Pomocy : - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-02, 18:33   #1
agatri
Rozeznanie
 
Avatar agatri
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 545

Pomocy :


nie wiedziałam gdzie to dać więc przepraszam za nieprzyjemności ,ale proszę o pomoc


w szkole mamy mikołajki i wylosowalam osobę ,której kompletnie nie wiem co dać mamy do dyspozycji 20 zł ma on 14 lat jedynym jego zainteresowaniem to muzyka metalowa : / więc moje pytanie jest taki czy wy macie jakieś pomysły na prezent ?
agatri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 18:38   #2
igunia18
Zadomowienie
 
Avatar igunia18
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 189
Dot.: Pomocy :

Cytat:
Napisane przez agatri Pokaż wiadomość
nie wiedziałam gdzie to dać więc przepraszam za nieprzyjemności ,ale proszę o pomoc


w szkole mamy mikołajki i wylosowalam osobę ,której kompletnie nie wiem co dać mamy do dyspozycji 20 zł ma on 14 lat jedynym jego zainteresowaniem to muzyka metalowa : / więc moje pytanie jest taki czy wy macie jakieś pomysły na prezent ?
a może jakąś bransoletkę z ćwiekami
__________________




Edytowane przez igunia18
Czas edycji: 2010-12-02 o 18:46
igunia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 18:42   #3
agatri
Rozeznanie
 
Avatar agatri
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 545
Dot.: Pomocy :

Cytat:
Napisane przez igunia18 Pokaż wiadomość
a może jakąś bransoletkę z ćwiekami
dla niego to jest zbyt emo
agatri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 18:48   #4
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Pomocy :

Cytat:
Napisane przez agatri Pokaż wiadomość
nie wiedziałam gdzie to dać więc przepraszam za nieprzyjemności ,ale proszę o pomoc


w szkole mamy mikołajki i wylosowalam osobę ,której kompletnie nie wiem co dać mamy do dyspozycji 20 zł ma on 14 lat jedynym jego zainteresowaniem to muzyka metalowa : / więc moje pytanie jest taki czy wy macie jakieś pomysły na prezent ?
koszulka z nadrukiem ulubionego zespolu?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 18:58   #5
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Pomocy :

Jeśli wiesz, czego dokładnie słucha to może jakiś brelok do kluczy z nazwą ulubionego zespołu?
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 18:59   #6
evita peron
Raczkowanie
 
Avatar evita peron
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tbg
Wiadomości: 80
Dot.: Pomocy :

Naszywka z nazwą ulubionego zespołu, a jeżeli gra na gitarze to komplet strun, albo jakieś fajne piórka do gitary
evita peron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 19:00   #7
Ayati
Rozeznanie
 
Avatar Ayati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 584
Dot.: Pomocy :

Jakaś przypinka z zespołem? Portfel? Koszulka?
W sumie za 20 złotych to się wielkie g** kupi
Ayati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 19:02   #8
igunia18
Zadomowienie
 
Avatar igunia18
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 189
Dot.: Pomocy :

A może podpytaj jakiegoś jego kumpla?
__________________



igunia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 19:12   #9
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Pomocy :

Poszukaj pomysłów np. na rockmetalshop.pl.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 19:46   #10
cebulkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar cebulkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kaszuby/szczecin/...
Wiadomości: 2 089
Dot.: Pomocy :

kubek z odpowiednim "metalowym" napisem/obrazkiem lub właśnie przekornie bardzo mikołajkowy ze słodkim reniferkiem..., ładne pudełko wyłóż krepiną i wypełnij słodyczami za te 20 zeta i nie spinaj się, potraktuj sprawę luźno
cebulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 20:18   #11
agatri
Rozeznanie
 
Avatar agatri
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 545
Dot.: Pomocy :

dzięki za wszystkie pomysły tylko nie wiem czy ja coś kupię za te 20 zł zwłaszcza żę na poniedziłek mam mieć prezent
agatri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 22:13   #12
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Pomocy :

Np. coś z inspiracjami z Nonsensopedii: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Metal

czyli metal z humorem (głupim czasem )
np.

Przykazania metalu
1. Jam jest Szatan, którym Cię wywiódł z kultury popowej z domu kiboli. Nie będziesz grał muzy innej przede mną.
2. Przestaniesz tylko grać gdy ja ci na to pozwolę, a zdarza się to rzadko bądź w ogóle się nie zdarza bo zwykle taka jest moja wola i zaś lubię słuchać nawet największego łajna, byle był to metal.
3. Nie smocz - kara za to okrutna jest i bolesna.
4. Czarne szaty przywdziewaj nie bacząc na pogodę i gawiedzi niewiernej krzywe spojrzenia.
5. Koty na mszach czarnych ofiaruj panu twemu jako znak czci i posłuszeństwa.
6. Nie graj z playbacku.
7. Nie graj poniżej 250 BPM albowiem czyn jest to niegodziwy, i przez Pana potępiany.
8. Gejurów, pedryli i bimberów wystrzegaj się, bowiem powierzyłem im dziurę w płocie a nie ludzi prawej nuty głoszących. I nie słuchaj ich. Nawet się nie waż. Bo tak.
9. Basistę swego zaganiaj do prac ciężkich i brudnych, gdyż taka jest jego rola w kapeli. Ja tak mówię i basta.
10. Szanuj pałkarza swego i perkusję jego. Zawsze mogłeś mieć gorszego.
11. Z metronomem nie graj, a głośno i ciężko tak by cie w piekielnych czeluściach słychać było.
12. Głos niechaj się niesie jako stado czartów w wąskiej dolinie. Niechaj wybrzmiewa me imię, które od wieków ma kapela Venom tak wiernie chwali.
13. Pieśni śpiewając rycz i skrzecz niczym bestia piekielna z lawy powstała, treść twego przesłania nieistotna gdy szatana wyznawcom sam growl twój znaczenie uświadamia.
14. Klawiszy w zespole nie toleruj, za mało w nich mocy szatańskich aby pan twój nasycić się mógł nawet jeżeli koncert twój trzy księżyce trwa.
15. Dziewice szatańskie - fanki twoje i zespołu członki włosy winny mieć czerwone - kolor to piekielny i Pana oczy kojący.
16. Sąsiedzi twoi to poganie których nawracać masz lub plewić zależnie od woli pana.
17. Koksz, lecz nie przedkładaj kokszenia nad granie, bo shibito niegodne są do szatańskich zastępów przynależenia.
18. Nie pożądaj sprzętu metal innego, gitary jego, pieca i innych szatańskich narzędzi zagłady.
19. Słów kozacko, stary i nuta używaj bo takimi tylko najtężsi tytani władają.
20. Do snu modły swe składaj następująco: Dobra stary ja spadam jakąś kolacje wcisnąć, bo dopiero co na chatę wróciłem.
21. W pieśniach swych słowa szatan, piekło i śmierć zawieraj a będzie uzdrowiona dusza twoja - albo jakoś tak...
22. W publicznych toaletach szatań i marley.
23. I ostatnie: 'Metalem bądź za dnia i nocy,poddaj się sile szatańskich mocy, piekło twym celem jest ostatecznym a wszystko inne jest wrogiem odwiecznym'
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 17:19   #13
CherryS
Raczkowanie
 
Avatar CherryS
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Pomocy :

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Np. coś z inspiracjami z Nonsensopedii: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Metal

czyli metal z humorem (głupim czasem )
np.

Przykazania metalu
1. Jam jest Szatan, którym Cię wywiódł z kultury popowej z domu kiboli. Nie będziesz grał muzy innej przede mną.
2. Przestaniesz tylko grać gdy ja ci na to pozwolę, a zdarza się to rzadko bądź w ogóle się nie zdarza bo zwykle taka jest moja wola i zaś lubię słuchać nawet największego łajna, byle był to metal.
3. Nie smocz - kara za to okrutna jest i bolesna.
4. Czarne szaty przywdziewaj nie bacząc na pogodę i gawiedzi niewiernej krzywe spojrzenia.
5. Koty na mszach czarnych ofiaruj panu twemu jako znak czci i posłuszeństwa.
6. Nie graj z playbacku.
7. Nie graj poniżej 250 BPM albowiem czyn jest to niegodziwy, i przez Pana potępiany.
8. Gejurów, pedryli i bimberów wystrzegaj się, bowiem powierzyłem im dziurę w płocie a nie ludzi prawej nuty głoszących. I nie słuchaj ich. Nawet się nie waż. Bo tak.
9. Basistę swego zaganiaj do prac ciężkich i brudnych, gdyż taka jest jego rola w kapeli. Ja tak mówię i basta.
10. Szanuj pałkarza swego i perkusję jego. Zawsze mogłeś mieć gorszego.
11. Z metronomem nie graj, a głośno i ciężko tak by cie w piekielnych czeluściach słychać było.
12. Głos niechaj się niesie jako stado czartów w wąskiej dolinie. Niechaj wybrzmiewa me imię, które od wieków ma kapela Venom tak wiernie chwali.
13. Pieśni śpiewając rycz i skrzecz niczym bestia piekielna z lawy powstała, treść twego przesłania nieistotna gdy szatana wyznawcom sam growl twój znaczenie uświadamia.
14. Klawiszy w zespole nie toleruj, za mało w nich mocy szatańskich aby pan twój nasycić się mógł nawet jeżeli koncert twój trzy księżyce trwa.
15. Dziewice szatańskie - fanki twoje i zespołu członki włosy winny mieć czerwone - kolor to piekielny i Pana oczy kojący.
16. Sąsiedzi twoi to poganie których nawracać masz lub plewić zależnie od woli pana.
17. Koksz, lecz nie przedkładaj kokszenia nad granie, bo shibito niegodne są do szatańskich zastępów przynależenia.
18. Nie pożądaj sprzętu metal innego, gitary jego, pieca i innych szatańskich narzędzi zagłady.
19. Słów kozacko, stary i nuta używaj bo takimi tylko najtężsi tytani władają.
20. Do snu modły swe składaj następująco: Dobra stary ja spadam jakąś kolacje wcisnąć, bo dopiero co na chatę wróciłem.
21. W pieśniach swych słowa szatan, piekło i śmierć zawieraj a będzie uzdrowiona dusza twoja - albo jakoś tak...
22. W publicznych toaletach szatań i marley.
23. I ostatnie: 'Metalem bądź za dnia i nocy,poddaj się sile szatańskich mocy, piekło twym celem jest ostatecznym a wszystko inne jest wrogiem odwiecznym'


To jest Świetne Sama słucham rocka ale usmialam sie przy tym
__________________
Drogi prowadzą zawsze do ludzi.
CherryS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 13:34   #14
LilySerpent100
Zadomowienie
 
Avatar LilySerpent100
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 233
Dot.: Pomocy :

kup mu sznurówki do glanów

a tak na serio, to plakat ulubionego zespołu, naszywkę, słuchawki do mp3, albo na jajcarsko- krawat z mikołajem chyba w jysk widziałam takie, jeszcze grające

edit: na nonsensopedii znalazłam jeszcze coś takiego można wydrukować i dać w antyramę

  1. Słuchaj metalu.
  2. Wierz w metal.
  3. Wyznawaj metal.
  4. Ubieraj się w metal (ale tylko w czarny).
  5. Wszystko co robisz, rób dla metalu.
  6. Zabij każdego, kto nie zgadza się z twoją wiarą.
  7. Zabij siebie, jeśli zaczniesz wątpić.
  8. Zabij siebie wcześniej czy później.
  9. Nie jedz śniadania. Jesteś zbyt twardy, by jeść śniadanie.
  10. Gdy kiedykolwiek będziesz jadł w McDonalds wybieraj tylko powiększony zestaw Happy me(t)al z kotem.
  11. Gdy dopadnie cię choroba, zabij ją.
  12. Musisz mieć telefon Nokia 666
  13. Nie śpij. Tylko głupcy marnują czas na sen.
  14. Każdy metal powinien zabić się chociaż raz
  15. Twój samochód musi mieć numer rejestracyjny 666.
  16. Jeśli chcesz gdzieś pracować to tylko w zakładach metalowych lub u szatana.


albo takie obrazki: http://images1.wikia.nocookie.net/__...r_z_chemii.jpg , http://images3.wikia.nocookie.net/__...SatanCarts.jpg
__________________
xo!

[aniolek1]352688[/aniolek1]
https://wizaz.pl/akcje/magiczne_swieta/aniolek-352688 klik


Edytowane przez LilySerpent100
Czas edycji: 2010-12-04 o 13:39
LilySerpent100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.