Realna grupa wsparcia - poznań - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-11, 13:58   #1
mimuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 34

Realna grupa wsparcia - poznań


Witajcie,

Przekonałam się, mimo sceptycznego podejścia, że grupa wsparcia, nawet taka wirtualna może pomóc w dojściu do określonego celu. Mimo to, moja nie dość mocna wola, powoduje, że odłączam się od sieci i z lubością się zajadam. Znacie to? Ano właśnie. Od drakońskich diet po zdrowe odżywianie? Każdy kęs odkupiony wyrzutami sumienia? Ale mimo to wiem, że może się udać. Skoro do tej pory nie udało mi się schudnąć (mimo, że teorie na temat zdrowego odchudzania/odżywiania) mam w paluszku, z praktyką gorzej.

Apeluje do wszystkich Poznanianek (i nie tylko) zacznijmy odchudzać się razem. Może dzięki realnemu wsparciu będzie nam łatwiej? Cotygodniowe spotkania na jakieś ćwiczonka na świeżym powietrzu? Wspólne sukcesy, porażki? Może grupa zmobilizuje nas do wysiłku. Będzie trudno skryć się przed czujnymi oczami kolegium i w cichości wszamać pączka.
Co Wy na to? Macie jakieś propozycje? Może jakieś spotkanie organizacyjne? Publiczne pomiary i przysięgi? A potem wielki bal na pożegnanie bezpowrotnie straconych kilogramów.


P.S. Jak pomysł się Wam nie podoba - nie krzyczcie.
mimuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 09:24   #2
mimuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 34
Dot.: Realna grupa wsparcia - poznań

Żadnych chętnych? a już miałam plany, że organizujemy grupę i chodzimy na basen. Słuchajcie to mogłoby się udać. Przecież takie grupy wsparcia istnieją, a ja nie wierze, że nie ma w Poznaniu kobietek, które nie chciałby schudnąć.
Nie ważne ile macie do zrzucenia, ile macie lat - pełna tolerancja. No Poznanianki?
Pytam się ostatni raz:
POMOŻECIE?!
mimuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 20:33   #3
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: Realna grupa wsparcia - poznań

Cytat:
Napisane przez mimuszka Pokaż wiadomość
Żadnych chętnych? a już miałam plany, że organizujemy grupę i chodzimy na basen. Słuchajcie to mogłoby się udać. Przecież takie grupy wsparcia istnieją, a ja nie wierze, że nie ma w Poznaniu kobietek, które nie chciałby schudnąć.
Nie ważne ile macie do zrzucenia, ile macie lat - pełna tolerancja. No Poznanianki?
Pytam się ostatni raz:
POMOŻECIE?!
Nie wiem czy pomoge w taki sposob jakiego oczekujesz bo na basen to raczej sie nie pisze nie rozbiore sieale jesli chodzi o jakies wskazowki wsparcie itp itd to bardzo chetnie
__________________
"Tyle wiemy o sobie, na ile nas sprawdzono"
Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 16:31   #4
mimuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 34
Dot.: Realna grupa wsparcia - poznań

Dzięki za odpowiedź
i za chęć pomocy. Szkoda, że nie jesteś chętna na basen, bo moja koncepcja raczej opiera się na tym, aby na żywo się wspierać i widywać nawet w stroju kąpielowym aby znaleźć w sobie jak najwięcej motywacji.

Sama mam do zrzucenia z 20 kg, więc długa droga przede mną. Na temat ochudzania wiem dużo i raczej nie potrzebuję wskazówek, w zasadzie sama mogę w miarę możliwości ich udzielać, ale nie będę wiarygodna bo sama jeszcze nie schudłam aż tyle, aby mieć dowód i poparcie swoich rad ;p

Czekam dalej.....może ktoś się skusi. Jak to mówią, w kupie raźniej

P.S. Był ktoś może w tym nowym fitness clubie w Pestce?
mimuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 13:29   #5
Litah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Realna grupa wsparcia - poznań

jestem za !!!!
jestem ogromną fanką zdrowego trybu życia- zdrowego jedzenia i ćwiczeń fizycznych. co prawda nie mam nic do zrzucenia, ale wiem jak działają ćwiczenia fizyczne- na dobre samopoczucie, więc chętnie wybiorę się na basen- lub po prostu na miły spacer połączony z próbą biegu sprinterskiego
muszę przyznać, że moja kondycja jest fatalna- ale na szczęście ma ona to do siebie, że można ją wytrenować
Litah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 14:55   #6
mimuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 34
Dot.: Realna grupa wsparcia - poznań

Super, czyli jesteśmy we dwie. Jeszcze jedna osoba i będzie grupa No dziewczyny, nie wstydźcie się. Ważne żeby zrobić pierwszy krok.
Ja dziś jestem po sesji tanecznej przy starych hiciorach i po mega zdrowych kotlecikach z soczewicy i warzyw.
Litah przepraszam, dopiero zorientowałam się, że jest coś więcej niz w PW ;p
mimuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 15:02   #7
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Realna grupa wsparcia - poznań

a basen to który proponujesz?
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 15:06   #8
mimuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 34
Dot.: Realna grupa wsparcia - poznań

Hej
Mi w zasadzie jest bez różnicy, ale najlepiej by było ten na Batorego albo Akademicki. Albo spacery po Morasku
Ale poddam sie decyzji większości
mimuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 16:08   #9
kasioolka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Realna grupa wsparcia - poznań

grupa wsparcia już powstała? bo jeśli nie, to ja się chętnie dołączę
kasioolka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 16:53   #10
doska1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 104
Dot.: Realna grupa wsparcia - poznań

Cytat:
Napisane przez mimuszka Pokaż wiadomość
Witajcie,

Przekonałam się, mimo sceptycznego podejścia, że grupa wsparcia, nawet taka wirtualna może pomóc w dojściu do określonego celu. Mimo to, moja nie dość mocna wola, powoduje, że odłączam się od sieci i z lubością się zajadam. Znacie to? Ano właśnie. Od drakońskich diet po zdrowe odżywianie? Każdy kęs odkupiony wyrzutami sumienia? Ale mimo to wiem, że może się udać. Skoro do tej pory nie udało mi się schudnąć (mimo, że teorie na temat zdrowego odchudzania/odżywiania) mam w paluszku, z praktyką gorzej.

Apeluje do wszystkich Poznanianek (i nie tylko) zacznijmy odchudzać się razem. Może dzięki realnemu wsparciu będzie nam łatwiej? Cotygodniowe spotkania na jakieś ćwiczonka na świeżym powietrzu? Wspólne sukcesy, porażki? Może grupa zmobilizuje nas do wysiłku. Będzie trudno skryć się przed czujnymi oczami kolegium i w cichości wszamać pączka.
Co Wy na to? Macie jakieś propozycje? Może jakieś spotkanie organizacyjne? Publiczne pomiary i przysięgi? A potem wielki bal na pożegnanie bezpowrotnie straconych kilogramów.


P.S. Jak pomysł się Wam nie podoba - nie krzyczcie.

Jak najbardziej jestem chętna, może nie basen, ale siłownia jak najbardziej albo jakiś aerobik, co wy na to? może się umówimy i popędzimy gdzieś zrzucić nasz tłuszczyk?

Edytowane przez doska1
Czas edycji: 2012-01-02 o 17:15
doska1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 00:03   #11
0emarta
Przyczajenie
 
Avatar 0emarta
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Realna grupa wsparcia - poznań

cześć!
czy są jakieś chętne do spotkań, wspólnych ćwiczeń, baseny, wspólne motywowanie się w Poznaniu?
sama mam bardzo duży problem z motywacją, dietę mam ułożoną dobrą, ale co z tego, jeśli nie potrafię jej przestrzegać? myślę, że z kimś byłoby łatwiej poćwiczyć, motywować się wzajemnie.
mam 160cm, ważę 89kg, więc przede mną sporo pracy, ale mam nadzieję, że znajdzie się jakaś kobitka z podobnym problemem i chęcią motywowania się nawzajem!
0emarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 20:45   #12
Zuziok
Przyczajenie
 
Avatar Zuziok
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pyry i gźik
Wiadomości: 26
Dot.: Realna grupa wsparcia - poznań

Hej
Ja jestem chętna na wspólny basen (może aqua aerobic?) lub inne aktywności Piszcie śmiało, szukam kogoś z kim mogłabym się po odchudzać i po wspierać wzajemnie.
Piszcie tu, albo na PW, na pewno przez najbliższe pół roku (jak nie rok) od dziś będę na diecie, więc odezwijcie się liczę na wsparcie
__________________
Czasem coś gotuję lub piekę
Zuziok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.