Rudy zarost u bruneta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-25, 11:55   #1
musisz
Rozeznanie
 
Avatar musisz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 530

Rudy zarost u bruneta


Mój TŻ jest typowym brunetem, lecz od jakiegoś czasu zaczęła rudzieć mu broda - na początku były to pojedyncze włoski, teraz zaczyna się robić ich co raz więcej. Uwielbiam jego zarost, ale dla mnie nie jest problemem to, że rudzieje, on zaś bardzo to przeżywa, twierdzi, że będzie się codziennie golił itp. Próbowałam znaleźć coś w internecie na ten temat, ale nie znalazłam żadnych konkretów. Chciałabym dowiedzieć się co może być tego przyczyną i czy da się temu jakoś zapobiegać, może mogłabym w jakiś sposób TŻta uspokoić...
__________________
Zdam to prawko!
musisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 12:38   #2
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Rudy zarost u bruneta

Cytat:
Napisane przez musisz Pokaż wiadomość
Mój TŻ jest typowym brunetem, lecz od jakiegoś czasu zaczęła rudzieć mu broda - na początku były to pojedyncze włoski, teraz zaczyna się robić ich co raz więcej. Uwielbiam jego zarost, ale dla mnie nie jest problemem to, że rudzieje, on zaś bardzo to przeżywa, twierdzi, że będzie się codziennie golił itp. Próbowałam znaleźć coś w internecie na ten temat, ale nie znalazłam żadnych konkretów. Chciałabym dowiedzieć się co może być tego przyczyną i czy da się temu jakoś zapobiegać, może mogłabym w jakiś sposób TŻta uspokoić...
Mój ma tak samo, ale się tym nie przejmujemy, a cieniowanie wygląda ciekawie To jest bardzo częste, wielu brodaczy tak ma.
klik
klik
klik
Od jak dawna nosi brodę? Wcześniej nic takiego się nie działo?

Podejrzewam, że to zwyczajnie efekt działania słońca, wody, jedzenia, alkoholu, śliny (jak ktoś jest bardziej całuśny). Niektórzy mają z natury podatne włosy na rozjaśnianie.

To jest naprawdę częste, niech się TŻ przyjrzy niektórym panom, może wyluzuje. Można się bawić w przyciemnianie, ale moim zdaniem to nie ma sensu. Lepiej polubić

Zacznij go nazywać wikingiem i podrzuć mu ten artykuł (pół żartem pół serio) http://lajfstajl.blox.pl/2013/04/Rud...echczasow.html

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-06-25 o 12:44
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 12:49   #3
musisz
Rozeznanie
 
Avatar musisz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 530
Dot.: Rudy zarost u bruneta

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Mój ma tak samo, ale się tym nie przejmujemy, a cieniowanie wygląda ciekawie To jest bardzo częste, wielu brodaczy tak ma.
http://mattgemmell.com/images/matt_winter_beard.jpg

Od jak dawna nosi brodę? Wcześniej nic takiego się nie działo?

Podejrzewam, że to zwyczajnie efekt działania słońca, wody, jedzenia, alkoholu, śliny (jak ktoś jest bardziej całuśny). Niektórzy mają z natury podatne włosy na rozjaśnianie.

To jest naprawdę częste, niech się TŻ przyjrzy niektórym panom, może wyluzuje. Można się bawić w przyciemnianie, ale moim zdaniem to nie ma sensu. Lepiej polubić

Zacznij go nazywać wikingiem i podrzuć mu ten artykuł (pół żartem pół serio) http://lajfstajl.blox.pl/2013/04/Rud...echczasow.html
A czy Twojemu TŻtowi nadal rudzieją, czy po prostu ma kilka rudych punktów?
Zarost rudzieje mu od jakichś dwóch miesięcy, a nosi go "na stałe" od pięciu, wcześniej zdarzało mu się często golić.
Mnie to wcale nie przeszkadza i ciągle mu to powtarzam, ale on jakoś nie może się do tego przekonać. Będę próbować, dziękuję!

Btw, wczoraj byłam na grillu u znajomego, który również jest typowym brunetem, natomiast broda urosła mu intensywnie ruda, typowa marchewa
__________________
Zdam to prawko!
musisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 13:05   #4
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Rudy zarost u bruneta

Cytat:
Napisane przez musisz Pokaż wiadomość
A czy Twojemu TŻtowi nadal rudzieją, czy po prostu ma kilka rudych punktów?
Zarost rudzieje mu od jakichś dwóch miesięcy, a nosi go "na stałe" od pięciu, wcześniej zdarzało mu się często golić.
Mnie to wcale nie przeszkadza i ciągle mu to powtarzam, ale on jakoś nie może się do tego przekonać. Będę próbować, dziękuję!

Btw, wczoraj byłam na grillu u znajomego, który również jest typowym brunetem, natomiast broda urosła mu intensywnie ruda, typowa marchewa
Co jakiś czas widuję nowe rude włoski, ale on ma brodę od lat, mają więc dużo czasu, aby "zrudzieć" Twój ma brodę na stałe dość krótko, a czy to rudzenie nie zaczęło się pojawiać, odkąd przyszła wiosna i więcej słońca?

Można to przykryć, jeżeli bardzo tego nie toleruje, ale ja bym chyba nie chciała ciapać TŻ po twarzy trwałą farbą Chociaż pewnie nie jeden pan tak robi, ale się nie przyznaje
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-25, 15:17   #5
musisz
Rozeznanie
 
Avatar musisz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 530
Dot.: Rudy zarost u bruneta

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Co jakiś czas widuję nowe rude włoski, ale on ma brodę od lat, mają więc dużo czasu, aby "zrudzieć" Twój ma brodę na stałe dość krótko, a czy to rudzenie nie zaczęło się pojawiać, odkąd przyszła wiosna i więcej słońca?

Można to przykryć, jeżeli bardzo tego nie toleruje, ale ja bym chyba nie chciała ciapać TŻ po twarzy trwałą farbą Chociaż pewnie nie jeden pan tak robi, ale się nie przyznaje
No właśnie jemu te włoski pojawiają się coraz szybciej i w tym problem, bo już prorokuje, że niedługo będzie cały rudy Jeśli chodzi Ci o to, że rozjaśniają się od słońca to też mam taką teorię, to możliwe.

Ja też raczej nie chciałabym ciapać mu twarzy farbą, więc farbowanie odpada. Musi to po prostu zaakceptować, a ja muszę postarać się go do tego przekonać
__________________
Zdam to prawko!
musisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.