Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-08, 22:14   #1
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204

Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.


Jestem miesiąc po wypadku. Straciłam niestety przednie zęby- 4 szt. Będą do wymiany, zależy mi na jak najszybszym i najlepszym efekcie (jestem młodą osobą). Proszę o opinie osoby posiadające takie ząbki lub mogące coś doradzić.
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 12:58   #2
gosia51
Raczkowanie
 
Avatar gosia51
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 60
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Witam.
Ja mam jedną korone porcelanową na wkładzie koronowo korzeniowym.
Ładnie wygląda i ogólnie jestem z niej zadowolona (korone mam na szóstce), łatwo się o nią dba.
Gdyby nie to, ze musiałam znależć czas na dentyste pomiędzy moim grafikiem, to poszło by to dosyć szybko (leczenie kanałowe+czekanie na korone).
No ale nie wiem jak to jest w twoim wypadku... możesz wybrac co chcesz?
Życzę Ci właściwego wyboru.
gosia51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 12:13   #3
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Na zęby porcelanowe czeka się krócej niż na implanty. U mnie będą niestety jedynki do wymiany.
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 12:14   #4
magdalenas22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 37
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Jeżeli masz możliwość porcelany to chyba lepsza opcja, z implantami mogą być problemy, organizm nie zawsze je przyjmuje( zdarza sie to rzadko ale jednak)
Poza tym implanty powinny być założone w ciągu 6 tygodni od utraty własnych zębów
magdalenas22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 13:55   #5
Tuppence_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 397
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Hmmm...szczerze powiedziawszy, nie rozumiem o co chodzi z ta porcelaną. Zrozumialam, że staciłaś 4 zeby, czyli albo juz je sobie wybilas albo i tak trzeba bedzie usuwac, tak? Jesli to sa 4 zeby kolo siebie, to przeciez zadne mosty czy koronki nie beda mialy sie na czym trzymac. Z tego co czytalam, to w przypadku gdy trzeba uzupelniac zeby obok siebie, nie potrzeba jednego implantu na jeden byly zabek, lecz wystarcza np. 2 implanty na 4 zeby (jeden implant tak jakby trzyma dwa zeby).
Sama kilka lat temu wybilam sobie zeba (gorna jedynke). Mialam go wstawianego (mojego wlasnego), lecz po 6 latach zostal odrzucony, zostal usuniety (a wlasciwie to prawie sam wypadl). Po trzech miesiacach mialam wstawiony implant (dokladnie to wczoraj). Zabieg krotki, bezbolesny. Zostala mi wstawiona piewsza czesc implantu i zaszyte dziaslo. Za pol roku bede miala wstawiona druga czesc implantu, juz razem z koronka. Calkowity koszt to 4 tys. implant z korona plus proteza, wizyty itp, razem ok 5 tys. Przez caly czas teraz nosze tymczasowa protezke. Ponoc prawdopodobienstwo nieprzyjecia sie implantu jest baaaardzo male, szczegolnie jesli jestes mloda. Moglam wybrac mostek (duzo tanszy), ale jest mniej trwaly no i trzeba by pilowc zdrowe zeby.
Tuppence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 16:36   #6
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez magdalenas22 Pokaż wiadomość
Jeżeli masz możliwość porcelany to chyba lepsza opcja, z implantami mogą być problemy, organizm nie zawsze je przyjmuje( zdarza sie to rzadko ale jednak)
Poza tym implanty powinny być założone w ciągu 6 tygodni od utraty własnych zębów

JA MA JEDNO pytanie skad Ty takie wiadomoście wzięłaś??????
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 16:38   #7
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez Tuppence_ Pokaż wiadomość
Hmmm...szczerze powiedziawszy, nie rozumiem o co chodzi z ta porcelaną. Zrozumialam, że staciłaś 4 zeby, czyli albo juz je sobie wybilas albo i tak trzeba bedzie usuwac, tak? Jesli to sa 4 zeby kolo siebie, to przeciez zadne mosty czy koronki nie beda mialy sie na czym trzymac. Z tego co czytalam, to w przypadku gdy trzeba uzupelniac zeby obok siebie, nie potrzeba jednego implantu na jeden byly zabek, lecz wystarcza np. 2 implanty na 4 zeby (jeden implant tak jakby trzyma dwa zeby).
Sama kilka lat temu wybilam sobie zeba (gorna jedynke). Mialam go wstawianego (mojego wlasnego), lecz po 6 latach zostal odrzucony, zostal usuniety (a wlasciwie to prawie sam wypadl). Po trzech miesiacach mialam wstawiony implant (dokladnie to wczoraj). Zabieg krotki, bezbolesny. Zostala mi wstawiona piewsza czesc implantu i zaszyte dziaslo. Za pol roku bede miala wstawiona druga czesc implantu, juz razem z koronka. Calkowity koszt to 4 tys. implant z korona plus proteza, wizyty itp, razem ok 5 tys. Przez caly czas teraz nosze tymczasowa protezke. Ponoc prawdopodobienstwo nieprzyjecia sie implantu jest baaaardzo male, szczegolnie jesli jestes mloda. Moglam wybrac mostek (duzo tanszy), ale jest mniej trwaly no i trzeba by pilowc zdrowe zeby.

dziewczyna mądrze opisze i zdecydowanie prawdęacha dodam tylko że na upartegto mozna zrobić most na brakujące 4 przednie zęby(ale tak jak napisałaś pytanie brzmi jak to bedzie wygladac i trzymac sie w j ustnej)a po za tym jestes mloda osoba wiec odp nasuwa sie sama
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 10:31   #8
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Okazało się że 3 szt. będą do wymiany. Impalantu za 4 tys. praktycznie nikt nie wstawia, z tego co orientowałam się cena 1 impantu to ok.7 tys. + założenie. Tylko, że ja byłam uderzona też w głowę, tz. uraz dotyczył też głowy. Jestem m-c po wypadku no i nie chcę obciążąć aż tak bardzo głowy.
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 08:18   #9
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Może jest więcej osób posiadających implanty bądż zęby porcelanowe. Bardzo proszę o opinie.
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 11:45   #10
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

ale czekaj bo ja czegoś nie rozumiem po pierwsze czy Ty wogóle masz zachowane korzenie tych zębow czyw ogóle nic nie masz ????????czy masz poprostu luke i brak 4siekaczy ???(jesli tak to czym mam teraz uzupełniony ten brak na tymczasowo?????)no i ile masz lat,czy palisz????acha a jesli chodz o głowe to czy rozmawials z neurologiem na temat ewentualnych impantówi czy nie widzi jakiśprzeciwskazań??????
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 17:31   #11
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Jestem m-c po operacji, na zwolnieniu a więc mam lukę między zębami - brak 3 zębów ale okazało się że i 2szt. mają ryski i nadłamiania. Nie palę, jestem osobą młodą.
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 09:43   #12
zlosnica85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez daisy Pokaż wiadomość
Okazało się że 3 szt. będą do wymiany. Impalantu za 4 tys. praktycznie nikt nie wstawia, z tego co orientowałam się cena 1 impantu to ok.7 tys. + założenie. Tylko, że ja byłam uderzona też w głowę, tz. uraz dotyczył też głowy. Jestem m-c po wypadku no i nie chcę obciążąć aż tak bardzo głowy.
nie bardzo wiem o co ci chodzi chyba po prostu nie chcesz implantów, nie?
W warszawie jest sporo klinik wszczepiających implanty za cenę ok. 4 tysiące za sztukę. Ja mam brak jednego zęba (dolna 5 ) i na pewno będę wszczepiała sobie implant...
zlosnica85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 11:06   #13
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Z tego, co ja dowiadywałam się koszt impantu to 6/7tys za sztukę w dobrych klinikach, również tych w których zakładali zęby moi znajomi a więc sprawdzonych. Interesują mnie Wasze opinie. Czy jesteście zadowoleni, czy specjalnie dbacie o implanty bądż porcelankę, itp..
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 17:53   #14
Tuppence_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 397
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Hmmm...mi sie wydaje, ze te 6-7 tys za jeden implant to gruba przesada, no chyba że faktycznie do jakiejs super kliniki pójdziesz. Ja, tak jak pisalam, place 4 tys za implant z koroną plus pareset zl trzeba doliczyc na tymczasowy ząb, wizyty, leki, itp. Z tego co sie orientowalam, mozna zrobic sobie implant sporo taniej. Ja mam wstawiany przez dobrego chirurga (wcale nie taniego) i wydaje mi się, że to jest cena przecietna, jak nie zawyzona. Zastanawialam się nawet, czy nie szukać gdzieś taniej, ale uznalam, ze nie ma co na tym az tak bardzo oszczedzac, wazne zeby bylo dobrze zrobione.
Tuppence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 05:55   #15
Wiedziemka
Raczkowanie
 
Avatar Wiedziemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 314
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Tuppence_, jak zauważyłam jesteś z Warmii, jakbyś napisała gdzie wstawiałaś? czeka mnie wstawienie czwórki
Wiedziemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 14:02   #16
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Może na Warmii jest taniej, bo u nas ceny takie jakie napisałam.
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 17:41   #17
ivoclar
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zębolandia
Wiadomości: 588
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

sam implant czyli sruba kosztuje 4 tys a na to jeszce korona porcelanowa za 3tys w sumie wychodzi 7tys oczywiscie wszystko zalezy od firmy skąd pochodza implanty tzn polskie sa tansze od zagranicznych a druga sprawa implanty sie wkreca jesli nie ma sie nic czyli ani korzenia ani korony tzn samo dziasło w przypadku jesli w dziasle pozostał korzeń implantow sie nie zakłada(mówiąc najprosciej)
__________________
NASZE ZARĘCZYNY 12.07.2007r.
NASZ ŚLUB 4.07.2009r.
ivoclar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 17:49   #18
zlosnica85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 139
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez ivoclar Pokaż wiadomość
sam implant czyli sruba kosztuje 4 tys a na to jeszce korona porcelanowa za 3tys w sumie wychodzi 7tys oczywiscie wszystko zalezy od firmy skąd pochodza implanty tzn polskie sa tansze od zagranicznych a druga sprawa implanty sie wkreca jesli nie ma sie nic czyli ani korzenia ani korony tzn samo dziasło w przypadku jesli w dziasle pozostał korzeń implantow sie nie zakłada(mówiąc najprosciej)
no właśnie bo implant się wszczepia Jeśli jest sam korzeń to zwykła korona wystarczy (ja taką mam i kosztowała 300 zł - jedna z tańszych ale jest na zębie którego w ogóle nie widać)
co do cen to nie wiem gdzie takie macie ale moja klinika (podobno jedna z najdroższych w Warszawie) ma taki cennik:
Umieszczenie implantu 2500 zł
Korona na implancie 1600-2000 zł
Przeszczep kości 2500 zł

przy czym przeszczep kości jest potrzebny z reguły pacjentom którzy dawno temu stracili ząb i doszlo do zaniku kości w tym miejscu...
zlosnica85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 01:39   #19
Vincenza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Jeśli nie masz zębów,ale pozostały korzenie to oczywiście ,że nie implanty.W korzeniach mocuje się sztyfty i buduje cały ząb.Jeśli nie masz korzeni to trzeba je poprostu wszczepić czyli IMPLANT .Ja dzisiaj jestem po konsultacji i w czwartek idę na zabieg wszczepienia 4-rech IMPLANTÓW na 5 brakujących zębów.Na górze dwa z lewej i trzy z prawej strony.Brakujących zębów nie miałam przez ok 21 lat(noszę protezkę).Mój mąż sobie robił i jest przeszczęśliwy,dlatego ja też się zdecydowałam.U mnie wygląda to tak.
Zdjęcie-80zł
Tomografia 500zł
Wizyta lekarska 90zł.
Dzisiaj zapłaciłam 670zł.
W czwartek 4 implanty,każdy po 3800zł
po sześciu miesiącach założenie koron porcelanowych,aż wszystko się zagoi.
Korona szt.1540zł
łącznik szt 440zł.
Razem za wstawienie 5 ząbków wyszło 25 tyś zł.(wychodzi po 5tyś za szt.)
Jestem tylko ciekawa jak po implantach założą mi spowrotem protezkę,bo muszę jakoś jeszcze te 6 miesięcy wyglądać.
Aha.IMPLANTY,to NOBEL BIOCARE
Vincenza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 14:05   #20
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 606
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

ja tez nie mam 1 gornej,zlamala mi sie pozniej usunelam korzen i bede miec mostek na 3 zeby,szkoda mi drugiej jedynki ale cos,na implanty mnie nie stac a bede miec porcelane za ok1200zl
myszka8425 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 14:18   #21
okimato
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Witam. Ja znalazłem implanty w cenie 1600 zł razem z koroną. Zainteresowani niech zaglądną tutaj http://www.implanty.org
okimato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 21:37   #22
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

hmm a nie lepiej poza warszawa? Taniej jest chyba np. w Olsztynie (Ab-Dent tam chyba dziala)
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 23:06   #23
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Ivoclar uuuuuu niezle sobie liczycie za ceramike

impalny kosztuja roznie w zaleznosci jaki i jakiej firmy jest zakladany za 3 tys mozna zakupic naprawde niezly kawalek tytanu (trzeba poszukac)
wiec szukajcie drogie forumowiczki i pytajcie dokladnie lekarzy jaki to implant chce wam zalozyc i ile on sam kosztuje i ile praca lekarza i porownujcie

do zalozycielki watku
zdjecia rentgenowskie piorunem do zrobienia i do stomatologa na konsultacje, jak sa potluczone zeby ktore zostaly trzeba sprwadzic czy nie maja pekniec czy nic sie nie chwieje. Najpierw trzeba wiedziec jak dokladnie sprawy stoja a pozniej dopiero planowac uzupelnianie brakow.
nie komfortowo jest nie miec przednich zabkow wiec mala protezka natychmiastowa by sie przydala
Zdrowka zycze
dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 11:07   #24
natalson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Napewno warto wszczepić implanty. Jest to bezpieczne, estetyczne i na lata, no i oczywiście wygodne. Świetnych specjalistów i przystępne ceny adekwatne do usług maja gabinety na Korotyńskiego w warszawie- KORDENT i KORDENT na Lipowej 6 w zielonce pod warszawą. Polecam
natalson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 20:31   #25
asia777
Przyczajenie
 
Avatar asia777
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn, Boleslawiec
Wiadomości: 16
GG do asia777
Smile Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Concisa,
Mozesz podac nazwisko tego implantologa u Tarabuly?
W jaki sposob placilas? W ratach czy z ,,gory''?
Jestem wlasnie w trakcie poszukiwac implantologa we Wroclawiu, ale ceny mnie przerazaja..
Zastanawiajam sie juz nad mostem kompozytowym, ale to tez wyniesie ok 2500...

Edytowane przez asia777
Czas edycji: 2010-05-23 o 20:32
asia777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 13:42   #26
monique 90
Raczkowanie
 
Avatar monique 90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 261
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Przeczytałam cały wątek.
Mój problem przede wszystkim polega na całkowicie zepsutej lewej jedynce. Zostało tylko troszkę szkliwa (chyba, bo nie znam się na tym kompletnie). I chciałam się Was poradzić, co zrobić? Wybiorę się do dentysty, ale też bym nie chciała trafić na kogoś mało profesjonalnego.
Prawa jedynka chyba jest zdrowa, tylko troszeczkę sczerniała od środka. Lewa dwójka się ukruszyła od strony tej "chorej" jedynki... O reszcie zębów nie mówię, bo pewnie są do wyrwania lub plombowania. A i jeszcze brak prawej 4, a z 5 został tylko taki brzeg wystający z dziąsła.
Kompletnie nie mam pieniążków na leczenie...
Jestem załamana :conf used:

Co byście mi poradzili (prócz oczywiście wizyty u stomatologa)
monique 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 21:46   #27
tobiaszowa
Zadomowienie
 
Avatar tobiaszowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 798
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez monique 90 Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek.
Mój problem przede wszystkim polega na całkowicie zepsutej lewej jedynce. Zostało tylko troszkę szkliwa (chyba, bo nie znam się na tym kompletnie). I chciałam się Was poradzić, co zrobić? Wybiorę się do dentysty, ale też bym nie chciała trafić na kogoś mało profesjonalnego.
Prawa jedynka chyba jest zdrowa, tylko troszeczkę sczerniała od środka. Lewa dwójka się ukruszyła od strony tej "chorej" jedynki... O reszcie zębów nie mówię, bo pewnie są do wyrwania lub plombowania. A i jeszcze brak prawej 4, a z 5 został tylko taki brzeg wystający z dziąsła.
Kompletnie nie mam pieniążków na leczenie...
Jestem załamana :conf used:

Co byście mi poradzili (prócz oczywiście wizyty u stomatologa)
A czemu doprowadziłaś do takiej sytuacji? Mogłaś odkładać pieniądze i robić sobie po jednym ząbku.
No ale Polak mądry po szkodzie
A co byśmy poradzili oprócz wizyty u stomatologa? No chyba nic... Sama przecież zębów nie wyleczysz może wstaw zdjęcie?
swoją drogą lepiej naprawde mykaj do stomatologa ,bo zostaniesz bez zębów.
tobiaszowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 19:34   #28
fiolka208
Rozeznanie
 
Avatar fiolka208
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 587
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Hej szukam tanich implantów w lubelskim i okolicach.Czy ktoś ma namiary na miejsca gdzie implant nie kosztowałby tyle co małe autko?Dzięki za pomoc
fiolka208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 14:22   #29
panna.Nikt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 44
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

Ja właśnie dzisiaj miałam zakładaną koronę, po 3 miesiącach od wkręcenia implantu, koszt:
śruba - 2500 zł
korona - 1200 zł
wszystkie wizyty w międzyczasie gratis.
Na razie jestem cudownie podekscytowana faktem, że mam wreszcie ząb więc trudno mi "na zimno" ocenić czy było warto, ale mam nadzieję, że tak!
__________________
<ciach reklama>
panna.Nikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 11:25   #30
maczupikczu
Zadomowienie
 
Avatar maczupikczu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: dziurawej skarpetki
Wiadomości: 1 126
GG do maczupikczu
Dot.: Implanty czy zęby porcelanowe? Proszę o opinie.

ja nie wiem skad wy te ceny bierzecie u mnie facet ma zrobic tak
spiluje mi zab do korzenia bo jeszcze sie nadaje, do niego zrobi wkret zeby wzmaniam moj korzen, na to nalozy porcelanowy zab tak wizualnie zeby wam przyblizyc http://www.blog.medyk.co.uk/upload/Pages/art-16.jpg
cenowo wychodzi to tak, ze 120 wkret, 500 zab w sumie za jeden zab chce 620 zl
wiec jestem w szoku o jakich cenach tu mowa
__________________
gdzie gruby nie może tam chudego pośle

Edytowane przez maczupikczu
Czas edycji: 2010-10-06 o 11:27
maczupikczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-03 16:20:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.