Jak powinnam się malować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-26, 11:53   #1
CherryKinn
Raczkowanie
 
Avatar CherryKinn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 48

Jak powinnam się malować?


Witam. Mam gorącą prośbę i potrzebuję porządnej rady. Otóż, nie maluję się, nigdy tego nie robiłam. Od niedawna zdarzało mi się przejechać tuszem po rzęsach, ale nie robię tego jakoś specjalnie często. Raz na miesiąc, czasem wcale. Mimo wszystko chciałabym spróbować, ale nie potrafię dobrać jakichś kolorów do swojej twarzy, włosów. No i drugi problem, jak malować, żeby dobrze wyszło? Z włosami też bym coś zrobiła, ale grzywka na bok odpada, to na wstępie. Będę wdzięczna za pomoc, naprawdę. Zdjęcia mogą być nieco rozświetlone, ale oczy mam czekoladowe, więc. ;D

Ja to ta po prawej. ;D
http://imageshack.us/photo/my-images/7/zwiki.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/3/12969589.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/442/34521612.jpg/
CherryKinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 13:48   #2
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak powinnam się malować?

Jesteś młodziutka więc żaden wymyślny make up nie jest Ci potrzebny Masz ładną cerę więc wystarczy, że użyjesz lekkiego podkładu luk kremu tonującego, który wyrówna koloryt cery. Na powieki nałóż jakiś jasny rozświetlający cień, np. beżowy, wytuszuj rzęsy, na policzki nałóż odrobinę różu najlepiej w kremie lub musie w świeżym odcieniu, na usta błyszczyk w naturalnym kolorze albo po prostu bezbarwny, błyszczyk możesz zastąpić pomadką ochronną
Poza tym masz piękne włosy, jeśli potrzebujesz jakiejś odmiany, to może wycieniuj włoski na całej długości. Odświeżysz w ten sposób linię cięcia a zmiana nie będzie drastyczna Choć uważam, że bardzo korzystnie wyglądałabyś w cieniowanej grzywce na bok Jeśli nie chcesz obcinać włosów to może pomyśl nad fajnym uczesaniem, np. koczek upięty wysoko i ozdobiony jakąś oryginalną spinką lub opaską? A może luźny francuski warkocz? Taki warkocz zaczyna się już na czubku głowy, ale możesz go dowolnie modyfikować i zapleść go np. z boku Możliwości jest mnóstwo.
Nie mogę dostrzec na zdjęciach czy masz przebite uszy, ale jeśli tak to zafunduj sobie ładne kolczyki, najlepiej długie Choć raczej nie do szkoły
Taka moja propozycja
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2012-01-26 o 14:00
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 14:11   #3
CherryKinn
Raczkowanie
 
Avatar CherryKinn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 48
Dot.: Jak powinnam się malować?

Dziękuję za rady. Co do wieku, jestem już pełnoletnia, a wkoło same umalowane dziewczyny. Niestety mam wygląd dziecka, ale z drugiej strony może to i dobrze. ; )
Znajome mówią, żebym podkreślała oko linerem, ale wydaje mi się, że mam na to za ciemne oczy. ;D
CherryKinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 14:15   #4
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak powinnam się malować?

Cytat:
Napisane przez CherryKinn Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady. Co do wieku, jestem już pełnoletnia, a wkoło same umalowane dziewczyny. Niestety mam wygląd dziecka, ale z drugiej strony może to i dobrze. ; )
Znajome mówią, żebym podkreślała oko linerem, ale wydaje mi się, że mam na to za ciemne oczy. ;D
Nie pomyślałam, że jesteś pełnoletnia, wybacz ale to świadczy o tym jak młodziutko wyglądasz
Moim zdaniem klasyczna kreska na górnej powiece nie zaszkodzi
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 14:22   #5
CherryKinn
Raczkowanie
 
Avatar CherryKinn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 48
Dot.: Jak powinnam się malować?

Cóż, spotykam się z wieloma opiniami typu "Ty masz 15 lat." Co mnie czasem bawi. Ale może z tego względu, że makijaż postarza i dodaje "poważniejszego" wyglądu.
Znajoma zrobiła mi kiedyś niewielkie kreski nad okiem, ale ja sama pewnie zrobiłabym za grube. Będzie trzeba się poduczyć.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Poza tym, zastanawiałam się nad grzywką na całe czoło. Jednak wciąż mam obawy. ;D
CherryKinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 14:27   #6
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak powinnam się malować?

Cytat:
Napisane przez CherryKinn Pokaż wiadomość
Cóż, spotykam się z wieloma opiniami typu "Ty masz 15 lat." Co mnie czasem bawi. Ale może z tego względu, że makijaż postarza i dodaje "poważniejszego" wyglądu.
Znajoma zrobiła mi kiedyś niewielkie kreski nad okiem, ale ja sama pewnie zrobiłabym za grube. Będzie trzeba się poduczyć.

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Poza tym, zastanawiałam się nad grzywką na całe czoło. Jednak wciąż mam obawy. ;D
Kreski trzeba po prostu cwiczyc, może na początek będzie łatwiej kredką
Z tego co widzę na zdjęciach to masz raczej okrągłą buzię, a grzywka na całe czoło jeszcze bardziej ją zaokrągli, chyba, że prosta grzywka ale cieniowana, coś w stylu Nicole Richie, jak na tej fotce http://justjared.buzznet.com/photo-g...in-the-pod-07/
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 15:07   #7
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Jak powinnam się malować?

Róż i rzęsy plus błyszczyk (ewentualnie). Masz bardzo ładną cerę, wyraziste ciemne oczy. Niewiele potrzebujesz.
A to, że wokół same umalowane dziewczyny- nie ma co na to zważać.
W Twoim wypadku nie ma czego zakrywać, więc im mniej tym lepiej.
A taki dziewczęcy, modelkowy look zawsze jest na czasie.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 15:57   #8
CherryKinn
Raczkowanie
 
Avatar CherryKinn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 48
Dot.: Jak powinnam się malować?

Właśnie to mnie dobija. Okrągła buzia. ;D
Ale zastanawiam się czy taka grzywka czasem by mi nie pasowała.
http://i41.tinypic.com/5fm4c2.jpg
Mam straszny sentyment do wszystkiego związanego z Japonią, a Japonki mają okrągłe buźki i.. Grzywki!
CherryKinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 16:00   #9
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jak powinnam się malować?

Cytat:
Napisane przez CherryKinn Pokaż wiadomość
Właśnie to mnie dobija. Okrągła buzia. ;D
Ale zastanawiam się czy taka grzywka czasem by mi nie pasowała.
http://i41.tinypic.com/5fm4c2.jpg
Mam straszny sentyment do wszystkiego związanego z Japonią, a Japonki mają okrągłe buźki i.. Grzywki!
Wydaje mi się, że to prosta grzywka zaczesana troszkę na bok
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 12:53   #10
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: Jak powinnam się malować?

Hej

Też to znam, jak wygląda sie na dziecko. Sama rzeczywiscie myślałam, że masz jakies 16 lat. Mi też tyle dają, chociaż jutro kończę 20 ;p Ale ja nie narzekam, bo przynajmniej dłużej zachowamy młodosć



Myslę, że grzywka prosta jednak odpada. Masz ładną buzie, szkoda jej zakrywać. Jakaś grzyweczka stopniowana na bok byłaby ok, ale "długi skos" o ile wiesz o co mi chodzi. Włosy sciąć kilka cm, ale z cieniowaniem bym tak nie szalała, bo nie kazdemu mogą się układać jak by sie tego chciało. Mi osobiście podoba sie ścięcie w ząb i stopniowane cieniowanie, falowanym i prostym włosom tak samo pasuje.

Co do makijazu - beżwoy matowy cień + kreseczka jak najbardziej jakiś brązik na policzki do tego, błyszczyk i gotowe
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.