Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-14, 09:45   #1561
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Daj spokój.. wiesz co ja bym dała za takie włosy ?
Naprawdę w końcu kupie sobie jakąś perukę "Pamelę" albo na keratynę przedłużę bo tak mi się tęskni za długimi włosiętami ;([COLOR="Silver"]
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

Jest całkiem nieźle.
Dziękuje
Jak mówicie że nie tak źle to w takim razie spokojnie poczekam do lutego i wtedy dopiero bede kombinowac
Ale jak to różnie ludzie widzą, samemu sie bardzo krytycznie jednak patrzy

Yattamanka Ja nie mam długich włosów też Do tego mam bardzo wycieniowane, koncowki takie wystrzepione Ale na wiosne bede podcinac koncowki i powiem fryzjerce zeby mi podciela koncowki na kazdej warstwie to moze juz bedzie lepiej to wygladac bez tego wystrzepienia. Bo włoski to ja mam z natury troche cienkie. Dobrze ze nie rzadkie a takie normalne A takie do ramion mam teraz wiec wcale nie długie I tez mam ochote momentami na peruke

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
jejku, dziewczyny, napadła mnie taka chęc obcięcia włosów, że juz myslałam, że nic nie da się z tym zrobić, ale jakos dotrwałam do dzisiaj i zaczyna mi przechodzic..

dochodze do krytycznej długosci 34 cm- od lat nie doszłam dalej, na tym etapie włosy bez przerwy juz wiąze. Nie cierpie nosic rozpuszczonych, bo mi się majtają i be zprzerwy poprawiam. Nie wiem kurcze, czy to mi przejdzie, jak bede miec dłuzsze? Ale jak teraz nie przetrzymam, to juz za zadne skarby świata nie zapuszcze, to jedyne co mnie powtrzymuje. No i załuje ze sobie je pocieniowałam, bo w kucyku takie szczerby teraz są, a ja lubię gesty, gładki kucyk.

Nawet tuz przed ślubem miałam podoba długosc i obcięłam na slub, bo czułam sie w tej długosci brzydka. Irytuje mnie to, ze po obcieciu z tyłu wygląda sie jak facet, a z przodu jest ładnie. A teraz mam kryzys z przodu a ładnie z tyłu.. ale szajs. No, ale wytzrymam, szkoda byłoby to teraz zmarnowac.
Też mnie momentami nachodzi taka chec na sciecie
Ale wiem ze bede zalowac bo teraz mam taka dlugosc ktorej nie lubie. Wiecznie mi cos na oczy wlazi, tu odstaje, tam odstaje, jedna strona sie wywija do zewnatrz, druga do wewnatrz, jeszcze to cieniowanie
Dlatego teraz zazwyczaj robie warkoczyka zeby nie kusiło obcinanie. Ale jak juz zapuszcze je bardziej to wiem ze mi przejdzie i bede nosila rozpuszczone bo juz ta dlugosc bedzie inna
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:46   #1562
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

agatko,
nosimy tej samej rasy kucyka poplątaniec obwisaniec
wydaje mi się, ze na dłuższa metę to jest całkiem bez sensu, ale moze tak jak radzi enchanted, trzeba się przemóc?

Ja teraz na świeta myłam prawie codziennie, ukłądałam i nosiłąm rozpuszczone, wiele osób chwaliło i pytało czmeu w ogole podcięłam, a ja sie tak mecyzłam z tymi włosami, ze trudno napisac. Codzienne układanie to dla mnei jakas masakra. A tylko wtedy jestem zadowolona. A przy krószych całkeim równych- zero układania, stylizacji, pozostawione same sobie ładnie sie skrecają, wyczesane takie zostaja, troszke lakieru i juz jest fajnie.

Takie cos mi sie podoba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 910366.jpg (18,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 910941.jpg (30,8 KB, 26 załadowań)
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:47   #1563
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hejka lady!! dawno cie nie było aa ty zamawiasz włosy do przedłużania na keratyne z allegro?? co myślisz o tych http://allegro.pl/remy-wlosy-natural...367724745.html i o tych http://allegro.pl/100-indyjskie-wlos...382725957.html
bo ja też chce przedłużyć a mam do ciebie prośbę czy mogłabyś mi napisać PW jakiego szamponu używasz i odżywek do włosów przedłużanych,bardzooo proszę
hej kochana fakt dawno mnie nie było ale już come back
no właśnie ja swoich włosków już na allegro nie zamawiam bo bardzo cięzko mi dopasować kolor tn nr 613 jest dla mnie za zółtawy niby farba farby nie rozjaśnia a jednak osiągnełam już białe więc muszę sama je dopasować obejrzeć no i lubię podotykać :P
Włoski indyjskie także uzywałam i nie mogę nic złego na ich temat powiedzieć zresztą nie wiem czemu dziewczyny piszą o tym ze syntetyków nie można kręcić a w ogólę ja mam już długo styczność z różnymi włoskami i każde a to każde bardzo ładnie się kręcą i efekt długo się utrzymuję fakt raz zamówiłam takie włoski na allegro u Evel coś tam i muszę przyznać że porażka nie polecam! włosy jak u lalki barbie błuszczały się strasznie a mój tż mówił że to jak żyłka wędkarska ma porównanie chłopak hehe :P ale miał rację nawet ich nie zakładałam tylko dalej odsprzedałam na Allegro po czym laska która kupiła dalej je sprzedawała przesada!
Ja swoje włoski pielegnuję podobnie jak te rpzedłużane bo same wiecie włsoki rozjasniane wyamagaja pielegnacji dobrej ***WAB BIOSILK OCZYWIŚCIE i innymi specyfikami z tej firmy a tak to kupowałam kiedyś na Allegro szampon do przedłuzanych ale róznicy w myciu nim a zwykłym codziennym nie było różnicy. Używam do nich tej maski http://allegro.pl/maska-do-wlosow-pr...410594337.html Traktuję zarowno swoje wloski jak i te rpzedłużane odzywką z ISANY polysk jedwabiu lubię ją są takie gładziutkie. Aż dziw że za taką cenę dobra odzywka dla mnie dobra nie wiem jak dla innych ale już nie zachwalam jej bo jeszcze cenę podniosą :P Szampon jedynie do włosków na keratynę jak już wspominałam nie raz nie może zawierać kwasów owocowych bo rozpuszcza zgrzewy. Jak robiłam koleżance chyba ze sto razy jej powtarzałam żadnego Gliss Kur i Frutissa po czym ona mi pisze po jakiś czasie ze jej pasemka wymapadają to pytam jakim szaponem myłaś a ona że frutissem bo tak mi mówiłaś. No widać jak mnie kochana słuchała Ja nie myję ciąglę jednym szamponem różne rpzerózne l'oreale się przewineły, dove do rozjasnianych też używam ciężko go dostać bo w rossmanie nie ma ale ja go lubię każde włoski reagują jednak inaczej wiadomo
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:48   #1564
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja też nie lubie kucyków, tylko koczki noszę i rozpuszczonych też nie noszę.
I tez myslalam nad obcięciem, póki co zapuszczam, ale uwielbiam takie fryzurki jak napisalas. Widać że ciągnie Cię do zmiany



A wkleisz zdjęcie tej serii?


blond bunny a ja mam syntetyki od Victoria Hair i można je krecic

Lady to prawda ze syntetyki od Victorii mozna kręcic?
Bo lepsze syntetyki można kręcić tylko nie za wysoką temp.

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ewkaz
Strasznie mi się podobają Twoje włoski. Ja bym nie cudowała Na pewno nie jedna osoba mogła by Ci pozazdrościć.
Ale wiadomo, każdy ma inne marzenia włosowe i do czegoś innego dąży. W takim razie życzę Ci tego wymarzonego kolorku


kaweczka
Jak już znajdziesz, jaka farbka daje efekt z załączonego przez Ciebie zdjęcia, to proszę o info


Ifrit
I ja widze ładny, chłodny kolorek Lubią Cie te Londy


blond bunny
No, kolor po c12 się coraz bardziej ujednolica Faktcznie, jak dziewczyny pisały, jest troszke różnica w kolorze na długości, ale chyba aż tak tego nie widać. Najważniejsze, że Ci nie przeszkadza i dobrze się w nim czujesz
A ja też wczoraj mamie robiłam c12, już drugi raz, i jest bardzo zadowolona. Powiedziała, że o garnierach już nawet nie pomyśli
No a pazurki.....
.......szałowe Aż wiosny się chce przez Ciebie


Princesska
U mnie widać różnice. Zdecydowanie te doczepki są cieplejsze. Próbuj je jakoś ochłodzić, jak dziewczyny radziły.
Ja od siebie-tak jak wasienka-mogę polecić tą maskę mariona
Albo możesz też je spróbować zrobić szamponem Joanny multi soft - księżycowy blond
Nie mniej jednak ślicznie Ci w długich loczkach


mysia
a sio z tymi myślami nie po to było tyle zapuszczania, żeby teraz dla jakiegoś kaprysu zmarnować to wszystko.
Ja uważam, że to kwestia czasu i przyzwyczajenia. Pewnie teraz, jak są dłuższe, to ciężko się przyzwyczaić do rozpuszczonych. Pochodź tak troszke. Przyjdzie czas, że kitki nie będziesz chciała w ogóle robic
Ja też tak miałam, kilka lat w stecz. Wiecznie tylko albo kitka albo doplataniec. A teraz tylko w lecie je spinam, by szyja się nie pociła. A tak to na okrętke w rozpuszczonych
Wiosnę to juz mamy za oknem To super że mamie też moja farbka przypasowala.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:52   #1565
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

zrobiłam wizualizacje swojej buzi z tymi fryzurkami i fatal error

no nic. pomecze się dalej.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 09:54   #1566
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

agatko
mam nadzieje ze w pl one sa dostepne juz bardzo fajna seria nawet kolorowka jest "pure&natural" ja mam te 1 mleczko do demakijazu teraz kupie sobie krem jeszcze z tej serii....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lait nivea.jpg (10,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krem nivea1.jpg (13,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki nivea.jpg (9,5 KB, 11 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 10:00   #1567
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja też nie lubie kucyków, tylko koczki noszę i rozpuszczonych też nie noszę.
I tez myslalam nad obcięciem, póki co zapuszczam, ale uwielbiam takie fryzurki jak napisalas. Widać że ciągnie Cię do zmiany



A wkleisz zdjęcie tej serii?


blond bunny a ja mam syntetyki od Victoria Hair i można je krecic

Lady to prawda ze syntetyki od Victorii mozna kręcic?
Agatau właśnie nie wiem czemu opinie na ten temat są różne, w komentarzach nawet czytałam że nie są podatne na kręcenie :| i tu się zastanawiam jakim cudem Posiadam zestaw od nich najaśniejszego blondu te białe w rzeczywistości wyglądają naturalniej niż na foto na szczęście bo jak wysyłałam do nich swoje pasemko włosów żeby lepiej mi dobrali bo wiadomo zdjęcie może przekłąmywać to odpisali że zdecydowanie ten biały którego panicznie się białam myslalam ze efekt jakieś żyłki będzie :P ale zachwalam te taśmy są na prawdę gęstę i jeszcze mam zestaw z tkaimi malutkimi mocnymi clipami dobrze trzymają. Jeśli chodzi o krecenie to egekt u mnie był bajeczny - na prawdę mi się podoba kręciłam je i na lokówkę i na wałki w których poszłam spać! ale głowa bołała nie tyle ze od clipów ale od wałków masakra! 1 zestaw ktróy trafił mi się z małymi clipami to chyba S bo przeważnie są M, wiadomo nie każdemu mogą pasować :P Jeszcze wracając do kręcenia bo zbaczam z tematu to nawet jak zwiałam w koczka to sie pofałowały więc kręcą się dobrze! jak użyjesz pianki to cudne będą albo spryskasz czymś wcześniej

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie widze zdjęcia. Ale jak już to farba z wodą 3%.
Możesz położyc syossa ale on ci nie rozjasni juz wlosów- zmieni im tylko odcień- farba farby nie rozjaśnia.


szczerze to nie znam sie na sprzętach... ale jak robię fryzury to lepiej trzymaja sie na tanich archaicznych sprzętach supermarketowych typu holden niz np. braun dużo zalezy od stylizatorów- pianki, lakieru itp. uważam że za takie sprzęty nie warto przeplacać o ile nie chcemy szpanowac
to tak jak fryzjerzy uznają tylko nozyczki jaguara
A ja mam taniochę solingena i też obcinam i też ostre jak brzytwa.
Zalezy ile chcesz wydać.
Na pewno bym nie kupiła lokówko-suszarki- bo to beznadziejne sprzęty i na krótkie wlosy.
A lokówke najlepiej żeby miała wymienne końcówki o róznej średnicy.
Dokładnie Bunny miałam kiedyś taką lokówkę chyba starą jeszcze z czasów młodości mamy i tak się szybko nagrzała a loczki były boskie no ale jej czas się skonczył potem były inne i już nie było takiego cuda zastanwiam się nad spiralką albo stozkowa z babyliss ma któraś z blondyneczek ?
Już się połasiłam na prostownicę Rowente Respect i jakoś za duża troszkę ta prostownica gabarytowo ale prostuję dobrze w sumie podobnie jak moja poprzedniczka.

Czekam jeszcze na tą suszarkę z Rowenty która miałą być jako gratis do prostownicy ale ciekawe czy się doczekam... wiem że to nic specjalnego ta suszarka ale ja w sumie susze wlosy suszarka raz na rok :P to na moje potrzeby taka nowa przyda się a jak mam ją dostać gratis to czemu nie

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-01-14 o 10:04
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 10:05   #1568
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
hej kochana fakt dawno mnie nie było ale już come back
no właśnie ja swoich włosków już na allegro nie zamawiam bo bardzo cięzko mi dopasować kolor tn nr 613 jest dla mnie za zółtawy niby farba farby nie rozjaśnia a jednak osiągnełam już białe więc muszę sama je dopasować obejrzeć no i lubię podotykać :P
Włoski indyjskie także uzywałam i nie mogę nic złego na ich temat powiedzieć zresztą nie wiem czemu dziewczyny piszą o tym ze syntetyków nie można kręcić a w ogólę ja mam już długo styczność z różnymi włoskami i każde a to każde bardzo ładnie się kręcą i efekt długo się utrzymuję fakt raz zamówiłam takie włoski na allegro u Evel coś tam i muszę przyznać że porażka nie polecam! włosy jak u lalki barbie błuszczały się strasznie a mój tż mówił że to jak żyłka wędkarska ma porównanie chłopak hehe :P ale miał rację nawet ich nie zakładałam tylko dalej odsprzedałam na Allegro po czym laska która kupiła dalej je sprzedawała przesada!
Ja swoje włoski pielegnuję podobnie jak te rpzedłużane bo same wiecie włsoki rozjasniane wyamagaja pielegnacji dobrej ***WAB BIOSILK OCZYWIŚCIE i innymi specyfikami z tej firmy a tak to kupowałam kiedyś na Allegro szampon do przedłuzanych ale róznicy w myciu nim a zwykłym codziennym nie było różnicy. Używam do nich tej maski http://allegro.pl/maska-do-wlosow-pr...410594337.html Traktuję zarowno swoje wloski jak i te rpzedłużane odzywką z ISANY polysk jedwabiu lubię ją są takie gładziutkie. Aż dziw że za taką cenę dobra odzywka dla mnie dobra nie wiem jak dla innych ale już nie zachwalam jej bo jeszcze cenę podniosą :P Szampon jedynie do włosków na keratynę jak już wspominałam nie raz nie może zawierać kwasów owocowych bo rozpuszcza zgrzewy. Jak robiłam koleżance chyba ze sto razy jej powtarzałam żadnego Gliss Kur i Frutissa po czym ona mi pisze po jakiś czasie ze jej pasemka wymapadają to pytam jakim szaponem myłaś a ona że frutissem bo tak mi mówiłaś. No widać jak mnie kochana słuchała Ja nie myję ciąglę jednym szamponem różne rpzerózne l'oreale się przewineły, dove do rozjasnianych też używam ciężko go dostać bo w rossmanie nie ma ale ja go lubię każde włoski reagują jednak inaczej wiadomo
mam maskę late ale z kallosa czyli np taki szampon ziołowy moze być??? bo ja myje OMO odrzywka na końce a na skórę glowy szampon... chyba przy przedłużanych też by to było dobre rozwiązanie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 10:06   #1569
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

LADY bo widze ,ze sie znasz
Mam wlosy na ultradzwieki i ifuzo juz mi odleciało
czy to winna tego ,ze nalozylam odzwyke na laczenia?
uzywalam waxu,loreal absolut repair...
a i czy moge wcierac przy laczeniach aminexil,wode brzozowa?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 10:08   #1570
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mam maskę late ale z kallosa czyli np taki szampon ziołowy moze być??? bo ja myje OMO odrzywka na końce a na skórę glowy szampon... chyba przy przedłużanych też by to było dobre rozwiązanie
nie wiem nie używałam ziołowego ale możesz spróbować na jednym pasmie jak przedłużysz jak się nic nie stanie to OK ale myślę że będzie dobrze czlowiek się uczy metoda prób i błedów wiadomo
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 10:10   #1571
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bunny
Wloski super , nawet wydaje mi sie ze lepiej niz u mnie wyglada to u Ciebie na odroscie. A ja mialam robiona kapiel wiedz powinno wyjsc jasniej a moze dlatego tez ze Ty juz robisz ta farbka troche i ci sie z kazdym farbowaniem jasnieja w raz z malakowaniem.
Pazurki fajowe ale tak jak dziewczyny pisaly ten wzozek niepotrzebny i jak dla mnie za duzy. Ale ja to w ogole delikatna jestem.

Yatta
No tak jak bym siebie slyszala. Najpierw scinam bo masakra a teraz placze ze chce dlugie. A swoja droga to przed scieciem nie mialam az takiej tragedi i pewnie bym je wyprowadzila ale wtedy jeszcze nie znalam ati age. Dlatego jak by mnie kiedys kusilo sciecie to prosze o sprowadzenienie na ziemie i lanie dziewuszki

Caskada
Ja tez stosuje bardzo wiele kosmetykow nivea. Krem pod oczy i na dzien. Bardzo lubie ta firme. Ale jeszcze nie mialam chyba tej serii pure& natural. Musze sobie w necie poogladac jak to wyglada.

Princesska
Ja jak zobaczylam Twoje fotki to tez mi sie wydawaly ze to synetyki bo sie tak nienaturalnie blyszczaly. Ale miejmy nadzieje ze to tylko nawoskowane. Ja mam w domu typowe syntetyki i jak chcesz moge zrobic taka probe na nich z szamponem joanny. Jak by Ci to oczywiscie pomoglo.

Dziewczyny a ja mam dzis wyjscie na urodziny przjaciolki. Ale wiecie co tak mi sie nie chce. Mamy isc na kolacje a potem na disco. Jakas spiaca jestem. W nocy mialam jakies koszmary a teraz siedze w pracy i zasypiam. A gdzie zabawa calonocna. Ale juz sobie zozylam ze nie pije jakos ost czesto popijamy wieczorem z tz winko lub campari i mi sie juz odechciewa.
A jutro tez do pracy. Ale mam problemy co ?

Novolovo
A jednak nie jestesmy takie zle co?
Witamy w gronie blonynek. Widze ze robilas identycznie tak jak ja kapiel i c12. Odczekaj troche a potem zrobisz jeszcze jedna kapiel i bedzie superowo. Zobaczysz
A tak na marginesie to Twoje wloski sa juz calkiem calkiem. Ale nic na sile wszystko potoczy sie swoim torem. Pozdrawiam.

Dobra dziewczyny spadam do klubu.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 10:14   #1572
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

adzio to nowa wersja bez chemii dalam mleczko do demakijazu do analizy i naprawde jest bez chemii teraz jestem zdecydowana na krem tej serii dobrze ze zaczynaja robic kosmetyki bez chemii z naturalnych skladnikow przynajmniej w wiekszej polowie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 10:14   #1573
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
LADY bo widze ,ze sie znasz
Mam wlosy na ultradzwieki i ifuzo juz mi odleciało
czy to winna tego ,ze nalozylam odzwyke na laczenia?
uzywalam waxu,loreal absolut repair...
a i czy moge wcierac przy laczeniach aminexil,wode brzozowa?
Weroniczko kurczę nie wiem nigdy nie robiłam tą metodą ale jest ona podobna do keratyny myślę tylko że ultradzwienkami to na zimno a keratyna na gorąco hmm... myslę że powodem że wypadaja na pewno był któryś specyfik któego użyłaś tylko teraz kwestia który bo troszkę ich wymieniłaś żeby go weliminować przy łaczeniach nie polecam wcierać ja omijam te miejsca a przynajmniej się staram jak włoski są swiezo zrobione to łątwiej potem jak już jest odroscić to troszke nad i pod
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 10:28   #1574
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
adzio to nowa wersja bez chemii dalam mleczko do demakijazu do analizy i naprawde jest bez chemii teraz jestem zdecydowana na krem tej serii dobrze ze zaczynaja robic kosmetyki bez chemii z naturalnych skladnikow przynajmniej w wiekszej polowie
Tak dokladnie i tez sie ciesze z tego powodu. U mnie widzialam serie kosmetykow pure & natural ale kremu i mleczka nie. Ciekawe dlaczego. Musze bardziej sie postarac.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-01-14 o 10:29
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 10:30   #1575
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Tak dokladnie i tez sie ciesze z tego powodu. U mnie widzialam serie kosmetykow pure & natural ale kremu i mleczka nie. Ciekawe dla czego. Musze bardziej sie postarac.
bo jeszcze nie wszystko wszedzie weszlo na rynek..u mnie sa wszystkie kosmetyki z tej serii
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 10:58   #1576
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bo jeszcze nie wszystko wszedzie weszlo na rynek..u mnie sa wszystkie kosmetyki z tej serii
U mnie chyba jeszcze nie ma tej serii. A moze jest ale ja nie szukalam, przyjrze sie w Rossmanie jak bede
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 11:00   #1577
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wiosnę to juz mamy za oknem To super że mamie też moja farbka przypasowala.
No niby tak ale ponoć jeszcze troche i znów śniegi powrócą


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agatko
mam nadzieje ze w pl one sa dostepne juz bardzo fajna seria nawet kolorowka jest "pure&natural" ja mam te 1 mleczko do demakijazu teraz kupie sobie krem jeszcze z tej serii....
A co to za cuda jeszcze u mnie ich nigdzie nie widziałam, albo po prostu nie zwróciłam uwagi
Również lubie kosmetyki Nivei, szczególnie ten zwykły najzwyklejszy crem, którego stosuję przeważnie do ust, łokci i suchych miejsc


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam dzis wyjscie na urodziny przjaciolki. Ale wiecie co tak mi sie nie chce. Mamy isc na kolacje a potem na disco. Jakas spiaca jestem. W nocy mialam jakies koszmary a teraz siedze w pracy i zasypiam. A gdzie zabawa calonocna. Ale juz sobie zozylam ze nie pije jakos ost czesto popijamy wieczorem z tz winko lub campari i mi sie juz odechciewa.
A jutro tez do pracy. Ale mam problemy co ?

Dobra dziewczyny spadam do klubu.
A ja bym właśnie pohulała w prawdzie jestem od 4:40 na nogach, właśnie pije drugą kawusie, ale po chwilowym odpoczynku z miłą chęcią poszłabym na jakieś hulańce, gdyby nie to, że jutro trzeba do pracy
A z tymi koszmarami, to może taki okres. Ja ostatnio też mniewam jakieś dziwaczne sny. Np. wczoraj. Śniło mi się, że miałam przed sobą kalendarz, i od 18 sierpnia przez cały tydzień wszystkie następne dni były zaznaczone na czerwono. I kuzynka przez jakiś megafon do mnie krzyczała (z De ), że mamy urlop planować bo wtedy sie hajta
W sumie to prawda, że planują pójście pod ołtarz jakoś w sierpniu-wrześniu, ale takie sny?! nie wiem skąd to się bierze
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 11:03   #1578
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

babeczki, przeszło mi jejciu jak się cieszę!

wyżyłam się na grzywce teraz moja fryzurka wygląda identycznie jak ponizej i jestem mega zadowolona. Zapuszczam dalej reszte włosów. Miałam po prostu za wąską grzywkę w stosunku do buzi i reszty fryzurki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 908052.jpg (19,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 908053.jpg (18,6 KB, 24 załadowań)
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 11:14   #1579
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

znalazłam pasujący avatar do mojego obecnego wizerunku i od razu lepiej
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 11:16   #1580
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Mysiu
Chetnie bym fotke zobaczyla

eNcha
No a mi sie wlasnie nie chce. Nie wiem czemu. Jestem ospala i czuje ze tyje. Kurcze zawsze zaczynam tycie w styczniu do marca a potem jakos to spada do tej samej wagi. Zle sie z tym czuje i jestem jakas zla na siebie. Nic mi sie nie podoba we mnie ost. Jejku ja chce wiosne i slonce
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 11:34   #1581
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
babeczki, przeszło mi jejciu jak się cieszę!

wyżyłam się na grzywce teraz moja fryzurka wygląda identycznie jak ponizej i jestem mega zadowolona. Zapuszczam dalej reszte włosów. Miałam po prostu za wąską grzywkę w stosunku do buzi i reszty fryzurki
Oj, jaka szczęśliwa
Cieszymy się, że Twoje zapuszczanie nie poszło na marne


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Mysiu
Chetnie bym fotke zobaczyla

eNcha
No a mi sie wlasnie nie chce. Nie wiem czemu. Jestem ospala i czuje ze tyje. Kurcze zawsze zaczynam tycie w styczniu do marca a potem jakos to spada do tej samej wagi. Zle sie z tym czuje i jestem jakas zla na siebie. Nic mi sie nie podoba we mnie ost. Jejku ja chce wiosne i slonce
Chyba ogarnia Cie jakaś depresja zimowa. Ale mam na to lekarstwo
Pronouję: przechadzke po sklepach, nakarmienie włosków c12, i może jakiś aerobik? od razu powinnaś lepiej się poczuć
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 11:38   #1582
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

adzio, dam zdjęcia, jak bede miec lepszy humor i jak bedzie ładniejszy dzien, bo jest tak ciemno, ze nic nie widac na kamerce.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 11:38   #1583
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
babeczki, przeszło mi jejciu jak się cieszę!

wyżyłam się na grzywce teraz moja fryzurka wygląda identycznie jak ponizej i jestem mega zadowolona. Zapuszczam dalej reszte włosów. Miałam po prostu za wąską grzywkę w stosunku do buzi i reszty fryzurki
no mysiu na pewno ci pasuje!!! ja też miałam podobny kryzys jak zapuszczałam grzywkę!!!!!! ale poszłam wkońcu ściąć i wszystko wróciło do normy!!! a sama ścinałaś czy u fryzjera?? dodaj fotkę!!!!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 11:39   #1584
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

enchanted, mas zracje, szkoda czasu poświeconego na zapuszczanie, całej pielęgnacji. Poogladałam sobie fajne zdjecia z długimi włosami i grzywkami i przeszło mi całkiem. Mam nadzieję, ze na dłuzszy czas

kotka, sama obcinałam, nie wierze fryzjerom jest tylko troche krotsza niz na avatarze, bo widac brwi, ale to kwestia 2 tygodni i bede miec za brwi wtedy tez dam fotke.
grzywka zmienia cała fryzurke. w sumie niewiele zrobiłam, po prostu grzywke poszerzyłam i wyrównałam te dziubki, bo lubie taka pełną, gesta a nie w ząbki.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2011-01-14 o 11:42
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 11:44   #1585
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie wiem nie używałam ziołowego ale możesz spróbować na jednym pasmie jak przedłużysz jak się nic nie stanie to OK ale myślę że będzie dobrze czlowiek się uczy metoda prób i błedów wiadomo
aha narazie zamówiłam od tego sprzedawcy http://allegro.pl/100-indyjskie-wlos...3.html#gallery 3 pasemka żeby zorientować sie jak wyglądają może jedno spróbuje przyczepić (choć nie mam zgrzewarki) hehe pooglądam ocenie i jak sie zdecyduje to przedłużę chyba na wiosnę

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
enchanted, mas zracje, szkoda czasu poświeconego na zapuszczanie, całej pielęgnacji. Poogladałam sobie fajne zdjecia z długimi włosami i grzywkami i przeszło mi całkiem. Mam nadzieję, ze na dłuzszy czas

kotka, sama obcinałam, nie wierze fryzjerom jest tylko troche krotsza niz na avatarze, bo widac brwi, ale to kwestia 2 tygodni i bede miec za brwi wtedy tez dam fotke.
grzywka zmienia cała fryzurke. w sumie niewiele zrobiłam, po prostu grzywke poszerzyłam i wyrównałam te dziubki, bo lubie taka pełną, gesta a nie w ząbki.
ja też ostatnio obcinam sama grzyweczkę ale pod skosem

aaaaa kupiłam piankę z wellaflex!!! do włosów cienkich mam nadzieje ze dobrą :P dzisiaj bede testować :P
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2011-01-14 o 11:46
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 12:00   #1586
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kotka, mnie jest wygodnie w takiej pełnej, bo nic na twarz nie leci, a przy takiej na bok ciagle musze cos poprawiac, czego nie cierpię.
Warto podcinac samej, bo ma sie nad tym kontrolę i nic nie kosztuje a ewentualne poprawki do do siebie. Mnie się tak ostatnio za bardzo ciachnęło, cieniowałam degażowkami spodnia warstwe, tzn uczyłam się i troche za krótko mi sie obcięło i za rzadko. dlatego musiałam wrócic do nozyczek, skócic miejca degazowane i troche z akrótko wyszło. natomiast dzis dopiero zorientowałam sie, ze mam za waski trójkąt wydzielony, co mi bardzo zweza i tak wąska buzię.

A piankę wypróbuj koniecnzie i pochwal się
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 12:16   #1587
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
oto zdjecie
z woda 3 ok hm ,ale jaka to ma byc farba?
Nie wiem czy chodzi o ten kolor blond czy brąz?
jak blond to mroźny tak wychodzi a jak brąz to czekoladowy.

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Bunny
Wloski super , nawet wydaje mi sie ze lepiej niz u mnie wyglada to u Ciebie na odroscie. A ja mialam robiona kapiel wiedz powinno wyjsc jasniej a moze dlatego tez ze Ty juz robisz ta farbka troche i ci sie z kazdym farbowaniem jasnieja w raz z malakowaniem.
Pazurki fajowe ale tak jak dziewczyny pisaly ten wzozek niepotrzebny i jak dla mnie za duzy. Ale ja to w ogole delikatna jestem.

Yatta
No tak jak bym siebie slyszala. Najpierw scinam bo masakra a teraz placze ze chce dlugie. A swoja droga to przed scieciem nie mialam az takiej tragedi i pewnie bym je wyprowadzila ale wtedy jeszcze nie znalam ati age. Dlatego jak by mnie kiedys kusilo sciecie to prosze o sprowadzenienie na ziemie i lanie dziewuszki

Caskada
Ja tez stosuje bardzo wiele kosmetykow nivea. Krem pod oczy i na dzien. Bardzo lubie ta firme. Ale jeszcze nie mialam chyba tej serii pure& natural. Musze sobie w necie poogladac jak to wyglada.

Princesska
Ja jak zobaczylam Twoje fotki to tez mi sie wydawaly ze to synetyki bo sie tak nienaturalnie blyszczaly. Ale miejmy nadzieje ze to tylko nawoskowane. Ja mam w domu typowe syntetyki i jak chcesz moge zrobic taka probe na nich z szamponem joanny. Jak by Ci to oczywiscie pomoglo.

Dziewczyny a ja mam dzis wyjscie na urodziny przjaciolki. Ale wiecie co tak mi sie nie chce. Mamy isc na kolacje a potem na disco. Jakas spiaca jestem. W nocy mialam jakies koszmary a teraz siedze w pracy i zasypiam. A gdzie zabawa calonocna. Ale juz sobie zozylam ze nie pije jakos ost czesto popijamy wieczorem z tz winko lub campari i mi sie juz odechciewa.
A jutro tez do pracy. Ale mam problemy co ?

Novolovo
A jednak nie jestesmy takie zle co?
Witamy w gronie blonynek. Widze ze robilas identycznie tak jak ja kapiel i c12. Odczekaj troche a potem zrobisz jeszcze jedna kapiel i bedzie superowo. Zobaczysz
A tak na marginesie to Twoje wloski sa juz calkiem calkiem. Ale nic na sile wszystko potoczy sie swoim torem. Pozdrawiam.

Dobra dziewczyny spadam do klubu.
Adzio a masz tak że jak weźmiesz grzywkę do góry i trzymasz ręką i patrzysz w świetle dziennym w lustro to każdy wlosek z grzywki ma inny kolor? Moje są w 3 kolorach- szary popielaty blond, blond jasny standard i stare zloto
Nie wiem jak oni tą farbe robią ze taki wieloton mi wychodzi Ale jest ładnie tylko mnie to zastanawia czy tylko ja tak mam czy inni też?

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
babeczki, przeszło mi jejciu jak się cieszę!

wyżyłam się na grzywce teraz moja fryzurka wygląda identycznie jak ponizej i jestem mega zadowolona. Zapuszczam dalej reszte włosów. Miałam po prostu za wąską grzywkę w stosunku do buzi i reszty fryzurki
Co za szczęście że wróciłaś do równowagi!
A te fryzurki ladne dla kogoś kto ma proste wlosy- u mnie sie nie sprawdzi na falowanych bo każdy wygiety w inną stronę
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 12:32   #1588
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Encha
Nad aerobikiem mysle juz bardzo doglebnie bo na ten basen to mi sie nie chce.
Na zakupy to apsolutnie Nie!!!
Ninawidze tej masy ludzi. Jakas dziwna jestem wiem. Jak mam wyskoczyc do piekarni po chleb to mnie trafia a isc i przymiezac pocic sie.O nie!! Przynajmniej na razie.
A c12 juz pomalutku sie szykuje do startu. Jeszcze tydz.i farbowanko

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Bunny
Nie wiem o czym mowisz:rolleyes :
Ale bardzo chciala bym cie zrozumiec
U mnie jest jedynie dwa kolorki na kocu czola sa idealnie biale ale to dlatego ze jak bylam mala to bylam wlasnie taka biala ale to sa male wloski a reszta to juz jak na fotkach pokazalam.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 12:34   #1589
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

BUNNY bo mi chodzi o to ,ze mam cale wlosy jasnego blondu,platyna
no i chcialabym sobie zrobic kilka pasemek ,zeby sie przyciemnily o jakies 2-3 tony
No i nie wiem jakiej farby uzyc bo zawsze jak wybieram farbe w drogeri to jest z tylu pokazane jak sie rozjasniaja (np. jak ktos ma brazowe to wychodzi ciemny blond itd.)
,a ja chce przyciemnic
Moglabys polecic jakas farbe?

Chodzi mi o o kolor jak na zdjeciu
odrobine jasniejszy ,ale nie ciemniejszy
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 12:45   #1590
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Encha
Nad aerobikiem mysle juz bardzo doglebnie bo na ten basen to mi sie nie chce.
Na zakupy to apsolutnie Nie!!!
Ninawidze tej masy ludzi. Jakas dziwna jestem wiem. Jak mam wyskoczyc do piekarni po chleb to mnie trafia a isc i przymiezac pocic sie.O nie!! Przynajmniej na razie.
A c12 juz pomalutku sie szykuje do startu. Jeszcze tydz.i farbowanko

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Bunny
Nie wiem o czym mowisz:rolleyes :
Ale bardzo chciala bym cie zrozumiec
U mnie jest jedynie dwa kolorki na kocu czola sa idealnie biale ale to dlatego ze jak bylam mala to bylam wlasnie taka biala ale to sa male wloski a reszta to juz jak na fotkach pokazalam.
Że co hę???
No dobra to inaczej. masz włosy do góry zaczesane i pod opaska.
Jak sie przyjrzysz pojedynczym włoskom to widzisz że maja rożne kolory? Jeden włosek szary, kolejny żólty, inny złoty itp.
Ja tak mam. Najlepsze że na aparacie tego nie wyłapuje
Nie chodzi mi o kolor na dlugości tylko patrz od skóry...
Chyba to jest specyfika tej farby mroźny że tak ma wychodzic, wygląda jakbym zmieszała z 3 różne farby i włoski osobno się zabarwiały... teraz to zauważyłam świeżo po farbie...



Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
BUNNY bo mi chodzi o to ,ze mam cale wlosy jasnego blondu,platyna
no i chcialabym sobie zrobic kilka pasemek ,zeby sie przyciemnily o jakies 2-3 tony
No i nie wiem jakiej farby uzyc bo zawsze jak wybieram farbe w drogeri to jest z tylu pokazane jak sie rozjasniaja (np. jak ktos ma brazowe to wychodzi ciemny blond itd.)
,a ja chce przyciemnic
Moglabys polecic jakas farbe?

Chodzi mi o o kolor jak na zdjeciu
odrobine jasniejszy ,ale nie ciemniejszy
To tylko profesjonalne z poziomu 8-9. Sklepowa nawet po obniżeniu wody ci sie nie uda bo tylko ci wyjdzie inny połysk. Chyba że to będzie farba nie rozjasniajaca blond. Moze garnier? On ma jakieś numery 8 i 9 coś tam...
Nie wiem.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.