Po³o¿na w USA - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-09-09, 13:33   #1
superdomcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 6

Po³o¿na w USA


Hej wszystkim Ukoñczy³am licencjat po³o¿nictwa, teraz idê na magisterkê równie¿ w tym kierunku. W przysz³o¶ci wszystko na to wskazujê, ¿e wyjadê do Stanów.
Chcia³am siê zapytaæ i prosiæ Was o jakiekolwiek informacje na temat pracy po³o¿nej w³a¶nie w Stanach. Czy mo¿e kto¶ wie jak wygl±da tam nostryfikacja dyplomu? ile czasu to zajmuje? Ilê bêdê musia³a siê tam dokszta³caæ? itp.

Bêdê bardzo wdziêczna za jakiekolwiek odpowiedzi. Mo¿e znajdzie siê tutaj kto¶, kto bêdzie co¶ na ten temat wiedzia³.

Z góry bardzo dziêkujê
superdomcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-28, 18:28   #2
Puolatar
Rozeznanie
 
Avatar Puolatar
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Fi
Wiadomo¶ci: 567
Dot.: Po³o¿na w USA

Hej, wiem jak wyglada to w kwestii pielegniarek.
Trwa to okropnie dlugo, jest mega kosztowne i trzeba na wlasne koszta zrobic roznice programowe. Dodatkowo trzeba zdac krajowy test jezykowy. Niestety nie brzmi to wszystko dobrze.
Nie jestem pewna, to moje domysly raczej, ale chyba w Stanach jest tak, jak w wielu innych krajach, ze polozna sie zostaje po spec. na pielegniarstwie. Wtedy mialabys jeszcze trudniej z roznicami programowymi :/
Poszukaj zwiazku piel. i pol. w Stanach, tam bedziesz miala cos wyjasnione. Powodzenia!

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Puolatar jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-09-28 19:28:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.