Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-16, 10:02   #1111
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
dla mnie ta firma cos kreci, no ale, ja juz nigdy nie wroce do tych pseudomineralow
Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
chyba wyraźnie napisałam ze 'dla mnie są to pseudomineraly i ze mi nie służą' mam prawo wyrazić swoje zdanie i je wyrażam,proste.
Droga Pani, nie jest to "proste".
Myli Pani prawo do wyrażania swojej opinii na temat produktu od oczerniania firmy w internecie i publicznego siania pomówień. Twoje posty po prostu wyraźnie sugerują nieuczciwe praktyki firmy AM. Jeżeli masz na to dowody (oprócz swojego pryszcza) złego słowa do Ciebie nie skieruję. Jeżeli natomiast po prostu piszesz co Ci ślina na język przyniesie, bo tak Ci sie podoba miej świadomość, że popełniasz czyn z art. 212 kk. Pozwól, że Ci zacytuję przywołaną regulację:
"Art. 212.
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku".

Jeszcze raz powtórzę, chętnie poczytam o reakcjach Twojej cery na te kosmetyki, o ich trwałości, jakości, kolorach, cenach i obsłudze klienta - tak jak często czytam o tym co piszą inne dziewczyny. To bardzo cenne informacje pozwalające rozeznać się w gąszczu kosmetyków dostępnych na rynku i wyborze właściwego produktu. (To właśnie dzięki Wizażowi odkryłam minerały ). Nie jestem w stanie jednak zaakceptować bezkarnego siania bezpodstawnych pomówień dotyczących nieuczciwych praktyk AM. Internet nie jest anonimowy i to co napiszemy zostaje na długo w sieci. Trzeba się nauczyć odpowiedzialności za słowo, tak mówione jak i pisane.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 10:22   #1112
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mam pędzel, mam próbki ide zaraz wykonac swoj pierwszy makijaz minerałami
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 10:39   #1113
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Mam pędzel, mam próbki ide zaraz wykonac swoj pierwszy makijaz minerałami
Trzymam kciuki i czekam na opis!
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 16:13   #1114
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej
Moje próbki podkładów kryjących przyszły i już zdążyłam pomalować nimi twarz
Byłam święcia przekonana że moim kolorem powinien być natural fairest, a tu szok! Jak nim wymalowałam twarz to wyglądałam na bladą, chorą i w ogóle tragedia. Dobrze, że zamówiłam golden fairest, w nim wyglądam naprawdę dobrze. Teraz tylko muszę znaleźć sposób czy lepiej mi jest nakładać na mokro czy na sucho
Ale mam pytanie czy Wasze kryjące podkłady też mają jakieś takie mieniące się drobinki? W pojemniku niby tego nie widać, ale po nałożeniu na twarz i w słońcu to właśnie wydawało mi się, że widze mieniące się punkciki. Chyba że pomylili się i do pojemnika z kryjącego dali mi rozświetlający :P
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 17:35   #1115
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Hej
Moje próbki podkładów kryjących przyszły i już zdążyłam pomalować nimi twarz
Byłam święcia przekonana że moim kolorem powinien być natural fairest, a tu szok! Jak nim wymalowałam twarz to wyglądałam na bladą, chorą i w ogóle tragedia. Dobrze, że zamówiłam golden fairest, w nim wyglądam naprawdę dobrze. Teraz tylko muszę znaleźć sposób czy lepiej mi jest nakładać na mokro czy na sucho
Ale mam pytanie czy Wasze kryjące podkłady też mają jakieś takie mieniące się drobinki? W pojemniku niby tego nie widać, ale po nałożeniu na twarz i w słońcu to właśnie wydawało mi się, że widze mieniące się punkciki. Chyba że pomylili się i do pojemnika z kryjącego dali mi rozświetlający :P
Gdybyś dostała przez pomyłkę rozświetlający - uwierz mi - nie miałabyś żadnych wątpliwości, że jest to podkład rozświetlający Rozświetlający ma naprawdę duuuużo drobinek (moim zdaniem za dużo, przez co raczej nie nadaje się do codziennego, globalnego makijażu).
Co do kolorów, porównywałam różne i tak: moim zdaniem cała linia goldenów (testowałam od najjaśniejszego do light) jest sporo ciemniejsza od linii natural i beige. Chcę przz to powiedzieć, że np. natural light odpowiada co do ciemności kolorowi golden fire, beige fire odpowiada golden firest itd. To tak jakby goldeny były o stopień ciemniejsze.

Jeszcze jedno. Jak miałam jaśniejszą cerę (luty/marzec) pasowały mi odcienie golden. Teraz, jak złapało mnie już słońce, goldeny zaczynają na mnie zielenieć.... Może to ma związek z tym na jaki kolor się opalam? Niestety nie oliwkowy, raczej brązowo-czerwony. W każdym razie na mojej muśniętej słońcem skórze goldeny odpadają, przerzucam sie na natural a może i na beige.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-16, 22:11   #1116
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki i czekam na opis!
Uzylam kryjący golden fiarest. Myslalam, że fiar i airest bede na prawde blade a wcale takie nie są. Podejrzewam ze mega bladziochom moga byc za ciemne, ale dla mnie golden fiarest jest odpowiedni. Fajnie kryje. Mimo, że z bliska jak sie przyjrzeć widać go na twarzy to nie wygląda tak sztucznie jak podklady drogeryjnie. Lepiej stapia się z cerą. No i podkreśla mocniejsze zmarszczki.
Na duzy minus jest krotka trwałość. Specjalnie nalozylam go przed samym wyjsciem na ogrod, niestety po 1,5 w sloncu juz tak naturalnie nie wyglądał, troche sie zaczynał ważyć, skorą zaczela się swiecić. A nakladalam na sucho, wczesniej krem nawilzający i filtr 50.

Jutro sprobuje wersje matująca golden fiar. Mam nadzieje, ze bedzie trwalsza i bedzie bardziej naturalnie wygladac na skorze. spodobal mi się ten podklad. Sposob nakladania i to jak wygląda na twarzy.

Jaka aplikacja na such czy mokro sprawia ze podklad lepiej kryje?

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2013-05-16 o 22:13
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 05:17   #1117
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Uzylam kryjący golden fiarest. Myslalam, że fiar i airest bede na prawde blade a wcale takie nie są. Podejrzewam ze mega bladziochom moga byc za ciemne, ale dla mnie golden fiarest jest odpowiedni. Fajnie kryje. Mimo, że z bliska jak sie przyjrzeć widać go na twarzy to nie wygląda tak sztucznie jak podklady drogeryjnie. Lepiej stapia się z cerą. No i podkreśla mocniejsze zmarszczki.
Na duzy minus jest krotka trwałość. Specjalnie nalozylam go przed samym wyjsciem na ogrod, niestety po 1,5 w sloncu juz tak naturalnie nie wyglądał, troche sie zaczynał ważyć, skorą zaczela się swiecić. A nakladalam na sucho, wczesniej krem nawilzający i filtr 50.

Jutro sprobuje wersje matująca golden fiar. Mam nadzieje, ze bedzie trwalsza i bedzie bardziej naturalnie wygladac na skorze. spodobal mi się ten podklad. Sposob nakladania i to jak wygląda na twarzy.

Jaka aplikacja na such czy mokro sprawia ze podklad lepiej kryje?
Z pewnością lepiej kryje na mokro

Wiesz co, tak sobie myślę, że jak ty kładziesz minerały bezpośrednio na krem i wysoki filtr, to chyba mało które minerały przetrwają u Ciebie długo. Spróbuj może użyć wcześniej jakiegoś matującego primera, np. jakiś puder bambusowy, jedwabny, perłowy itp. Ja przed każdą aplikacją minerałów przygotowuję buzię bambusem z jedwabiem, to przedłuża mi trwałość podkładu mineralnego (każdego) o kilka godzin i znacznie opóźnia świecenie się strefy T.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 09:06   #1118
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

mam tylko ziemniaczanke, ale nie potrafię jej nakladac, jest widoczna na twarzy. Moze masz jakies rady jak ją aplikować ?

Spróbuje dzisiaj na mokro. Czy wystarczy samą wodą spryskac pędzel? Bo hydrolatu nie mam.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2013-05-17 o 09:08
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 09:40   #1119
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
mam tylko ziemniaczanke, ale nie potrafię jej nakladac, jest widoczna na twarzy. Moze masz jakies rady jak ją aplikować ?

Spróbuje dzisiaj na mokro. Czy wystarczy samą wodą spryskac pędzel? Bo hydrolatu nie mam.
Mówiąc o zemniaczance, masz na myśli skrobię? Tu nie pomogę, nigdy nie stosowałam, ale wydaje mi się, że będzie się lepić i zostawiać plamy (to tylko moje przypuszczenia). Zainwestuj w puder bambusowy (ja polecam PAESE, zobacz sobie na KWC), to nie jest jakis wydatek a przyda Ci się czy do minerałów, czy po prostu do matowienia filtrów. Ja pędzel pryskałam woda termalną (najtańszą dostępną w aptece Iwostinu). Może i zwykła woda sie sprawdzi, ale czy masz dobry rozpylacz? Pędzel nie ma być mokry, ale pokryty mgiełką.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 10:04   #1120
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Mówiąc o zemniaczance, masz na myśli skrobię? Tu nie pomogę, nigdy nie stosowałam, ale wydaje mi się, że będzie się lepić i zostawiać plamy (to tylko moje przypuszczenia). Zainwestuj w puder bambusowy (ja polecam PAESE, zobacz sobie na KWC), to nie jest jakis wydatek a przyda Ci się czy do minerałów, czy po prostu do matowienia filtrów. Ja pędzel pryskałam woda termalną (najtańszą dostępną w aptece Iwostinu). Może i zwykła woda sie sprawdzi, ale czy masz dobry rozpylacz? Pędzel nie ma być mokry, ale pokryty mgiełką.
Tak mam na mysli skrobie Łatwo z nią przesadzić, zle nalozona robi placki, bieli i troche sie sypie. Atomizer akurat mam także skorzystam z niego. Na razie wspomoge sie tym co mam. Ale pomysle o pudrze, do paese mam dostep, ale nie wiem czy nie lepiej z BU. Jakoś obawiam sie o sklad jelsi chodzi o paese. Srednio u mnie ich kosmetyki się sprawdziły.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 15:11   #1121
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

to jest forum dla nas, a nie dla jakiegos straszenia mnie odpowiedzialnoscia karna,zenada jakas, skoro wyrazamy tu swoje opinie to mam do tego zupelne prawo! i opisuje swoj poglad na temat tych kosmetykow
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 16:00   #1122
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
to jest forum dla nas, a nie dla jakiegos straszenia mnie odpowiedzialnoscia karna,zenada jakas, skoro wyrazamy tu swoje opinie to mam do tego zupelne prawo! i opisuje swoj poglad na temat tych kosmetykow
Widzę, że nadal nie rozumiesz, albo po prostu nie chcesz zrozumieć. Twój wybór. Masz oczywiście prawo ocenić moje uwagi jako "żenujące".

Ja pozostawiam ocenę Twojego zachowania i Twoich postów moderatorom.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 16:00   #1123
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

jasne, mozesz napisac swoje zdanie co do wlasciwosci, ale nie oskarzac firme co do skladu. Skoro cos jest czarne, to po co mowisz ze jest biale? Skad jest mineralny i tyle. A nie jak uwazasz pseudo.

To tak jakby kogos wyzywac od zlodzieja kogos kto ma twarde alibi...
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-17, 17:40   #1124
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
to jest forum dla nas, a nie dla jakiegos straszenia mnie odpowiedzialnoscia karna,zenada jakas, skoro wyrazamy tu swoje opinie to mam do tego zupelne prawo! i opisuje swoj poglad na temat tych kosmetykow
Jasne, że masz prawo wyrazić każdą opinię, chodzi o sposób w jaki to robisz i o sposób reagowania na zwrócenie uwagi, że możesz się mylić, bo wychodzisz z błędnych założeń. Co każdemu się przecież może zdarzyć.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 00:03   #1125
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
to jest forum dla nas, a nie dla jakiegos straszenia mnie odpowiedzialnoscia karna,zenada jakas, skoro wyrazamy tu swoje opinie to mam do tego zupelne prawo! i opisuje swoj poglad na temat tych kosmetykow
Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Widzę, że nadal nie rozumiesz, albo po prostu nie chcesz zrozumieć. Twój wybór. Masz oczywiście prawo ocenić moje uwagi jako "żenujące".

Ja pozostawiam ocenę Twojego zachowania i Twoich postów moderatorom.
Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
jasne, mozesz napisac swoje zdanie co do wlasciwosci, ale nie oskarzac firme co do skladu. Skoro cos jest czarne, to po co mowisz ze jest biale? Skad jest mineralny i tyle. A nie jak uwazasz pseudo.

To tak jakby kogos wyzywac od zlodzieja kogos kto ma twarde alibi...
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jasne, że masz prawo wyrazić każdą opinię, chodzi o sposób w jaki to robisz i o sposób reagowania na zwrócenie uwagi, że możesz się mylić, bo wychodzisz z błędnych założeń. Co każdemu się przecież może zdarzyć.
jolkas1paula, dziewczyny mają zupełną rację.

Czytasz nasze posty ale wybiórczo, komentujesz co Ci sie podoba.
Jeśli chodzi o Twoje ostatnie posty to wyrażasz pogląd nt. firmy a nie kosmetyków. Kosmetyki są mineralne a że Tobie nie pasują to trudno, nie każdemu pasują. Nazywanie ich pseudominerałami to nie opinia tylko niedoinformowanie.

Do tego, jak już napisałam kiedyś, Twoje wypowiedzi są agresywne. A ponieważ dałam Ci szanse i ją zmarnowałaś, leci punkt karny.

EDIT: Na tym forum znajdziesz wiele firm, zarówno polskich jak i zagranicznych (dostępnych w Polsce) których kosmetyki mogą Ci pasować.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2013-05-18 o 00:32
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 06:35   #1126
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Isilindil - bardzo dziękuję.

Zamówiłam kolejne próbki AM. Tym razem w formule matującej i o ton ciemniejsze (medium) i w kolorach natural i beige. Relację zdam po przeprowadzeniu testów. Wiem już jedno, w przypadku mojej karnacji goldeny na opalonej skórze sie nie sprawdzają Mam wrażenie, że mi zielenieją na twarzy.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 16:45   #1127
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Odp: Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wyznacznikiem "mineralności" wcale nie jest skłonność do zapychania. Z tego co widzę po Twoich postach, utożsamiasz naturalność i ekologiczność kosmetyku z brakiem zapychania a jedno nijak się ma do drugiego. Naturalne (czy mineralne) kosmetyki wcale nie muszą być niezapychające, mają za to spełniać określone wymagania pod względem składu. Naturalny krem czy podkład jak najbardziej może wypryszczać.

A co do braku nagród, to nie ma w tym nic dziwnego, to przecież młoda marka, kiedy miała je nazbierać?

Ja przed zlozeniem zamowienia poprosilam o dane dot. Skladu i wyniki testow laboratoryjnych i bez problemu mi je wyslali na maila. Niestety po dluzszym uzytkowaniu tez mnie zapychaja, ale widocznie taka moja uroda, zreszta drogeryjne pudry czesto tez zapychaja wiec nie doszukiwalabym sie tutaj niczego zlego.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 21:31   #1128
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Isilindil - bardzo dziękuję.

Zamówiłam kolejne próbki AM. Tym razem w formule matującej i o ton ciemniejsze (medium) i w kolorach natural i beige. Relację zdam po przeprowadzeniu testów. Wiem już jedno, w przypadku mojej karnacji goldeny na opalonej skórze sie nie sprawdzają Mam wrażenie, że mi zielenieją na twarzy.
o kurcze, to teraz mam problem myślałam o tych goldenkach właśnie na lato
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-18, 22:17   #1129
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja na lato zamowilam beige medium w macie. Zrobilam sobie posredni kolor pol na pol z rozswietlajacym fairest golden ( ktory o dziwo duzo nie rozjasnil ) ale po swatczach nude z avonu pseudo minerala jest ciutke ciemniejszy. Mysle ze jak nie bede robila na mokro i mocno dociskala, to bede zadowolona
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-20, 07:19   #1130
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez luboczka Pokaż wiadomość
o kurcze, to teraz mam problem myślałam o tych goldenkach właśnie na lato
Słuchaj, nie jest powiedziane, że Tobie kolor nie będzie pasował
Ja po prostu opalam się na "świnkowato" : i nawet jak później zbrązowieję to i tak daleko mi do oliwkowo-złotej opalenizny. Jak byłam blada, było ok, bo kolor świetnie maskował moje naczynka. Teraz jak złapało mnie słońce, czerwone tony mojej cery się uwidoczniły i po prostu gryzą się z goldenami. Napisałam o tym, żeby dziewczyny, które również opalają się na czerwono-brązowy kolor zwróciły sobie na to uwagę.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 15:26   #1131
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny te kosmetyki ciągle mi się ważą na twarzy :/ Zaczęłam używać hydrolatu oczarowego, na to krem i później skrobia kukurydziana, punktowo korektor light i podkład matujący- jedna warstwa. Później jeszcze delikatnie skrobią, żeby bardziej zmatowić i tyle. Nie dość, że błyszczę się dosyć szybko to jeszcze się waży :/ Okropnie to wygląda :/ A jak chciałam nałożyć na to kolejną cienką warstwę, żeby jakoś to lepiej wyglądało to niestety było jeszcze gorzej. Nie mam już pomysłu co robić, jak używać itp :/ doradźcie coś
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 16:20   #1132
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
Dziewczyny te kosmetyki ciągle mi się ważą na twarzy :/ Zaczęłam używać hydrolatu oczarowego, na to krem i później skrobia kukurydziana, punktowo korektor light i podkład matujący- jedna warstwa. Później jeszcze delikatnie skrobią, żeby bardziej zmatowić i tyle. Nie dość, że błyszczę się dosyć szybko to jeszcze się waży :/ Okropnie to wygląda :/ A jak chciałam nałożyć na to kolejną cienką warstwę, żeby jakoś to lepiej wyglądało to niestety było jeszcze gorzej. Nie mam już pomysłu co robić, jak używać itp :/ doradźcie coś
Może spróbuj pudru bambusowego zamiast tej skrobii
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 16:24   #1133
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Już próbowałam pudru bambusowego i jest to samo :/ Wiem, że jest upał, ale jak stosowałam normalny podkład w płynie to mi się tak nie ważył.. Podobają mi się te kosmetyki. Fajnie się nimi maluje i ładny jest efekt, ale tylko na początku. Nie mam pojęcia co robić..
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 17:02   #1134
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
Dziewczyny te kosmetyki ciągle mi się ważą na twarzy :/ Zaczęłam używać hydrolatu oczarowego, na to krem i później skrobia kukurydziana, punktowo korektor light i podkład matujący- jedna warstwa. Później jeszcze delikatnie skrobią, żeby bardziej zmatowić i tyle. Nie dość, że błyszczę się dosyć szybko to jeszcze się waży :/ Okropnie to wygląda :/ A jak chciałam nałożyć na to kolejną cienką warstwę, żeby jakoś to lepiej wyglądało to niestety było jeszcze gorzej. Nie mam już pomysłu co robić, jak używać itp :/ doradźcie coś
U mnie jest podobnie, ostatnio po jakichś 5 godzinach przeraziłam się siebie w lustrze - w strefie T podkład po prostu zbiegł się w takie ciapki. Mogła to być wina tego, że spędziłam około godzinę na słońcu, no ale bez przesady, niektórym podkład się trzyma na filtrze cały dzień a mi na lekkim kremie nawet kilka godzin nie Używam Annabelle i LL i oba zachowują się tak samo. Teraz jest trochę lepiej, bo u mnie jest teraz dość zimno, więc makijaż nie spływa tylko zaczyna być mocno widoczny, tworzy taką pudrową maskę + błyszczy.

I podobnie jak u Ciebie, dołożenie drugiej warstwy pogarsza efekt.

Próbowałam nakładać podkład na mokro, ale kompletnie mi to nie wychodzi. Krycie jest marne, jakbym się pacnęła zwykłą bazą, część włazi w pory i ogólnie schodzi mi tego więcej niż podczas nakładania na sucho. Używałam do tego flat topa, nie wiem czy to dobry wybór.

Najgorsze jest to, że rok temu latem minerały nie sprawiały mi takiego problemu. Może to wina tego, że mam przesuszoną cerę po sporadycznie używanym Glyco-A.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2013-05-21 o 17:04
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 17:59   #1135
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Nie mam pojęcia czego to jest wina :/ No właśnie w strefie T jest najgorzej. Waży się, schodzi :/ A już nie wspomnę o tym jak wygląda w miejscu gdzie był zakryty jakiś pryszcz.. Po kilku godzinach go całkiem widać
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 19:06   #1136
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, a próbowałyście minerałów firmy Amilie? Teraz jak porównuję trzymanie się minerałów AM i Amilie (np. po fitnessie) to Amilie trzymają sie u mnie dużo lepiej.
Ten efekt, który opisujecie (schodzenie/spływanie podkładu) miałam przy stosowaniu AM podczas naprawdę dużego wysiłku fizycznego. Po amilie nie mam takich niespodzianek, a jeżeli już schodzi, to jakoś tak równomiernie i naturalnie, bez placków.
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 19:10   #1137
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a próbowałyście minerałów firmy Amilie? Teraz jak porównuję trzymanie się minerałów AM i Amilie (np. po fitnessie) to Amilie trzymają sie u mnie dużo lepiej.
Ten efekt, który opisujecie (schodzenie/spływanie podkładu) miałam przy stosowaniu AM podczas naprawdę dużego wysiłku fizycznego. Po amilie nie mam takich niespodzianek, a jeżeli już schodzi, to jakoś tak równomiernie i naturalnie, bez placków.
Też poznaję dopiero tą firmę - jest osobny wątek na mineralnym.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 19:37   #1138
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Też poznaję dopiero tą firmę - jest osobny wątek na mineralnym.
Dokładnie ja już nawet jestem po kolejnym zamówieniu (drugie pełnowymiarowe opakowanie) i przebieram nogami z niecierpliwości
- ale to oczywiście temat na inny wątek
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 20:05   #1139
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Oo nie słyszałam o tej firmie. Muszę poczytać o tym Dzięki za podpowiedź.
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-21, 21:21   #1140
luboczka
Raczkowanie
 
Avatar luboczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: stund
Wiadomości: 312
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Słuchaj, nie jest powiedziane, że Tobie kolor nie będzie pasował
Ja po prostu opalam się na "świnkowato" : i nawet jak później zbrązowieję to i tak daleko mi do oliwkowo-złotej opalenizny. Jak byłam blada, było ok, bo kolor świetnie maskował moje naczynka. Teraz jak złapało mnie słońce, czerwone tony mojej cery się uwidoczniły i po prostu gryzą się z goldenami. Napisałam o tym, żeby dziewczyny, które również opalają się na czerwono-brązowy kolor zwróciły sobie na to uwagę.

dzięki
to może jednak spróbuję
luboczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.