Problem z nogami i ramionami... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-19, 19:34   #1
daisy1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Unhappy

Problem z nogami i ramionami...


Witam! od dawna obserwuję to forum, ale jako gość i muszę przyznać, że wiele dzięki Wam osiągnęłam, jednak mam pewien problem... chodzi mi mianowicie i ramiona i nogi. Kiedy robię te wszystkie ćwiczenia, nic mi to nie daje... jeżdżąc na rowerku, na najsłabszym obciążeniu i tak wyrabiają mi się mięśnie ud i łydek, ćwicząc z hantelkami wyrabiają mi się mięśnie przedramion... a mi zupełnie nie o to chodzi. Mam zbyt dużo tkanki tłuszczowej w tych miejscach i jakiekolwiek ćwiczenia wyrabiają mi tylko mięśnie, a nie pomagają odchudzić tych miejsc. Być może robię coś źle... już sama nie wiem... czy ktoś może mi pomóc? rozmawiałam ze znajomymi, ale oni twierdzą, że po prostu powinnam dać sobie spokój z ćwiczeniami, a z biegiem czasu te miejsca same schudną, tyle, że mi ciężko w to uwierzyć. Pozdrawiam
daisy1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 19:49   #2
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Problem z nogami i ramionami...

1.dieta to podstawa
2. nie da się chudnąć miejscowo
3. trening siłowy + aeroby/interwały
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 21:18   #3
daisy1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z nogami i ramionami...

hmm... stosuję dietę, niestety w ogóle nie chudnę. Mam trening, chodzę na aerobik 2 razy w tygodniu.
daisy1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 21:46   #4
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Problem z nogami i ramionami...

a mozesz napisac przykładowy jadłopis ??
jaki masz trening - masz na mysli aeroby 2 razy w tyg ?
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 22:01   #5
daisy1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z nogami i ramionami...

Przykładowy jadłospis, wiesz ciężko powiedzieć, bo to jest bardzo zróżnicowane, nie jadam mięsa, ale dlatego, że jestem wegetarianką, fast food'y, wszystkie słodycze, jakieś inne pierdoły, tego też nie jadam, bo nie przepadam, pije bardzo dużo wody, bo gazowanych nie lubię, źle się po nich czuję. Moja dieta składa się w całości z warzyw i owoców, czasami zjem na obiad jakiś ryż z warzywami, piję wodę i zieloną herbatę, rano kawa. Do tego np jogurty, maślanka albo muesli.
daisy1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 22:37   #6
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Problem z nogami i ramionami...

A pamiętasz o tym, żeby prawidłowo komponować posiłki i żeby jeść odpowiednio obfite śniadanie? Pamiętaj o tym, że węglowodany najlepiej jeść głównie na śniadanie i zasadniczo im późniejsza pora, tym ich mniej. Na noc już najlepiej tylko białkowo. Białek w ogóle przez cały dzień nie powinno zabraknąć, podobnie jak warzyw. Owoce - owszem, ale mniej.
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 22:40   #7
daisy1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z nogami i ramionami...

Pamiętam o wszystkich zasadach. Jestem wegetarianką i warzywa to moje bóstwo owoców nie jem dużo, grapefruit i jabłka ale rzadko. Białka dostarczam dużo, ze względu właśnie na to, że nie jem mięsa. Nie wiem czemu nie chudnę... i czemu te uda takie są... może coś z hormonami...
daisy1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 22:52   #8
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Problem z nogami i ramionami...

Hej daisy niestety musze cie zmartwic, ale prawdopodobnie nie chudniesz bo własnie jestes wegetarianka. Nigdy bedac na swojej diecie nie zastapisz mu prawidłowego białka jakie jest w miesie. Miałam okazje przeczytac artykuł własnie na temat wegetarianizmu i osoby na tej diecie nie chudna bo jedza duzo weglowodanow a jedzac duza ilosc białka wyrownujemy poziom cukru we krwi. Mam jeszcze gdzies ta gazete gdzie był ten artykuł i tam jest wyraznie napisane, wegetariana ciezko jest schudnac, bo nie dostarczaja duzej ilosci białka a jedza najwiecej weglowodanow a przeciez to od cukru najwiecej tyjemy. Pozdrawiam
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 23:39   #9
daisy1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z nogami i ramionami...

Tylko widzisz tak się składa, że ja słodyczy nie jem praktycznie w ogóle, nie słodzę herbaty ani kawy, a białko to pochłaniam... samo to, że kefiry, maślanki, jogurty, to wszystko bardzo lubię.. jutro pójdę do lekarza, zobaczę co on powie.
daisy1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 09:27   #10
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Problem z nogami i ramionami...

po pierwsze nei wierże w rosnace mięsnie
poza tym agusia ma rację przyczyną braku efektów jest dieta pozbawiona białka
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 18:00   #11
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Problem z nogami i ramionami...

daissy tu wcale nie chodzi o słodycze... Cukier nie jest tylko w słodyczach osoby bedace na wegetarianizmie maja wieksze spadki cukru niz osoby jedzace duze ilosci białka, bo białko wyrownuje poziom cukru we krwi. Wybacz, ale dla mnie pochłanianie kefirkow to za mało najlepsze białko jest w miesie, rybach, chudych białych serach a co do jedzenia duzej ilosci warzyw przez ciebie to nie ma sensu bo witaminy bedace w warzywach najlepiej rozpuczczaja sie w tłuszczu, a co za tym idzie jest on w miesie a najlepszy jest ten zdrowy pochodzenia rybnego. Dla mnie nigdy nie zastapisz białka zwierzecego kefirami maslankami itp.
Pozdrawiam
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 14:06   #12
daisy1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z nogami i ramionami...

rybę jako taką lubię, a jeśli chodzi o mięso to po prostu nie przechodzi mi przez gardło. Agusia czy pierś z kurczaka wystarczy jeśli dodam ją do jadłospisu? nie wiem jak to zrobię ale jeśli kiedykolwiek zdecyduję się na mięso to to chyba będzie właśnie pierś
daisy1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 09:44   #13
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Problem z nogami i ramionami...

Hej własnie ryby sa bardzo zdrowe i bardziej ci je polecam nawet od typowego miesa. Jesli chcesz schudnac polecam diete uboga w weglowodany a z duza iloscia białka jedz ryby(wszystkie rodzaje) jaja chude sery, jogurty naturalne ale łaczone z warzywami. Unikaj chleba, słodyczy, ziemniakow, makaronow najwiecej tyje sie własnie od jedzenia mącznego i piers z kurczaka jak najbardziej szczegolnie polecam grillowana bez panierki. Pozdrawiam
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.