Zapalenie dziąseł czy zapalenie jamy ustnej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-06, 09:51   #1
asialll
Raczkowanie
 
Avatar asialll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: piotrków tryb.
Wiadomości: 375

Zapalenie dziąseł czy zapalenie jamy ustnej


Witam dziewczyny. Doradzcie mi prosze koze ktorejsc dziecko jiz chorowalo na zapalenie jamy badz dziasel. tamtej soboty synek 2,5roku stracił apetyt i bardzo zaczęło mu smierdziec z buzi. W poniedziałek pojawila się biała krosta na jezyku więc poszliśmy do pediatry. Dostał flumycon i nystatyne do pedzlowania oraz hascosept do psikania w buzi.stwierdzono zapalenie jamy ustnej zapuchniete dziąsła(wyzynaly mu się ostatnio dwie piątki na dole ). Krosta z języka zeszła już we wtorek natomiast opuchlizna z dziasel nie schodzi do tego przy smarowaniu aperisanem bardzo krwawi i zapach z buzi utrzymuje się dalej. Synek nie może nic twardszego ugryźć podaje mu papki. Nie goraczkuje. Czekać na poprawę czy udac sie pomownie bo potrzebny będzie antybiotyk? Czy zapalenie dziąseł leczy się inaczej ?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/a36f317b2e.png

Najszczęśliwsza mama na świecie! Aleksander 09.03.2014
asialll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 09:57   #2
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Zapalenie dziąseł czy zapalenie jamy ustnej

Nystatyne na gazik i sciagaj ten osad z buzi. Krew idzie i tak ma byc, jak zejdzie to i zapach zniknie. Ja wlasnie walcze z roczna corka bo ma to samo i sama nystatyne mamy i po 4 dniach juz nie smierdzi. Dziasla i u nas takie krwiste i te dziasla tez przecieraj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Apetytu nie ma bo go ta buzia boli. Dawaj papkowate i letnie posilki. Ja przed jedzenie psikam unibenem to ja znieczula i je wtedy chetnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 10:10   #3
asialll
Raczkowanie
 
Avatar asialll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: piotrków tryb.
Wiadomości: 375
Dot.: Zapalenie dziąseł czy zapalenie jamy ustnej

Kurcze to ja od wtorku mu tylko wlewam ta nystatyne bo bałam się podrazniac tych dziasel zresztą drze się bardzo jak widzi już z czym idę. Dzisiaj zaczęły bardzo krwawic i taki nalot na zębach trzonowych się robi brązowy😕
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/a36f317b2e.png

Najszczęśliwsza mama na świecie! Aleksander 09.03.2014
asialll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 10:28   #4
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Zapalenie dziąseł czy zapalenie jamy ustnej

Cytat:
Napisane przez asialll Pokaż wiadomość
Kurcze to ja od wtorku mu tylko wlewam ta nystatyne bo bałam się podrazniac tych dziasel zresztą drze się bardzo jak widzi już z czym idę. Dzisiaj zaczęły bardzo krwawic i taki nalot na zębach trzonowych się robi brązowy😕
Gazik owin wokol palca namocz w nystatynie i w buzi trzeba wytrzec poliki, jezyk, podniebienie i dziasla, pojdzie krew. Ja sie tej krwi wystraszylam ale ze bylam w szpitalu na oddziale to poszlam do lekarki i powiedziala ze tak ma byc bo to trzeba 'zeskrobac' z buzi. Moja sie darla i wyla ale jak trzeba to trzeba niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-06 11:28:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.