jak wy to robicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-08, 12:30   #1
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Red face

jak wy to robicie?


cholerka, dziewczyny, jak wy to robicie, ze w waszych strojach jest to cos? staram sie ubierac w stylu sportowej elegancji, ale jak porownuje siebie i inne dziewczyny to mam wrazenie ze wygladam jak szara myszka. kupuje dodatki, staram sie je umiejetnie dobrac, z kolorystyka tez nie jest zle a jednak wygladam tak jakos... normalnie a ja bym chciala sie wyrozniac. chcialabym zeby bylo widac, ze ubieram sie na sportowo, ze cenie sobie luz itp. w czym tkwi problem?

boze jakie to idiotyczne..
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 12:41   #2
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: jak wy to robicie?

Jak chcesz się wyróżniac to wyjdz w eskimoskach i mini- gwarantuje wieelkie zainteresowanie
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 12:52   #3
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: jak wy to robicie?

niee no rozowiutka az o takie wyroznianie mi nie chodzi
chce po prostu zebym czula sie w strojach oryginalnie ale nie jak ufo
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 12:52   #4
positive rebel
Rozeznanie
 
Avatar positive rebel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the rainbow :)
Wiadomości: 581
Dot.: jak wy to robicie?

Często problem tkwi w pewnosci siebie! Jeżeli nie czujesz sie pewnie w tym co nosisz, to bedą cię traktować normalnie. No i nie zapominaj o pewnej nonszalancji :P Jeśli masz ochotę pokombinowac ze strojem to zrób to! Kilka razy pokażesz się w niebanalnym połączeniu (ale zgodnym z twoim stylem) to przestaniesz byc kolejną szarą myszką Ale może tylko tobie wydaje się, że w twoich strojach nie ma tego "czegoś". Może znajomi to widzą i po cichu szeptaja po katach: "Ale ta Ufcio zaje*** dziś wygląda. Normalnie jak gwiazda!!"
positive rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 13:02   #5
sreberko
Raczkowanie
 
Avatar sreberko
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 265
Dot.: jak wy to robicie?

Jasne, że trzeba większej pewności siebie. Ufcio, każda kobieta jest niepowtarzalna, czasem musi to tylko odkryć, zobaczyć się z perspektywy, w innym świetle. I ty tez taka jesteś!
A co do ciuchów, to stosujemy z kumpelą pewną zasadę przy kupowaniu: "jesli w czyms nie wygladam zabóczo to nie kupuję". I póki co się sprawdza. Kiedy otwieram szafę, to ciuchy kupione w ten sposób same się do mnie z półki usmiechają i od razu czuję że będę w dowolnym z nich dobrze wyglądać.
__________________
Poznać można tylko to, co się oswoi.
sreberko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 20:12   #6
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: jak wy to robicie?

Dokłądnie wiem o co Ufcio Ci chodzi, sama chcem wyglądac oryginalnie, tak zeby nie ubierac sie jak reszta spoleczenstwa, a jednoczesnie nie wygladac jak pokraka w jakis dziwnych strojach, ale zeby bylo to połacznie takiej nowoczesnosci z czyms jeszcze... U mnie zalezy to zawsze od dnia jak sie ubieram... zdarza mi sie uslyszec komplement od dziewczyn ze fajnie wygladam(co z reguły zadko sie zdarza bo wiadomo jakie sa dziewczynykazda chce wygladac najpiekniej i woli nie ubóstwiac kogos innego komplementamiWydaje mi sie ze jesli czujemy sie pewni we własnym ciele to stroj bedzie tylko pewnym dodatkiem do tej anszej pewnosci siebie, uwazam tez za co moge zostac skrytykowana ze jednak SZATA zdobi człowieka
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 21:55   #7
Verena
Rozeznanie
 
Avatar Verena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 615
Dot.: jak wy to robicie?

To chyba jednak w dużej mierze kwestia samooceny. Jeśli czujesz się dobzre i pewnie w tym, co masz na sobie, to inni też to zauważą.
A mi na poczucie "szaromyszostwa" pomoglo odkrycie, że ja wprost uwielbiam kolor czerwony. Powiem ci, ze jak mam na sobie jakieś tam stonowane ubranko i do tego soczyście czerwone buty albo torba, to nie ma szans, zebym czuła się niezauważona. [tzn nie mowię, że każdy się na mnie gapi, ale jakoś tak ten kolor pomaga mi zyskać większą pewność siebie i swojego dobrego wyglądu]
__________________
BYKOM STOP! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie.
[/SIZE]
Verena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-08, 23:02   #8
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: jak wy to robicie?

a wiec dziewczyny problem tkwi w braku pewnosci siebie? nigdy bym nie pomyslala o tym szczerze mowiac macie racje, byc moze moja samoocena nie jest zbyt wysoka i musze nad tym popracowac... spodobal mi sie sposob sreberka czasem kupuje jakis ciuch bo mi sie podoba chociaz czuje sie w nim normalnie a nie hm... pewnie siebie
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 09:40   #9
sreberko
Raczkowanie
 
Avatar sreberko
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 265
Dot.: jak wy to robicie?

Ufcio, trzymam kciuki!
__________________
Poznać można tylko to, co się oswoi.
sreberko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 10:13   #10
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: jak wy to robicie?

Cytat:
Napisane przez sreberko
Ufcio, trzymam kciuki!
Ja także
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 11:20   #11
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: jak wy to robicie?

Ufcio, mam ten sam problem. Mam taki gust, że dobieram rzeczy, które idealnie do siebie pasują, przez co są nudne. Na innych osobach podobają mi się jednak "szalone" i nietypowe kombinacje. Gdy ja się ubiorę (jak mi się wydaje) podobnie, czuję sie dziwnie, tak jakby ciuchy były nie te. Nie potrafię dobrać odpowiednich zestawów żeby się wyróznić. Do tego nie mam jednego spójnego stylu, tylko galimatias w szafie. Niby wiem jak chciałabym sie ubierać (styl sportowej elegancji z dozą fantazji) ale nie potrafię tak dobrać ciuchów aby otrzumać taki efekt. Co robić?
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-09, 12:05   #12
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: jak wy to robicie?

Cytat:
Napisane przez różowiutka
Jak chcesz się wyróżniac to wyjdz w eskimoskach i mini- gwarantuje wieelkie zainteresowanie

hej jak się czujesz jako ufo ??
bo ja wspaniale hehehe
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 12:05   #13
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: jak wy to robicie?

Mam ten sam problem. Z jednej strony chciałabym się ubierać z fantazją, a kiedy już coś takiego na sieie włożę, to czuję się dziwnie. Czuję, że to nie jestem ja
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 12:22   #14
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: jak wy to robicie?

hihi ja też nie raz tak myślę
ale ostatnio próbuję troszkę "kombinować".
zawsze nosiłam się bardziej na sportowo (t-shirty z nadrukami, dżinsy, bluzy, sweterki) niż elegancko. w mojej szafie wisi kilka eleganckich koszulowych bluzek, ale zakładam je na apele szkolne itp.
ostatnio kupiłam sobie sztruksowy żakiet i jak poszłam w nim do szkoły,a do tego biała koszula i dżinsy, wszystkie koleżanki pytały, czy nie mam dziś randki a ja po prostu wcześniej się tak nie ubierałam
wczoraj poszłam na zakupy, a że byla ładna pogoda, założyłam górę taką jak do szkoły, ale zamiast dżinsów założylam falbaniastą miniówkę
czułam się troszki dziwnie, bo rzadko chodzę tak "odwalona" ale wyglądałam nieźle, a płeć męska patrzyla takimi oczkami O_O
więc czasem warto się przełamać i ubrać się inaczej niż zwykle ;D
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 13:32   #15
positive rebel
Rozeznanie
 
Avatar positive rebel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the rainbow :)
Wiadomości: 581
Dot.: jak wy to robicie?

Ja mam własny sposób na dodanie sobie odwagi i pewności siebie. Zakładam to co mi się podoba, dorzucam parę dodatków i ogromne okulary, wychodzę na ulicę i wyobrażam sobię, że jestem gwiazdą Idę wyprostowana, patrzę ludziom w oczy i uśmiecham się Gwarantuję, że to zadziała
positive rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 14:37   #16
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: jak wy to robicie?

hmmm ale te okluray sa fajne , w duzych miastach to pelno dziewczyn je nosi, u mnie tylko pare jest takich odwaznych , a szkoda, ja sama bym kupila takie okularki, ale u mnie ich nawet w sklepach nie ma , czasem wystarczy troche inwencji twórczje, by wymysleć ze starych ciuchów coś nowego i oryginalnego
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 14:53   #17
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: jak wy to robicie?

Jeśli mogę coś zasugerować - warto jest kupić sobie kilka ubrań bazowych. jedne dżinsy klasyczne (bez kwiatków, wzorków, nie poprzecierane, normalne ciemnogranatowe), jedne spodnie garniturowe (czarne, szare, brązowe - ale nie z poliestru, tylko z wełny lub jakiejś jej mieszanki - warto wydać więcej, ale spodnie będą dobrze wyglądać i dodadzą noszącej je osobe klasy i uroku). Koszula - lekko dopasowana, ale klasyczna - biała, niebieska, czarna. Ewentualnie w drobne paseczki. proste t-shirty - bez nadruków, bez falbanek, przeszyć. Sweter, np. w serek. Żakiet, np. taki sztruksowy, jakich teraz pełno. Dobrze byłoby, żeby te ciuchy były zgrane kolorystycznie - i żeby dominujący kolor był tym, w którym dobrze się czujecie i dobrze wyglądacie.

Do tego można poszaleć z dodatkami. Duże okulary (aczkolwiek odradzam takie za 20 zł, kupowane na straganie, więcej z nich szkody dla oczu, niż pożytku), szaliczki z cekinów, paski z apaszek, torebki haftowane cekinami, zszywane ze skrawków materiałów, krótkie falbaniaste spódniczki, kolorowe buty. Tyle tylko, że tych dodatków nie należy nosić wszystkich naraz. Jeden, powiedzmy dwa w zupełności wystarczą.

A, i połączenia najlepiej przećwiczyć w domu. Założyć, upewnić się, że pasuje, nawet zrobić sobie zdjęcie, zapisać ułożenie stroju i możliwe opcje dodatków.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 15:21   #18
positive rebel
Rozeznanie
 
Avatar positive rebel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the rainbow :)
Wiadomości: 581
Dot.: jak wy to robicie?

Dokładnie!! Ja średnio raz na miesiąc wywalam wszystkie ciuchy z szafy +szafa mojej mamy i miksuję. Sprawdzam co z czym, do czego. Zostawiam ciuchy z których stworzę najwiecej zestawów. Reszta( niemodna, za mała lub po prostu nie pasująca) ląduje na dnie szafy. Poczeka do następnego razu. Następnie dokupuję kilka dodatków- kolczyki, szaliczki, okulary czy paski i tworzę fajne, nowe zestawienia W ten sposob nawet bardzo się spieszac, po ciemku czy po pijaku, wyciągając ciuchy z szafy mam pewność, że cokolwiek na siebie założę, bedzie pasowało

Często pytam o radę sióstr i mamy, nawet brata czasem zmoleszczę:P Poroszę o radę, ocenę. Czasami dostrzegają coś, na co sama bym nie wpadła. Taka konstruktywna krytyka jest bardzo przydatna.

Dziewczyny jak nie wiecie, czy będzie wam w czymś dobrze, pytajcie się rodziny, lub wklejajcie zdjęcia tutaj. Jestem pewna że ktos wam pomoże
positive rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 15:41   #19
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: jak wy to robicie?

positive-rebel- pomysl z wyobraznia jest super! musze sprobowac hm wraz z wasza porada lece pokombinowac w szafie
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.