Co ostatnio upolowaliście? Część III - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-07, 22:48   #481
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Nie chcialabym ponownie dostawac niegrzecznych (delikatnie ujmujac) maili, zawierajacyhc porady typu: powinnas znalezc sobie inny cel, niz wydawanie taaakiej kasy, na glupie perfumy, itp. zyczliwe uwagi.
Czego oczy nie widza, tego sercu nie zal......
Ostatnią rzeczą jaką się przejmuję są komentarze i uwagi obcych mi ludzi, ukrywających się pod nic nie mówiącymi nickami, zaglądających mi do portfela.
A co to kogo g... obchodzi na co ja, Ty czy ktokolwiek jeszcze wydaje swoje własne pieniądze?!
Nawet nie zwracaj na to uwagi. Szkoda zdrowia na bzdury.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 22:54   #482
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Mariolu- Milo by mi bylo podzielic sie z Wami radoscia z kolekcji, ale drugi raz tego bledu nie zrobie, zeby czarno na bialym pokazac cale zbiory
Nie chcialabym ponownie dostawac niegrzecznych (delikatnie ujmujac) maili, zawierajacyhc porady typu: powinnas znalezc sobie inny cel, niz wydawanie taaakiej kasy, na glupie perfumy, itp. zyczliwe uwagi.
Czego oczy nie widza, tego sercu nie zal......
Przykro mi Kattarino że spotkało to Ciebie. Cóż jeszcze można rzec...Wszędzie się tacy niestety znają. I ta chęć organizowania komuś jego wydatków
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 23:12   #483
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Dziekuje za slowa otuchy
Nie rozpaczam z powodu tych kasliwych uwag, ale wole nie prowokowac do kolejnych
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 23:18   #484
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Dziekuje za slowa otuchy
Nie rozpaczam z powodu tych kasliwych uwag, ale wole nie prowokowac do kolejnych
Rozumiem i szanuje twoja decyzje.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 23:19   #485
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Dziekuje za slowa otuchy
Nie rozpaczam z powodu tych kasliwych uwag, ale wole nie prowokowac do kolejnych
Kattarino i tak trzymaj a co to kogo obchodzi....
także Ciebie rozumiem
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 23:28   #486
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Mariolu- Milo by mi bylo podzielic sie z Wami radoscia z kolekcji, ale drugi raz tego bledu nie zrobie, zeby czarno na bialym pokazac cale zbiory
Nie chcialabym ponownie dostawac niegrzecznych (delikatnie ujmujac) maili, zawierajacyhc porady typu: powinnas znalezc sobie inny cel, niz wydawanie taaakiej kasy, na glupie perfumy, itp. zyczliwe uwagi.
Czego oczy nie widza, tego sercu nie zal......
No wkurzyło mnie to niemożebnie !
Bo znam Kattrinę od strony jej wrażliwości i życzliwości dla innych. Kattrina jest osobą, ktora lubi się dzielić tym co ma , a jest to w dzisiejszych czasach rzadka cecha.

Kattrino, Ty się nie przejmuj emailami od idiotów.
Na tej zasadzie nikt nie mogłby prezentować np. zdjęć z wakacji czy podrózy , bo przeciez mozna sobie znalezć inny cel niż kupowanie glupiego drogiego sprzętu foto i głupie zwiedzanie pięknego Paryża, Rzymu, czy Jerozolimy nie mówiąc już o zupełnie głupich wyjazdach na Wyspy Kanaryjskie a nawet na Hel.
Nikt nie powinien tez kupowac jakich glupich obrazów czy głupiej porcelany , bo przecie mozna znależć sobie inny cel itd.itp.

Wklejaj Kattrino fotki , niech cieszą nasze oczy A że komuś zawiśc i żal , to już trudno . Jego problem
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 23:38   #487
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Rozterko- serdecznie dziekuje za pokrzepiajace slowa
Wiesz, masz racje- przespie sie z tym i jutro ostatecznie zadecyduje, czy zamieszcze fotki, czy nie

Przyznam , ze najwieksza przykrosc sprawila mi uwaga, ze "gdybym nie wydawala tyle pieniedzy na bzdury, to moglabym wiecej przeznaczyc dla potrzebujacych, ktorymi tak sie rzekomo przejmuje"
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-07, 23:41   #488
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

O rany, czemu niektórzy ludzie mają taką... dziwaczną skłonność do przesadnego wtrącania się w czyjeś życie???
Kattarino, nie przejmuj się tymi mailami, przeciez nie robisz nic złego...
Ten ktoś bardzo brzydko próbuje wzbudzić w Tobie poczucie winy - brak słów dla takiego zachowania!
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 23:45   #489
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Kattrino, ta det lugnt! (jesli zle napisalam to prosze o poprawke ). Jesli ktos pisze takie rzeczy to widocznie sam ma cos na sumieniu. Proste.
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 23:59   #490
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość
Kattrino, ta det lugnt! (jesli zle napisalam to prosze o poprawke ). Jesli ktos pisze takie rzeczy to widocznie sam ma cos na sumieniu. Proste.
Just precis! Cos w tym jest
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 00:06   #491
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Mariolu- Milo by mi bylo podzielic sie z Wami radoscia z kolekcji, ale drugi raz tego bledu nie zrobie, zeby czarno na bialym pokazac cale zbiory
Nie chcialabym ponownie dostawac niegrzecznych (delikatnie ujmujac) maili, zawierajacyhc porady typu: powinnas znalezc sobie inny cel, niz wydawanie taaakiej kasy, na glupie perfumy, itp. zyczliwe uwagi.
Czego oczy nie widza, tego sercu nie zal......
Widzę że zazdrośnicy pisują do ciebie maile
A ja się założę, że te osoby co piszą takie bzdury też mają jakieś hobby (lub nałogi :P) któremu poświęcają jakąś część pieniędzy.

Nie przejmuj się takimi osobami, zupełnie nie warto tylko dlatego że komuś się nie podoba twoje hobby bo ma inne upodobania.

Cytat:
Napisane przez Kattarina
Przyznam , ze najwieksza przykrosc sprawila mi uwaga, ze "gdybym nie wydawala tyle pieniedzy na bzdury, to moglabym wiecej przeznaczyc dla potrzebujacych, ktorymi tak sie rzekomo przejmuje"


rozumiem że ta osoba co pisała to poświęca całą swoją pensję na potrzebujących? akurat eh, zupełnie nie rozumiem takiej zazdrości

p.s a ja bym na twoim miejscu nawet na złość im zrobiła i powklejała jeszcze więcej fotek perfum niech się napatrzą


__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 00:12   #492
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Rozterko- serdecznie dziekuje za pokrzepiajace slowa
Wiesz, masz racje- przespie sie z tym i jutro ostatecznie zadecyduje, czy zamieszcze fotki, czy nie
Jakakolwiek ona bedzie, to i tak sie ciesze, ze chociaz pomyslisz!
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Przyznam , ze najwieksza przykrosc sprawila mi uwaga, ze "gdybym nie wydawala tyle pieniedzy na bzdury, to moglabym wiecej przeznaczyc dla potrzebujacych, ktorymi tak sie rzekomo przejmuje"
Bezczelnosc ludzka nie zna jednak granic.. Caly czas zastanawia mnie skad bierze sie w ludziach taka zazdrosc, zawisc...
A z drugej strony jest mi ich zal- jacy oni musza byc nieszczesliwi- nie maja chyba wlasnego zycia, nic do zrobienia, bo znajduja czas, aby dawac tego typu "rady" innym.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 08:02   #493
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Przyznam , ze najwieksza przykrosc sprawila mi uwaga, ze "gdybym nie wydawala tyle pieniedzy na bzdury, to moglabym wiecej przeznaczyc dla potrzebujacych, ktorymi tak sie rzekomo przejmuje"
W tym kontekście, to tak jak pisze Roz-ter-ka, bzdurą może być wszystko, kupiona książka, bilet do kina, łańcuszek, kolczyki, nawet farba do włosów - wyrzucony pieniądz, który można było oddać do schroniska czy domu dziecka. Nigdy nie zadowolisz wszystkich, zawsze znajdzie się idiota, który wytknie to czy owo. Naprawdę nie ma sensu o tym myśleć. Zwłaszcza, że ci co tak krzyczą, zwykle sami nawet 1zł nie oddali, ba, nawet swojego 1% podatku nie przekazują, bo im się nie chce czekać miesiąc na pięć zł zwrotu, taka to strata. Znam osobiście taki przypadek, więc wiem co mówię.

A że ludzie lubią szukać rozrzutności u innych to już norma jest. Mnie ostatnio kumpela wypomniała wydane 140zł na Lacoste. Delikatnie jej przypomniałam, że ona z mężem wydaje 300-400zł miesięcznie na papierosy - nie miała na tyle wstydu by się zaczerwienić nawet, tylko zamknęła dziób.

Uszy do góry. Ten świat jest pełen buractwa. Nie mamy na to wpływu.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 08:54   #494
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Jeszcze jak pachną(skórą i klejem) uwielbiam zapach nowych rzeczy


Burn-it-up. ja pachnę nowymi B...., mam jeszcze je na sobie ...i gratuluję perfum i mojego ulubionego grejpruta.



Dziękuję .A grejpfruta również uwielbiam(tak jak zapach nowych rzeczy zresztą)
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Rozterko- serdecznie dziekuje za pokrzepiajace slowa
Wiesz, masz racje- przespie sie z tym i jutro ostatecznie zadecyduje, czy zamieszcze fotki, czy nie

Przyznam , ze najwieksza przykrosc sprawila mi uwaga, ze "gdybym nie wydawala tyle pieniedzy na bzdury, to moglabym wiecej przeznaczyc dla potrzebujacych, ktorymi tak sie rzekomo przejmuje"
Kattarino,bardzo mi przykro że Cię coś takiego spodkało.Cięgle zakakuje mnie jak wielkie pokłady zawiści drzemią w niektórych ludziach.No cuż,mam nadzieję że jednak wkleisz zdjęcia Twojej kolekcji
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 09:07   #495
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Kattarino nie przejmuj się niedorzecznymi uwagami innych

Jestem w szoku, że ktoś miał wogóle czelność napisać Ci coś takiego Niech najpierw spojrzy na siebie Niestety ludzka zawiść nie zna granic. Niektórzy wręcz stawiają sobie za cel uprzykrzać życie innym. Nic tylko
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 09:30   #496
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Kattarino, dopiero co przeczytałam część wątku, dotyczącą tego jak zostałaś potraktowana i...brak mi po prostu słów
Jednakże cisną mi się na usta pytania:
1.Czy osoba, która rzekomo jest moralnie lepsza od Ciebie, ma aż tyle czasu, żeby zajmować się takimi ,,bzdurami" jak pisanie maili do zupełnie obcych ludzi, w których daje upust swoim kompleksom, złości i zazdrości??
2.Czy nie lepiej w tym czasie na przykład pójść do schroniska dla zwierząt i opiekować się jakimś opuszczonym stworzeniem?
3.Czy tej osobie po prostu się nudzi, może jest leniwa, nieporadna, uważa się za niedorajdę życiową i wkurza ją, że kogoś stać na drogie perfumy??

A teraz mały apel do tych, których aż ręka świerzbi, żeby wypocić maila wspomnianego wyżej-ZAJMIJCIE SIĘ CZYMś POŻYTECZNYM, A NIE PIERDOŁAMI
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 09:53   #497
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Już Julian Tuwim powiedział, że największe świnie wymagają zazwyczaj od ludzi, żeby byli aniołami.

Ludzka zawiść i podłość istnieje od zawsze. jest na to tylko jedna rada,ignorować ich, robić swoje i nie przejmować się głupimi uwagami zazdrośników.Oni będą zawsze( a niech ich boli wątroba), dobrze chociaż,ze nie posuwają się do gorszych rzeczy. Mojemu kuzynowi, który kupił sobie samochód ciągle przebijają opony albo rysują karoserię.

Anonimowe maile od razu Kattarino kasuj, nie czytaj.


Jak chcecie to postaram się wkleić fotkę pachnących nowością czółenek
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 09:57   #498
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Jak chcecie to postaram się wkleić fotkę pachnących nowością czółenek
Ja kcem zobaczyć botki
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 10:09   #499
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Nie chcialabym ponownie dostawac niegrzecznych (delikatnie ujmujac) maili, zawierajacyhc porady typu: powinnas znalezc sobie inny cel, niz wydawanie taaakiej kasy, na glupie perfumy, itp. zyczliwe uwagi.
Czego oczy nie widza, tego sercu nie zal......
Niestety, niektórzy ludzie sobie chyba podnoszą samoocenę wylewając na kogos litry jadu - też akurat miałam wątpliwą przyjemność otrzymać maila w podobnym tonie, co Ty (mimo, że moja kolekcja jeszcze raczej skromna), więc wiem jakie to nieprzyjemne

Przy okazji gratuluje wszystkim nowych zdobyczy, nie tylko tych pachnących
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 10:13   #500
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Jak chcecie to postaram się wkleić fotkę pachnących nowością czółenek
No pytanie... Ona tu już dawno powinna być.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 10:18   #501
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Wlasciwie to nasze hobby perfumiarskie jest dosc niebezpieczne.

1. To drogie i piekne hobby
2. Niestety naraza nas na krytyke i zlosliwosci-nie raz sie z tym spotkalam.
3. Uzaleznia-wiem cos o tym.


Kattarino nie przejmuj sie , nieprzyjemne maile nie sa mi obce.


homyku gdzie ustrzelilas fotke na avatar
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 10:57   #502
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Ech, nie będę się powtarzać, bo chyba juz wszystko napisałyście, to co i ja myślę na temat maili do Kattariny (dodałabym jeszcze kilka mniej wybrednych słów, gdyby regulamin pozwalał )
Zaściankowość w naszym kraju nie zna granic, niestety...

A ja wczoraj odebrałam niedawno upolowany Byzance i zamówiłam Burberry London dla TŻ i mam przebiegły plan, żeby przez całe lato nic a nic nie kupić.
Zwłaszcza, że też muszę zapolować na buty i to co najmniej 2 pary...
Zobaczymy jak długo wytrwam
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 11:23   #503
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Chciałam nawiązać do tego, co przydarzyło się Kattarinie.
W moim życiu zakończyłam definitywnie wiele znajomości, ba nawet przyjaźni ze względu na zawiść i zazdrość, przy czym chciałabym zaznaczyć, ze nie należę do osób niesamowicie bogatych. Ludzie potrafią zazdrościć wszystkiego, tego ,że byłaś u fryzjera lub nowego auta.
Miałam koleżankę, która zadała sobie wiele trudu i sprawdzała w sklepach w całym Toruniu ile kosztowała moja lampka do sypialni, po czym obnosiła się z tym, że i tak wie- chociaż jej nie powiedziałam- ile tracę pieniędzy na poszczególne rzeczy. Takie chore zachowania nie są niestety rzadkością. Jednych po cichu zalewa żółć, a inni muszą ją wy….. aby się lepiej poczuć. To dla nich swoista terapia, bo nadmiar tej żółci i jadu mógłby ich po prostu zatruć.
Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że to są Twoje pieniądze, nikomu ich nie ukradłaś i że możesz nimi dysponować, jak Ci się żywnie podoba. A wyjeżdżanie z jakimiś altruistycznymi argumentami, to po prostu żenujące, aż trudno się do tego odnieść. Przypomina mi to omawianą w mediach sytuacje z donosami do urzędu skarbowego na sąsiada, który nie płaci podatków. Oczywiście zawiadomienie o tym, ma na celu jedynie spełnienie obywatelskiego obowiązku.
Dziś najbardziej dumna jestem z jednej rzeczy, a mianowicie z tego, że jestem osobą wewnętrznie niezależną. Tłumaczenie się innym, obcym ludziom,co kupuję i dlaczego wydaje mi się śmieszne, a przejmowanie się tym, co sobie Ci ludzie pomyślą to niepotrzebne zawracanie sobie głowy.
Można się oczywiście zastanawiać, czy nie należałoby bardziej zwracać uwagę na to, co, ile i dlaczego kupujemy, ale róbmy to raczej ze względu na siebie i bliskich.
A zazdrośnikom wyślijmy w prezencie „skiśnięte” perfumy , będą się dobrze komponować z odorem wydzielanego przez ich skórę jadu.
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 11:31   #504
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 902
GG do Margot45
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;4303385] Jednych po cichu zalewa żółć, a inni muszą ją wy….. aby się lepiej poczuć. To dla nich swoista terapia, bo nadmiar tej żółci i jadu mógłby ich po prostu zatruć.
Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że to są Twoje pieniądze, nikomu ich nie ukradłaś i że możesz nimi dysponować, jak Ci się żywnie podoba. A wyjeżdżanie z jakimiś altruistycznymi argumentami, to po prostu żenujące, aż trudno się do tego odnieść.
A zazdrośnikom wyślijmy w prezencie „skiśnięte” perfumy , będą się dobrze komponować z odorem wydzielanego przez ich skórę jadu.[/quote]
Kijanko, pięknie powiedziane a jak już tak offtopujemy - mialam nie tak dawno sytuację, że z okazji urodzin salon fryzjerski, gdzie czasami podcinam swoje uwłosienie, zaprosił mnie na wizytę z jakąś tam zniżką. I jakoś tak mimochodem wspomniałam o tym w rozmowie "przyjaciółce", podając cenę usługi już po tej zniżce. Jaki był jej komentarz i w ogóle reakcja - szkoda słów - ale mniej więcej właśnie w stylu "ty to juz sama nie wiesz, co masz robić z pieniędzmi". Nie ukrywam, że od tamtej pory stosunki między nami się znacznie ochłodziły (czego nawiasem mówiąc, jakoś niespecjalnie żałuję).

Kattarino, a Ty sie nie przejmuj ludzką złośliwością, to Twoje pieniądze, Twoje hobby i Tobie ma sprawiać przyjemność!
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 11:36   #505
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

kijanko - podpisuję się obiema kończynami pod tym co napisałaś . Dzisiaj z rozbawieniem wspominam, jak zdarzało mi się przed niektórymi "życzliwymi" koleżankami z pracy (zwłaszcza) zaniżać ceny ciuchów itp gadżetów, o które z "życzliwej" ciekawości pytały. Teraz mam to w bardzo dużym poważaniu . W końcu zarabiam na swoje wydatki i nikomu nie muszę się tłumaczyć z tego co, gdzie i za ile. Nikomu nie zabieram, tylko ciężko na to wszystko pracuję. Ja tam się cieszę, kiedy ktoś kogo lubię, cenię albo pracuję z nim w jednym zespole kupi sobie coś fajnego. Nie zazdroszczę niczego, co można kupić za pieniądze. Jeśli czegoś "zazdroszczę" to kondycji, mądrości i pogody ducha starszym ludziom, którym życie zdążyło porządnie dokopać .
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 11:54   #506
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Margot, Anuschka, ja to strasznie wojownicza byłam, gdy chodzi o ścinanie głów zazdrośnicom.
Pamiętam, gdy byłam małą dziewczynką 7-mio, może 8-letnią, w podstawówce dochodziło nawet do rękoczynów. Ale gdy miałam jakieś 10 lat moje metody walki stawały się coraz bardziej subtelne. Do moich ulubionych należało cięcie żyletką w drobne szczątki gumy do skakania. Jakaż była ich rozpacz, gdy nie mogły już skakać i krzyczeć „..raz dwa trzy, misia a misia b…” itp., a ja dumnie szłam z chłopakami kopać w piłkę.

Teraz, pozostało jedynie ignorowanie takich osób, ale piękne wspomnienia lamentu tamtych dziewczynek pozostały. I nikt mi już ich nie odbierze

W temacie: upolowałm kolejnego Lutka, a następne stoją już w kolejce
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 13:29   #507
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Mariolu- Milo by mi bylo podzielic sie z Wami radoscia z kolekcji, ale drugi raz tego bledu nie zrobie, zeby czarno na bialym pokazac cale zbiory
Nie chcialabym ponownie dostawac niegrzecznych (delikatnie ujmujac) maili, zawierajacyhc porady typu: powinnas znalezc sobie inny cel, niz wydawanie taaakiej kasy, na glupie perfumy, itp. zyczliwe uwagi.
Czego oczy nie widza, tego sercu nie zal......
No ładnie, nie wiedziałam że ktoś się do czegoś takiego ośmiela posunąć.
Po pierwsze nie jego sprawa, po drugie perfumy są naszym hobby i nikomu nic do tego ile każda z nas ma flaszek, możemy sobie nimi ściany obkleić, za własne pieniądze. Poza tym niestety ludzka zawiść zawsze będzie obecna i trzeba się na nią uodpornić. Kattarino Twoja kolekcja jest wspaniała i warta podziwiania, więc nie odbieraj nam tego A wszyscy zazdrośnicy niech zmienią sobie forum, zamiast wlepiać gały w monitor i prowadzić finansowe rejestry innych osób.
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 13:50   #508
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
A ja wczoraj odebrałam niedawno upolowany Byzance i zamówiłam Burberry London dla TŻ i mam przebiegły plan, żeby przez całe lato nic a nic nie kupić.
Zwłaszcza, że też muszę zapolować na buty i to co najmniej 2 pary...
Zobaczymy jak długo wytrwam
Nebrasko, gratuluję Ci szczególnie Byzance.
Można wiedzieć... Upolowałaś edt czy edp? Ciekawa jestem jak bardzo się różnią. Miałam swego czasu edp i to był niezły killer Nawet Lou Lou się przy niej chowa
Zapach był bardzo bogaty, gęsty, intensywnie kwiatowy, żywiczo-drzewny i taki... przykurzony. Kojarzył mi się z cięzkimi tkaninami i starym złotem. Bardzo mi się podobał, jednak nie mogłabym go nosić
Moje Byzance powędrowało więc do mamy i co ważne, przypadło jej do gustu. Uważam też, że bardzo do niej pasuje. Jak byłam mała, mama pachniała chyba czymś podobnym

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;4303617]
W temacie: upolowałm kolejnego Lutka, a następne stoją już w kolejce[/quote] Kijanko-Lutownico gratuluję zdobyczy

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
homyku gdzie ustrzelilas fotke na avatar
Kasiu, fotka ustrzelona jest w parku rozrywki w Sierksdorf
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 14:21   #509
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;4303617]upolowałm kolejnego Lutka, a następne stoją już w kolejce[/quote]
Serdeczne gratulacje przesyla kolejna lutownica

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
A ja wczoraj odebrałam niedawno upolowany Byzance i zamówiłam Burberry London dla TŻ
Rowniez gatuluje. Ja swego czasu mialam EDT i pachnialo niestety na mnie srednio. EDP wachalam tylko z korka, jakos nigdzie nie moge zdobyc tej wersji (moze pachnialoby na mnie lepiej...).
Ogolnie zapach bardzo mi sie podoba.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 14:34   #510
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
A ja wczoraj odebrałam niedawno upolowany Byzance i zamówiłam Burberry London dla TŻ i mam przebiegły plan, żeby przez całe lato nic a nic nie kupić.
Właśnie, Byzance, zapach który mnie jakis czas temu kusił, zastanawiał i wabił na allegro błękitem flakonu... i wyciągałam od dziewczyn opinie na jego temat, i w końcu nie nabyłam go.
Napisz, jaki jest na Tobie, Nebrasko.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.