biżuteria marki AGABAG - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-13, 10:07   #1
bicyclistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 7

biżuteria marki AGABAG


Hej,

potrzebuję rady i stwierdziłam, że nikt nie doradzi mi lepiej niż Wizażystki
Od pewnego czasu widywałam w róznych czasopismach bizuterie z klocków Lego, zawsze można było znaleźć w podpisie, że do kupienia na allegro, decobazarze czy pakamerze. Poza nazwa marki nie bylo nic wiecej, pogrzebalam ostatnio w necie i znalazlam ich strone i ich profil na Facebooku. Strasznie mi sie podobaja te ich male cuda, ale teraz moje pytanie. Czy ktoras ma taka bizuterie, albo chociaz ja widziala (wiem ze jezdza na rozne imprezy typu Jarmark Dominikanski, czy Fashion Week)? Chodzi mi o wykonanie, trwalosc... Nosze sie z zamiarem kupienia paru rzeczy, ale nawet nie wiem jak duze sa np. broszki czy kolczyki... Ze zdjec na stronie ciezko wywnioskowac...

Ktoras cos wie w tym temacie?
bicyclistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 18:13   #2
marianna_dziewanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: biżuteria marki AGABAG

Hej. Ja widziałam ich na fashion weeku w łodzi. Bajer. Ta biżuteria jest genialna. Ale mnie najbardziej podobała się torebka zrobiona z klocków lego. Cała z płaskich klocków lego, kopertówka, wielkości takiej klasycznej małej kopertówki do ręki. Zresztą jak znalazłaś ich profil na FB to pewnie widziałaś ja na zdjęciach. Świetne są te kolczyki z figurek, tych ludzików lego. Najlepiej napisz do nich na Fb i zapytaj, czy w jakiejś galerii stacjonarnej można znaleźć ich biżuterię. Oni też mają bloga i stronę, wszystkie info sa w profilu. Mi się marzy taka kolia, cała zrobiona z klocków lego...<marzyciel> A co najbardziej chciałabyś mieć od agabag?
marianna_dziewanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 20:14   #3
bicyclistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 7
Dot.: biżuteria marki AGABAG

Kurcze wielka szkoda, ze nie wiedzialam wczesniej. Byłam w Łodzi jak się odbywał Fashion Week i koleżanka mnie ciągnęła, bo podobno w czwartek było wejście dla wszystkich, a ja głupia nie chciałam Kurcze jaka szkoda...
Bardzo mi się podobają bransoletki i broszki, uwielbiam jedne i drugie a jestem alergiczka i nie zawsze wszystko mogę nosić. Za to mogę przebierać w sztucznej biżuterii, dlatego tak bardzo chciałabym mieć coś od Agabag Kolczyki też mi się podobają, ale nie wiem czy wkręty mają srebrne, jeśli tak to też mogłabym kupić Może podpowiem rodzinie to kupią coś na gwiazdkę w sumie to już niedługo Strasznie mi się ta biżuteria podoba Na zdjęciach na stronie mają takie cuda, że szok. A na Facebooku też co jakiś czas dodają nowe zdjęcia i za każdym razem coś, czego nie mają na stronie. Cuda
bicyclistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.