Rossmann - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-17, 14:24   #3181
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
też nie mogę dostać sprayu SunOzon, zastanawialam sie czy w ogole jest dostepny w Polsce

ja w tamtym roku probowalam go dorwac i nie udalo mi sie
ale kupilam jakis sunozon w mleczku i jest ok
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 14:31   #3182
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: rossmann

nie ten wątek
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2010-05-17 o 14:33
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 14:41   #3183
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ja w tamtym roku probowalam go dorwac i nie udalo mi sie
ale kupilam jakis sunozon w mleczku i jest ok
Też uzywam z powodzeniem tego mleczka, ale spray pewnie by sie łatwiej aplikował i można by po wchłonieciu nałozyć na niego jakiś odzywczy balsam
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 17:26   #3184
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: rossmann

Miałam ocenić szampon i odżywkę do włosów Accent Brown.
- Szampon ma płynną konsystencję, nie ma drobinek, wystarczy jedno mycie aby zmyć oleje, po umyciu włosy są sypkie, błyszczące i lekkie, dodatkowo są ładnie uniesione, trochę plącze, ale tylko wtedy gdy nie użyje się odżywki.
- Odżywka ma postać (i kolor) czekoladowego budyniu, nie spływa z włosów. Po umyciu włosy są miękkie, nawilżone - ale do bardzo zniszczonych włosów będzie za słaba.

Oba kosmetyki pięknie pachną i faktycznie pogłębiają kolor włosów. Ja zostanę z nimi na długo.

Jest nowa gazetka w drugim wątku o Rossmannie - skuszę się na żel uniwersalny Babydream i jakiś balsam/mleczko Isana.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 17:49   #3185
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

a to ja poprosze linka na ten drugi wątek
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 17:51   #3186
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
a to ja poprosze linka na ten drugi wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=397533

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 17:55   #3187
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
pojęcia nie mam... ja odwiedzam ten koło Stokrotki, koło kwadratów i czasem w galerii ale w żadnym nie widziałam
Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ja w tamtym roku probowalam go dorwac i nie udalo mi sie
ale kupilam jakis sunozon w mleczku i jest ok
Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Też uzywam z powodzeniem tego mleczka, ale spray pewnie by sie łatwiej aplikował i można by po wchłonieciu nałozyć na niego jakiś odzywczy balsam
Johambina ja rzadko zaglądam do Rossa w Galerii i koło Stokortki, za to prawie codziennie do tych na kwadratach i na rogu Wilsona, myślałam, że może tam mają. No szkoda.Kurcze na KWC ma cenę podaną w złotówkach więc musiał byc w Polsce dostępny, może już go wycofali?
Ten w mleczku widziałam, ale wolałabym spray,no "ale z braku laku" może wypróbuje, cena nie jest wysoka(o ile kojarzę chyba niecałe 11zł.). Mówicie, że jest niezły?? chodzi mi o to, żeby nie tworzył smug i dawał wyraźną, ale nie żółta opaleniznę, do tej pory nie umiem znaleźć dobrego samoopalacza( albo za słaby, albo bardzo żółty)
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 18:04   #3188
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
dziękuję

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Johambina ja rzadko zaglądam do Rossa w Galerii i koło Stokortki, za to prawie codziennie do tych na kwadratach i na rogu Wilsona, myślałam, że może tam mają. No szkoda.
no to tak jak ja... jak coś większego to podjeżdżam koło Stokrotki, w galerii baaardzo rzadko a najczęściej na kwadratach.... na Willsona już dawno nie byłam bo tam mi niewygodnie i ciasno bylo z wózkiem wejść.....
musze się przejść przy ładniejszej pogodzie
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 19:02   #3189
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Johambina ja rzadko zaglądam do Rossa w Galerii i koło Stokortki, za to prawie codziennie do tych na kwadratach i na rogu Wilsona, myślałam, że może tam mają. No szkoda.Kurcze na KWC ma cenę podaną w złotówkach więc musiał byc w Polsce dostępny, może już go wycofali?
Ten w mleczku widziałam, ale wolałabym spray,no "ale z braku laku" może wypróbuje, cena nie jest wysoka(o ile kojarzę chyba niecałe 11zł.). Mówicie, że jest niezły?? chodzi mi o to, żeby nie tworzył smug i dawał wyraźną, ale nie żółta opaleniznę, do tej pory nie umiem znaleźć dobrego samoopalacza( albo za słaby, albo bardzo żółty)

ja jeszcze nie borykalam sie ze smugami wiec nie wiem, dla mnie wszytskie pod tym wzgledem ok, ale moge powiedziec odnosnie koloru, bo z tym borykalam sie bardzo dlugo, jest najlepszy daje u mnie opalenizne najbardziej wchodzaca w bronz (nie w żółć) mysle że za taką cene rzeczywiscie warto probowac, a i najwazniejsze że jest bardzo widoczna opalenizna po jednym uzyciu
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 20:38   #3190
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie borykalam sie ze smugami wiec nie wiem, dla mnie wszytskie pod tym wzgledem ok, ale moge powiedziec odnosnie koloru, bo z tym borykalam sie bardzo dlugo, jest najlepszy daje u mnie opalenizne najbardziej wchodzaca w bronz (nie w żółć) mysle że za taką cene rzeczywiscie warto probowac, a i najwazniejsze że jest bardzo widoczna opalenizna po jednym uzyciu
Zastanawiałam sie jeszcze nad Golden skin z Flos Leku, no ale mnie namówiłaś na Sunozon jutro idę po niego. A czy jak posmaruje nim twarz, to będzie zły pomysł? Oczywiście nie codziennie ale raz w tygodniu hmm?
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 21:18   #3191
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Zastanawiałam sie jeszcze nad Golden skin z Flos Leku, no ale mnie namówiłaś na Sunozon jutro idę po niego. A czy jak posmaruje nim twarz, to będzie zły pomysł? Oczywiście nie codziennie ale raz w tygodniu hmm?

ja nim smarowałam twarz latem, bo używałam na nią b.wysokie filtry i rożnica z resztą ciała była spora;p
i super, nawet nie trzeba go jakoś specjalnie uważnie nakładać, troche szczypie czasami (mam wrazliwą skorę) i wysusza, dlatego ja stosowałam dwa razy w tyg góra
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 15:39   #3192
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Miałam ocenić szampon i odżywkę do włosów Accent Brown.
- Szampon ma płynną konsystencję, nie ma drobinek, wystarczy jedno mycie aby zmyć oleje, po umyciu włosy są sypkie, błyszczące i lekkie, dodatkowo są ładnie uniesione, trochę plącze, ale tylko wtedy gdy nie użyje się odżywki.
- Odżywka ma postać (i kolor) czekoladowego budyniu, nie spływa z włosów. Po umyciu włosy są miękkie, nawilżone - ale do bardzo zniszczonych włosów będzie za słaba.

Oba kosmetyki pięknie pachną i faktycznie pogłębiają kolor włosów. Ja zostanę z nimi na długo.
Dzięki
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 17:36   #3193
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Byłam dziś w R.

-u mnie w ogóle samoopalaczy nie ma żadnych sunozon

- widziałam pierwszy raz takie chusteczki w małym niebieskim opakowaniu Synergen - pisałyście o nich czy to nowość?

-seria lagunowa Farmony jest w normalnej cenie a na Wschodnim w Wawie widziałam na CND i nie kupiłam

- zalotki wciąż brak

Nie miałam jak się wyżyć na kosmetykach więc kupiłam: woreczki na lód drobniutki (nie wiedziałam że takie istnieją), papier do pieczenia, folię spożywczą I poduszeczki do butów.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 12:05   #3194
Priincessa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: rossmann

Dziewczyny doradzcie coś antycellulitowego, wyszczuplającego lub chociaż ujędrniającego. Będę w R. piętnascie minut przed zamknięciem i obawiam się że nic nie znajdę. Szukałam w KWC ale tam jest tylko jeden balsam Isany i opinie z 2008r. Daleko mam do R. i rzadko tam zagladam więc pomóżcie proszę
Priincessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 12:46   #3195
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: rossmann

polecam ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...ycellulit.html
+ gąbka syrena
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 14:34   #3196
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Bylam dzis w Rossmannie i u mnie sukcesywnie zmianiaja design opakowan babydream. Pojawil sie tez nowy plyn do kapieli na lepsze zasypianie i sprawdzalam, pachnie lawenda. Poza tym dotychczasowy plyn do kapieli z niebieskiej serii jest tez w opakowaniu 1000ml i 500ml.

NO i pedzle z czarna raczka tez zostaly zmianione,. raczka jest krotsza a wlosie rudawobrazowe, ale nie wyciagalam z opakowani i nie sprawdzalam czy lepsze od tej pierwszej wersji, ktorej ja osobiscie nie polubilam, bo wlosie w pedzlu do pudru mnie strasznie kulo i juz po jednym praniu sie z lekka sfilcowalo.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 14:42   #3197
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
NO i pedzle z czarna raczka tez zostaly zmianione,. raczka jest krotsza a wlosie rudawobrazowe, ale nie wyciagalam z opakowani i nie sprawdzalam czy lepsze od tej pierwszej wersji, ktorej ja osobiscie nie polubilam, bo wlosie w pedzlu do pudru mnie strasznie kulo i juz po jednym praniu sie z lekka sfilcowalo.
Oo fajnie, choć ja pierwszą wersję bardzo lubię.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 14:57   #3198
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Byłam dziś w R.

-u mnie w ogóle samoopalaczy nie ma żadnych sunozon

- widziałam pierwszy raz takie chusteczki w małym niebieskim opakowaniu Synergen - pisałyście o nich czy to nowość?

-seria lagunowa Farmony jest w normalnej cenie a na Wschodnim w Wawie widziałam na CND i nie kupiłam

- zalotki wciąż brak

Nie miałam jak się wyżyć na kosmetykach więc kupiłam: woreczki na lód drobniutki (nie wiedziałam że takie istnieją), papier do pieczenia, folię spożywczą I poduszeczki do butów.
To mnie zmartwiłas troche. Serie lagunową wycofują? Mam nadzieje też, ze u mnie, w szczecińskim R. samoopalacze stoja grzecznie
A co do poduszeczek do butów - chodzi chyba o te żelowe Fusswohl? Myśle, ze warto je wziąc, bo są dużo tańsze niż podobne, ktore kupiłam kiedys w Deichmannie
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 16:04   #3199
Priincessa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodac, że mieszkam w De i u mnie nie ma Eveline. Chodziło mi o kosmetyki wyprodukowane dla Rossa. Więc jak?? Doradzi ktoś

Edytowane przez Priincessa
Czas edycji: 2010-05-21 o 16:06
Priincessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 17:27   #3200
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Priincessa Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodac, że mieszkam w De i u mnie nie ma Eveline. Chodziło mi o kosmetyki wyprodukowane dla Rossa. Więc jak?? Doradzi ktoś

Z rozmanowskich jest roll-on, mialam go jak tylko sie pokazal. Milo wspominam, ale nie ponowilam zakzpu bo lekki byl i zawieral duzo alkoholu co wysuszalo na dluzsza mete moja skore. Ostatnio widzialam tez cos innego z tej serii co ten roll-on.

http://www.rossmannversand.de/Deskto...d=60933&id=753
http://www.rossmannversand.de/Deskto...d=60623&id=753

i oczywiscie balsam ujedrniajacy z Q10 o ktorym chyba wczesniej wspominalas.

ja wole jednak zwykly krem Nivea albo gesty balsam dla dzieci. te rzeczy natluszczaja mi skore jak trzeba sa ciezkie do rozmarowania na wiekszej powierzchni i trzeba sie przylozyc do wsmarowania i wlasnie masaz ktory przy okazji robie ujedrnia mi tylek. Te lekkie anitcelulitowe rzeczy niestety nie przypadly mi do gustu, bo sa lekki, szybko sie wchaniaja i jesli cos napinaja to dlatego ze skora jest wysuszona. Wole wetrzec cos konkretnego i to sie lepiej u mnie sprawdza niz typowe celulitowe rzeczy. jesli twoja skora nie potrzebuje odzywienia i konkretnych formul, to moze akurat z tym zelem czy roll-onem sie polubisz.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 18:35   #3201
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Ja dodatkowo na problemy cellu-podobne polecam olejek babydream fur Mama, badz olejek Hipp. Stosowałam jedynie dla nawilżenia . A tak mi te oliwki "wyprasowaly" skóre również na tyłku i udach, ze jestem pod wrażeniem.
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 19:21   #3202
Priincessa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: rossmann

Dzięki dziewczyny! Mam olejek dla mam choc mamą nie jestem, stosuję dłużej niż pół roku ale nie regularnie. Poszukam tego co Monika wkleiła. Nie mam suchej skóry ale cellulit, moze nie jakiś ogromny ale jest i chciałabym mu coś zaaplikowac. Mam też ostrą gąbkę i masażer ale właśnie brakuje mi balsamu - także wielkie dzięki raz jeszcze.
Priincessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 00:53   #3203
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
A co do poduszeczek do butów - chodzi chyba o te żelowe Fusswohl? Myśle, ze warto je wziąc, bo są dużo tańsze niż podobne, ktore kupiłam kiedys w Deichmannie
Kupiłam teraz te pod śródstopie. Mam takie Avonowe, ale u mnie się nie sprawdziły i stwierdziłam, że jeszcze te przetestuje. Z rossmanowych mam te zapiętki - w sumie fajne, tylko czasem się zwijają.

Nikt nic nie wie o niebieskich chusteczkach synergen?

---------- Dopisano o 01:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
By. Pojawil sie tez nowy plyn do kapieli na lepsze zasypianie i sprawdzalam, pachnie lawenda. Poza tym dotychczasowy plyn do kapieli z niebieskiej serii jest tez w opakowaniu 1000ml i 500ml.
.
Czyżby lawendowy żel zgapiony od Schleckera?
A opakowania 1000ml od dm
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 20:35   #3204
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: rossmann

pierwszy raz kupiłam mleczko SUNOZON i w ogóle jest to mój pierwszy samoopalacz. Jestem bardzo zadowolona z opalenizny, wziełam przedostatni ale widziałam jeszcze chusteczki samoopalające do twarzy z tej serii. Używał ktoś? jakie efekty? chętnie bym się skusiła na nie.
Jeszcze jedno pytanie odnośnie częstotliwości stosowania sunozon'a. Ile razy w tygodniu stosujecie????
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 14:41   #3205
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: rossmann

Mam info dla wielbicielek CALENDULACREME

Rewelacyjnie się nakłada na jakież serum Przetestowałam go na nawilżającym serum Rival de Loop i na LEMON z BU. NA serach kremik pokrywa twarz równo, nie ma tępości, maziania i grud normalnie jak każdy inny krem
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 07:50   #3206
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: rossmann

witajcie
nie pamietam która z was polecała płyn do demakijażu oczu RdL....
kurcze, powiem wam że kupiłam i... chyba porzucę ziaję na rzecz RdL
o niebo lepiej zmywa tusz i jest wg mnie wydajniejszy od ziaji
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 08:48   #3207
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
witajcie
nie pamietam która z was polecała płyn do demakijażu oczu RdL....
kurcze, powiem wam że kupiłam i... chyba porzucę ziaję na rzecz RdL
o niebo lepiej zmywa tusz i jest wg mnie wydajniejszy od ziaji
Muszę koniecznie wypróbować, akurat mi się Ziaja dwufazowa kończy.

A serii dla mam w ogóle nie widziałam u siebie
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 08:56   #3208
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
witajcie
nie pamietam która z was polecała płyn do demakijażu oczu RdL....
kurcze, powiem wam że kupiłam i... chyba porzucę ziaję na rzecz RdL
o niebo lepiej zmywa tusz i jest wg mnie wydajniejszy od ziaji
To ja, to ja Też tak uważam.
Jak już mamie mojej podejdzie zamiast płyny Marki Carrefour za 7zł to już będzie super sukces
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 10:10   #3209
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: rossmann

jaką datę ważności ma filtr babydream 50, tzn. ile po otwarciu jest dobry? na opakowaniu nie widzę tej informacji...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 11:28   #3210
witch-17
Raczkowanie
 
Avatar witch-17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wągrowiec
Wiadomości: 230
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
jaką datę ważności ma filtr babydream 50, tzn. ile po otwarciu jest dobry? na opakowaniu nie widzę tej informacji...
Data powinna być na zgrzewie.
__________________
Every passing minute is another chance to turn it all around! - Maria E. Andreu
witch-17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.