kolorówka Bobbi Brown - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-13, 17:00   #811
climberka
Raczkowanie
 
Avatar climberka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 229
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

hej dziewczyny, mam pytanie i ogromna prosbe - czy mozecie mi jakos zdalnie pomoc? Czaje sie na podklad Bobbi Brown wlasnie - ten nowy Long Wear Even Foundation, niestety, w moim miescie nie ma stoiska w Douglasie i jestem zmuszona na zakup przez net. Obejrzalam rozne swatche w necie, tutoriale itp, ale chcialabym, zeby mi ktos powiedzial czy z tej kolorystyki podkladow
http://blog.makeupfordolls.com/2012/...oncealers.html
kolor Warm Ivory jest jasny czy dosc ciemny wpadajacy w zolc? Rozwazam tez Beige i Cool Beige, ale wlasnie nie wiem czynie beda zbyt ciemne? Nie chce miec odcinajacej sie od szyi maski lub zazolconej twarzy. Chcialabym jasny beżyk i nie wiem czy bliższy beżu jest Cool Beige, Beige czy tez Warm Ivory? Blagam, pomozciedesperatce.
tu sa jeszcze kolorki pokazane
http://www.glamourandmakeup.com/p/26...ndation-spf-15

dodam, ze jestem ciemna blondynka z pasemkami o jasnej cerze w raczej kremowym odcieniu z piegami i dotad trzymalam sie generalnie beżow nr 2 w podkladach czy to w Diorze czy w Chanel, ale chyba tu jakos inaczej ida te numerki.

dziekuje

Edytowane przez climberka
Czas edycji: 2012-12-13 o 17:02
climberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 21:58   #812
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Climberka, na dystans to nikt Ci koloru nie dobierze.
Chlodnym/neutralnym kolorem jest Sand. Ma w sobie wiecej zoltego pigmentu i dlatego latwiej wpasowuje sie w koloryt cery. Kolory 'warm' miewaja wiecej brzoskwini/pomaranczu i w ich przypadku latwiej o problem.

Wspomniany Sand jest nieco ciemniejszy niz MAC NC20 (mam w tym kolorze korektor). Nie jestem corka mlynarza, ale mam taka szarawo-bezowa cere (Lato), ktora mi sie opala i ociepla latem do poziomu NW25, normalnie to takie NC20.

Jesli kupisz kolor, ktory nie do konca Ci pasuje, latwiej jest zmodyfikowac jasny i neutralny odcien np. dodatkiem kremu brazujacego czy innego podkladu, ktory chcesz zuzyc, a jest ciemniejszy. Jak zechcesz bawic sie w 'poprawianie' zbyt ciemnego lub zbyt cieplego odcienia (pomarancz), bedzie trudniej.

Jasnym bezykiem na pewno nie beda odcienie Beige i ponizej. To sa kolory juz lekko opalone.

Poogladaj sobie swatche poszczegolnych odcieni, zwracajac uwage na urode blogerek. Jak masz podobna kolorystyke twarzy, mozesz lepie okreslic, co ewentualnie kupic w ciemno.

Ps. Naturalne wlosy mam na poziomie 6-ciemny blond, farbuje na jasny blond z pasemkami, oczy mam niebieskie, cere jasna szarawo-zoltawa chlodna (piaskowa), nieliczne piegi na nosie, tendencje do rozowych policzkow (kiedys bardziej), zylki na skroniach przeswituja na zielono, pasuja mi kolory 'zmulone', mszaste, granaty, zloto i srebro, wisniowy, chlodne perly i szarosci, pelna gama niebieskosci, chlodne pastele i zimne nasycone brazy. Kiedys uzywalam Teint Idole Alabaster, ale z wiekiem byl coraz jasniejszy na mojej skorze albo zwyczajnie, zauwazylam, ze w ogole byl za jasny i zle dobrany. Podklad Clinique Natural poziom 5 jest dobry tylko latem, ale z domieszka kremu dla rozrzedzenia.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 22:21   #813
climberka
Raczkowanie
 
Avatar climberka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 229
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

och, dzieki Guacamole ja juz tu swiruje, przegladam watek od poczatku i zafrapowal mnie post Candy Supcio https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=257636&page=5 wypisz wymaluj moja cera i ona wlasnie miala dobrany ten Cool Beige przez konsultantke BB, ktory juz mi jakos podpasowal na wielu swatchach w necie z racji tego, ze jest jasniejszy od Sand, ktory z kolei, jak wynika z blogu i tutorialu Aliny Rose, bardziej nadaje sie dla lekko oliwkowych cer, zoltych a ja jednak jestem jasna.
hm, pomalu glupieje
najchetniej zamowilabym Cool Beige i Warm Ivory ale jeszcze nie zwariowalam

ales sie wnikliwie opisala ja z kolei jestem jak pisalam niby chlodna blondynka (tez mam czerwone miejsca na pilikach), zylki mi przebijaja na zielono (czyli jednak ciepla) , mam piegi zlociste, a dobrze mi w cieplych barwach - brazy, beze, piaski, bursztyny, generalnie cieple kolorki.
Z Dior Forever uzywam 020, z Chanel tez 20, a z Cliniqow 01.

hm, a nie masz porowania warm ivory do cool beigu?

Edytowane przez climberka
Czas edycji: 2012-12-13 o 22:22
climberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 22:53   #814
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Climberka, niestety nie mam porownan tych konkretnych odcieni.
Mysle, ze zagwozdka tkwi w tym, ze masz moze bardziej zlocista cere. Ja mam jasna cere, ale chlodna, taka jasna oliwkowa: zoltawo-szara, a zylki zielone. tez uzywam wszelkich podkladow z kolorem 2, zaraz po alabastrach i kosciach sloniowych.
Mysle, ze w Twoim przypadku chodzi bardziej o temperature odcienia, bo moj Sand jest naprawde jasny.... W buteleczce moze najjasniej nie wyglada, ale na twarzy sie zlewa i ani troche nie ciemnieje. Jesli cere masz ciepla z piegami, zarozowieniem, jasna i taka kontrastowa (nie zlewa Ci sie w jedna szarosc, jak wiekszosc Polek ma, np. M. Foremniak czy zona Pazury- sa takie szrawe choc jasna), to pewnie jestes Wiosna i, rzeczywiscie, lepiej, jak odcien ma troche wiecej brzoskwini (z umiarem ), bo ten moj piasek moze zrobic wielkie piaskowe kuku i zostawic szara smuge na twarzy .


Pewnie nic Ci z tego nie bedzie , trzeba podklady osobiscie zmacac, posmarowac sobie troche na probe. Mysle, ze jednak lepiej jest wziac jasniejszy, jak juz, bo jak wspomnialam, mozna go nieco przyciemnic dodajac troche innego. Za ciemny to juz wilka wtopa i trudno z nim cokolwiek zrobic.

Trzymaj sie i daj znak, jak co

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Świetny pomysł, żeby bazy używać tylko na brodę dzięki, jakoś sama na to nie wpadłam
Probowalam, sprawdza sie
Choc juz od jakiegos czasu nie uzywam zadnej... moze sobie jakas kupie w prezencie
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 22:55   #815
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez climberka Pokaż wiadomość
Obejrzalam rozne swatche w necie, tutoriale itp, ale chcialabym, zeby mi ktos powiedzial czy z tej kolorystyki podkladow
http://blog.makeupfordolls.com/2012/...oncealers.html
Bardzo fajny link! Dzięki Przyda nam sie tutaj

Niestety w jasnych kolorach ja nie pomogę. Zgodzę się z Guacamole, że te kolory z nawą "Warm" mają w sobie trochę pomarańczu/brzoskwini - ja używam Warm Beige 3,5 i on ma lekko pomarańczowy odcień. Mi to akurat bardzo pasuje.

Wklejam z tego linku przydatne tabele Bobbi B.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bobbi-Brown-Foundation-Shade-Guide.jpg (147,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BobbiBrownFoundationGuide.jpg (123,0 KB, 28 załadowań)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 23:13   #816
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Probowalam, sprawdza sie
Choc juz od jakiegos czasu nie uzywam zadnej... moze sobie jakas kupie w prezencie
Ja dzisiaj wygrzebałam z zapasów bazę MAC SPF50 i jutro sprawdzę ten patent. Jestem pewna, że się sprawdzi

Kup sobie, kup bazę Bardzo jej potrzebujesz, tylko o tym zapomniałaś

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Na Truskawie są Shimmer Bricki
Rose + pędzel KLIK za 158,50 zł
i
Nectar KLIK za 92 zł

Jak ktoś ma zniżkę lojalnościową -10% to na prawdę fajna cena
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 23:37   #817
climberka
Raczkowanie
 
Avatar climberka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 229
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

zwariuje dziewczyny to pewne. czuje juz latajace kolka w glowie , nie ma to jak celowac na odleglosc. Och, pomazaialbym sie na probe w Douglasie, ale niestety, jak pisalam nie ma u mnie BB.
dobra, jeszcze torche podumam i bede cos ustrzelac. Boze drogi, niedawno wydalam fortune na perfumy - i dla siebie i dla rodzinki, tez zamawialam przez neta (ale tu juz dokladnie wiedzialam co chce ) , wczoraj zampwilam ukochane pedzle, na ktore czailam sie 2 mce - Real techniques oba do podkladow, a teraz znowu nowy zakup ło jezuniu
Napisze co ustrzelilam

Edytowane przez climberka
Czas edycji: 2012-12-13 o 23:42
climberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 23:56   #818
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Bardzo fajny link! Dzięki Przyda nam sie tutaj

Niestety w jasnych kolorach ja nie pomogę. Zgodzę się z Guacamole, że te kolory z nawą "Warm" mają w sobie trochę pomarańczu/brzoskwini - ja używam Warm Beige 3,5 i on ma lekko pomarańczowy odcień. Mi to akurat bardzo pasuje.

Wklejam z tego linku przydatne tabele Bobbi B.
Milka, a Ty to taka Wiosenka zlotowlosa jestes?

Powiem tyle, ze mam wlasnie korektor i concealer zgodnie z ta tabelka, a nawet nie wiedzialam o jej istnieniu. Sama sobie dobralam i pasuje idealnie.Tabelka jest cudowna, bo sie wszystko zgadza.
Moj podklad nawilzajacy rzeczywiscie ladnie kryje cere sucha, ale nie daje wysuszenia i sciagniecia takiego, jak w przypadku wiekszosci kryjacych podkladow.

Nawet jak sie ma odcien zimny, latem mozna sprobowac Warm cos tam, bo skora sie ociepla , a potem, wraz z blaknieciem opalenizny, dokladac regularnego 'zimowego' koloru .

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj wygrzebałam z zapasów bazę MAC SPF50 i jutro sprawdzę ten patent. Jestem pewna, że się sprawdzi

Kup sobie, kup bazę Bardzo jej potrzebujesz, tylko o tym zapomniałaś


Pewnie, ze sobie jakas baze kupie Pewnie, ze potrzebuje, a co , Potrzebuje prawdopodobnie calej zawartosci Douglasa, zwlaszcza polki Bobkowej


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Na Truskawie są Shimmer Bricki
Rose + pędzel KLIK za 158,50 zł
i
Nectar KLIK za 92 zł

Jak ktoś ma zniżkę lojalnościową -10% to na prawdę fajna cena
Widzialam i mnie kusilo, ale.... zuzywam sobie maly roz Chanel i bronzer HR - mieszam je pedzlem obydwa i wychodzi mi taki 'shimmer brick'. Super sposob na zuzycie dwoch produktow, ktore zawalaja polke . Roz Chanel jest cudny, ale wkurza mnie, ze jest w palecie ze szminkami i cieniami , jednak wole inne polaczenia. No i zuzywam dziada jak moge .

Nektarek piekny

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez climberka Pokaż wiadomość
zwariuje dziewczyny to pewne. czuje juz latajace kolka w glowie , nie ma to jak celowac na odleglosc. Och, pomazaialbym sie na probe w Douglasie, ale niestety, jak pisalam nie ma u mnie BB.
dobra, jeszcze torche podumam i bede cos ustrzelac. Boze drogi, niedawno wydalam fortune na perfumy - i dla siebie i dla rodzinki, tez zamawialam przez neta (ale tu juz dokladnie wiedzialam co chce ) , wczoraj zampwilam ukochane pedzle, na ktore czailam sie 2 mce - Real techniques oba do podkladow, a teraz znowu nowy zakup ło jezuniu
Napisze co ustrzelilam
Moze w sieci uda Ci sie znalezc testerki podkladow? Czasem sie zdarza cos ustrzelic i czlowiek sobie moze kupic cala garsc saszetek na probownie
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 00:52   #819
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Milka, a Ty to taka Wiosenka zlotowlosa jestes?
zupełnie nie
Mam raczej środkowowschodni typ urody - naturalny kolor włosów to - ciemny, chłodny brąz, piwne oczy, oprawa oczu średnia (w sensie nie bardzo ciemna) karnacja oliwkowa (zielone żyły ), ale jasna jak na oliwkową, bo od wielu lat się nie opalam. Podkrążone oczy z natury. Cera wrażliwa - możliwe zaczerwienienia). Nie zmieniam koloru podkładu - latem i zimą mam ten sam odcień. Używam innych róży, rozświetlaczy + brązera latem.

Nie mam pojęcia, nie znam się, ale chyba nie jestem jednym ścisłym typem kolorystycznym

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Pewnie, ze sobie jakas baze kupie Pewnie, ze potrzebuje, a co , Potrzebuje prawdopodobnie calej zawartosci Douglasa, zwlaszcza polki Bobkowej


Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Widzialam i mnie kusilo, ale.... zuzywam sobie maly roz Chanel i bronzer HR - mieszam je pedzlem obydwa i wychodzi mi taki 'shimmer brick'. Super sposob na zuzycie dwoch produktow, ktore zawalaja polke . Roz Chanel jest cudny, ale wkurza mnie, ze jest w palecie ze szminkami i cieniami , jednak wole inne polaczenia. No i zuzywam dziada jak moge .

Nektarek piekny
Wow, podziwiam za takie konsekwentne zużywanie. Ja niektórych róży, czy rozświetlaczy nie jestem w stanie tak ciągle używać...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 12:44   #820
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Ja miałam podkłady BB 3.5 , ale u mnie niestety wybijały zimne nuty.
Idealny za to okazał się 4.25 (Long-Wear), który jest paradoksalnie minimalnie jaśniejszy niż 3.5, ale za to idealnie żółty

Myślałam, ze mam pomylone buteleczki lub naklejki z numerkami, ale faktycznie teraz widzę, że nawet z tej tabelki widać porównanie między tymi dwoma kolorami i Warm Beige wcale nie jest taki Warm

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2012-12-14 o 12:47
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 12:45   #821
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

ja obecnie licytuje na ebayu kolor 2,5
teraz testuje Guerlaina parure de lumiere 02 ale bardzo wybija rozowe tony a ja mam zolta szyje
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2012-12-14 o 12:46
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 12:58   #822
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Ja tylko na chwilkę. Nectar na truskawie za 92zł
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 13:02   #823
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
zupełnie nie
Mam raczej środkowowschodni typ urody - naturalny kolor włosów to - ciemny, chłodny brąz, piwne oczy, oprawa oczu średnia (w sensie nie bardzo ciemna) karnacja oliwkowa (zielone żyły ), ale jasna jak na oliwkową, bo od wielu lat się nie opalam. Podkrążone oczy z natury. Cera wrażliwa - możliwe zaczerwienienia). Nie zmieniam koloru podkładu - latem i zimą mam ten sam odcień. Używam innych róży, rozświetlaczy + brązera latem.

Nie mam pojęcia, nie znam się, ale chyba nie jestem jednym ścisłym typem kolorystycznym





Wow, podziwiam za takie konsekwentne zużywanie. Ja niektórych róży, czy rozświetlaczy nie jestem w stanie tak ciągle używać...
to ja Ci zazdroszcze, bo ja musze miec podklad i na zime i na lato... a najlepiej, jeszcze by sie przydal na takie mocne lato ale najczesciej wtedy ten na lato doprawiam bronzerem.. ale niestety z jednym nie da rady
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 13:44   #824
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja obecnie licytuje na ebayu kolor 2,5
teraz testuje Guerlaina parure de lumiere 02 ale bardzo wybija rozowe tony a ja mam zolta szyje
Zgadza sie, 02 Lumierowa idzie w swinke jak nic - dlatego u mnie odpadł, bo szyja zółta, a ryjek był świnkowy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 14:40   #825
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
No wlasnie u mnie tak samo


from my iPhone using Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-14, 14:58   #826
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

A z kolei 03 za ciemny już, a szkoda, bo idelany zóltawy bezyk.

Drugi dzien testów Bobika Long Wear wypadł pozytywnie - kupię go, bo jest fajny i dobrze kryje. Natomiast Skin na wiosne nabędę, bo na razie za zimno na taki lekki podkład
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 08:01   #827
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Bylam w Galerii Baltyckiej gdzie maja super duzy stand BB i zostalam umalowana Long Wearem 2,5 -kolor idealny jesli mnie nie zapcha to kupie przy okazji chyba znalazlam zrodlo swoich problemow z cera - to slodycze :/ przez dlugi czas nie jadlam a teraz troche pofolgowalam i mam piekne wypryski na skorze :/


from my iPhone using Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 13:05   #828
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Bylam w Galerii Baltyckiej gdzie maja super duzy stand BB i zostalam umalowana Long Wearem 2,5 -kolor idealny jesli mnie nie zapcha to kupie przy okazji chyba znalazlam zrodlo swoich problemow z cera - to slodycze :/ przez dlugi czas nie jadlam a teraz troche pofolgowalam i mam piekne wypryski na skorze :/


from my iPhone using Tapatalk
Reniu używam long Weara od przeszło 2 tygodni, nie zapchał mnie a mam ku temu duże skłonności
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 13:20   #829
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Bylam w Galerii Baltyckiej gdzie maja super duzy stand BB i zostalam umalowana Long Wearem 2,5 -kolor idealny jesli mnie nie zapcha to kupie przy okazji chyba znalazlam zrodlo swoich problemow z cera - to slodycze :/ przez dlugi czas nie jadlam a teraz troche pofolgowalam i mam piekne wypryski na skorze :/


from my iPhone using Tapatalk
Nie zapycha, gwarantuję, za to w drugiej połowie dnia może zacząć sie lekko świecić. I to tyle jeśli chodzi o jego wady. Ja własnie chciałam klikać ten podkład na dougim online, ale taka bieda z gratisami - wszystko im sie pokończyło ... nie ma juz kosmetyczki z biothermu i kremu, a darmowa wysyłka powyzej 120 zl tylko do jutro i mam dylemat. A z rabatem byłoby 166 zł zamiast 185.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-16, 13:25   #830
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Hej Babki!
Czy wsrod Bobkow jest baza na powieki pod cienie?
Bazy Artdeco nie chce, Urban Decay nie ma wsrod asosrtymentu moich butikow sieciowych, no i stad ta moja nadzieja na Bobki.
a nie masz ochoty na bazę Lumene? Ja po wielu opakowaniach ArtDeco przerzuciłam się na Lumene i jestem jej wierna od wielu lat.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 00:01   #831
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Bylam w Galerii Baltyckiej gdzie maja super duzy stand BB i zostalam umalowana Long Wearem 2,5 -kolor idealny jesli mnie nie zapcha to kupie przy okazji chyba znalazlam zrodlo swoich problemow z cera - to slodycze :/ przez dlugi czas nie jadlam a teraz troche pofolgowalam i mam piekne wypryski na skorze :/


from my iPhone using Tapatalk
Ranko, u mnie słodycze są zdjagnozowanym źródłem problemów z cerą już od wielu lat... Niestety czasem trudno mi się powstrzymać. Drugim jest - alkohol.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 11:24   #832
madii1984
Raczkowanie
 
Avatar madii1984
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Send a message via Skype™ to madii1984
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Tutaj masz bazę Urban Decay, z darmową wysyłką. To jeden z moich ulubionych sklepów online.

http://www.lookfantastic.com/urban-d.../10455870.html
madii1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 10:34   #833
climberka
Raczkowanie
 
Avatar climberka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 229
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

dziewczyny dostalam wlasnie testerki roznych kolorow (nawet nie wiedzialam, ze z jednego Douglasa do drugiego mozna takie przesylki uskuteczniac) i spiesze Wam tu zdac relacje: jednak mialam dobre przeczucie Sand jest zbyt zolty dla mnie, on faktycznie sie nadaje dla oliwkowej, ciemniejszej cery, Cool Beige okazal sie dla mnie idealem - ladny bezyk na zime i chlodne dni bez slonca, ktorego nie widac tak sie wtapia w moja karnacje jasnej blondynki , natomiast Warm Ivory juz wiem, ze bedzie ulubiencem na lato, gdy jest wiecej slonca. I wg mnie te 2 kolory sa jasniejsze od Sandu, ale to widac dobrze dopiero po rozsmarowaniu na policzku a nie swatchu na reku czyli jednak paleta kolorow nie odzwierciedla dobrze faktycznego stanui rzeczywiscie warto przed zakupem samemu testowac.
W kazdym razie jestem zadowolona i zamawiam swoj Cool Beige
climberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 11:44   #834
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

climberka cieszę się, że udało Ci się dopasować kolor
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 12:18   #835
climberka
Raczkowanie
 
Avatar climberka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 229
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

dzieki Milkajestem ogromnie zadowolona, podklad jest super, nawet zapach mi nie przeszkadza juz nie moge sie doczekac jak do mnie przyjdzie

dziewczyny Radosnych i pogodnych Swiąt Wam zycze
climberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 12:42   #836
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Donoszę, ze popelniłam zakup błyszczola BB z najnowszej kolekcji Oyster coś tam - Brightening Lip Gloss - wymaita
W planach mam zakup linera Grpahite Shimmmer (obłednie wygląda na okach) oraz podkłądu w sztyfcie i pewno szminki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 13:20   #837
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Donoszę, ze popelniłam zakup błyszczola BB z najnowszej kolekcji Oyster coś tam - Brightening Lip Gloss - wymaita
W planach mam zakup linera Grpahite Shimmmer (obłednie wygląda na okach) oraz podkłądu w sztyfcie i pewno szminki

Liner Graphite Shimmer to dobry plan, bo jest faktycznie piękny, u mnie wytrzymuje bez poprawek od rana do wieczora.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 13:29   #838
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Liner Graphite Shimmer to dobry plan, bo jest faktycznie piękny, u mnie wytrzymuje bez poprawek od rana do wieczora.
Mnie chodzi konkretnie o kolor, bo takiego z maca nie mam, a czasami chce nie czerń, ale coś lżejeszego i graphite wspisuje sie idealnie w tą koncepcję
Co chwila patrze do lusterka na ten linerek na oku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 13:44   #839
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie chodzi konkretnie o kolor, bo takiego z maca nie mam, a czasami chce nie czerń, ale coś lżejeszego i graphite wspisuje sie idealnie w tą koncepcję
Co chwila patrze do lusterka na ten linerek na oku

, to długo bez zakupu nie dasz rady
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 14:05   #840
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
, to długo bez zakupu nie dasz rady
Weź, musze, bo dopiero po nowym roku mogę coś kupić
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-16 11:44:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.