Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-10, 20:51   #1861
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Widzę, że są tu osoby, które się na tym znają, więc może mi doradzicie:
otóż: marzy mi się kolczyk w nosie, ale nie taki zwykły,(mała kropeczka)tylko dokładnie coś takiego jak w załączniku.
I moje pytanie jest: czy do tego potrzeba specjalnie większej dziurki, czy specjalnego kolczyka? Jeśli tak, to skąd go wziąć, bo jak do tej pory spotkałam się z takimi obręczami tylko z grubym pręcikiem.

załączniki nie chcą się ładować więc wklejam linka:
http://b33.grono.net/20/152/gallery-...19-500x500.jpg
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 14:58   #1862
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

sa tez takie grubosci 1,2 wiec ani specjalna dziurka ani specjalny kolczyk
zajrzyj na wildcat.pl
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 07:39   #1863
joasia0172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

witam chciałam sie zapytac czy to normalne przekułam nos w czerwcu i nie raz czuje jak by mi sie tam ropa zbierała:/ i to mam prawie od samego poczatku i tez mam problem z znalezieniem kolczyka jak mi przekuwano to dali mi taki jak do uszu z taka zaczyczka teraz chce zmienić na taki zakrecony ale nie moge jego wsadzić mam całą "dziurke" podrażnioną:/
joasia0172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 08:49   #1864
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez joasia0172 Pokaż wiadomość
witam chciałam sie zapytac czy to normalne przekułam nos w czerwcu i nie raz czuje jak by mi sie tam ropa zbierała:/ i to mam prawie od samego poczatku i tez mam problem z znalezieniem kolczyka jak mi przekuwano to dali mi taki jak do uszu z taka zaczyczka teraz chce zmienić na taki zakrecony ale nie moge jego wsadzić mam całą "dziurke" podrażnioną:/

to ja mam kolczk dłużej i tylko na początku przez tydzień przemywałam go spirytusem kosmetycznym. Teraz jak mocno zahaczę kolczyk o bluzkę to mnie boli przez dzień. ale nigdy mi nie ropiał... ja mam uczulenie na nikiel i noszę kolczyk ze stali chirurgicznej,więc może ty też masz uczulenie i powinnaś zmienić kolczyk...
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 11:02   #1865
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość
to ja mam kolczk dłużej i tylko na początku przez tydzień przemywałam go spirytusem kosmetycznym. Teraz jak mocno zahaczę kolczyk o bluzkę to mnie boli przez dzień. ale nigdy mi nie ropiał... ja mam uczulenie na nikiel i noszę kolczyk ze stali chirurgicznej,więc może ty też masz uczulenie i powinnaś zmienić kolczyk...
za krótko przemywałaś,przemywałaś złym specyfikiem
na dodatek jeśli wiesz,że masz alergię na metale to akurat stali nie powinnaś nosić
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO

Edytowane przez miss venflon
Czas edycji: 2010-02-12 o 11:03
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 11:07   #1866
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
to nie jest moja droga kwestia gustu, bo wyboru owszem... to tak jakbys poszla do chirurga wyjac znamie i zobilby to tepym, zardzewialym narzedziem zwyczajnie niestosownym do zabiegu.
szczerze powiedziawszy nie chce mi sie czytac calego watku, bo rece by mi opadly, ale domyslam sie, ze ktos juz tlumaczyl dlaczego IGLA JEST LEPSZA. porownaj sobie ostrosc kolczyka z pistoletu a igly czujesz te subtelna roznice...?

tak wiec kolczyk rozrywa tkanke, a igla ja przekluwa.

glupoty piszesz Ty. ale to jak walka z wiatrakami, myslisz, ze jestes madrzejsza, chociaz nie masz zadnego doswiadczenia, wiedzy medycznej, o sterylnosci etc. jak Miss Venflon


i pomysl... czy kiedys przekluwali na lewo i prawo pistoletami inne czesci ciala?
NIE. a wiesz czemu zaczeli? bo stalo sie to modne... wiec wspaniale kosmetyczki, ktore zarabiaja na glupocie(tak, to jest glupota) takich jak Ty strzelaja sobie w nosy, pepki, o jezykach tez slyszalam...

i powiem ci jeszcze na koniec, ze co jak co, ale mi nie zarzucisz, ze nie mam porownania. sama bylam kiedys mala i glupia co zaowocowalo wizyta u kosmetyczki i przekluciem nosa pisoletem.
nie dosc, ze strzelila mi w nos kolczykiem, wyjela go i od razu wsadzila cienki, z kuleczka na koncu, ktory byl za krotki do opuchlizny i w efekcie dziurka zarosla od wewnatrz, to jeszcze jak poszlam drugi raz, znowu strzelila pistoletem i godzne meczyla sie z wlozeniem KOLCZYKA, ktory jest przeznaczony do tej czesci ciala.
przez to wszystko oczywiscie mialam ziarnine, bo przciez nos byl non stop podrazniany... Ja jestem juz na tyle dojrzala i umiem korzystac z zasobow internetu, ze wiem kto ma racje, a kto nie. Tobie tego brakuje ;]
i skwituje to tylko tak: glupi ma szczescie, ale co drugi

zyj sobie dalej w nieswiadomosci, ale nie szerz tych bzdur. dziekuje.

Miss, chyba az za cierpliwa, takim osobom sie nie przemowi do rozsadku...
opuchlizna nie robi się od razu po przekłuciu... ale kosmetyczka powinna sprawdzić czy kolczyk jest dopasowany. Nie wierzę że ci dziurka zarosła z kolczykiem w środku... I nie wierzę że kosmetyczka zmieniła ci kolczyk od razu po przekłuciu...
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 09:09   #1867
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

A jakiej średnicy powinno być to koło, żeby spokojnie sięgało od przebicia do dziurki nosa?
które z tych wybrać?
http://piercing.bazarek.pl/category/42796/kolka-12-mm.html

A i czy np jeśli znalazłam mniejsze (1,0mm), nie byłoby lepsze?

Edytowane przez zupa_grochowa
Czas edycji: 2010-02-13 o 09:13
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 11:07   #1868
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez zupa_grochowa Pokaż wiadomość
A jakiej średnicy powinno być to koło, żeby spokojnie sięgało od przebicia do dziurki nosa?
które z tych wybrać?
http://piercing.bazarek.pl/category/42796/kolka-12-mm.html

A i czy np jeśli znalazłam mniejsze (1,0mm), nie byłoby lepsze?
piercer dobierze ci odpowiedni rozmiar
a takie miejsca nie sa dobre do kupowania kolczykow
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 12:13   #1869
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość
opuchlizna nie robi się od razu po przekłuciu... ale kosmetyczka powinna sprawdzić czy kolczyk jest dopasowany. Nie wierzę że ci dziurka zarosła z kolczykiem w środku... I nie wierzę że kosmetyczka zmieniła ci kolczyk od razu po przekłuciu...
nie wiem co chcialas udowodnic tym postem? swoj brak wiedzy?

co z tego, ze opuchlizna nie robi sie od razu po przekluciu? jakbys sie orientowala w tym temacie, to wiedzialabys, ze kolczyk musi byc dluzszy, by opuchlizna, ktora moze wystapic, go nie wchlonela
Wierzyc nie musisz, dla mnie to nic nadzwyczajnego, skoro juz pierwszego dnia kolczyk podszedl do gory, a badzeiwna kuleczka na koncu nie pozostala w nosie lecz w kanale.
no i nie musisz wierzyc, ze zmienila mi kolczyk od razu po przekluciu, nie miala W OGOLE pojecia o przekluwaniu ciala, wiec to tez nic nadzwyczajnego nie jestem mitomanka i nie mam potrzeby wymyslac, a ze szukasz zaczepki to trudno, tutaj nie znajdziesz
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 17:48   #1870
angela447
Zakorzenienie
 
Avatar angela447
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 4 623
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

jakieś dwa tygodnie temu wyrosła mi wokół kolczyka taka gulka jakby przeźroczysta nic z niej nie leci tlyko na początku trochę bolała przemywałam ją spirytusem salicylowym tak jak kazała mi percerka lecz nie widziałam różnicy wybrałam się do dermatologa i przepisała mi maść metronizadol smaruje nią tą gulkę 2 razy dziennie juuż przez 2 tyg.,trochę się zmniejszyła ale nie sądze by zeszła mi cała jeszcze na dodatek wyskoczyła mi mała czerwona jakby krostka na tej gulce. Wygląda to okropnie dalej smaruje tą maścią ale nie wiem czy to pomoże,miał ktoś coś takiego ? od czego jest to spowodowane? dbam o kolczyka i reularnie go przemywam ;/
__________________
A ile wdechów do wzięcia i do oddania A ile słów do padnięcia i do powstania
A ile zwątpień do przeczekania, do wytrzymania A ile spojrzeń do ogarnięcia i wysłania
Wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post44006397

Grudzień
angela447 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 08:10   #1871
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
nie wiem co chcialas udowodnic tym postem? swoj brak wiedzy?

co z tego, ze opuchlizna nie robi sie od razu po przekluciu? jakbys sie orientowala w tym temacie, to wiedzialabys, ze kolczyk musi byc dluzszy, by opuchlizna, ktora moze wystapic, go nie wchlonela
Wierzyc nie musisz, dla mnie to nic nadzwyczajnego, skoro juz pierwszego dnia kolczyk podszedl do gory, a badzeiwna kuleczka na koncu nie pozostala w nosie lecz w kanale.
no i nie musisz wierzyc, ze zmienila mi kolczyk od razu po przekluciu, nie miala W OGOLE pojecia o przekluwaniu ciala, wiec to tez nic nadzwyczajnego nie jestem mitomanka i nie mam potrzeby wymyslac, a ze szukasz zaczepki to trudno, tutaj nie znajdziesz
nie szukam zaczepki, po prostu mam salon kosmetyczny, kosmetyczka która pracuje nigdy nie podjęłaby się zmiany kolczyka od razu po przekłuciu... Zaprasza na zmianę kolczyka po dwóch tygodniach, albo dłużej w zależności od gojenia. Zawsze pyta klienta jaką metodą chce przekłuć... to każdego wola i własny wybór. Nie szukam zaczepki tylko wydało mi się to co najmniej dziwne...

miss , od zwykłych kolczyków mam uczulenie, lecz jak noszę ze stali chirurgicznej uczulenia nie mam...
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 09:58   #1872
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

bo w stali chirurgicznej jest mniej niklu, co nie znaczy, ze nie moze uczulic.
wyobraz sobie,ze salon salonowi nie jest rowny... ;]
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 10:02   #1873
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Pokaż wiadomość
nie szukam zaczepki, po prostu mam salon kosmetyczny, kosmetyczka która pracuje nigdy nie podjęłaby się zmiany kolczyka od razu po przekłuciu... Zaprasza na zmianę kolczyka po dwóch tygodniach, albo dłużej w zależności od gojenia. Zawsze pyta klienta jaką metodą chce przekłuć... to każdego wola i własny wybór. Nie szukam zaczepki tylko wydało mi się to co najmniej dziwne...

miss , od zwykłych kolczyków mam uczulenie, lecz jak noszę ze stali chirurgicznej uczulenia nie mam...
po tym co piszesz stwierdzam ,że ani ty ani tym bardziej twoja kosmetyczka na piercingu się nie zna
niech zgadnę jej wiedza bazuje na jednodniowym kursie pana Miazka-macie łady certyfikat na ścianie?
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 20:31   #1874
marzena1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 60
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

kOLezanki podpowiedzcie mi coś. Co to moze byc Kolczyk zrobiony ok 3 m-ce temu wszystko bylo super dlugo, jakies 10-12 dni temu powstala kolo dziureczki taka dosc twarda malusienka gulka. Myslalam ze zejdzie, ale wciaz jst, ani nie rosnie, ani nie maleje, nie boli, nie swedzi, co to moze byc i jak si e tego pozbyc?
marzena1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 22:16   #1875
XnowX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez marzena1979 Pokaż wiadomość
kOLezanki podpowiedzcie mi coś. Co to moze byc Kolczyk zrobiony ok 3 m-ce temu wszystko bylo super dlugo, jakies 10-12 dni temu powstala kolo dziureczki taka dosc twarda malusienka gulka. Myslalam ze zejdzie, ale wciaz jst, ani nie rosnie, ani nie maleje, nie boli, nie swedzi, co to moze byc i jak si e tego pozbyc?
no to takk
powiem ci szczerze nic juz nie mozesz zrobic..
niestety ale umierasz
przykro mi
XnowX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 10:05   #1876
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez marzena1979 Pokaż wiadomość
kOLezanki podpowiedzcie mi coś. Co to moze byc Kolczyk zrobiony ok 3 m-ce temu wszystko bylo super dlugo, jakies 10-12 dni temu powstala kolo dziureczki taka dosc twarda malusienka gulka. Myslalam ze zejdzie, ale wciaz jst, ani nie rosnie, ani nie maleje, nie boli, nie swedzi, co to moze byc i jak si e tego pozbyc?
ziarnina
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 20:47   #1877
marzena1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 60
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

to moze zrobic sie tez po dluzszym czasie? Bo od przeklucia minelo juz troche ok 3 m-ce. I trzeba z tym do lekarza isc? no i czy to jakoś "zagraża" kolczykowi i miejscu przekłucia?

Edytowane przez marzena1979
Czas edycji: 2010-02-22 o 20:49
marzena1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 13:20   #1878
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

tak, moze.
poczytaj o ziarninie, moze nawet wystarczy przeszukac ten watek..
jak widzisz jednak twoj kolczyk musi podrazniac kanal ;]

a co do zagrazania - to po pierwsze poczytasz sobie, ale nie, nie zagraza. do lekarza tez nie musisz isc, chociaz na twoim miejscu bym poszla, zeby wypalic. ja przynajmniej tak zrobilam, bo dla mnie to nieestetyczny widok.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 18:47   #1879
marzena1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 60
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja to mam takie malusienkiie ze to nawet nie przekracza 2 mm. wiec malusienkie. Czytalam ze nacierac to mozna aspiryna z sola fizjologiczna, czy to badziewie? To wypalanie boli?
marzena1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 21:16   #1880
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

tak mozesz probowac tym co napisalas
nie wypalanie nie boli, bo to nie jest unerwione.
z 2mm moze sie zrobic wiecej wiec nie chwal dnia przed zachodem slonca...
mozesz jeszcze upewnic sie u dermatologa czy to to, ale sadze, ze sie nie myle.
a, i zmien ten badziewny kolczyk z kulka o ile nadal go nosisz ;0
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 13:58   #1881
bubelek
Raczkowanie
 
Avatar bubelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 75
GG do bubelek
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

mam dośc głupie pytanie takze błagam nie bijcie mnie za to ale mam mieć badanie a konkretnie rezonans magnetyczny i musze kolczyka wyciągnąć, mam go od października i nasłuchałam sie róznych głupot że nawet przez tą godzinke delikatnie dziurka może sie zacząć zarastać , prawda to? czy mogę być spokojna?nie wspomne ze mam tego kolczyka w kształcie litery L i nie potrafie go założyć kupiłam sobie prosty kolczyk z kuleczką na końcu ale jak go włożyłam to ledwo co tą kuleczke było widać przy końcu dziurki więc chyba nie jest dobry ?
bubelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 14:50   #1882
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Taki kolczyk nie jest dobry, pisalam o tym strone, dwie wczesniej wiec poczytaj dlaczego.
juz lepiej utnij te kulke i po rezonansie wloz taki kolczyk, a na wymiane go na "L" idz do studia, gdzie przekluwalas.
ewentualnie probuj w domu, jak sie nabierze wprawy to wklada sie latwo
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 15:57   #1883
izusiaax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja miaaałam dośc długo kolczyka w nosie , ale w pewnym momencie zaczął mi sie babrać zrobiła sie kuleczka i wygladała jak brodawka <fuuu> . smarowałam trybiotic i czyscilam ale nie przechodziło , wiec musiałam wyciagnac naarazie powoli mi sie goi , ale juz chce znow przebic sobie po rudiej stronie ale boje sie ze znow to sie powtorzy , a wy dziewczyny tak miałyscie ?
izusiaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 17:00   #1884
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ta brodawka to pewnie ziarnina, przeczytaj chociaz pare postow wyzej:|
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 12:44   #1885
izusiaax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

a czy można to usunąć ? ?
izusiaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 13:53   #1886
marzena1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 60
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

przecież Olcia pisala wyżej ze mozna, ona była wypalić, ja walczę aspiryna z sola fizjologiczna.. tylko problem w tym ze trochę zawsze dostanie sie do kanału i nieziemsko piecze. moze tez pojde to usunac, Olcia ile to kosztuje i czy ro calkowicie bezbolesne?
marzena1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 13:58   #1887
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez izusiaax Pokaż wiadomość
a czy można to usunąć ? ?
a czy to az taki problem przeczytac ZALEDWIE kilka postow wyzej???
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 17:10   #1888
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

widzę, Olcia, że znakomicie znasz się na piercingu. tylko na podstawie czego stwierdzasz, że to ziarnina? takiego ogólnego opisu? przecież to może być coś zupełnie innego. czasem nawet na podstawie zdjęcia nie można stwierdzić jednoznacznie. ;]
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 17:13   #1889
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

napisalam, ze mozna isc do dermatologa sie upewnic.
mowie na podstawie tego, co sama przerabialam i mnostwa historii, o ktorych czytalam w internecie.
poczytaj sama, to zobaczysz, ze jest to 'popularne'
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 21:07   #1890
eaven
Raczkowanie
 
Avatar eaven
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 255
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

wiem, co to jest ziarnina ;] nie musze czytać, żeby stwierdzic, że to jest jak określiłaś 'popularne'. zresztą specjalnie drugi raz przeczytałam Twoje wypowiedzi - zacytowałaś post marzeny i od razu napisałaś "ziarnina". później jedynie dodajesz, że na jej miejscu poszłabyś do lekarza, ale nie musi - nie widzę tu zalecenia zdiagnozowania. więc po prostu nie warto od razu nazywać problem, skoro nie wiemy o nim zbyt wiele, bo może to być coś zupełnie innego ;]
eaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-11 17:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.