Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim się wam nie śniło!!! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-21, 20:38   #91
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

na przykładzie najbliższej rodziny mogę powiedziec,że świetnie leczy i zapobiega trądzikowi młodzieńczemu.
lepsze to niż wszystkie kosmetyki dla młodych ludzi
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 07:18   #92
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Jeśli chodzi o wybielanie zębów to zapomnijcie o efektach.To biała perła która ma znacznie silniejsze składniki musi być stosowana tygodniami żeby zobaczyć efekt, a woda utleniona jest bardzo słaba i nie da się jej umieścić jedynie na zębach. Dla porównania jako nastolatka z brzydkim czarnym wąsem próbowałam go rozjaśnić wodą utlenioną. Zrezygnowałam gdy po tygodniu. A po kilkanaście razy dziennie wacikiem moczyłam włoski, a czasem ten wacik trzymałam po pół godziny. Nie było ani odrobiny efektu.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 09:37   #93
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wybielanie zębów to zapomnijcie o efektach.To biała perła która ma znacznie silniejsze składniki musi być stosowana tygodniami żeby zobaczyć efekt, a woda utleniona jest bardzo słaba i nie da się jej umieścić jedynie na zębach. Dla porównania jako nastolatka z brzydkim czarnym wąsem próbowałam go rozjaśnić wodą utlenioną. Zrezygnowałam gdy po tygodniu. A po kilkanaście razy dziennie wacikiem moczyłam włoski, a czasem ten wacik trzymałam po pół godziny. Nie było ani odrobiny efektu.
córka mojej znajomej przecierała trądzik,ale zapomniała o właściwościach wody i rozjaśniła brwi.
to chyba zależy od grubości włosa i jego odcienia
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 10:01   #94
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
córka mojej znajomej przecierała trądzik,ale zapomniała o właściwościach wody i rozjaśniła brwi.
to chyba zależy od grubości włosa i jego odcienia
No to napewno zależy od włosów. Za to jeśli chodzi o zęby to trzeba ich zżółkniecie porównywać raczej do grubych ciemnych włosów. Jak pisałam: w wątku o wybielaniu białą perłą użytkowniczki na efekty czekały tygodniami, a to jest środek silnie działający, tak wiec na wodę utlenioną bym nie liczyła.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 10:26   #95
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
No to napewno zależy od włosów. Za to jeśli chodzi o zęby to trzeba ich zżółkniecie porównywać raczej do grubych ciemnych włosów. Jak pisałam: w wątku o wybielaniu białą perłą użytkowniczki na efekty czekały tygodniami, a to jest środek silnie działający, tak wiec na wodę utlenioną bym nie liczyła.
ja nie zdecydowałabym się na wybielanie zębów wodą utlenioną.lepsze są żele wybielacjące OPALESCENCE 10% i 15 % do kupienia na all,sa też pasty Opalescence,ale łagodniejsze.taki żel nakłada się na nakładkę i trzyma przez jakiś czas.
moje zęby po tym żelu maja firankowa biel.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 11:42   #96
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja nie zdecydowałabym się na wybielanie zębów wodą utlenioną.lepsze są żele wybielacjące OPALESCENCE 10% i 15 % do kupienia na all,sa też pasty Opalescence,ale łagodniejsze.taki żel nakłada się na nakładkę i trzyma przez jakiś czas.
moje zęby po tym żelu maja firankowa biel.
Wow. A efekt jak długo się utrzymuje? Nie podrażniają?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 13:39   #97
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wow. A efekt jak długo się utrzymuje? Nie podrażniają?
żel poleciła mi koleżank,która dostała go od stomatologa.zapłaciła za kuracje 500 zł,a ja kupiłam żel za 20 zł

duługość efektu zalezy od tego co się je i pije.
nie palę,nie pijam czarnej kawy i herbaty,która odbarwia zęby .odświerzam raz do roku.
kawę pijam z mlekiem,a herbatę tylko owocową i zodziutką

najlepszy i nałagodniejszy żel jest 10%,ale jego trzeba trzymac dłużej niz godz,a 15 % trzymam około 45 min.kupuje sie gumowa nakładkę,która dopasowywuje sie do szczęki poprzez nagrzanie jej we wrzątku i nałożeniu na szczęke.
potem tylko zielona pasta ELMEX do wrażliwych zębów przez 3 dni jak po odkamienianiu
trzeba tylko miec zdrowe zęby i nie okruszone,bo drażni ,a koronki i plomby nie zmieniaja odcienia,więc tu trzeba o wymienic na nowe.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 07:08   #98
wieslawpanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 23
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Z wodą utlenioną to wszystko prawda, a tych naszych lekarzy powinni wysłać na Marsa, od dwudziestu lat miałem nie rozpoznaną kandydozę, grzybicę układu pokarmowego, żaden lekarz nie postawił prawidłowej diadnozy, sam się domyśliłem co mi dolega dzięki internetowi, żadne leki nie były skuteczne, dopiero woda utleniona dała radę, już po ośmu dniach leczenia zacząłem normalnie funkjonować, ludzie ja miałem 20 lat zmarnowanego życia przez naszych lekarzy, przez 20 lat ani razu nie byłem prawidłowo leczony, zmarła sąsiadka, brat, szwagier i wielu innych z takim samymi obiawami jak ja i tak samo leczeni, teraz wiem na co zmarli.
wieslawpanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 18:17   #99
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez wieslawpanek Pokaż wiadomość
Z wodą utlenioną to wszystko prawda, a tych naszych lekarzy powinni wysłać na Marsa, od dwudziestu lat miałem nie rozpoznaną kandydozę, grzybicę układu pokarmowego, żaden lekarz nie postawił prawidłowej diadnozy, sam się domyśliłem co mi dolega dzięki internetowi, żadne leki nie były skuteczne, dopiero woda utleniona dała radę, już po ośmu dniach leczenia zacząłem normalnie funkjonować, ludzie ja miałem 20 lat zmarnowanego życia przez naszych lekarzy, przez 20 lat ani razu nie byłem prawidłowo leczony, zmarła sąsiadka, brat, szwagier i wielu innych z takim samymi obiawami jak ja i tak samo leczeni, teraz wiem na co zmarli.
Nadal prowadzisz tę kurację? Ile pijesz wody utlenionej? Dobrze się po niej czułeś?
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 06:52   #100
wieslawpanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 23
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Wszystko jest opisane przez tego ruskiego "woda utleniona woda życia" można ściągnąć z ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠, trzeba się dokładnie stosować do poleceń i nie wolno przerwać, owszem jak grzyb zdycha to trochę boli, woda utleniona nie ma żadnych skutków ubocznych, na candidę nie ma silnych i nie ma leków na te co są szybko się uodparnia, najważniejsza jest dieta, nie wolno cukru i białej mąki.
wieslawpanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 09:14   #101
fitness68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Wodą utlenioną wyleczyłem żonie zapalenie ucha a sobie katar zatokowy.

Teraz codziennie pijemy ją razem.3-5 kropel na pół szklanki do trzech raz na dobę. nie widzę żadnych skutków ubocznych poza tymi że jelita się pięknie czyszczą ale to moze być zaśługa tego żę zmieniliśmy też dietę an surowe owoce w dużych ilosciach śliwki, jabłka itp.

Co do wody utlenionej to jak najbardziej mam do niej większe zaufanie niż do współczesnej medycyny, którą interesuje zysk zysk i jeszcze raz zysk i nic więcej.
fitness68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-18, 05:51   #102
wieslawpanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 23
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Ludzie, woda utleniona to najlepszy lek na świecie na wszystkie choroby a zwłaszcza w połączeniu z odpowiednią dietą, dla mnie ona uratowała życie, dzięki lekarzom mam kandydozę, to piekło na ziemi, choroba ukrywana i nie leczona.
Leczenie ludzi to jest wielkie oszustwo, Amber Gold przy tym to pestka, jakby wszyscy ludzie w Polsce od zaraz zaczęli pić wodę utlenioną to za rok wszyscy lekarze poszli by na bezrobocie a apteki by zbankrutowały, cukier to biała śmierć, jakby wszyscy na świecie przestali jeść cukier to świat by zbankrutował.
Nie sposób tu wszystkiego opisać, ale chociaż wspomnę o kandydozie, wszyscy ludzie ze skłonnościami do tycia mają kandydozę, bez kandydozy można żyć spokojnie 100 lat a z kandidą umiera się przy 70=75 lat, pomyślcie co by się stało, świat by zbankrutował, kto by tym ludziom płacił emerytury, chcecie być zdrowi pijcie wodę utlenioną, odpowiednią dietę, i zapomnijcie o lekarzu oni nie leczą tylko trują ludzi a zwłaszcza dzieci, gdzie mają sumienie, chociaż lekarze o tym nie wiedzą bo ich nie uczą.
wieslawpanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 09:23   #103
fitness68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

@wieslaw

Napisałeś całą prawdę. Czytając ten wątek mam wrażenie że niektórzy są alb bardzo naiwni żeby nie mówić głupi i tępi albo żyją na zupełnie innym świecie niż ja.

W moim świecie a pracowałem dla korporacji medycznych dla nich liczą się trzy rzeczy.

Zysk, zysk i jeszcze raz zysk.

Liczą się tylko rosnące słupki sprzedaży i udziały w rynku.

Zdrowie pacjenta ??? Jakie zdrowie, nie jesteśmy tu po to żeby leczyć tylko po to żeby sprzedawać leki.

Jeśli jakiś lek powoduje skutki uboczne, o których dobrze wie firma ale perspektywy zysku są o wiele wyższe niż ewentualne kary to oni go wprowadzą.

Nie mówiąc już o tym ze leki są celowo projektowane tak aby na jedno pomagać (objawowo rzecz jasna oby tylko nie wyleczyć) a na drugie szkodzić. Oni chcą abyś był ich klientem tak długo jak to tylko możliwe. Wiec wyleczenie Cię z czegokolwiek to byłaby najgłupsza rzecz jaką może zrobić korporacja farmaceutyczna. Zysk zysk i jeszcze raz zysk.
fitness68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 12:17   #104
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Nikt tu nie mówi że koncerny farmaceutyczne to altruiści którzy tylko i wyłącznie chcą pomagać ludności i najchętniej to by za darmo leki rozdawali. Koncerny farmaceutyczne mają wiele na sumieniu, tak jak inne koncerny z ogromnym rozdrobnieniem właścicielskim powodującym że tak naprawdę nikt nie sprawuje kontroli właścicielskiej. Potrafią iść "po trupach" aby jeszcze zwiększyć zyski.

Za to przez takie gadanie jak wasze- nie brać leków- bardzo dużo ludzi zmarło. Placebo potrafi wynosić 30% tak wiec wiadomo że jest spor grupa której woda utleniona "pomogła", ale gdyby faktycznie miała większe działanie niż efekt placebo to już setki lat temu byłaby powszechnie stosowana.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 13:29   #105
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez Andzia280 Pokaż wiadomość
Ale to wszystko prawda wode utleniona trzeba codziennie pic (10 kropelek na lyzke wody). Ona na prawde pomaga:P a z ta kasa to nie mialam na mysli akurat raka tylko wszystkie inne lekarstwa za ktore ludzie sa w stanie wydac majatek:P a woda utleniona na raka dziala tak: rak to jest obumarle mieso ktore powoli "zrzera" komorki a woda utleniona dostarcza tlenu tym komorkom ktore po pewnym czasie sie regeneruja. (bo pomyslcie: jezeli woda utleniona tak dziala na nasze rany od zewnatrz ze przyspiesza gojenie sie to dlaczego niby nie mialaby tak dzialac wewnatrz) no i naprawde polecam wam picie wody utlenionej bo ja nie jestem na nic chora ale pije i czuje sie o wiele wiele lepiej jestem pelna energii i wigoru
Może dlatego że choroby takie jak np. stwardnienie rozsiane czy rak, a skalecznie mają różne przyczyny? Różny przebieg? Kiedys nie było tylu nowoczesnych leków co teraz, była woda utleniona a ludzie i tak umierali...

Myślę, że pomimo wszystko dr , naukowcy i inni ludzie wykształceni zauważyli by potencjał wody utlenionej (gdyby taki miała) w leczeniu ludzi, a nie szukali by coraz to nowoczesniejszych leków.... Woda utleniona nie wyleczy niektórych chorób skórnych, a co dopiero wewnetrznych...

Twoje dobre samopoczucie, moze byc wynikiem szczerego uwierzenia w to, ze woda działa, a nie realnym skutkiem picia wody. Radzę Ci podejść do tego racjonalnie, bo gdybyś kiedys (czego nie zyczę nikomu) zachorowała na cos powazniejszego i samoleczyła się wodą utlenioną, unikajac lekarza i apteki, + ewent. szpitala mogłabys skonczyc w grobie niestety...

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

A mi się wydaje, że wieslawpanek, fitness68, to spamy do zgłoszenia i to ta sama osoba...
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 13:59   #106
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Całkiem możliwe że to te same osoby.

Co do działania wody utlenionej na rany (nie zwróciłam wcześniej uwagi na ten fragment tekstu) to ona nie ma żadnego działania, rana nie goi się szybciej przy jej stosowaniu, a kranówka z mydłem jest bardzo dobrą alternatywą oczyszczania skaleczeń.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 18:53   #107
wieslawpanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 23
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Ja też przez 40 lat wierzyłem w lekarzy i leki jak w Boga, przez myśl by mi nie przyszło żeby mogło być inaczej, 40 lat byłem truty a nie leczony, nadkwasota, wrzody żołądka, bezsenność, nerwica i wiele innych dolegliwości a według lekarzy byłem zdrowy, wyniki zawsze dobre i jak mnie jeden z lekarzy, ponoć najlepszy zaczął leczyć antybiotykami to prawie nie wstawałem z łóżka całe szczęście że miałem internet szukałem aż znalazłem "grzybica" to znaczy kandydoza, już półtora roku uczę się to leczyć oczywiście bez lekarzy, lekarze robili więcej szkody niż pożytku, jestem już na końcowym etapie leczenia, jeszcze rok diety i wody utlenionej i powinno być dobrze.
Ludzie wasze zdrowie i wasze życie możecie wierzyć lub nie, kandydoza to choroba powszechna, epidemia 21 wieku, wszystkie raki piersi narządów rodnych, jelita grubego, chore zatoki, przeziębienia, choroby grypopodobne itd. to wszystko sprawka kandidy, ja już tego nie mam, dzięki wodzie utlenionej, wpiszcie w google kandydoza objawy poczytajcie, CDN.
wieslawpanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 21:07   #108
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez wieslawpanek Pokaż wiadomość
Ja też przez 40 lat wierzyłem w lekarzy i leki jak w Boga, przez myśl by mi nie przyszło żeby mogło być inaczej, 40 lat byłem truty a nie leczony, nadkwasota, wrzody żołądka, bezsenność, nerwica i wiele innych dolegliwości a według lekarzy byłem zdrowy, wyniki zawsze dobre i jak mnie jeden z lekarzy, ponoć najlepszy zaczął leczyć antybiotykami to prawie nie wstawałem z łóżka całe szczęście że miałem internet szukałem aż znalazłem "grzybica" to znaczy kandydoza, już półtora roku uczę się to leczyć oczywiście bez lekarzy, lekarze robili więcej szkody niż pożytku, jestem już na końcowym etapie leczenia, jeszcze rok diety i wody utlenionej i powinno być dobrze.
Ludzie wasze zdrowie i wasze życie możecie wierzyć lub nie, kandydoza to choroba powszechna, epidemia 21 wieku, wszystkie raki piersi narządów rodnych, jelita grubego, chore zatoki, przeziębienia, choroby grypopodobne itd. to wszystko sprawka kandidy, ja już tego nie mam, dzięki wodzie utlenionej, wpiszcie w google kandydoza objawy poczytajcie, CDN.
Przeraża mnie to, jak bardzo wierzysz w własciwosci wody utlenionej... Wiadomo,że lekarz nie jest bogiem, nie jest nieomylny, ale moze uratować czyjes zdrowie/ zycie farmaceutykami. Gdyby wszystko było takie proste jak piszesz (że wszystkie w/w choroby mozna wyleczyc wodą) to nie byloby szpitali, zgonów przedwczesnych i swiat bylby różowy... Na w/w choroby składa się wiele czynników zupełnie innych, czasem rak jest po prostu nieszczesliwym przypadkiem u danej osoby przez niewłasciwy podział komórki i mutacje..
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 06:11   #109
wieslawpanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 23
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Jednym z głównych objawów kandydozy jest "krytykanctwo" czytając te forum można sprawdzić ile ludzi jest chorych ja żeby przeżyć musiałem się szybko uczyć a zmobilizowała mnie do tego moja wnuczka, zastanawiało mnie dlaczego jak ja jestem chory to i ona albo odwrotnie, dziecko miało kandydozę ile ja pieniędzy straciłem na lekarzy, jednego migdała miała wyciętego i tego lata miała znowu iść powiedziałem nie wziąłem sprawy w swoje ręce i wygrałem wnuczka jest zdrowa i nie była na operacji wycięcia migdałek.
U nas dzieci bardzo chorują może nie bardzo ale strasznie, opiszę jak w prosty sposób można zrobić aby dziecko prawie nie chorowało i nie miało nadwagi;
Kandydoza przenosi się z matki na dziecko podczas porodu, nie karmione piersią i skutki są jakie są, ciągłe infekcje a te infekcje są na podłożu grzybicy w obecnym systemie leczenia nie do wyleczenia, karmione przez lekarzy antybiotykami stan dziecka jeszcze się pogarsza.
Należy zakupić "CANDEX" na stronie xxxxxxxx lub na allegro, są to naturalne enzymy trawienne celulozy z której jest zbudowana kandida podawać dziecku pół kapsułki dziennie i po miesiącu problem chorób i nadwagi dziecka z głowy, tak proste a nikt o tym nie wie.
Samą wodą utlenioną kandydozy u osób starszych nie da się wyleczyć na świecie są tylko trzy skuteczne leki "CANDEX" "LUFENURON" woda utleniona i czwarty to odpowiednia dieta, jak leczyć opiszę innym razem.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-09-20 o 14:13 Powód: link
wieslawpanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 08:20   #110
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Czyli już wiadomo o co chodzi, o zareklamowanie leku na wyimaginowaną chorobę.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 09:09   #111
fitness68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Czytając wypowiedzi forumowiczów mających ponad kilka tys postów chciałbym zapytać przez jaką korporację farmaceutyczną jest sponsorowane to forum? a właściwie Ci forumowicze bo Admina zdaje się poznałem kiedyś przy piwku w Łodzi.


Nie chodzi o reklamowanie żadnego leku bo wody utlenionej nie da się opatentować i żadna firma na tym kroci nie zarobi bo każdy może produkować taką wodę i jest ona mega tania w odróżnieniu od opatentowanych leków.

Cytat:
A mi się wydaje, że wieslawpanek, fitness68, to spamy do zgłoszenia i to ta sama osoba...
Słabe zagranie.

Przeraża mnie fakt że niektórzy tak mocno wierzą w magie białego fartucha wychowanego na sponsorowanych medycznych uczelniach.

moze to coś rozaśni
http://www.youtube.com/watch?v=7oRFNbhbJoE

Warto poświecic 10 min swojego życia aby to wiedzieć.
fitness68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 09:53   #112
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Możesz sobie przejrzeć historię moich postów i sprawdzić czy kiedykolwiek reklamowałam jakiś koncern farmaceutyczny i gdzie skoncentrowana jest moja aktywność (akurat bardziej interesuje mnie dział zrób to sam, tutaj to taka odskocznia). Jeżeli jest ktoś podejrzany to przede wszystkim ktoś kto znalazł się przed chwilą na forum, straszy wyimaginowaną chorobą, która podobno powszechnie występuje, a po 3 postach reklamuje stronę internetową która sprzedaje specyfik na tę chorobę. Jeżeli nagle pojawiają się dwie nowe osoby i jedna przytakuje drugiej, starają się zdyskredytować innych natarczywie wmawiając poglądy których te osoby nie mają (uwielbienia dla firm farmaceutycznych) tym bardziej świadczy o współdziałaniu lub działaniu jednej osoby.

Ja nikomu nie odmawiam ograniczenia się do leczenia wodą utlenioną, ale jeżeli przekonuje się innych do rezygnacji z leków na rzecz terapii niepopartej żadnymi badaniami to jest się po prostu namawiającym innych do samobójstwa. Było wielu ludzi którzy przerywali terapie lekowe na rzecz alternatywnych metod i niestety często kończyło się to śmiercią. Moje sumienie nie pozwoliłoby mi na coś takiego.

Za to opowiadanie o powszechności jakiegoś schorzenia (czytaj- na pewno Wizażanki takie coś macie), a kilka postów dalej reklamowanie strony internetowej która sprzedaje "leki" na tę chorobę jest zwykłą reklamą, niestety bardzo niskich lotów.

Oczywiście nie chodzi o reklamowanie wody utlenionej, chodzi o zaszczepienie niechęci do firma farmaceutycznych i przychylniejsze spojrzenie na "alternatywne metody leczenia" oraz specyfik który reklamuje znajomy.
__________________
asia

Edytowane przez asiulkaa
Czas edycji: 2013-09-20 o 09:56
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 11:40   #113
fitness68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

@asiulkaa

Masz rację mogło to wyglądać jak reklama więc przepraszam i przestaje się dziwić Twojej reakcji.

Nikogo nie namawiam to nie przyjmowania leków. Każdy sam musi podjąć dezyzję o wyborze metody leczenia. Pacjent ma zagwarantowane prawo do samostanowienia o sobie.

Warto jednak czasem zanegować to co mówią wielki korporacje i wielkie uczelnie bo być może okaże się że można uniknąć wyleczyć wiele chorób bardzo prostymi metodami.

Nie znam leków, które podał wiesław i być może go poniosło. W każdym razie warto wpisać w google grzyby candida i zobaczyć co to za ustrojstwo.

Mnie ku medycynie alternatywnej skłoniły słowa Cejrowskiego, który powiedział o łuszczycy że w Europie nieuleczalna a w ekwadorze idziesz to szamana daje zioła i po dwóch tygodniach jesteś zdrowy.

Po zastanowieniu doszedłem to wniosku że z ekonomicznego pkt widzenia najlepeij jest leczyć wszystkich tak długo jak to tylko możliwe, podleczać ich żeby nie umarli ale żeby kupowali leki.
fitness68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 12:38   #114
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Możesz sobie przejrzeć historię moich postów i sprawdzić czy kiedykolwiek reklamowałam jakiś koncern farmaceutyczny i gdzie skoncentrowana jest moja aktywność (akurat bardziej interesuje mnie dział zrób to sam, tutaj to taka odskocznia). Jeżeli jest ktoś podejrzany to przede wszystkim ktoś kto znalazł się przed chwilą na forum, straszy wyimaginowaną chorobą, która podobno powszechnie występuje, a po 3 postach reklamuje stronę internetową która sprzedaje specyfik na tę chorobę. Jeżeli nagle pojawiają się dwie nowe osoby i jedna przytakuje drugiej, starają się zdyskredytować innych natarczywie wmawiając poglądy których te osoby nie mają (uwielbienia dla firm farmaceutycznych) tym bardziej świadczy o współdziałaniu lub działaniu jednej osoby.

Ja nikomu nie odmawiam ograniczenia się do leczenia wodą utlenioną, ale jeżeli przekonuje się innych do rezygnacji z leków na rzecz terapii niepopartej żadnymi badaniami to jest się po prostu namawiającym innych do samobójstwa. Było wielu ludzi którzy przerywali terapie lekowe na rzecz alternatywnych metod i niestety często kończyło się to śmiercią. Moje sumienie nie pozwoliłoby mi na coś takiego.

Za to opowiadanie o powszechności jakiegoś schorzenia (czytaj- na pewno Wizażanki takie coś macie), a kilka postów dalej reklamowanie strony internetowej która sprzedaje "leki" na tę chorobę jest zwykłą reklamą, niestety bardzo niskich lotów.

Oczywiście nie chodzi o reklamowanie wody utlenionej, chodzi o zaszczepienie niechęci do firma farmaceutycznych i przychylniejsze spojrzenie na "alternatywne metody leczenia" oraz specyfik który reklamuje znajomy.


Ja myślę., że nie ma sensu ta rozmowa, poniewaz wieslawpanek to jak juz wiadomo reklama, natomiast fitness68 w pierwszym swoim poscie zareklamował klub fitness, a w 4 kolejnych nawoływuje o wodzie leczacej... Oba przypadki zgłoszone. Z mojej strony to wszystko.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 13:13   #115
fitness68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

@Agnieszka987

Życzę zdrowia. Nie kwestionuj autorytetów. Nie zadawaj pytań. Rób co Ci każą. Na pewno dzięki temu będziesz żyć długo i szczęśliwie.

Jak widzę merytoryczna dyskusja Cię nie interesuje, wygodniej się nie zastanawiać. Żydzi też ufali że przesiedlają ich w lepsze miejsce (a pojechali do obozów).

jak dla mnie EOT
fitness68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 13:17   #116
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez fitness68 Pokaż wiadomość
@Agnieszka987

Życzę zdrowia. Nie kwestionuj autorytetów. Nie zadawaj pytań. Rób co Ci każą. Na pewno dzięki temu będziesz żyć długo i szczęśliwie.

Jak widzę merytoryczna dyskusja Cię nie interesuje, wygodniej się nie zastanawiać. Żydzi też ufali że przesiedlają ich w lepsze miejsce (a pojechali do obozów).

jak dla mnie EOT
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 13:42   #117
fitness68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

@Agnieszka

Ostatnia rzecz o jaką mogę Cię poprosić to obejrzyj to (podałemlink we wczesniejszym poście)
http://www.youtube.com/watch?v=7oRFNbhbJoE

być może skłoni Cie to do nieco innego spojrzenia na świat. Ignoranctwo to najprostsza droga ale nie najlepsza.
fitness68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 05:18   #118
wieslawpanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 23
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Wszystko co piszę jest jedną wielką prawdą, cała wiedz jest dostępna w sieci ja mam jeszcze do tego praktykę, ale ja nie będę więcej patrzył jak mi choruje wnuczka, wystarczy jak się napatrzyłem przez 30 lat na córkę z nadwagą i takimi samymi chorobami jak wnuczka i nie było od żadnego lekarza pomocy, jak wnuczka pyta "dziadku dlaczego ja wciąż chora" jeszcze dzisiaj płakać mi się chce, to piekło się już się skończyło i nie dopuszczę żeby się powtórzyło, ja korzystałem z wiedzy internetu i moim obowiązkiem jest moją wiedzę przekazać innym choćby się to komuś nie podobało.
Podaję objawy które powoduje candida, każdy coś dla siebie znajdzie:


Do najczęściej występujących objawów zakażeń grzybiczych organizmu należą zaburzenia:
ośrodkowy układ nerwowy:
zaburzenia pamięci,
stan chronicznego zmęczenia,
ospałość,
brak energii,
trudności w przyswajaniu wiedzy i w nauce,
dezorientacja,
zaburzenia równowagi,
senność,
obniżony nastrój,
krytykanctwo,
napady lęku,
nadpobudliwość psychoruchowa,
nerwowość,
wybuchowość,
niecierpliwość,
uporczywe stany depresyjne,
depresja maniakalna,
bóle i zawroty głowy,
niepokój i roztargnienie,
przewlekła irytacja,
zmienność nastroju,
napady paniki, płaczu,
brak koncentracji,
trudności w skupieniu uwagi,
trudności w zapamiętywaniu,
zaburzenia snu i bezsenność,
chronicznie zły humor,
autyzm,
choroby psychiczne (w tym schizofrenia),
mikroskopijne rozsiane uszkodzenia mózgu,
ucisk ponad i za uszami,
uczucie opuchnięcia głowy,
nadwrażliwość na kosmetyki, substancje chemiczne, dym tytoniowy, perfumy.
narząd ruchu:
osłabienie i bóle mięśni, skurcze,
mrowienie w kończynach,
obrzęk ścięgien,
uczucie sztywności i bóle stawów,
reumatoidalne zapalenie stawów (RZS),
obrzęki stawów.
przewód pokarmowy:
niedowaga lub nadwaga,
spękane usta i biały nalot na języku,
zapalenie czerwieni wargowej,
ciągłe odchrząkiwanie,
suchość w ustach i gardle,
wrzodziejące zapalenie jelita grubego,
zespół jelita nadwrażliwego,
zaparcia lub biegunki,
metaliczny smak w ustach,
nieokreślone bóle brzucha,
burczenie, przelewanie, gazy jelitowe, zaburzenia trawienia, zgaga,
swędzenie i pieczenie w okolicy odbytu, czemu towarzyszą śluzowate stolce,
żylaki odbytu, mokry odbyt (sączenie wydzieliny),
nadwrażliwość i nietolerancja na spożywanie mleka, glute☠nu - pszenicy i żyta,
rozdrażnienie z równoczesną chęcią jedzenia słodkich rzeczy,
układ moczowo-płciowy:
nawracające niebakteryjne zapalenia pęcherza moczowego i dróg moczowych,
parcie na pęcherz moczowy i częste oddawanie moczu,
uczucie pieczenia i swędzenia w czasie oddawania moczu,
powiększenie i zapalenie prostaty,
niepłodność u mężczyzn i kobiet,
niechęć do kontaktów seksualnych
impotencja,
zanik popędu płciowego,
zapalenie błony śluzowej macicy,
kurcze i bóle w okresie miesiączkowania, napięcie przedmiesiączkowe.
sucha, łuszcząca się skóra,
obrzęk skóry twarzy (najczęściej poranny),
zimne ręce i stopy, obniżona poniżej 36,6 °C temperatura ciała,
kruche i zabrązowione paznokcie,
pokrzywka,
pseudołuszczyca,
nawracające grzybice skóry,
utrata włosów,
egzema (wypryski skórne),
trądzik,
tendencja do pękania naczyń i powstawania siniaków,
nieprzyjemny zapach skóry stóp,
mysi zapach skóry, mimo częstego mycia,
nadmierna potliwość skóry (poty nocne).
układ oddechowy:
problemy z zatokami szczękowymi oraz czołowymi,
poranny obrzęk śluzówki nosa,
zapalenia uszu,
uczucie zapchanego nosa z ciągłym wyciekaniem gęstej wy☠dzieliny, świąd w nosie, chrypa, pogorszenie głosu,
przewlekły suchy kaszel z tendencją do zaostrzania się w za☠leżności od warunków atmosferycznych,
poranne wykrztuszanie gęstej, lepkiej wydzieliny, zabarwionej na szaro i brązowo,
bóle gardła i podrażnienia krtani,
sztywność i uczucie napięcia w klatce piersiowej,
częste infekcje bakteryjne i wirusowe,
płytki oddech,
uczucie braku powietrza,
dychawica oskrzelowa (astma),
sapanie przy oddychaniu,
narząd wzroku:
pieczenie i łzawienie spojówek,
ciemnie plamki przed oczami (mroczki),
zaburzenia widzenia pod postacią rozmazywania się obrazu.
układ hormonalny:
zaburzenia wydzielania hormonów tarczycy.
wieslawpanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 18:54   #119
Ewelina_94
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez wieslawpanek Pokaż wiadomość
Wszystko co piszę jest jedną wielką prawdą, cała wiedz jest dostępna w sieci ja mam jeszcze do tego praktykę, ale ja nie będę więcej patrzył jak mi choruje wnuczka, wystarczy jak się napatrzyłem przez 30 lat na córkę z nadwagą i takimi samymi chorobami jak wnuczka i nie było od żadnego lekarza pomocy, jak wnuczka pyta "dziadku dlaczego ja wciąż chora" jeszcze dzisiaj płakać mi się chce, to piekło się już się skończyło i nie dopuszczę żeby się powtórzyło, ja korzystałem z wiedzy internetu i moim obowiązkiem jest moją wiedzę przekazać innym choćby się to komuś nie podobało.
Podaję objawy które powoduje candida, każdy coś dla siebie znajdzie:


Do najczęściej występujących objawów zakażeń grzybiczych organizmu należą zaburzenia:
ośrodkowy układ nerwowy:
zaburzenia pamięci,
stan chronicznego zmęczenia,
ospałość,
brak energii,
trudności w przyswajaniu wiedzy i w nauce,
dezorientacja,
zaburzenia równowagi,
senność,
obniżony nastrój,
krytykanctwo,
napady lęku,
nadpobudliwość psychoruchowa,
nerwowość,
wybuchowość,
niecierpliwość,
uporczywe stany depresyjne,
depresja maniakalna,
bóle i zawroty głowy,
niepokój i roztargnienie,
przewlekła irytacja,
zmienność nastroju,
napady paniki, płaczu,
brak koncentracji,
trudności w skupieniu uwagi,
trudności w zapamiętywaniu,
zaburzenia snu i bezsenność,
chronicznie zły humor,
autyzm,
choroby psychiczne (w tym schizofrenia),
mikroskopijne rozsiane uszkodzenia mózgu,
ucisk ponad i za uszami,
uczucie opuchnięcia głowy,
nadwrażliwość na kosmetyki, substancje chemiczne, dym tytoniowy, perfumy.
narząd ruchu:
osłabienie i bóle mięśni, skurcze,
mrowienie w kończynach,
obrzęk ścięgien,
uczucie sztywności i bóle stawów,
reumatoidalne zapalenie stawów (RZS),
obrzęki stawów.
przewód pokarmowy:
niedowaga lub nadwaga,
spękane usta i biały nalot na języku,
zapalenie czerwieni wargowej,
ciągłe odchrząkiwanie,
suchość w ustach i gardle,
wrzodziejące zapalenie jelita grubego,
zespół jelita nadwrażliwego,
zaparcia lub biegunki,
metaliczny smak w ustach,
nieokreślone bóle brzucha,
burczenie, przelewanie, gazy jelitowe, zaburzenia trawienia, zgaga,
swędzenie i pieczenie w okolicy odbytu, czemu towarzyszą śluzowate stolce,
żylaki odbytu, mokry odbyt (sączenie wydzieliny),
nadwrażliwość i nietolerancja na spożywanie mleka, glute☠nu - pszenicy i żyta,
rozdrażnienie z równoczesną chęcią jedzenia słodkich rzeczy,
układ moczowo-płciowy:
nawracające niebakteryjne zapalenia pęcherza moczowego i dróg moczowych,
parcie na pęcherz moczowy i częste oddawanie moczu,
uczucie pieczenia i swędzenia w czasie oddawania moczu,
powiększenie i zapalenie prostaty,
niepłodność u mężczyzn i kobiet,
niechęć do kontaktów seksualnych
impotencja,
zanik popędu płciowego,
zapalenie błony śluzowej macicy,
kurcze i bóle w okresie miesiączkowania, napięcie przedmiesiączkowe.
sucha, łuszcząca się skóra,
obrzęk skóry twarzy (najczęściej poranny),
zimne ręce i stopy, obniżona poniżej 36,6 °C temperatura ciała,
kruche i zabrązowione paznokcie,
pokrzywka,
pseudołuszczyca,
nawracające grzybice skóry,
utrata włosów,
egzema (wypryski skórne),
trądzik,
tendencja do pękania naczyń i powstawania siniaków,
nieprzyjemny zapach skóry stóp,
mysi zapach skóry, mimo częstego mycia,
nadmierna potliwość skóry (poty nocne).
układ oddechowy:
problemy z zatokami szczękowymi oraz czołowymi,
poranny obrzęk śluzówki nosa,
zapalenia uszu,
uczucie zapchanego nosa z ciągłym wyciekaniem gęstej wy☠dzieliny, świąd w nosie, chrypa, pogorszenie głosu,
przewlekły suchy kaszel z tendencją do zaostrzania się w za☠leżności od warunków atmosferycznych,
poranne wykrztuszanie gęstej, lepkiej wydzieliny, zabarwionej na szaro i brązowo,
bóle gardła i podrażnienia krtani,
sztywność i uczucie napięcia w klatce piersiowej,
częste infekcje bakteryjne i wirusowe,
płytki oddech,
uczucie braku powietrza,
dychawica oskrzelowa (astma),
sapanie przy oddychaniu,
narząd wzroku:
pieczenie i łzawienie spojówek,
ciemnie plamki przed oczami (mroczki),
zaburzenia widzenia pod postacią rozmazywania się obrazu.
układ hormonalny:
zaburzenia wydzielania hormonów tarczycy.
Czyli jak zacznę się leczyć wodą utlenioną, to wszystko zniknie?
Ewelina_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 20:34   #120
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez Ewelina_94 Pokaż wiadomość
Czyli jak zacznę się leczyć wodą utlenioną, to wszystko zniknie?
Nie, musisz jeszcze kupić specyfik który reklamuje.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-02 05:38:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.