Dieta podczas karmienia piersią- wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-06, 12:13   #61
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: dieta podczas karmienia piersią

Dobrze, ale alergikiem tez nie rodzisz się teraz Po prostu któregoś lata dostajesz kater sienny, ze na oczy nie widzisz, albo przygoda z kalafiorem kończy sie wysypem paskudztwa i okazuje się, ze nagle jest już alergen...Ta wysypka , o której pisze agatha jest rzeczywiście b. charakterystyczna,(widac to na zdjęciach mojego brata z lat młodości, do tego często dzieciak płakał po karmieniu, a w ostetniej fazie wrecz wymiotował(do tego odchody mialy specyficzny zapach). U mnie problemem było to, że nikt kiedyś sie takimi rzeczami nie przejmował i matka slyszał - histeryzuje Pani, więc przez dwa lata odbywała sie domu,owa droga przez mekę, bo przecież wiadomo, że przecierane biale serki, mleczko - najzdrowsze dla dziecka...Dzisiaj wystarczy iść do dobrgo lekarza i można zaoszczędzić sobie takich cudów, jesli to własnie to. A rzeczywiście rzecz nie jest jakaś tragiczna, tylko dieta wyklucza większość tego białka.
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 12:17   #62
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: dieta podczas karmienia piersią

przyznam sie że ja na diecie bez nabialowej wytrzymałam tylko całe 7 miesięcy i tyle karmiłam piersią potem nie mialo to sensu bo tu i ówidzie podjadalam a to plasterek serka a to troszke mizeri a to łyzeczka jogurtu a mały zaraz obsypany ...
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 12:30   #63
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: dieta podczas karmienia piersią

To i tak bardzo dlugo Szczerze powiem, że czesto w ogóle lekarze mówia, że nie ma sensu, żeby karmić piersią przy tym schorzeniu (albo tylko 3 m-ce), bo u niektórych dzieci nawet zjedzenie przez matke cielęciny(!) przy tym owocuje alergią. To chyba lepiej karmić wtedy sztucznie, ale przynajmniej być pogodną, dbającą i miła dla dziecka matka, a nie karmić piersią i wyzywać sie na całym otoczeniu za to, że nie je sie niczego, co sie bardzo lubi i wreszcie wyżywać się na dziecku za te nieustające papki ryzowe zreszta nie zapominajmy, że matka musi to dziecko wychować, a nie zapaść na anemię na samym wstepie wychowywania
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 12:44   #64
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: dieta podczas karmienia piersią

Hela masz racje najważniejsze to być spokoją, uśmiechniętą mamą ciesząca się z życia bo i wtedy ciecko radosne i spokojne
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 12:50   #65
szukate
Raczkowanie
 
Avatar szukate
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 77
Dot.: dieta podczas karmienia piersią

W sumie kobieta zapytała tylko o diete a tu zaczynają sie ekstrema ...np. dla mnie. Co do 5 chorych dzieci o moze to ma zwiazek w regionem w ktorym mieszkasz ( Boże , statystycznie wychodzi na 30 dzieci tylko 6 zdrowych -pomyslałam o klasie )W każdym razie w Poznaniu na 5 dzieci urodzonych przeze mnie i moje kolezanki wszytkie są zdrowe. Teraz czekamy na nastepne bo kolezanka ma termin na 28.09.
szukate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 19:58   #66
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: dieta podczas karmienia piersią

Cytat:
Napisane przez szukate
Jak słysze o tej skazie białkowej to mnie ciarki przechpdzą!!!!!!!! To jest ostatnia rzecz która sie może dziecku przydazyc jeżeli rodzice nie są alergikami. A wszedzie tylko o tym trabią wpędzając kobietu w psychozy!!!!
Dokładnie! U mojej córki gdy skończyła 4 tygodnie pojawiła się dziwna wysypka na twarzy. Jeden lekarz stwierdził że to potówki drugi że skaza białkowa. Potówki to na pewno nie były, uwierzyłam że córcia faktycznie ma skazę. Strasznie się wtedy wystraszyłam bo dużo na ten temat czytałam. Problem w tym że w dzisiejszych czasach pediatrzy w każdym uczuleniu widzą skazę. Pani doktor przepisała nam maść ze sterydami i wysypka zniknęła. Nie wiem czy to była skaza (wydaje mi się że nie) bo od tamtej pory dzięki Bogu córcia nic już nie miała a za tydzień skończy pół roczku. Dodam tylko że cały czas jest karmiona piersią a ja od momentu gdy skończyła jakieś 2 miesiące starałam się jeść wszystko - teraz się już wogóle nie ograniczam i jak na razie wychodzi nam to na dobre. Pozdrawiam gorąco i życze dużo cierpliwości.
dph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 20:05   #67
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: dieta podczas karmienia piersią

niezły wysyp dzieci u Was w Poznaniu
dph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-06, 21:42   #68
szukate
Raczkowanie
 
Avatar szukate
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 77
Dot.: dieta podczas karmienia piersią

28,29,30 lat to czas najwyższy. Tak sie poskładało. nawet mój syn do tej pory jedynak dorobił się w ciągu 2-ch mies brata i siostry (jestesmy w nowych związkach
szukate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 22:15   #69
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: dieta podczas karmienia piersią

... szukate tak z ciekawości spytam i jak twój synek zareagował na taką ilość rodzeństwa w tak któtkim czasie ?
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 09:11   #70
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: dieta podczas karmienia piersią

zgadzam sie z Toba poniekad SZUKATE. bylam u lekarza, mowilam, ze mala placze dlugo, zostalam troche zbyta, ale lekarz wykluczyl skaze bialkowa (znaczy powiedzial, ze to nie jest to). jezeli chodzi o wysypke, to powiedzial, ze to chyba jakis tradzik czy cos takiego. teraz mala jest spokojna, ale naprawde boje sie, ze znowu 3 dni placzu sie powtorza. z tym jedzeniem wszystkiego to troche racja, tez mi to pediatra powiedzial, ale w ten sposob: jesc nowosci przez 3 dni w malych ilosciach i obserwowac, jak nic nie jes, to jesc na zdrowie (ale ja przyznam sie szczerze boje sie tego baaardzo). ale nic to, bede probowac, mala skonczy zaraz miesiac, wiec pomalu moge zaczac ja przyzwyczajac do tego, co ja w zyciu czeka bo inaczej caly zcas bede musiala jej dusic piers z kurczaka. najbardziej gryza mnie te slodycze, bo wyjatkowo mam na nie ochote a malo co mi wolno...
pozdrawiam!
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 15:00   #71
szukate
Raczkowanie
 
Avatar szukate
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 77
Dot.: dieta podczas karmienia piersią

Cytat:
Napisane przez agatha_c
... szukate tak z ciekawości spytam i jak twój synek zareagował na taką ilość rodzeństwa w tak któtkim czasie ?
Bardziej jest zakochany w braciszku - nie widzi swiata poza nim i bardzo mi przy nim pomaga: rozmawia,czyta, opiekuje sie. Jest fantastyczny w tym temacie. Z siotra gorzej bo to dziewczynka w dodatku płaczliwa ale mysle,że obdarzy ja tez uczuciem;-) Hubert jest po prostu cudownym dzieckiem i mam nadzieje ze Norbert bedzie tez taki kochany.
szukate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 15:05   #72
szukate
Raczkowanie
 
Avatar szukate
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 77
Dot.: dieta podczas karmienia piersią

Cytat:
Napisane przez marciszonek
zgadzam sie z Toba poniekad SZUKATE. bylam u lekarza, mowilam, ze mala placze dlugo, zostalam troche zbyta, ale lekarz wykluczyl skaze bialkowa (znaczy powiedzial, ze to nie jest to). jezeli chodzi o wysypke, to powiedzial, ze to chyba jakis tradzik czy cos takiego. teraz mala jest spokojna, ale naprawde boje sie, ze znowu 3 dni placzu sie powtorza. z tym jedzeniem wszystkiego to troche racja, tez mi to pediatra powiedzial, ale w ten sposob: jesc nowosci przez 3 dni w malych ilosciach i obserwowac, jak nic nie jes, to jesc na zdrowie (ale ja przyznam sie szczerze boje sie tego baaardzo). ale nic to, bede probowac, mala skonczy zaraz miesiac, wiec pomalu moge zaczac ja przyzwyczajac do tego, co ja w zyciu czeka bo inaczej caly zcas bede musiala jej dusic piers z kurczaka. najbardziej gryza mnie te slodycze, bo wyjatkowo mam na nie ochote a malo co mi wolno...
pozdrawiam!
Marta wszystko będzie dobrze, gratuluję lekarza. Jedz i obserwuj. A dlaczego nie możesz jeśc słodyczy???
szukate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 15:27   #73
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: dieta podczas karmienia piersią

wiekszosc sodyczy jest zakazana, a bo kakao, a bo za tluste... ciacho nie, lody nie, wafelki tez, bo wiekszosc z czekolada albo z kakaowe. oczywiscie nie popadam w przesade, cos tam jem, ale malutko
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 15:45   #74
szukate
Raczkowanie
 
Avatar szukate
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 77
Dot.: dieta podczas karmienia piersią

Cytat:
Napisane przez marciszonek
wiekszosc sodyczy jest zakazana, a bo kakao, a bo za tluste... ciacho nie, lody nie, wafelki tez, bo wiekszosc z czekolada albo z kakaowe. oczywiscie nie popadam w przesade, cos tam jem, ale malutko
Czekolada ok bo podobno może uczulić ale ja i tak od poczatku kosteczke jadłam-teraz normalnie jem snickersy, bounty, marsy. A lody, ciastko,placek????Pierwsz e słyszę dlatego normalnie od poczatku jem i jadłam jak mnie naszła ochotka;-)Powodzenia z malutka, uśmiechaj sie,staraj się normalnie jesc i ciesz sie macierzyństwem.Pamietaj o tym co pisałam,że czasami dziecko robi sie pod wieczór nerwowe , można powiedziec,że o stałej godz.ale to nie jest powód abys sie bardzo denerwowałe. Tul je wtedy mocno. Ah i mój mały płakał czasami jak chciało mu się odbić ale juz mu przeszło;-)Ja chce karmic piersia do 6 mies a potem pass.
szukate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 19:40   #75
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: dieta podczas karmienia piersią

polozna mi mowila, ze czekolady nie jesc, bo uczula, ale rzeczywiscie po trochu mozna, nie? lody tez mi odradzala jak i wizazanki, bo moga byc zrobione z nieswiezych produktow i moga zaszkodzic, a!! no i uwazac, aby nie byly truskawkowe, ale ja i tak nie lubie takich...
bede pomalu jadla wszystko i sie zobaczy.
a jesli chodzi o placz malej, to najgorzej jest w godzinach 5 rano-17-18. pozniej juz jest coraz lepiej, robi sie spokojniejsza az ok 21 zasypia. troche mnie to martwi, bo nie spi tyle co powinna, czasami jak ja nosze w trakcie tych atakow, to pomiedzy utnie sobie lekka drzemke, ale przerywana placzem i "prężeniem się".
mam nadzieje, ze wszystko sie unormuje.
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 00:12   #76
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Thumbs up Dot.: dieta podczas karmienia piersią

Marciszonek (pocieszę cię) ja przez pierwszy miesiąc żyłam jak we mgle- chyba w pół śnie. moje dziecko dało mi taki wycisk, że nie wiedziałam czy jest ranek, południe a może nowy dzień. nie miałam czasu zjeść ani umyć się (a w tym czasie jest to bardzo ważne). Moja mama się dziwiła, że siedzę w domu a nawet nie posprzątam , a jak została z moim maleństwem to wszystko zrozumiała, bo nawet nie miała czasu załatwić się. w tym okresie moimi jedynymi ubraniami były pidżamy, już zapomniałam jak wyglądały normalne ubrania, nie wspomnę już o makijarzu .

w przyszłości bardzo chciałabym mieć drugie dziecko, ale jak sobie przypomnę to wszystko to mi się odechciewa. a tak przy okazji to mały wafelech czy ciacho nie powinno zaszkodzić twojemu maleństwu. więc wracając do sprawy Głowa do góry, trzeba to po prostu przetrwać i tyle. życzę ci wielu sił. Powodzenia .

PS. nie martw się, że twoje dziecko późno chodzi spać, z moim było tak samo. koleżanki dzieci szły spać ok 19.00 (ale im zazdrościłam miały trochę czasu dla siebie), natomiast moje dziecko 22, 23 lub jeszcze dalej, często nawet tak bywało, że ja pierwsza usypiałam bo byłam taka wykończona a dziecko leżało obok mnie. i jeszcze zaznaczę że mój maluch ucinał sobie dżemkę w ciągu dnia i tak jest do tej pory chociaż już jest chłopcem a nie bobaskiem. pamiętaj każde dziecko jest indywidualnością. to jeszcze raz Powodzenia
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 07:11   #77
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: dieta podczas karmienia piersią

u mnie jest jak na razie to samo, teraz na rekach nosi ja tatus, ja sie wlasnie przebralam, umylam, zjadlam sniadanie i pije kawe (bezkofeinowa ma sie rozumiec). czuje sie super, nawet nie wiedzialam, ze takie czynnosci moga uszczesliwic. tez bym chciala miec drugie dziecko, mowi sie, ze jesli pierwsze jest niegrzeczne, to drugie jest aniolkiem i na odwrot, wiec moze jednak...
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 07:45   #78
szukate
Raczkowanie
 
Avatar szukate
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 77
Dot.: dieta podczas karmienia piersią

Marta jak lody np. Algidy mogą być nieświeże???Toż to zykłe mleko z cukram i ze śmietaną.. Truskawkowe źle???Rozumiem świeże, może wyskoczyć wysypka ( tak naprawdę to żadna tragedia)Ja urodziłam na samym końcu kwietnia więc na wysyp truskawek młody miał ok 1,5 mies. Najpierw zjadłam 5, nastepnym razem 10, potem kupiłam więcej i okazało sie,że spokojnie mogą wcinać truskaweczk A co dopiero truskawi w lodach???Dziewczyny jak nie mogą świeżych truskawek to jedzą dzem truskawkowy wiec myslę,że lody truskawkowe jeszcze mniej mogłyby zaszkodzić. Zawsze możesz zjeść śmietankowe. Co do Twoich opisów to wnioskuję,że ona nie ma kolek tylko tę nerwicę o której Ci pisałam ( Często myloną z kolką) Z tego co wiem to kolka to prawdziwy koszmar. Dziecko wygina się, pręży, nie płacze tylko wręcz drze się. Nie można go w żaden sposób uspokoić. Nie pomaga tulenie, smoczek, pierś, noszenie na rekach... Także głowa do góry , przyjmij sobie własnie coś dobrego i słodkiego na poprawe humoru. Moja dwójka chłopaków w wieku niemowlęcy to były i są a jeden jest aniołami , ludzie nie mogą wyjść z podziwu ale ja cały czas sie usmiecham i czuję się bardzo szcześliwa, w 6 tyg wróciłam do treningów, spotykam się z ludżmi, pod koniec lipca pojechałam z dziećmi nad morze( niektórzy puskali się w czoło )ale pojechałam i było super.Owórz sie Martuś na zycie i na przyjemności ,które z niego płyną. Może to brzmi banalnie ale dzieki takiemu podejściu moje dzieci są usmiechniete a maż uwielbia wracać do domu
szukate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 13:32   #79
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: dieta podczas karmienia piersią

moja Marysia ma juz prawie 3 miesiące, staram się jeść wszystko ale w małych ilościach, jest coraz lepiej. czasami pozwalam sobie na malutkiego kotlecika smażonego (naprawde malutkiego). czekolada ją raz uczula raz nie, może to zalezy od tego co jadlam oprócz czekolady? w kazdym razie pierwszy miesiąc najgorszy-jak to mowia nasze mamy i babcie, najwazniejsze to starac sie nie poddawac i zjadac wszystko po troszku, zeby dzidzius sie przyzwyczail do innych smakow!
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-24, 01:09   #80
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Smile Dot.: dieta podczas karmienia piersią

Gratulacje, że przeżyłaś ten najgorszy okres bardzo dzielnie . Teraz będzie tylko coraz lepiej.

Pozdrawiam
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 15:09   #81
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
kawa w czasie karmienia...

...kochane moje.... wiecie cos o piciu kawy w czasie karmienia ?... bardzo prosze o pomoc i przepraszam jesli watek juz byl
myycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 16:05   #82
frytusia2000
Raczkowanie
 
Avatar frytusia2000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 31
Dot.: kawa w czasie karmienia...

oj, myycha skąd ten pomysł? oczywiście że nie powinno pić się kawy ani mocnej herbaty! kofeina przechodzi do pokarmu i może zaszkodzić didziusiowi, nadmiernie go pobudzić na przykład. powstrzymaj się jeszcze, myślę że warto i przezuc sie na soczek jabłkowy i wodę niegazowaną. aha zapomniałabym - kawa inka czy inna zbożowa z mlekiem jak najbardziej!!!! dobrze wpływa na pokarm .
__________________
Frytusia2000
frytusia2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 16:17   #83
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: kawa w czasie karmienia...

dzieki bardzo... to nie dla mnie.... ja dzidziusia jeszcze nie mam ... ale w rodzinie jest 2dniowy :P.... bardzo dziekuje za pomoc
myycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 16:17   #84
vincencik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 245
Dot.: kawa w czasie karmienia...

eeee bez przesady jedna mała czarna tuż po karmieniu napewno Wam nie zaszkodzi...
__________________
One Ring To Rule Them All...
vincencik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 16:27   #85
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: kawa w czasie karmienia...

tez mi sie tak wydaje ze jedna nie powinna zaszkodzic (szczególnie jak mamusia ma niskie cisnienie), najlepiej rozpuszczalna i oczywiscie nie za mocna
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 16:32   #86
Sonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 231
Dot.: kawa w czasie karmienia...

Jeśli mama ma kłopoty z ciśnieniem (zbyt niskie), to oczywiście jedna kawa z mlekiem nie zaszkodzi. Można ją wypić bez wyrzutów sumienia
Sonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 17:17   #87
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: kawa w czasie karmienia...

skoro w ciazy mozna to i w czasie karmienia. Tylko bez przesady, nie za mocna i jedna dziennie jest ok. Ja jak zaczelam po porodzie pic kawke to maly przestal spac, wiec przestalam pic. Teraz synek ma juz 8 miesiecy i czasami sie skusze.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:10   #88
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: kawa w czasie karmienia...

U mnie w szpitalu mogłam pić kawę i w trakcie porodu i po, oczywiście bez przesady. Teraz też piję ale słabiutką albo bezkofeinową. Trochę się ograniczam ze względu na refluks małej.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 21:24   #89
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: kawa w czasie karmienia...

Najlepiej wypić zaraz po karmieniu i to nie rozpuszczalą ale z ekspresu no i obserwować dziecko ... wiadomo jak będzie zbyt pobudzone to trzeba się jednak wstrzymać
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 07:00   #90
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: kawa w czasie karmienia...

Cytat:
Napisane przez agatha_c
Najlepiej wypić zaraz po karmieniu i to nie rozpuszczalą ale z ekspresu no i obserwować dziecko ... wiadomo jak będzie zbyt pobudzone to trzeba się jednak wstrzymać

Agatha to z ekspresu jednak lepsza/zdrowsza od rozpuszczalnej? To dobra wiadomosc dla mnie bo ja nie lubię rozpuszczalnej kawy, dla mnie to nędzna namiastka tej prawdziwej
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.