Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-16, 12:26   #391
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Na jednym z for na którym także piszę jak takie podforum "Sekretne rozmowy". Jest ono zablokowane (nie można czytać ani pisać), aby dołączyć do grupy trzeba po prostu napisać prośbę (nie chodzi o elaborat) do Admina, który rozważa propozycję przyjęcia. Zastanawiam się czy to sprawdziłoby się tutaj?
Krótkie uzasadnienie dlaczego chce uczestniczyć w życiu MM, do tego ogólny wgląd w profil (kiedy rejestracja, ewentualnie udzielanie się).
Na naszym forum Toyoty my jako moderatorzy przyjmujemy na listę klubową do poczekalni i jeśli widzę, że osobnik udziela się, jak jakoś aktywny, loguje się w miarę bieżąco to po pewnym czasie przyjmuję go do klubu i zmieniam status.
Niestety uważam, ze samo znakowanie zdjęć znakami wodnymi to za mało Nie chodzi aby z tego podforum robić elitę ale o to abyśmy my, które wystawiamy makijaże, poczuły się bezpieczniej. Komu naprawę zależy an byciu na MM napewno miałby do forum dostęp pomimo tego, że nie pisze dużo czy nie wkleja makijażów.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 12:35   #392
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

O wszelkim blokowaniu dostępu była gdzieś mowa - kłóci się to z ideą forum o otwartości portalu....

zdjęcia mozna opieczętowywać automatycznie, za pomocą biblioteki GD w PHP. Na wizażu automatycznie zdjęcia są resize'owane, więc wygląda na to, że ta biblioteka jest zaimplementowana.
Dla dobrego programisty (a wizaż jest tak zaawansowany,że chyba tacy ludzie się nim zajmują?) nie powinno być problemu ze zrobieniem automatycznego 'znaku wodnego' z nickiem użytkownika i adresem (wizaż.pl)...

Pozdrawiam..
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 12:49   #393
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
O wszelkim blokowaniu dostępu była gdzieś mowa - kłóci się to z ideą forum o otwartości portalu....

zdjęcia mozna opieczętowywać automatycznie, za pomocą biblioteki GD w PHP. Na wizażu automatycznie zdjęcia są resize'owane, więc wygląda na to, że ta biblioteka jest zaimplementowana.
Dla dobrego programisty (a wizaż jest tak zaawansowany,że chyba tacy ludzie się nim zajmują?) nie powinno być problemu ze zrobieniem automatycznego 'znaku wodnego' z nickiem użytkownika i adresem (wizaż.pl)...

Pozdrawiam..
Co nie zmienia faktu, że każdy może takie zdjęcie ściągnąć i zapisać gdziekolwiek. Znaki wodne też da się usunąć choć wiąże się to z dłuższym siedzeniem przy kompie i zabawą programem graficznym
Co do regulaminu - czasem trzeba coś zrobić jeśli zachodzi potrzeba. Moim zdaniem ta potrzeba zaszła. Świat i wizaż nie są tym samym czym były np. 3 lata temu. Wszystko się zmienia, widocznie wypada wprowadzić zmiany jeśli życie tego wymaga.
Moje makijaże nie są doskonałe i idealne ale też od pewnego czasu nic tutaj nie wklejam
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 13:55   #394
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Zapraszam do wątku na technicznym w sprawie zabezpieczania zdjęć.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=255658
Pozdrawiam
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 17:29   #395
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Programista, który w PHP napisze program do rozpoznawania elementów zdjęcia tak, aby znaki wodne nie niszczyły istotnych elementów, bez wątpienia dostanie nagrodę Nobla. Nie wiem tylko, czy z matematyki, czy z zawracania grabiami Wisły.

p.s. Jestem tutaj jedynym programistą, wydaje się więc, że są szanse na to, że wiem o czym mówię

p.s. 2: czy ktoś z was próbował usunąć znaki wodne ze zdjęcia? proszę o zgłoszenia
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 17:42   #396
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Programista, który w PHP napisze program do rozpoznawania elementów zdjęcia tak, aby znaki wodne nie niszczyły istotnych elementów, bez wątpienia dostanie nagrodę Nobla. Nie wiem tylko, czy z matematyki, czy z zawracania grabiami Wisły.

p.s. Jestem tutaj jedynym programistą, wydaje się więc, że są szanse na to, że wiem o czym mówię

p.s. 2: czy ktoś z was próbował usunąć znaki wodne ze zdjęcia? proszę o zgłoszenia

Nie ma nagrody Nobla z matematyki Chociaż nagroda z zawracania grabiami Wisły musi być dość prestiżowa

A tak na poważnie, tak jak pisałam wcześniej, na wizażu jest pobieżnie napisane jak usunąć znak wodny. Ja tego sama nigdy nie robiłam, bo nie miałam takiej potrzeby.
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 22:54   #397
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

ja usuwalam z istockphoto na nadruk na tort:P:P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-16, 23:32   #398
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

nie ma programów i skryptów idealnych -coś za coś. Znak wodny po skosie (np wzdluz linii powstalej po polaczeniu w 1/3 od gory prawego boku i 1/3 od prawej gornego i analogicznie po drugiej stronie) przy zalozeniu, ze to, co wazne jest w centrum - nie powinien robić aż tak potwornego spustoszenia.. no i nikt przecież tu nie mówi o bezczelnym napisie jednym kolorem ;P
ewentualnie - dla nieporadnych - po prostu dać możliwośc zaznaczenia opcji "zabezpiecz zdjęcie znakiem wodnym" - z uwagą, że niestety może mieć to wpływ na czytelność; te, które chcą zabezpieczać zdjęcia same - niech sobie taką opcję odznaczają.

A co do 'usuwania' znaków wodnych - bez uszczerbków na zdjęciu się nie da, bo wiąże się to tak czy inaczej z odtwarzaniem pewnych elementów zdjęcia 'ręcznie'. Owszem, sa przypadki, że bardzo ładnie można te 'mankamenty' ukryć, ale nie każde zdjęcie da się tak odtworzyć

Btw.spróbujmy się wczuć w skórę takiego złodzieja zdjęć... czy będzie mu się chciało siedzieć i dziobać w psp jeśli będzie to oznaczało parę h spędzonych na odtwarzaniu obrazu? Nie sądzę, chyba, że jest to na tyle złośliwy osobnik, że ma na myśli konkretną użytkowniczkę, którejchce zrobić 'numer'.

kolejną propozycją mogłaby być wielkość zdjęć widzianych przez użytkownika w zależności od zaufania... tylko jak określać to zaufanie? ilością postów? a może ilością istotnych postów? [dać np możliwość zgłaszani, że post nic nie wniósł do tematu...] - i teraz - dla tych początkujących - zdjęcia-miniaturki. Coś tam widać, ale nie za bardzo; dla 'zaufanych' - full size; Można oczywiście te kroki stopniować...

Na tę chwilę brak mi więcej pomysłów.

Pozdrawiam
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 01:57   #399
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez dzwoneczek186 Pokaż wiadomość
blokowanie kopiowania zdjec mozna latwo ominac uzywajac opcji PrintScrean
Jejku, rzeczywiscie, zupelnie o tym zapomnialam
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 08:38   #400
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
nie ma programów i skryptów idealnych -coś za coś. Znak wodny po skosie (np wzdluz linii powstalej po polaczeniu w 1/3 od gory prawego boku i 1/3 od prawej gornego i analogicznie po drugiej stronie) przy zalozeniu, ze to, co wazne jest w centrum - nie powinien robić aż tak potwornego spustoszenia.. no i nikt przecież tu nie mówi o bezczelnym napisie jednym kolorem ;P
ewentualnie - dla nieporadnych - po prostu dać możliwośc zaznaczenia opcji "zabezpiecz zdjęcie znakiem wodnym" - z uwagą, że niestety może mieć to wpływ na czytelność; te, które chcą zabezpieczać zdjęcia same - niech sobie taką opcję odznaczają.

A co do 'usuwania' znaków wodnych - bez uszczerbków na zdjęciu się nie da, bo wiąże się to tak czy inaczej z odtwarzaniem pewnych elementów zdjęcia 'ręcznie'. Owszem, sa przypadki, że bardzo ładnie można te 'mankamenty' ukryć, ale nie każde zdjęcie da się tak odtworzyć

Btw.spróbujmy się wczuć w skórę takiego złodzieja zdjęć... czy będzie mu się chciało siedzieć i dziobać w psp jeśli będzie to oznaczało parę h spędzonych na odtwarzaniu obrazu? Nie sądzę, chyba, że jest to na tyle złośliwy osobnik, że ma na myśli konkretną użytkowniczkę, którejchce zrobić 'numer'.

kolejną propozycją mogłaby być wielkość zdjęć widzianych przez użytkownika w zależności od zaufania... tylko jak określać to zaufanie? ilością postów? a może ilością istotnych postów? [dać np możliwość zgłaszani, że post nic nie wniósł do tematu...] - i teraz - dla tych początkujących - zdjęcia-miniaturki. Coś tam widać, ale nie za bardzo; dla 'zaufanych' - full size; Można oczywiście te kroki stopniować...

Na tę chwilę brak mi więcej pomysłów.

Pozdrawiam
widocznie komuś zależalo że siedział i dłubał przy moich zdjęciach zresztą kradną i umieszczają na różnych stronach zarówno z oryginalnymi napisami jak i juz bez nich. Mnie bardziej chodzilo nie o zabezpieczenia samych zdjęć znakami bo to juz funkcjonuje z powodzeniem długo na MM tylko ograniczenie dostępu do działu. Co z tego że jeśli ktoś ukradnie fotkę, usunie napis mało umiejętnie czy też wcale i gdzieś umieści-wiem że w końcu uda mi się sprawić że zdjęcie zniknie z tej strony ale kolejne nerwy i walka o to są naprawdę męczące i wydawać się mogło-zbyteczne jesli wprowadzi się jakieś zabezpieczenia oprócz znaków i napisów to bardzo zniechęca do pokazywania swoich makijaży
A może jakis zapis w regulaminie o zakazie kopiowania i umieszczania zdjęć na innych stronach czy coś w tym rodzaju?

tak myślę

pozdrawiam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 13:46   #401
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
A może jakis zapis w regulaminie o zakazie kopiowania i umieszczania zdjęć na innych stronach czy coś w tym rodzaju?

tak myślę

pozdrawiam
Aguś, ja już właśnie pisałam o tym Złośliwcowi na technicznym, aby pojawił się zapis z informacją, że kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora i portalu jest niezgodne z ustawami o prawach autorskich i danych osobowych i grozi nawet do 3lat więzienia. Jednak nic na to nie odpowiedział. Trzeba chyba go przycisnąć Na pewno taki napis powinien się pojawić w regulaminie, jednakże nie każdy czyta owy regulamin, więc wymyśliłam, aby za każdym razem po otworzeniu zdjęcia pojawiałby się taki napis - a to nie powinno być trudne. Uwierzcie, że część osób wtedy zrezygnuje z kradzieży naszych zdjęć
Co do zapisywania zdjęć PPM i printscreena, można zablokować PPM, ale wiązałoby się to z przebudową portalu, tak przynajmniej Złosiu powiedział, dodatkowo mimo, że istnieje printsreen, uwieżcie, że nie każdy wie jak działa ten przycisk
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 13:58   #402
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Aguś, ja już właśnie pisałam o tym Złośliwcowi na technicznym, aby pojawił się zapis z informacją, że kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora i portalu jest niezgodne z ustawami o prawach autorskich i danych osobowych i grozi nawet do 3lat więzienia. Jednak nic na to nie odpowiedział. Trzeba chyba go przycisnąć Na pewno taki napis powinien się pojawić w regulaminie, jednakże nie każdy czyta owy regulamin, więc wymyśliłam, aby za każdym razem po otworzeniu zdjęcia pojawiałby się taki napis - a to nie powinno być trudne. Uwierzcie, że część osób wtedy zrezygnuje z kradzieży naszych zdjęć
Mi ten pomysł też się bardzo podoba
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 19:58   #403
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Mam świeże nowinki, pojawił się nowy punkt w regulaminie:

Cytat:
8.1. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie zdjęć i innych utworów stanowiących własność użytkowniczki Wizaż.pl bez jej pisemnej zgody jest zakazane i stanowi przestępstwo. Osoby łamiące ten zakaz będą bezzwłocznie banowane. W uzasadnionych przypadkach będziemy informować prokuraturę o popełnieniu przestępstwa.
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 21:17   #404
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Mam świeże nowinki, pojawił się nowy punkt w regulaminie:



To mnie cieszy.
Ale powinno byc jeszcze ustawione blokowanie prawego klawisza(czyli zakaz kopiowania)
Ale tak czuje ze moich zdjec nikt nie ukradnie bo szału ni ma.
Ale takiej Game czy Agabil to kradli pewnie.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 17:56   #405
magmaran
Raczkowanie
 
Avatar magmaran
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 98
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

ja mam taki avatar, ze w sumie nikt mnie nie pozna, bo umieszczam przewaznie połowę twarzy, wiec wydaje mi sie ze nikt z tym zdjeciem nic nie zrobi
__________________

magmaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 18:17   #406
69anka69
Raczkowanie
 
Avatar 69anka69
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 148
GG do 69anka69
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Dokładnie, czasami jak się ogląda ... Tu przecież chodzi o podzielenie się pomysłem na ładny makijaż a nie fotkach"niewiadomo o jakiej tematyce".
__________________
Wymieniaj doświadczenia. Ale tylko na lepsze!
— Janina Ipohorska

Edytowane przez 69anka69
Czas edycji: 2008-11-18 o 18:20 Powód: .
69anka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 11:29   #407
stokroqq
Raczkowanie
 
Avatar stokroqq
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 88
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

dziewczyny moze troszke nie na temat ale tez dotyczy zdjec
tu zdjec jest nie wiele ale wiecie co musi sie dziac ze zdjeciami ktore ludzie wklejaja na nasza-klase mojej kolezance znajomy pokzal jej zdjecie na randkach w ktorych bylo jej zdjecia z naszej klasy i byly podpisane innymi danymi i ona oferowal swoje uslugi z opisu wynikalo ze niezle sie puszcza......
dlatego uwazajcie bo zdjecia nie tylko z MM ale z innych stron moga byc uzyte nie przez was i do czarnych celow
pozdro
__________________
Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
stokroqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 22:59   #408
atomowka1987
Przyczajenie
 
Avatar atomowka1987
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 28
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Super że ten temat został poruszony, nie jest to ani nudne, ani nie na miejscu, wręcz przeciwnie. ale niektóre dziewczyny hmmmm przesadzają z ilością udostepnianych przez siebie zdjęć w necie... z ilością i z tym co na nich prezentują. Np. na polskiej stronie z fryzurami zamiast prezentowac co maja na głowie- zgodnie z przesłaniem, one pokazują dużo dużo więcej.
A co do nk to też mnie to powoli niepokoi, nigdzie nei jesteśmy anonimowi, ale na własne życzenie wsumie. Tylko zadaniem takiego portalu jak nk powinno być zabezpieczanie zdjęć, bo nawet jak się galerie zablokuje, to te 1 zdjęcie jest dostepne dla wszystkich. Pozdrawiam kobitki i Wesosłych Świąt!!
atomowka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 22:13   #409
Dora1906
Raczkowanie
 
Avatar Dora1906
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 239
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Femme masz oczywiście rację!!! Nie wiadomo kto tu przebywa i ogląda nasze zdjęcia. Dobrze zrobiłaś że napisałaś o tym. Masz dużego plusa.
Dora1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 18:21   #410
karakan
Przyczajenie
 
Avatar karakan
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 28
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

troche przesada... w takim razie portal taki jak np. nasza klasa powinien juz dawno zostac zablokowany bo tam skopiowac zdjecie jest bardzo prosto... wszedzie jest pelno zbokow ale nie dajmy sie zwariowac.
karakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 23:09   #411
papiusia1203
Raczkowanie
 
Avatar papiusia1203
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z daleka ...
Wiadomości: 61
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

yhym fajny temat moje foty ktos skopiowal z n.k i wkleil do wizazu bardzo sie wqrzylam jak mi kolezanka o tym powiedziala hehe myslalam ze taki zarcik eeh no ale juz usuneli na szczescie tylko ze pare panienek trosze sobie o mnie popisalo mam nadzieje tez ze nikt nie skopiowal
papiusia1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 19:03   #412
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 959
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Witam,
ja nie jestem nowa wprawdzie, mam konto na wizazu juz 4 lata ale na forum sie prawie w ogole nie udzielam, nie daje swoich zdjec. Glownie interesuja mnie opinie o kosmetykach, sama tez wystawiam swoje. Czasem czytam cos na forum ale i tak prawie nigdy nie odpisuje. Pomimo iz rozumiem problem z wykorzystywaniem fotek mysle ze trzeba jakos inaczej 'zablokowac' dostep dla osob z mala iloscia postow bo wtedy takie osoby jak ja nie beda mialy szans ogladania niektorych makijazy, a to byloby straszne!!!!!!!!!
Pozdrawiam wszystkie wizazanki
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 19:15   #413
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez karakan Pokaż wiadomość
troche przesada... w takim razie portal taki jak np. nasza klasa powinien juz dawno zostac zablokowany bo tam skopiowac zdjecie jest bardzo prosto... wszedzie jest pelno zbokow ale nie dajmy sie zwariowac.
zgadzam sie niestety za prosto tam skopiwac czyjes foty!
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 22:24   #414
panczakiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
GG do panczakiewicz
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Zgadzam się z Tobą w 100% !!!
panczakiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 10:18   #415
Daydreams
Przyczajenie
 
Avatar Daydreams
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Uć City
Wiadomości: 29
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Dziewczyny to chyba logiczne, ze na tkaim forum jak to nie powinno sie wklejac jakichkolwiek swoich zdjec! Która ma troche oleju w głowie to tego nie robi i nie trzeba apelowac zeby sie domyslic! Jezeli chcesz pokazac makijaz to robisz fotke zamknietych oczu, gdyz nie prezentujesz barwy oczu ale kolor na powiece. A takie tematy jak pokaz brzuszek, nogi, tyłek cycki jest po prostu straszny i nie wiem w jakim celu stworzony, anie sorry - wiem po to zeby sie pochwalic jak ktos wyglada. Masakra.. A potem jest płacz i lament, bo smarkule dostaja opieprz w domu ze sie publicznie obnażają, a co najlepsze na takie zdjecia poluja i kobiety i mezczyzni zeby czesto gesto upokorzyc ktorąś z dziewcząt robiąc fotomontaż oblesny lub poniżający, nastepnie takie zdjecie zostaje drukowane i wszem obecnym prezentowane a pozniej w internet wrzucone gdzie kazdy ludek na ziemi wali z kogos kły. Czy na prawde na tym wam zalezy? Chcesz pokazac zdjecia swoje kolezance czy koledze, to zrob to osobiscie a nie publicznie. 1200 osob obejrzy makijaz a jedna spartaczy Ci nawet zycie! Do tego samego doprowadza nasza-klasa, choć idea założenia była inna, to w ówczesnym XXI wieku przekształca się wszystko w portale matrymonialno-erotyczne. A później skandale, rozwody, tragedie.. Zastanówcie się kilka razy zanim coś zrobicie.. Pozdrawiam dorosłe kobiety.
Daydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 16:08   #416
Klaudiis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 57
Post Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Często bez zastanowienia robimy takie rzeczy i osoby które nie powinny czegoś widzieć, widzą to. Później są tego konsekwencje. Uczymy się na błędach niestety, a internet jest niebezpieczny.
Klaudiis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 18:33   #417
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Świetny temat. Dziękuję Ci za poruszenie tak ważnej kwestii.
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 11:53   #418
nat696
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

zgadzam sie z kolezanka Swietnt temat
nat696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 18:51   #419
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

ojezu to straszne... az sie boje dodawac fotki na watkach o fitnesie typu pokaz brzuch albo efekty cwiczen bo skoro na MM dzieja sie takie zeczy to co dopiero tam... przykre
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 13:19   #420
Sinn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 66
GG do Sinn
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Znalazłam przed chwilą to: http://www.snobka.pl/artykul/7340/ma...15_-_sloneczny. Chciałam zamieścić linka, ponieważ wiem, że dziewczyna ze zdjęcia często umieszcza swoje makijaże w tym dziale i chciałam się upewnic, że nie ejst to kradzież zdjęć (w tym linku).
__________________
"Mowa jest srebrem, a milczenie jest owiec"
Sinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.