Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-13, 18:09   #1981
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Ja mam taki za paznokciach obecnie
042 Neon Raspberry piękny neonowy różowy kolor


Znalazłam przyczynę tego,że mi hybryda się nie trzymała na paznokciach.
Zamiast 60 sekund trzymałam ja w lampie 45 sekund i mi odpadły.
Dzisiaj trzymałam dłużej i wszystko elegancko się trzyma i nic nie odchodzi od paznokcia
W jakiej lampie??? Ja trzymam 30 sekund
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 18:42   #1982
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
W jakiej lampie??? Ja trzymam 30 sekund
Semilac Led ja trzymałam na początku po 45 sekund i hybryda nie chciała się trzymać.
Dzisiaj zrobiłam nowe hybrydy i trzymają się świetnie,wcześniej odchodziły zaraz praktycznie po nałożeniu jak lekko podważyłam drugim paznokciem.
No chyba,że coś innego źle robiłam
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:34   #1983
aleksis19891
Przyczajenie
 
Avatar aleksis19891
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 28
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

dziewczyny a jeśli chodzi o te klipsy ktoś wrzuci link gdzie można to kupić? wydają się dość fajne i pożyteczne. mi zawsze się ta folia suwa eh
aleksis19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:45   #1984
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

http://allegro.pl/listing/listing.ph...e-fas-1-5-0613

do wyboru do koloru
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:49   #1985
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

ostatnio klipsy widziałam w naturze ale drogie - 5 sztuk chyba koło 15 zł a na necie kupowałam w tej cenie 10 sztuk. Ktos mi odpowie na temat tego żelu ? czy moge połączyć power base semilaca z innym zwykłym gęstym ?
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 20:36   #1986
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Asiunia nie przedłużysz power base,złamie ci się w miejscu przedłużenia. Nałóż tylko na płytkę paznokcia i dalej przedłuzaj budującym.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 21:47   #1987
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Semilac Led ja trzymałam na początku po 45 sekund i hybryda nie chciała się trzymać.
Dzisiaj zrobiłam nowe hybrydy i trzymają się świetnie,wcześniej odchodziły zaraz praktycznie po nałożeniu jak lekko podważyłam drugim paznokciem.
No chyba,że coś innego źle robiłam
Domyśliłam się, że nie UV :P Ale jaka LED? Mostek 9W? Jeśli mostek, to ja osobiście nie miałam, że słyszałam i się też i tu naczytałam, że w mostkach lepiej robić po dwa paznokcie niżeli całą dłoń. Ale czy długość trzymania w lampie może mieć wpływ na trzymacie się hybrydy na paznokciu? Nie wiem sama w sumie..
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 22:28   #1988
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Mostek 6 W Semilac Taki jasno różowy a to widzisz ja robię wiadomo kciuk osobno i resztę palców,ale dzisiaj jak dłużej w lampie przytrzymałam bo świetnie się trzymają,ostatnio przy krótszym trzymanie w lampie odpadły po pierwszym dniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 06:56   #1989
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez aleksis19891 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! jestem tu nowa hybrydy robię tylko dla siebie na swoje potrzeby dziewczyny szukam neonowego różu, takie mocnego aż rażącego w oczy czy Semilac ma taki odcień? potrzebuje także kolorów do frenchu z białym nie ma problemu ale podkładu mi brakuje może ktoś coś pomoże?
Skoro biały juz masz to pod spod polecam 050 French Vanilla Na YouTube powinnas mieć tutorial z tymi konkretnymi kolorami - ja właśnie po nim dobralam 050. I zamiast sondy miałam pędzelek z cleanerem żeby usuwac nierówny uśmiech
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 07:53   #1990
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Skoro biały juz masz to pod spod polecam 050 French Vanilla Na YouTube powinnas mieć tutorial z tymi konkretnymi kolorami - ja właśnie po nim dobralam 050. I zamiast sondy miałam pędzelek z cleanerem żeby usuwac nierówny uśmiech
A ja od siebie polecam 051 Bardzo naturalnie, ładnie wygląda
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 08:23   #1991
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

To żel podkładowy na szablon się nie daje ? On zastępuje baze ? a moge w takim razie tak jak mówisz na płytkę podkładowy a zbudować i przedłużyć innym jednofazowym ? a te żele z cosmetic zone są jednofazowe ? to mogę połączyć tego semilaca z cosmetic albo innym gęstym ?

Edytowane przez asiunia_28
Czas edycji: 2016-06-14 o 08:29
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 09:22   #1992
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Domyśliłam się, że nie UV :P Ale jaka LED? Mostek 9W? Jeśli mostek, to ja osobiście nie miałam, że słyszałam i się też i tu naczytałam, że w mostkach lepiej robić po dwa paznokcie niżeli całą dłoń. Ale czy długość trzymania w lampie może mieć wpływ na trzymacie się hybrydy na paznokciu? Nie wiem sama w sumie..
Ja używam mostka 9w i oddzielnie robię tylko kciuk, pozostałe 4 paznokcie robię razem i wszystko się bez problemu utwardza
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 11:00   #1993
aga030491
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 96
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez aleksis19891 Pokaż wiadomość
dziewczyny a jeśli chodzi o te klipsy ktoś wrzuci link gdzie można to kupić? wydają się dość fajne i pożyteczne. mi zawsze się ta folia suwa eh
Ja polecam na aliexpress, http://pl.aliexpress.com/item/10-Pcs...500077841.html


poszukaj promocji i za mniej niż 4 zł masz zestaw, oczywiście ja wrzuciłam pierwszy-lepszy link
aga030491 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 11:31   #1994
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Ja używam mostka 9w i oddzielnie robię tylko kciuk, pozostałe 4 paznokcie robię razem i wszystko się bez problemu utwardza
Ja tam nie wiem, wcześniej miałam normalną tunelową UVkę, a teraz mam diamencik Zastanawiałam się po prostu nad problemem tych odpadających hybryd
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 12:03   #1995
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Nic mi puki co nie odpada
Wydaje mi się właśnie,że to było przez za krótki czas trzymania w lampie.Jest jeszcze inna kwestia że mam bazę i top 2 w 1 ona też może być trefna i źle trzyma hybryde.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Jak byłam u kosmetyczki to używała,płynu nie wiem co to było który przed baza nałożyła.
Może to też dlatego,że tak mocno pierwsze hybrydy mi się trzymały.Ostatnie hybrydy zeszły bez acetonu i bez płytki paznokcia,zrobiły się bombelki pod paznokciem i same dochodziły,te się jakoś trzymają ale to dopiero drugi dzień.
Te które kiedyś zrobiła mi kosmetyczka trzymały się tak mocno,że zerwałam je z płytka ale to był mój błąd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 12:29   #1996
burtonistka
Zakorzenienie
 
Avatar burtonistka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 001
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ja tam nie wiem, wcześniej miałam normalną tunelową UVkę, a teraz mam diamencik Zastanawiałam się po prostu nad problemem tych odpadających hybryd
Albo baza tak bardzo nie polubiła się z paznokciami. Mi np witaminowa odpadała po 5 dniach na całych brzegach, a mam koleżankę, której bez primera i niczego innego trzyma się ona aż jej nie zdejmie Ale może to też czas trzymania w lampie, ja zauważyłam też jak trzymam w ledówce top 1,5 min to błyszczy genialnie, a ostatnio na kciuku trzymałam tylko 30s (tak jak bazę i kolor) i po przetarciu był lekko matowy, wsadziłam z powrotem pod lampę i po ponownym przemyciu już błyszczał
__________________
"Art is an expression of who we are, what we believe, and what we dream about"
Julianne Moore


burtonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 12:57   #1997
Marcinkowa_84
Raczkowanie
 
Avatar Marcinkowa_84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 168
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Albo baza tak bardzo nie polubiła się z paznokciami. Mi np witaminowa odpadała po 5 dniach na całych brzegach, a mam koleżankę, której bez primera i niczego innego trzyma się ona aż jej nie zdejmie Ale może to też czas trzymania w lampie, ja zauważyłam też jak trzymam w ledówce top 1,5 min to błyszczy genialnie, a ostatnio na kciuku trzymałam tylko 30s (tak jak bazę i kolor) i po przetarciu był lekko matowy, wsadziłam z powrotem pod lampę i po ponownym przemyciu już błyszczał
Ja mam właśnie taką płytkę, że nic mi się trzymać nie chce 😞 witaminowa to totalna pomyłka, trzy-cztery dni to max. Z primerem dłużej ale nie tyle ile powinno.. Jedynie kwasowy primer i baza indigo dają radę, zdejmuję po dwóch tygodniach ze względu na odrost 😊
__________________
KEEP CALM AND
Marcinkowa_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 16:57   #1998
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Nic mi puki co nie odpada
Wydaje mi się właśnie,że to było przez za krótki czas trzymania w lampie.Jest jeszcze inna kwestia że mam bazę i top 2 w 1 ona też może być trefna i źle trzyma hybryde.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Jak byłam u kosmetyczki to używała,płynu nie wiem co to było który przed baza nałożyła.
Może to też dlatego,że tak mocno pierwsze hybrydy mi się trzymały.Ostatnie hybrydy zeszły bez acetonu i bez płytki paznokcia,zrobiły się bombelki pod paznokciem i same dochodziły,te się jakoś trzymają ale to dopiero drugi dzień.
Te które kiedyś zrobiła mi kosmetyczka trzymały się tak mocno,że zerwałam je z płytka ale to był mój błąd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To coś przed bazą to primer Niektóre, najbardziej problematyczne płytki potrzebują właśnie primera, bo inaczej hybryda dość słabo się trzyma. Ogólnie primer wydłuża czas noszenia hybrydy, więc możesz spróbować sama
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 17:01   #1999
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
To coś przed bazą to primer Niektóre, najbardziej problematyczne płytki potrzebują właśnie primera, bo inaczej hybryda dość słabo się trzyma. Ogólnie primer wydłuża czas noszenia hybrydy, więc możesz spróbować sama
No musiałabym spróbować i kupić ten Primer.
Puki co jest ok może chociaż z tydzień mi wytrzymają
Bo skoro robiła mi kosmetyczka hybryde i trzymały się świetnie to znaczy,że chyba nie mam aż tak złej płytki paznokcia,coś musiałam robić źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Albo baza tak bardzo nie polubiła się z paznokciami. Mi np witaminowa odpadała po 5 dniach na całych brzegach, a mam koleżankę, której bez primera i niczego innego trzyma się ona aż jej nie zdejmie Ale może to też czas trzymania w lampie, ja zauważyłam też jak trzymam w ledówce top 1,5 min to błyszczy genialnie, a ostatnio na kciuku trzymałam tylko 30s (tak jak bazę i kolor) i po przetarciu był lekko matowy, wsadziłam z powrotem pod lampę i po ponownym przemyciu już błyszczał
Właśnie mi się wydaje,że to przez to że za krótko trzymałam paznokcie w lampie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Marcinkowa_84 Pokaż wiadomość
Ja mam właśnie taką płytkę, że nic mi się trzymać nie chce 😞 witaminowa to totalna pomyłka, trzy-cztery dni to max. Z primerem dłużej ale nie tyle ile powinno.. Jedynie kwasowy primer i baza indigo dają radę, zdejmuję po dwóch tygodniach ze względu na odrost 😊
Ja mam bazę 2 w 1 ale chyba kupię osobno baze i osobno top,mi jak zrobiła kosmetyczka to bez problemu trzymały się 2 tygodnie wkurzał mnie tylko odrost

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 17:21   #2000
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

kto mi pomoże ? czy żelem podkladowym moge przedłużyć i nałożyć na niego hard semilaca albo twardy żel ??
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 18:13   #2001
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
No musiałabym spróbować i kupić ten Primer.
Puki co jest ok może chociaż z tydzień mi wytrzymają
Bo skoro robiła mi kosmetyczka hybryde i trzymały się świetnie to znaczy,że chyba nie mam aż tak złej płytki paznokcia,coś musiałam robić źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------


Właśnie mi się wydaje,że to przez to że za krótko trzymałam paznokcie w lampie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------


Ja mam bazę 2 w 1 ale chyba kupię osobno baze i osobno top,mi jak zrobiła kosmetyczka to bez problemu trzymały się 2 tygodnie wkurzał mnie tylko odrost

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Baza 2 w 1 do niczego się nie nadaje, nic dzwinego, ze zaraz lakier Ci schodzi z paznokci. Po za tym, skoro mani zrobione przez kosmetyczkę trzymało się dobrze, tzn, że wina leży po Twojej stronie, może to przez bazę, może źle odsunięte skórki, może zalane skórki, może źle zabezpieczony brzeg.
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 18:53   #2002
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Baza 2 w 1 do niczego się nie nadaje, nic dzwinego, ze zaraz lakier Ci schodzi z paznokci. Po za tym, skoro mani zrobione przez kosmetyczkę trzymało się dobrze, tzn, że wina leży po Twojej stronie, może to przez bazę, może źle odsunięte skórki, może zalane skórki, może źle zabezpieczony brzeg.
To po co ja Semilac produkuje?
Tak wiem,że coś robię źle,zobaczymy może wprawy nabiorę z czasem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Opinie w internecie ma dobre ten produkt 2 w 1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 19:23   #2003
aleksis19891
Przyczajenie
 
Avatar aleksis19891
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 28
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

u mnie baza 2w1 się nie sprawdziła. hybryda po niej u mnie się trzyma krótko, ok. 5 dni. a no robi ją Semilac po to by mieć większy wybór asortymentu ponoć ona jest bardziej skierowana do zniszczonej płytki paznokci i ma za zadanie ją nadbudować. po normalnej bazie hybryda trzyma się u nas powyżej 2 tygodni, tyle że ja i tak jak mija te magiczne 2 tygodnie zdejmuje hybrydę, bo paznokcie mi szybko rosną i mam spory odrost, co zawsze mnie drażni

laski a czy któraś z Was do zdobień używa tasiemki? zadowolone z tego jesteście? jak Wasze wrażenia?
aleksis19891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 20:23   #2004
niewinny roz
czasem troszkę winny
 
Avatar niewinny roz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 046
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

To ja chyba jestem wyjątkiem bo u mnie:
- zwykły lakier - ok. 3 dni
- zwykły lakier + top - tydzień
- hybryda - do miesiąca, ale wiadomo - odrost
Ale generalnie nie narzekam
__________________
Studentka farmacji
niewinny roz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 20:27   #2005
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

No to już rozumiem,no może rzeczywiście kupię sobie tą bazę.
Jak będę używać ten bazy 2 w 1 jako topu to też będzie nie odpowiednia?
Szkoda się jej tak pozbyć bo ja dupiero co kupiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez niewinny roz Pokaż wiadomość
To ja chyba jestem wyjątkiem bo u mnie:
- zwykły lakier - ok. 3 dni
- zwykły lakier + top - tydzień
- hybryda - do miesiąca, ale wiadomo - odrost
Ale generalnie nie narzekam
Mi zwykły lakier to tylko jeden dzień
Zazdroszczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 20:50   #2006
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez aleksis19891 Pokaż wiadomość
u mnie baza 2w1 się nie sprawdziła. hybryda po niej u mnie się trzyma krótko, ok. 5 dni. a no robi ją Semilac po to by mieć większy wybór asortymentu ponoć ona jest bardziej skierowana do zniszczonej płytki paznokci i ma za zadanie ją nadbudować. po normalnej bazie hybryda trzyma się u nas powyżej 2 tygodni, tyle że ja i tak jak mija te magiczne 2 tygodnie zdejmuje hybrydę, bo paznokcie mi szybko rosną i mam spory odrost, co zawsze mnie drażni

laski a czy któraś z Was do zdobień używa tasiemki? zadowolone z tego jesteście? jak Wasze wrażenia?
Ja uzywam i nie polecam taniochy z allegro, jest brzydko docieta i kiepsko wyglada. Fajne tasmy ma Indigo ale chcialam srebrna a oni mi wyslali niebieska i sie upieraja ze jest srebrna. To w sumie nie wiem czy maja srebrna, ja nam 09. Musisz tasmy dociac troche krocej przy krawedzi i dobrze zabezpieczyc topem zeby nic nie odchodzilo. Przydalyby sie porzadne cazki do docinania zeby sie nie przesuwala na paznokciu po przyklejeniu. To chyba tyle
__________________
63 - 62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 00:34   #2007
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

I znów się nie trzymały,zdjęłam wszystkie i chyba dostałam uczulenia świetnie.
Tyle kasy w błoto wywalone,dwa paznokcie aż białe pod spodem świetnie po prostu,a jutro mają przyjść kolejne lakiery

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Chyba to uczulenie bo białe plamy się porobiły na dwóch paznokciach,jak porównuje zdjęcia to takie coś podobne jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Sprzedam to bo nie mam juz sił,nigdy więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:34 ---------- Poprzedni post napisano o 01:17 ----------

Zawsze hybryda schodzi mi od spodu paznokcia,i robi się tam jakby pęcherzyk powietrza.
Wystarczy wtedy lekko podważyć i schodzi sama bez problemu.Jak ja bym chciała mieć tak mocną hybryde jak u kosmetyczki.
Niestety zestaw Semilac będzie się kurzył w domu,a ja będę do kosmetyczki chodzić żeby mi paznokcie robiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 06:43   #2008
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Gdzieś przeczytałam żeby użyć innej bazy i zazwyczaj to powinno pomóc? Jak myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

I przeczytałam,że to co mi się zrobiło na paznokciach to onychorioza czy jakoś tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 06:47   #2009
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

jak zerwałaś hybrydy i dalej aplikujesz na uszkodzony paznokieć chemię to się nie dziw. Zniszczysz sobie nieodwracalnie płytkę. Polecam dac sobie spokój na jakiś czas, olejować oraz łykac suplementy. I nie, nowa inna baza na paznokcie w fatalnym stanie nie pomoże.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 07:16   #2010
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jak zerwałaś hybrydy i dalej aplikujesz na uszkodzony paznokieć chemię to się nie dziw. Zniszczysz sobie nieodwracalnie płytkę. Polecam dac sobie spokój na jakiś czas, olejować oraz łykac suplementy. I nie, nowa inna baza na paznokcie w fatalnym stanie nie pomoże.
Już nie będę robić hybryd,ale będę mogła do nich wrócić jak paznokcie dojdą do odpowiedniego stanu?Czy lepiej z nich zrezygnować.Podobno coraz więcej osób przybywa z uczuleniem na Semilac musi być na rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-19 18:05:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.