powrot do naturalnego koloru wlosow - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-24, 16:51   #91
czarna_inez666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 64
Dot.: jak wrocic do koloru

najgorsze ze dotychczasowe odrosty wygladaja jak siwe!
czarna_inez666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 21:45   #92
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: jak wrocic do koloru

Cytat:
Napisane przez czarna_inez666 Pokaż wiadomość
najgorsze ze dotychczasowe odrosty wygladaja jak siwe!
dokladnie..ale idzie sie przyzwyczaic..jak juz maja 5cm to nie jest tak zle
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 16:09   #93
hard
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
...

Witam. Mam podobny problem jak koleżanka kina023. Pofarbowałam wczoraj włosy na 'olśniewający brąz', a mój naturalny jest blond.. Strasznie żałuję. Czy da rade się pozbyć tego koloru?
hard jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 08:45   #94
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Ile czekać na swój naturalny kolor?

między farbowaniami zawsze trzeba odczekać 2 tygodnie, na wypłukanie koloru. Najlepiej myj codziennie włosy.
potem owszem szampon, nie niszczy włosów jak farba, żeby sprawdzić jaki odcień będzie ładnie łapać blond to weź taki zmywalne do 6 myć, a potem te na 24. może być z welli, o połowę tańsze niż castingi.
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 09:58   #95
frontin
Raczkowanie
 
Avatar frontin
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 218
Dot.: Ile czekać na swój naturalny kolor?

Jeżeli rozjaśniałaś włosy, to farbowanie w domu odradzam. Kolor może wyjść inny. Farbując u fryzjera nie zniszczysz aż tak włosów, a z szybkim wypłukiwaniem musisz się niestety liczyć.
frontin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 16:05   #96
Naila8
Przyczajenie
 
Avatar Naila8
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Ile czekać na swój naturalny kolor?

Ja też mam podobny problem Mój naturalny kolor to ciemny blond,ale latem dzięki słońcu włoski zawsze mi jaśniały i był to ładny kolor.
Problem w tym,że zawsze marzyłam o jasnym blondzie,dlatego pofarbowałam włosy bardzo jasną farbą Garniera,na początku mi się podobał ten kolor i przez ok. rok chodziłam z taką jajecznicą na głowie :/ Potem jednak dzięki Bogu zauważyłam,że wyglądam okropnie i że taki kolor do mnie nie pasuje,mam za jasną karnację itd. Więc ufarbowałam na kolor zbliżony do mojego naturalnego,ale szybko się spłukał i znowu miałam jasny blond:/ I teraz farbuję tylko odrosty,ale włosy są bardzo zniszczone i chciałabym wrócić do naturalnego, znacie może jakieś łatwe,domowe spodoby aby szybciej pozbyć się tej farby?
Słyszałam,że pomaga mycie w szamponie przeciwłupiezowym,czy to prawda?
Naila8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-28, 17:16   #97
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Ile czekać na swój naturalny kolor?

szampon przeciwlupiezowy nie zadziala,bo rozjasnialas wlosy...ja mam blond jasny (farbowalam garnierem) jedyne na co mozemy liczyc ,to ze wlosy odrosna i je obetniemy ....co do farbowania ,juz po niecalym miesiacu spral mi sie kasztan ,do tego stopnia,ze znow mam jasniutkie .....ja mysle,ze ten casting to najlepszy pomysl....sama bym sie pokusila ,gdyby nie to,ze z natury jestem blondynka i moje farbowane niewiele roznia sie od odrostow nie chce juz niszczyc ,dlatego jakbym miala znow farbowac ,to chyba szamponem
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 08:59   #98
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: Ile czekać na swój naturalny kolor?

Ja na twoim miejscu poczekałabym te przepisowe 2 tygodnie, bo zawsze po gruntownej zmianie koloru człowiek czuje sie nieswojo i głupio - zanam to z autopsji
Po tym czasie możesz pomyśleć o zmanie. A teraz zrób sobie jakiś makijaż pod tą fryzurkę, ubierz i naczej. Może to pomoże Ci sie przyzwyczaić?
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 20:26   #99
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: powrot do naturalnego koloru

Przypomina mi to czas, w którym sama wracałam do swojego średniego, "sarniego" blondu po pofarbowaniu na ciemny brąz. No właśnie - z niezniszczalnych brązów polecam L'Oreal Excellence. Ja ratowałam się tą farbą po nieudanym eksperymencie z jakimś Garnierem (którego efektem były wściekle ryże kłaki - prawie zawału wtedy dostałam) . Farba wszystko zakryła i się w ogóle nie zmywała Po 7 miesiącach obcięłam brązową część i wróciłam do naturlanego koloru włosów... Długo z nim nie wytrzymałam - podkuszona miodową kolekcją Castinga przefarbowalam swoje piękne włoski i teraz opłakuję efekt... Bo Casting nie ma najmniejszej ochoty się wypłuka,ć a odrosty są widoczne
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.