Pytanie techniczne: Skasowano 16 moich ostatnich recenzji. Co się stało? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-10, 18:26   #1
atlantis75
Przyczajenie
 
Avatar atlantis75
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Z północnej Polski
Wiadomości: 15

Skasowano 16 moich ostatnich recenzji. Co się stało?


Witam Państwa,

na wizażu jestem już prawie rok. Jestem wielką fanką tego portalu, z wielką ochotą recenzuję kosmetyki, których używam,
zdarzyło mi się nawet testować dla Państwa pomadkę w kredce Astor.

Na portalu loguję się codziennie, nawet po kilka razy dziennie. Jeszcze do wczoraj miałam wystawionych 115 recenzji.
Dziś po zalogowaniu zauważyłam, że zniknęło 16 moich ostatnich recenzji! Aktualnie mam ich 99, a ostatnia pochodzi
z 18 czerwca b.r. Nie ukrywam, że jestem rozgoryczona - 15 recenzji to moja ciężka praca, bowiem do każdej przywiązuje dużą wagę i staranność, nie oceniam pochopnie, moje recenzje są szerokie i moim zdaniem ciekawe.

Co się stało, że skasowali Państwo 16 moich ostatnich recenzji? Czy mogę liczyć na to, że zostaną odzyskane?
Kiedy to nastąpi? I wreszcie - dlaczego nie informują Państwo o awarii, jeżeli takowa jest?

Aktywni użytkownicy wizaż.pl w pewien sposób tworzą ten portal i przyczyniają się do jego sukcesu.
Myślę, że powinniśmy być traktowani poważnie - wyposażani w wiedzę na temat działania portalu, informację
o ewentualnych problemach technicznych.

Proszę o wyjaśnienie mojej sprawy.

Pozdrawiam. Atlantis75
__________________
atlantis75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.