Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-23, 12:51   #751
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

tak, artykuł jest o masce aczkolwiek chodzilo mi o inne informacje

Maski nie uzywałam, juz dobralam sobie produkty dla siebie i nie czuje sie skuszona oferta Joico - jest bardzo droga, zwlaszcza ze probowalam troche kosmetykow w tej cenie - ostanio sporo Kerastase - i jestem rozczarowna
Za takie pieniadze to chyba dlugo nic z pielegnacji wlosów nie kupie
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 12:17   #752
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

juz sie chyba wyleczylam z tych toksyn w kosmetykach, zdaje sobie sprawe ze one sa wszedziei tak juz mam pewnie zatruty organizm innymi swinstwami wiec i tak mi to ne pomoze a co do tytulu watku-czyli wapadajace wlosy-bylam u dermatologa wczoraj i oto co bylo:na poczatku proba wyrywania-pan doktor wyrwal mi parew lsowo z glowy sprawdzajac jakie sa mocne-srednio mocne potem dokladny wywiad itp i w koncu stanelo na tym ze przypisal mi:cynk forte, methiovit(zespol witamin) i biostymine(wyciag z aloesu do picia) i skierowanie na badania:morfologia, zelazo, TSH-tarczyca, i cholernie drogie badania hormonalne:testosteron, FSH, LH.
ehh, zobaczymy coz tego bedzie, ale mam szczescie ze mam dobrego dermatologa(za darmo w przychodni) ktory mnien ie olal, czego nei mozna powiedziec o mojej gin:[poinformuje o przebiegu leczenia
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 13:14   #753
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
bylam u dermatologa wczoraj i oto co bylo:na poczatku proba wyrywania-pan doktor wyrwal mi parew lsowo z glowy sprawdzajac jakie sa mocne-srednio mocne potem dokladny wywiad itp i w koncu stanelo na tym ze przypisal mi:cynk forte, methiovit(zespol witamin) i biostymine(wyciag z aloesu do picia) i skierowanie na badania:morfologia, zelazo, TSH-tarczyca, i cholernie drogie badania hormonalne:testosteron, FSH, LH.
ehh, zobaczymy coz tego bedzie, ale mam szczescie ze mam dobrego dermatologa(za darmo w przychodni) ktory mnien ie olal, czego nei mozna powiedziec o mojej gin:[poinformuje o przebiegu leczenia
Jakiś konkretny dermatolog Ci się trafił Ja niestety nie trafilam na takiego jeszcze.
Będziesz sama płacić za te badania hormonalne? Czemu?

Pozdrawiam! I pamiętaj żeby napisać nam co i jak z tego wyszło
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 13:29   #754
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

no bo ta moja przychodnia to taka jest pol panstwowa, za badanie hormonow tarczycy tez bede msuiala zaplacic-22zl, niektore sa platne a niektore nie, ale wlasnie znalazlam w Lodzi szpital na ul.Sterlinga , ktory oferuje te trzy bada nia hormonalne za ok 50zl a nie za 170, jak u mnie wprzychodni!!!!niewiarygo dne, ale dermatolog powiedzila ze te badania to w 5tym dniu cyklu trzeba wykonac, wiec czekam i ide na badania, moze cos wykarza w koncu...eh.bede informowac
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 14:07   #755
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

sama mam problemy hormonalne - na szczescie na wlosach to sie nie odbija jakos wyjatkowo i szczegolnie , a te badania.. droga przez meke, nigdy nic z nich nie wynika - kupe kasy na to stracilam i zdrowia (zle przepisane leki) nie to ze strasze ale jestem niesamowicie rozgoryczna tym wszystkim
teraz przynjamniej staram sie aby bylo jak najtaniej bo potrafia na to niezle wyciagac kase: mad:: mad:
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 14:31   #756
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
no bo ta moja przychodnia to taka jest pol panstwowa, za badanie hormonow tarczycy tez bede msuiala zaplacic-22zl, niektore sa platne a niektore nie, ale wlasnie znalazlam w Lodzi szpital na ul.Sterlinga , ktory oferuje te trzy bada nia hormonalne za ok 50zl a nie za 170, jak u mnie wprzychodni!!!!niewiarygo dne, ale dermatolog powiedzila ze te badania to w 5tym dniu cyklu trzeba wykonac, wiec czekam i ide na badania, moze cos wykarza w koncu...eh.bede informowac
Aaa... To teraz rozumiem
Swoją drogą dobrze, że napisałaś o tych różnicach cenowych, chyba nie spodziewałabym się takiej rozbieżności, dobrze wiedzieć
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 11:59   #757
laseczka.wąglika
Raczkowanie
 
Avatar laseczka.wąglika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 306
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Wielkie dzieki za założenie takiego wątku, który tak bagato został uzupełniony. Nie musiałam dzięki temu zakłądac 1723895 z koleji...

Mam nadzieję, że kiedys wszystkie będziemy mieły włosy takie o jakich zawsze marzyłyśmy, bez szczotki "noszącej" ten sam odcień i długośc włosów co my
__________________

Kobieta łatwa do zdobycia, może być trudna do zniesienia...

Książki - wymiana:
Vasconcelos, Czepiel, Fitzgerald, Beauman, Fielding i inne książki...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post16594958

Kosmetyki - wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post13661126
laseczka.wąglika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-07, 12:44   #758
Evian
Przyczajenie
 
Avatar Evian
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
GG do Evian
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Myszi mialam ten sam problem co Ty...
Wlosy wypadaly mi pasmami!!!Az sie wystraszylam ze lysiejeudalam sie do znajomej dermatolog i ona przepisala mi antybiotyki bo stwierdzila ze wypadanie wlosow glownie spowodowane jest albo choroba skory albo oslabieniem organizmu...
Ja uzywalam szmponu do wlosow firmy "vichy"kolor czerwony specjalnie przeznaczony do wlosow ktore wypadaja...i bralam tableti "merz spezial" i tak szczerze to chyba te tabletki z tego wszystkiego przyniosly najlepszy efekt
Trzymam kciuki za Ciebie i pozdrawiam
Evian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 09:20   #759
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

hej dziewczyny, wczoraj zrobilam badania, oczekalam sie w szpitalu i popbrali mi krwi jak na slonia wyniki od 2-6 tyg.hmm mowiac szczerze to nie sadze zeby cos wyszlo, ale zaplacilam 53zl za te badania a nie 170!!(tyle chciala moja przychodnia-pisalam o tym wyzej).w zwiazku ztym ze watpie ze cos wyjdzie przyjrzalam sie problemowi z innej strony.otoz przetluszczanie sie wlosow, ale nie w takiej "klasycznej" formie.nie musze myc wlosow codziennie, tylko co drugi dzien ale juz na drugi dzien przeczesujac palcami wlosy natrafiam na glowie takie malutkie grudki łoju chyba i jak to zdrapie to wychodzi z wlosem-wiec pomyslalam ze to moze to!!albo jedna z przyczyn.i zalozylam watek na ten temat http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=97527
ale nikt mi nie odposal na razie.przeczytajcie i moze wypiedzcie sie co na ten teamt sadzicie
pozdrawiam
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 17:19   #760
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
w zwiazku ztym ze watpie ze cos wyjdzie przyjrzalam sie problemowi z innej strony.otoz przetluszczanie sie wlosow, ale nie w takiej "klasycznej" formie.nie musze myc wlosow codziennie, tylko co drugi dzien ale juz na drugi dzien przeczesujac palcami wlosy natrafiam na glowie takie malutkie grudki łoju chyba i jak to zdrapie to wychodzi z wlosem-wiec pomyslalam ze to moze to!!
Ja mam tak samo!! Ale nie wiem co z tym zrobić.
As!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 17:38   #761
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

no wlasnie moze te glinki pomogaczekam na przyplyw gotowki i kupuje welli serie szampon i maske, moze cos da, tylko ze linie wlasnie do przetluszczajacych a nie wypadajacych czy z lupiezem bo sa w takiej samej butelce, podam dla ulatwienia linki do allegro:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84178645
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84859811

sprzedaje to jakis fryzjer, seria 1.7 i 3.7

pozdr i czekam najakies wiesci

psgolnie glisnki reguluja prace gruczołów na skorze , na twarzy glinka sprawuje sie swietnie wiec moze na glowie tez czas sprobowac.ja mam do twarzy maseczke lancome z biala glinka i jest rewelacyjna, oczyscz mi noc z czarnych kropek (oczywiscie nie definitywnie) ale ze mozna sie pokazac na ulicy wiec musze sprobowac glowy!!!
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-10, 19:05   #762
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Evian
Trzymam kciuki za Ciebie i pozdrawiam
Dzięki! Jak na razie nie jest tak źle z moimi włosami, ale nie jest też tak jak dawniej...

A wiecie co dziewczyny...?
Ja raczej też mam przetłuszczjące się włosy i taki jakby łupież "mokry".
Po wszelkich badaniach i zmaganiach doszłam również do wniosku, że to własnie było przyczyną wypadania. Pomógł mi chyba szampon Neril, bo zapobiega wypadaniu właśnie z takich przyczyn, jednak ostatnio mam wrażenie, że nie działa już tak jak poprzednio.
Obcięłam też sporo włosy i wycieniowałam, żebym miały "więcej powietrza" .

Nie wiem zatem czy nie skuszę się na tą Glinkę.

(Ps. Niezbyt składna ta moja wypowiedź - POZDRAWIAM!! )
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 19:29   #763
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja juz na pewno sie skusze tylko na pieniazki czekamoby to nam pomoglo..
pozdr
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 21:15   #764
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
Ja juz na pewno sie skusze tylko na pieniazki czekamoby to nam pomoglo..
pozdr
To ja poczekam aż wypróbujecie Ja teraz jestem na etapie testowania Dermeny...
As!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 21:57   #765
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

u mnie dermena przeszla sprawdzian na dpuszczajacy a do tego droga, zastanawialam sie moze nad szamponem z fitomedu-naturalne, moze to bedzie lepsze.nie iwem czy kupie sobie szampon do kompeltu z ta maska (razem wyszloby ok75zl:[ ale maske kupie na pewno,pozdrawiam, a jakich odzywek uzywacie??
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 12:43   #766
hilda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

ludzie!!!
Dzieki za to wszystkie informacje!!jak to dobrze moc miec internet i Was drogie kolezanki!!
zaraz lece na wiieeeelllkie zakupy i (mam nadzieje) za jakis czasmoje wlosy znow beda zrowe ..
no nic,zycze powodzenia wszystkim paniom ,ktore maja ten sam problem!!!damy rade!!
hilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-28, 11:39   #767
szocik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23
Dot.: wypadają mi włosy

Drogie kolezanki przeczytalam caly watek i pisze. Wlosy mi nie wypadaja - sypaly sie strasznie kiedy chodzilam w ciazy i zaraz po porodzie. Obecnie nie wypadaja, ale sa strasznie liche. Co najlepiej zaczac stosowac zeby zaczely wyrastac nowe wlosy - seboradin? Moze pomoc? A moze cos innego? Pomozcie!!!!
szocik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-02, 08:03   #768
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

w sprawie glinki i Cynku Forte itd napisalam w tym watku:http://www.wizaz.pl/forum/showthread...35#post1388835
nie chce wklejac dwa razy teo samego.Pozdrawiam
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-02, 11:20   #769
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: poprawić kondycje włosów-wypadaja:(

Oj nie wiem czy cokolwiek ci pomoże.Piszę tak bo ja też miałam podobne problemy z odżywianiem i z wypadaniem włosów i mimo,że przytyłam,normalnie jem itd. już od 2 lat to moje włosy nadal sa beznadziejne i juz chyba nigdy nie beda takie jak kiedys.

A co do olejku-to w moim przypadku leci po nim ze 4 x wiecej wlosow z glowy niz normalnie.Uzywam od niecalego tygodnia,myslalam ze moze skora sie musi przyzwyczaic heh.
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-03, 18:22   #770
Domenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 24
Intensywny środek SEISHIN na porost włosów

Nazwa GENKI_RI GENESIS,Zapobiega utracie włosów i wspomaga ich naturalny wzrost.
Skład: eukaliptus,menthol,kamfor a,lawenda rozmaryn,sosna,pokrzywa,c ynk,miedz,hydrolizowana keratyna i vit B2,B6,A,PP E,F
Czas trwania kuracji trzy miesiące.
Do zestawu potrzebny jest GENKI płyn energetyzujący skórę głowy.
Poga on w opóźnianiu procesów starzenia się cebulek włosa.Wspomaga proces zapobiegania wypadaniu włosów działając stymulująco na krwioobieg i gęstość kapilarów.
Ups trochę się napisałam-z ulotki o produktach.
Włos Wam z głowy nie spadnie.
Domenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-03, 18:31   #771
Domenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 24
Intensywny środek na porost włosów SEISHIN.

Polecam środek na wypadające włosy.
Nazwa Genki płyn energetyzujący skórę głowy.
Hypoalergiczny preparat poprawiający stan cebulek włosów.Wspomaga proces regeneracji i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się cebulek.
GENKI_RI GENESIS intensywny środek na porost włosów.Skład: eukaliptus,mentol,kamfora ,lawenda,rozmaryn,sosna,p okrzywa,cynk,miedź,hydrol izowana keratyna i vit B2,B6,PP,A E F
Stosowałam jesienią i napradę przestały moje włosy wędrować.
Pozdrawiam
Domenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-05, 13:25   #772
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

U mnie na wypadające włosy pomoglo łykanie witaminy: zelaza. Jedna tabletkę dziennie. Oczywiście mówie to z perspektywy czasu,minęly 3 miesiące i w koncu przy rozczesywaniu włosów nie zostaja kłebuszki! na szczotce. Tak więc baaardzo polecam. Zelazo ogólnie wzmocni kazdemu organizm, bo wypadanie włosow jest m.in. wynikiem jego osłabienia. tabletki dostepne w każdej aptece,bez recepty Ja za 50 tabletek Ascofer zapłaciłam 6.58 więc naprawdę to mały wydatek, w porównaniu do skutków. Jednak trzeba łykać regularnie!!Pozdrawiam
Ps. Lykam teraz skrzyp polny,ale mam nadizeje ,ze pon zadziała na pazurki a nie włosy, bo inaczej to się udusze tym przyrostem naturalnym sierści
__________________
Wracam na Wizaż
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-05, 14:04   #773
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziewczyny, ale uważajcie z tym żelazem
Łykałam tabletki z żelazem mając poziom żelaza w normie (żeby mi przestały wypadać...). I faktycznie, wypadanie włosów pewnym stopniu się uspokoiło, za to po około 2 tygodniach miałam straszne dolegliwości ze strony układu pokarmowego, mocne bóle brzucha. Nie dowiedziałam się ostatecznie, co je spowodowało, aczkolwiek po odstawieniu tabletek objawy ustąpiły.


Jeśli chodzi o wypadanie włosów, to stosowałam kolejno całą masę preparatów. Płyny, olejki, tabletki, toniki, szampony, odżywki, ampułki... Stale przez ponad rok i jak na złość rezultatów żadnych Zdesperowana poszłam do kolejnej pani dermatolog, no i ona stwierdziła: stop. Za długo fundowałam moim włosom wymyślną pielengnację. Odstawiłam wszystko. Myłam włosy delikatnym szamponem w czystym żelu [Pregaine], czasami nakładałam na wususzone końcówki odżywkę [na skórę głowy niet!]. po miesiącu wypadało mi o połowę mniej włosów Poważnie mówię!

A teraz - po kilku miesiącach spokoju - znowu lecą i nie mam pojęcia co począć
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-05, 14:19   #774
sky1980
Rozeznanie
 
Avatar sky1980
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 724
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

moje rowniez wypadaly jak opetane ,ale zaczelam lykac tabletki tylko ze nie zelazo a wit B complex i stal sie cud po ponad 1,5 roku fundowania im najdrozszych zabiegow...moje wlosy pozostaja na glowie ,
lykam je od jakis 4 miesiecy
sky1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 13:08   #775
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Czy któraś z Was zauważyła większe wypadanie włosów po szamponie Dermena? Czy to działa na tej samej zasadzie co Garnier Neril? Bo po dwóch tygodniach stosowania Dermeny zaczęło mi wypdać o wiele więcej włosów. I już nie wiem czy to dobrze, czy nie, czy odstawić czy stosować dalej...
As!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 13:29   #776
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Czesc Dziewczyny. Zagladam czasem do tego watku aby znalezc jakas alternatywe dla moje kuracji bo po 4 miesiacach musze zrobic chyba przerwe a nie chce zeby znowu zaczely wlosy mi wypadac. Mysle o Inneov..ale zastanowie sie jeszcze. Ale nie o tym chcialam. Ja zapanowalam nad wypadaniem wlosow i pomyslalam ze warto sie podzielic z wami doswiadczeniami. Pol roku temu zaczelam brac tabletki o skladzie : L-cystine 500mg i wit B6 50mg na sztuke a bralam 4 dziennie. Tabletki przepisane przez dermatologa. Wlosy przestaly wypadac, zaczely szybciej rosnac (niestety nie tylko na glowie ) Potem miala przerwe i problem powrocil...ale ze zmiejszona sila. Wiec obecnie biore tabletki o skladzie: wit B2 1,6mg, B3 12mg, B5 8mg, B6 2mg, wit H 0,14mg, cynk 15 mg, cystine 210 mg, methionine 900mg /dzien. Po trzech miesiacach kuracji stwierdzam ze zapanowalam na nowo na masowym wypadanie wlosow
Nazwy nie podaje bo leki chyba niedostepne w Pl. Dodatkowo skonczylam z rozjasnianiem i lekko podcielam. No i mialam okres mycia szamponem Welli Proffesional do wypadajacych wlosow ale tylko podraznil mi skore glowy.
Pozdrawiam Was wszystkie i zycze wytrwalosci
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 14:42   #777
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez As!a
Czy któraś z Was zauważyła większe wypadanie włosów po szamponie Dermena? Czy to działa na tej samej zasadzie co Garnier Neril? Bo po dwóch tygodniach stosowania Dermeny zaczęło mi wypdać o wiele więcej włosów. I już nie wiem czy to dobrze, czy nie, czy odstawić czy stosować dalej...
Czesc
Mnie dermena pomogla i teraz zdecydowanie mniej wlosow mi wypada, ale troche to trwalo. Do tego lykam revalid, a odzywke mieszam z olejkiem rycynowym. Ale mysle ze wypadaniu zapobiegla wreszcie skonczona i wyjatkowo paskudna sesjaPo tej calej "kuracji" wypada mi mniej wlosow niz dotad zawsze mi wypadalo Mam nadzieje ze Tobie tez Dermena pomoze
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 14:58   #778
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez _mina_
Czesc
Mnie dermena pomogla i teraz zdecydowanie mniej wlosow mi wypada, ale troche to trwalo. Do tego lykam revalid, a odzywke mieszam z olejkiem rycynowym. Ale mysle ze wypadaniu zapobiegla wreszcie skonczona i wyjatkowo paskudna sesjaPo tej calej "kuracji" wypada mi mniej wlosow niz dotad zawsze mi wypadalo Mam nadzieje ze Tobie tez Dermena pomoze
Dziękuję za odpowiedź. Ale czy zauważyłaś, że podczas trwania kuracji zaczęło wypadać Ci więcej włosów. I ile mniej więcej trwała kuracja?
As!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 15:38   #779
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Mi na poczatku stosowania dermeny też zaczęły bardziej wypadać włosy, ale zaparłam się i używałam dalej. Po jakimś czasie całkiem przestały wypadać .

Podobno tak właśnie działa ten szampon, że pobudza do pracy cebulki włosowe, i one wtedy wypychaja stare włosy (dlatego wydaje się, że wypada ich więcej) a potem odrastają nowe, mocne. Dlatego na efekt trzeba minimum kilka tygodni zaczekać, ale naprawdę warto .
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-07, 15:52   #780
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez As!a
Dziękuję za odpowiedź. Ale czy zauważyłaś, że podczas trwania kuracji zaczęło wypadać Ci więcej włosów. I ile mniej więcej trwała kuracja?
U mnie to mniej wiecej miesiac zajelo, zreszta nawet tak jest podane na opakowaniu. Wiem ze jesli wlosy wypadaja to wizja tego ze bedzie ich jeszcze wiecej jest straszna , ale mysle ze warto to przeczekac. Nie wiem jak Tobie ale mnie Dermena strasznie placze wlosy wiec bez odzywki sie obejsc nie moze. Na dodatek musze bardzo ostroznie wlosy rozczesywac zeby nie wyrwac tego co ocalila Dermena. Zycze cierpliwosci i pieknych bujnych wlosow
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.