwa udało mi się wyczarować makijaż z którego byłam zadowolona.
Makijaż wyszedł mi trochę mocniejszy, ale nie nachalny.
Wcześniej miałam wiele prób zrobienia takiego sleek au naturel i ani razu się nie udało...
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-17 08:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.