Scent Bar III - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-03, 12:14   #2731
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

Miss Natasho - za pare dni sie wsio wyjasni, ulozy i bedziesz miala swietny okres w zyciu!
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 12:25   #2732
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
myślisz, że to możliwe wyplenić z kogoś jego poglądy ?
ja nie wierzę, że można tak zmienić dorosłego człowieka, nawet samego siebie ciężko zmienić
mysle ze to nie jest mozliwe. ale probuje:P a przynajmnej ucze zeby zachowal swoje poglady dla siebie
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 12:40   #2733
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
mysle ze to nie jest mozliwe. ale probuje:P a przynajmnej ucze zeby zachowal swoje poglady dla siebie
może ja nie mam racji, może to bardzo trudne, ale może możliwe jest, żeby ktoś z miłości do drugiej osoby coś w sobie przepracował, coś zmienił .....

ja zawsze ilekroć łapię się na myśli, że spróbuję zmienić to czy owo w zachowaniu np mojego męża lub córki, natychmiast ją w sobie niszczę, bo wiem, że szkoda czasu wolę w sobie coś zmienić, to szybciej idzie i z większym pożytkiem dla mnie, nie ma to jak dążenie do doskonałości
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 13:11   #2734
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Ja miałam "przyjemność" jeżdzenia w hokejówkach brata kumpeli, 4 numery za dużych. Nie miałam pojęcia jak w tym hamować. Ale przeżyłam.
Hehe, ja jako dzieciak dostałam rolki "na wyrost" o 3 numery za duże, żeby przez długo czas posłużyły I też przeżyłam więc spoko

Hmmm... Jak się właściwie hamuje w łyżwach... Mnie to jakoś tak naturalnie - tzn tak jakoś...
Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
jesli chodzi o "lyse" poglady...cóż. moj obecny troszke takie ma. tzn jest malo tolerancyjny, powiedzialabym ze nawet lekki rasista. bardzo mnie to razi ale juz ja to z niego wyplenie
Myślisz, że da radę? Bo wydaje mi się, że jeśli to autentyczny rasizm to może się nie udać - nawet w imię miłości
/edit/
ok, widzę że Taka już zadała to pytanie

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
o to to
Wiadomo
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 13:18   #2735
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Hecate, jesli mnie o zdanie pytasz, to ja sobie pogdybam, choć nijak nie będę się zapierała, że moje wnioski mają sens.

Po pierwsze masz chyba pociąg do trudnych ludzi.

Po drugie jesteś chwiejna emocjonalnie i potrzebujesz ciągłego zainteresowania - bycia w centrum czyjejś uwagi. A to trudne, bo niewielu ludzi jest w stanie być ciągle nastawionymi na drugą osobę. Zwykle mają swoje problemy, swoje życie i takie nastawienie wiecznie na kogoś po prostu nuży. Ta osoba mogła po prostu być zajęta czymś innym, zapomnieć, przeoczyć smsa, cokolwiek...

Po trzecie: czy nie przywiązujesz zbyt dużej wagi do jednego, czy dwóch dni milczenia? Szczególnie jeśli jest to kumpel, nie mąż, czy żona. To znaczy, żeby nie było: ja jako żona nie piszę, ani nie dzwonię do męża codziennie (kiedy jestem poza domem, oczywiście nie z drugiego skraju łóżka).


A po czwarte to w ogóle nie bardzo wiem o co chodzi i możliwe, że w ogóle na ślepo kombinuję w niewłaściwą stronę.
Sabbath - mam pociag do ludzi, ktorzy predzej czy pozniej mnie zawioda - prawdziwie lub w moim odczuciu. Ja wiedzac to i tak sie z nimi wiaze (emocjonalnie) drazac kazdego dnia kiedy nadejdzie ta chwila, kiedy mnie zrania.

Uwielbiam byc i przewaznie bywam w centrum zainteresowania, kiedy tak nie jest trace grunt pod nogami. Jestem chwiejna emocjonalnie, male rzeczy maja dla mnie znaczenie. To, ze nie odpisal bylo ciosem bo - juz mam wizje (prawdziwa czy nie - nie umiem sie zdystansowac do tego i okreslic) ze mnie zwyczajnie popierdaczyl.

Dodatkowo przyznaje sie bez bicia, ze komus kogo znam tak krotko otworzylam sie i wyrzygalam takie rzeczy o sobie jakich on niestety nie dzwignie. Nie dzwignie moich pociagow do autoagresji, moich chwiejnych nastrojow, 'fascynacji' samobojstwem, tego ze w sumie wymagam od niego wsparcia, ktorego on nie jest w stanie mi dac.

Wiec dlatego to milczenie jest tak dolujace.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 13:35   #2736
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Mam dziś penisowy dzień, korzystając z terminologii hecate


Od rana mnie wszystko denerwuje, płakać mi się chce, wszystko jest na nie ( Rodzice- Jedziesz z nami na majówkę? Ja- nie!!! Chodź, pogoda cudna, nic tylko w domu siedzisz- Nieeee!!!!). Zbuzowana jestem i zła na cały świat. Na szczęście jestem sama w domu to się mogę poburmuszyć.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 13:37   #2737
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
tym, że chciałabym już mieć zaklepane [piękne, nowe i tanie] mieszkanie, a nie mogę bo za wcześnie i na odległość.
Ja też bym bardzo chciała I Tobie tego życzę.
Miałam mieć w ubiegłym roku prześliczne mieszkanie, ale nic z tego nie wyszło - standardowo, przez faceta
Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
Fenris - co takiego odnajdujesz w typie faceta, którego cechą charakterystyczną jest ponadprzeciętna agresja, żeby zaklasyfikować go jako ideał...? poważnie pytam.
Agresji na zdjęciu dostrzec nie można, co nie znaczy, że niektórzy takich skojarzeń mieć nie mogą. Ja nie mam. Dla mnie obrazuje się to tak: twardy, pukładany facet, który nie da sobą manipulować. Nie potrzebuję lalusiów, na których moda, także ten bardzo mi się spodobał. Zresztą mój niewiele się różni.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
A mi się ten facet z avatara Fenris podoba Ma piękny kształt głowy, facetów ściętych na łyso uwielbiam... Reszta jak się domyślam musi być niczego sobie
Też tak się domyślam
Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Dla mnie dobrze ubrany facet, to taki w fajnej koszuli, do tego jeansy w wersji sportowo-eleganckiej, lub bardziej elegancko w materiałowych spodniach. No i powinien mieć włosy...
A ja właśnie nie pałam miłością do tego typu mężczyzn - koszula, garnitur, elegancki typ - nie dla mnie. Lubię na sportowo. T-shirt i bojówki lub jeansy, inaczej sama bym się źle przy nim czuła.
Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
On mi przypomina tego aktora z "Mumii"
A łysa głowa czasem może być myląca. Znam facetów z długimi piórami, co nie przeszkadza im w posiadaniu "łysych" poglądów.
NSBM probably. Ten z Mumii był o kilka tonów ciemniejszy
Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
jakie szczescie ze nie pada dzisiaj. zaraz ide na koncerty, na majówke na Wyspę Słodową i siedzę tam aż do nocy tylko boje sie ze umre tam z glodu, mam nadzieje ze bedzie mozna zanabyć jakąś kiełbache z grila.
Kuzynka z facetem i koleżanka chciały mnie wyciągnąć na tą imprezę, ale chyba nie ma dla mnie sensu wydawanie kasy (pow. 30zł) na koncert zespołów, których nie znam, ale nie lubię - w sensie nie mój typ muzyki, nie mój styl. Gdyby było to za darmo to ewentualnie mogłabym wstąpić, ale tak to raczej nie.
A drobiową z grilla też bym dziabnęła
Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
jesli chodzi o "lyse" poglady...cóż. moj obecny troszke takie ma. tzn jest malo tolerancyjny, powiedzialabym ze nawet lekki rasista. bardzo mnie to razi ale juz ja to z niego wyplenie
Wyplenisz? Nie sądzę Tak jak pisałaś, można się tylko starać, żeby zachowawywał to dla siebie.
Ja byłam kilka razy z facetami, którzy mieli inne poglądy. Totalna porażka. Nie da rady się dogadać. Zostałam tyle razy obrażona przez takiego jednego wszystkowiedzącego (wykazywał się totalnym brakiem wiedzy na moje tematy), że mam już dość takich związków. Jest mi bardzo dobrze w towarzystwie, które podziela moje opinie, a ja ich.
Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
myślisz, że to możliwe wyplenić z kogoś jego poglądy ?
ja nie wierzę, że można tak zmienić dorosłego człowieka, nawet samego siebie ciężko zmienić
Dokładnie. Też czasem coś przeze mnie przechodzi, chcę coś w kimś zmienić, ale to bez sensu. Tak się nie da i wszystko to, prędzej czy później, zepsuje znajomość.
Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
może ja nie mam racji, może to bardzo trudne, ale może możliwe jest, żeby ktoś z miłości do drugiej osoby coś w sobie przepracował, coś zmienił .....
Z miłości zmienić można bardzo wiele, ale ukształtowanych poglądów nie. Nigdy. A próby takiej zmiany nic dobrego nie zdziałają. Wiem po sobie, wiem po innych.

A tak w ogóle to strasznie leje, za oknem jasno, a mimo to deszcz. Yoona - chyba się koncert nie uda? A może są tam parasole? Pewnie są, bo piwko musi być.
Ja godzinę temu się obudziłam I chyba nic mi się nie chce. Wczoraj była Sobótka, dzisiaj myśleliśmy o Karpaczu (oscypki), ale nie... Jutro pomyślę o Bielawie.
A we wtorek idę na trzecią rozmowę o pracę - do drogerii. Obym coś znalazła, bo ta bezczynność mnie zabije. NUDA.

madziczka - ja dzisiaj wyjątkowo nie mam takiego dnia, a Tobie współczuję. Wiem jak jest trudno.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 13:43   #2738
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Fenris
A ja właśnie nie pałam miłością do tego typu mężczyzn - koszula, garnitur, elegancki typ - nie dla mnie. Lubię na sportowo. T-shirt i bojówki lub jeansy, inaczej sama bym się źle przy nim czuła.
I znowu się zgadzam Nie kręcą mnie chłoptasie w rurkach i pięknie wymodelowaną grzywką Ani przesadna elegancja na codzień typu garnitur, krawat i cwelki .
T-shirt, sportowe buty, luźne spodnie i czuję że jestem z facetem a nie z laleczką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FreddieLjungbergC.jpg (19,6 KB, 45 załadowań)
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 13:49   #2739
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar III

Mnie z łysych, podoba sie Jason Statham - gra w "Transporterze"
Natomiast generalnie gustuję w facetach z długimi włosami
Dżiny, koszula - ale bez krawatu ... no jakoś tak - tych ubranych na sportowo - raczej nie lubię

Gość jak na noskowych fotkach jest baaaardzo baaardzo okej
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 13:50   #2740
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Nosku, ten drugi ma ramiączka przy koszulce jak dziewczynka
To takie moje małe skromne spostrzeżenie. Też zaraz poszukam ciasteczek w necie

Favkes
- no ten z Transportera, Jason Statham, to niezły jest I garnitur mu całkiem pasuje.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 13:54   #2741
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Nosku, ten drugi ma ramiączka przy koszulce jak dziewczynka
To takie moje małe skromne spostrzeżenie. Też zaraz poszukam ciasteczek w necie
Tak, właśnie miałam pisać, że dla niego zrobię nawet wyjątek dla tej koszulki
Szukaj, szukaj, chętnie pooglądam
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 13:58   #2742
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
I znowu się zgadzam Nie kręcą mnie chłoptasie w rurkach i pięknie wymodelowaną grzywką Ani przesadna elegancja na codzień typu garnitur, krawat i cwelki .
T-shirt, sportowe buty, luźne spodnie i czuję że jestem z facetem a nie z laleczką
A ten na zdjeciu to jaki typ?
Mi wyglada wlasnie na laleczke


edit/
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Mnie z łysych, podoba sie Jason Statham - gra w "Transporterze"
Mnie tez
Nawet TZetowi sie do tego przynalam

Chcialam znalesc teraz jego fotki w necie, ale kiepskie sa, tylko w Transporterze wygladal jak prawdziwe meskie ciacho
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 14:01   #2743
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Mnie tam kręcą faceci, którzy potrafią ubrać się stosownie do sytuacji Nie przeszkadza mi garnitur, nie przeszkadzają wytarte dżinsy i ukochana kurtka z pytona ;-), byleby były zakładane (bądź niezakładane) w odpowiednich i pasujących sytuacjach.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 14:03   #2744
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar III


Ale ja nie powiedziałam, że facet ma być brudny i śmierdzieć żeby był męski.
Ten wygląda na zadbanego faceta. Poza tym to zdjęcie do reklamy więc można mu to wybaczyć (no oprócz tej koszulki). Jest piłkarzem, więc na codzień raczej laleczką nie bywa Moja wina, złe zdjęcie dałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Freddie-Ljungberg-0000007837.jpg (29,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg feddie_ljungberg.jpg (14,8 KB, 16 załadowań)
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 14:10   #2745
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Mnie tam kręcą faceci, którzy potrafią ubrać się stosownie do sytuacji Nie przeszkadza mi garnitur, nie przeszkadzają wytarte dżinsy i ukochana kurtka z pytona ;-), byleby były zakładane (bądź niezakładane) w odpowiednich i pasujących sytuacjach.


Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

Moja wina, złe zdjęcie dałam.
No.... te ostatnie zdjecia juz calkiem przyzwoite sa

Na tych pierwszych to gebule ma niezle wyfotoszopowana (dop teraz zauwazylam jak dalas jego inne foto), pewnie dlatego wyglada jak lala.
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 14:33   #2746
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

A tu moje ciasteczka z takich bardziej znanych
Jason Statham
Hugh Jackman - czasem lalusiowaty, ale coś w nim jest. I ma włosy
Bruce Willis
Tom Cruise - i ten też ma włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2003_tears_of_the_sun_017.jpg (159,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bruce4.jpg (50,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hugh Jackman Wolverine.jpg (86,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez-nazwy-4.jpg (33,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez-nazwy-2.jpg (33,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ffvce71.jpg (67,0 KB, 11 załadowań)
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 14:45   #2747
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar III

hmm mnie sie Ljungberg nie podoba za bardzo... chociaz taki ostatni nie jest

podoba mi sie inny piłkarz, polski nawet :P pozniej poszukam jakiegos zdjecia i wstawie ;P
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 14:52   #2748
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Miss, ja wierzę, że się uda Dzielnym dziewczynom z głową na karku zawsze się udaje
Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
rozumiem stres i niepokój, ale fajny okres życia przed Tobą , trochę zazdroszczę
powodzenia
Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Miss Natasho - za pare dni sie wsio wyjasni, ulozy i bedziesz miala swietny okres w zyciu!
dziękuję dziewczyny też mam cały czas taką nadzieję.
przeglądam gumtree.com zamiast wkuwać ale zaraz spadam - polityka zagraniczna Mussoliniego itd. czekają

hecate - może kiedyś nawet uda nam się spotkać? co prawda Manchester-Londyn to niemała wycieczka, ale kto wie

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja też bym bardzo chciała I Tobie tego życzę.
Miałam mieć w ubiegłym roku prześliczne mieszkanie, ale nic z tego nie wyszło - standardowo, przez faceta

Agresji na zdjęciu dostrzec nie można, co nie znaczy, że niektórzy takich skojarzeń mieć nie mogą. Ja nie mam. Dla mnie obrazuje się to tak: twardy, pukładany facet, który nie da sobą manipulować. Nie potrzebuję lalusiów, na których moda, także ten bardzo mi się spodobał. Zresztą mój niewiele się różni.
chodzi o to, że dla mnie facet z Twojego avatara to ewidentnie hooligan, a ta 'ideologia' bez względu na to, jak zabójczo przystojny nie byłby jej wyznawca, zawsze będzie dla mnie nie do przyjęcia
jeżeli chodziło Ci po prostu o typ Bruce Willis'a [o to to ] bez hooliganowego 'zaplecza' to ok.

apropos mieszkania itd - jeszcze Ci na pewno wyjdzie z facetem, czy bez!
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 14:56   #2749
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
apropos mieszkania itd - jeszcze Ci na pewno wyjdzie z facetem, czy bez!
Poczekamy zobaczymy
Tobie też życzę powodzenia.

A co do "hooliganowego zaplecza", to to mnie kręci

PS. Jestem zauroczona Idole de Lubin - ewikk dziękuję!
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 15:01   #2750
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
jeżeli chodziło Ci po prostu o typ Bruce Willis'a [o to to ]
o to to
też mi się podoba, chociaż to nie mój typ, w moim typie są Ci na załączonych obrazkach , sami wiekowi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg connery.jpg (2,4 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ford.jpg (2,5 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zappa.jpg (3,6 KB, 6 załadowań)
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 15:20   #2751
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A tu moje ciasteczka z takich bardziej znanych
Jason Statham
Hugh Jackman - czasem lalusiowaty, ale coś w nim jest. I ma włosy
Bruce Willis
Tom Cruise - i ten też ma włosy
Tom Cruise Jak ja go nie cierpię !!! Błagam - tylko nie Tom Cruise i David Beckham

Z aktorów to tylko Julian McMahon na mnie działa () jakby nie było - zdecydowanie wolę piłkarzy (Alessandro Nesta , Shevchenko , Didier Drogba )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Julian....jpg (27,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Didier Drogba....jpg (52,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nesta....jpg (16,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shevchenko....jpg (39,2 KB, 5 załadowań)
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 15:31   #2752
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Tom Cruise Jak ja go nie cierpię !!! Błagam - tylko nie Tom Cruise i David Beckham

A ja paszczaka niedawno polubiłam - wcześniej wydawał mi się krzywy Ale jego uśmiech jest rozbrajający.
Beckhama też nie znoszę. I za wymienionymi piłkarzami nie przepadam też
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 15:33   #2753
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
okej, wynurzę się i ja.

(...)

i tak dalej i tak dalej...
Miss, kwestia mieszkania na studiach rozwiąże się sama. prędzej, czy później, jednorazowo, albo metodą kolejnych przybliżeń. ;(
Faktem jest, że okres studiów to najbardziej niezwykły, twórczy i zwariowany okres w życiu. Jesli czegoś Ci zazdroszczę, to tego, że masz go przed sobą (a nie za ).
Powodzenia!
Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Sabbath, ale bądźmy szczere, "Big O" to nie jest
W odpowiedni wątek wpisze swoją wish-list dziś, bo wczoraj się przeraziłam do tego stopnia, że po uświadomieniu sobie, swoich zachcianek, natychmiast oddaliłam się od tego źródła zła wszelkiego i poszłam spać
Taiwo, każde marzenia to "Big O". Dla marzącego, oczywiście.
Nie wierzę w zapachy zwykłe i niezwykłe. Niezwykłe są zawsze te, które nam się podobają. Albo Wam.

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość

Mam podobnie, czasem wpadnie mi w oko jakiś łysy facet, ale ten z avatara mi się nie podoba, wzbudza pewne skojarzenia i nie widzę w nim nic atrakcyjnego, no ale każdy ma inny gust.
No to i ja się przyznam, że mam skojarzenia. Jakieś takie ONRowe....
A to nie są dobre skojarzenia. Bardzo, bardzo złe są.

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
jesli chodzi o "lyse" poglady...cóż. moj obecny troszke takie ma. tzn jest malo tolerancyjny, powiedzialabym ze nawet lekki rasista. bardzo mnie to razi ale juz ja to z niego wyplenie
Yoono, ja przyznaję, że nie byłabym z człowiekiem, który jest rasistą. Takie poglądy impregnują mnie na zakochanie i automatycznie wypłukują ze mnie wszelką sympatię dla takiej osoby. W moich oczach rasizm, faszyzm, antysemityzm, szowinizm i inne tego typu chore pomysły to poglądy, których nie powinno się akceptować i których wyznawanie jest... Złe.
I nic więcej nie napiszę już.


Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość

myślisz, że to możliwe wyplenić z kogoś jego poglądy ?
ja nie wierzę, że można tak zmienić dorosłego człowieka, nawet samego siebie ciężko zmienić
Tez nie wierzę.
Człowiek, który we współczesnym świecie, przy dostępie do informacji i wiedzy o człowieku decyduje się być rasistą nie wydaje mi się reformowalny.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Sabbath - mam pociag do ludzi, ktorzy predzej czy pozniej mnie zawioda - prawdziwie lub w moim odczuciu. Ja wiedzac to i tak sie z nimi wiaze (emocjonalnie) drazac kazdego dnia kiedy nadejdzie ta chwila, kiedy mnie zrania.

Uwielbiam byc i przewaznie bywam w centrum zainteresowania, kiedy tak nie jest trace grunt pod nogami. Jestem chwiejna emocjonalnie, male rzeczy maja dla mnie znaczenie. To, ze nie odpisal bylo ciosem bo - juz mam wizje (prawdziwa czy nie - nie umiem sie zdystansowac do tego i okreslic) ze mnie zwyczajnie popierdaczyl.

Dodatkowo przyznaje sie bez bicia, ze komus kogo znam tak krotko otworzylam sie i wyrzygalam takie rzeczy o sobie jakich on niestety nie dzwignie. Nie dzwignie moich pociagow do autoagresji, moich chwiejnych nastrojow, 'fascynacji' samobojstwem, tego ze w sumie wymagam od niego wsparcia, ktorego on nie jest w stanie mi dac.

Wiec dlatego to milczenie jest tak dolujace.
Hecate, to tylko jedna strona.
Nie pisałam tego po to, żeby mieć rację.


Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Mnie z łysych, podoba sie Jason Statham - gra w "Transporterze"
Mnie z łysych to Vin Diesel.

A ogólnie od szóstego roku życia do teraz i na wieki wieków... Bruce Lee.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bruce Leez.jpg (22,6 KB, 7 załadowań)
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 15:36   #2754
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Scent Bar III

moj TZ uwielbia Bruc'a Lee i swojego czasu chciał mieć takie włosy jak on...
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 15:37   #2755
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

Miss Natasho - byloby wspaniale sie spotkac. Ja narazie trzymam kciuki za Twojen pomysle rozwiazanie spraw!
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 15:40   #2756
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar III

avek johnny.jpg

6.jpg

399px-Slash_1.jpg

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Favkes - no ten z Transportera, Jason Statham, to niezły jest I garnitur mu całkiem pasuje.
No. W garniaku wygląda dobrze, jak mało który

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Chcialam znalesc teraz jego fotki w necie, ale kiepskie sa, tylko w Transporterze wygladal jak prawdziwe meskie ciacho
Extra to on był w "Adrenalinie" .... zwłaszcza w scenie pt: sex w miejscu publicznym

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A tu moje ciasteczka z takich bardziej znanych
Jason Statham
Hugh Jackman - czasem lalusiowaty, ale coś w nim jest. I ma włosy
Bruce Willis
Tom Cruise - i ten też ma włosy
Willis .. jes jes jes

Cruisa nie trawię .. bleeeeee ....

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
o to to
też mi się podoba, chociaż to nie mój typ, w moim typie są Ci na załączonych obrazkach , sami wiekowi
Tako ... sami mniamniusni Co do wiekowych to mnie sie podobał zawsze Clint Eastwood.


edit: Sabbath - Vin Diesel - jak ja mogłam o nim zapomnieć Racja - tez odzwierciedla moje upodobania ... mniam.
zwłaszcza tu: mniam mniam


Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 15:41   #2757
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Tom Cruise Jak ja go nie cierpię !!! Błagam - tylko nie Tom Cruise i David Beckham
Tom Cruise, David Beckham i Brad Pitt - MASAKRA!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 15:45   #2758
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

moje slicznosci :

1sze foto - mam kumpla, bardzo podobny typ. No coz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eminem.jpg (24,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1189083237_2372d3f2ba.jpg (119,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 289_kati_alexi10.JPG (5,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dex_dex215.jpg (14,1 KB, 6 załadowań)
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 15:53   #2759
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar III

Ech, to i ja wkleję zdjęcia swoich milusińskich (aktualny faworyt w avatarku):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (3,3 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (35,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (12,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (3,0 KB, 4 załadowań)
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 15:57   #2760
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Mój faworyt nr. 1 też w avie Choć czasem mógłby nie mieć brody, ale to moje subiektywne odczucie. Nie lubię brody i wąsów praktycznie u żadnego faceta, choć niektórym zarost nadaje charakteru, to fakt. Ja tam jednak wolę "mojego" wypłoszka, jak ma gładkie lico, natomiast talent aktorski wielbię niezależnie od tego czy ma brodę czy nie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.