Kamerzysta i Fotograf - okolice Wrocławia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-04, 12:45   #1
Nastka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102

Kamerzysta i Fotograf - okolice Wrocławia


Witam,
Potrzebuje dobrego fotografa i kamerzyste za rozsądną cenę na wesele w 2014r. Wesele w okolicach Wrocławia sie odbędzie. najlepiej, żeby byla to jedna firma kompleksowo obsługująca. Pomoże ktoś?

Nie wiem dlaczego są takie ogromne różnice cenowe.
Nastka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 08:36   #2
natalia_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 21
Dot.: Kamerzysta i Fotograf - okolice Wrocławia

Dwa tygodnie temu podpisałam umowę z firmą ProAction. Robią prześliczne zdjęcia i super filmy Nie są najtańsi... ale praktyka (10 lat na rynku ślubnym!) i sprzęt robią swoje, dlatego jestem w stanie zapłacić więcej, żeby to był ktoś nie tylko z odpowiadającym nam zmysłem artystycznym ale również odpowiednią praktyką i sprzętem.
natalia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 14:50   #3
gwiazdeczka1616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 18
Dot.: Kamerzysta i Fotograf - okolice Wrocławia

A ile kosztuje u nich pakeit foto+kamera? Możesz odp. na priv.
gwiazdeczka1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 15:38   #4
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Kamerzysta i Fotograf - okolice Wrocławia

Zapraszam do mnie, wystarczy kliknąć w reklamę aby obejrzeć moje portfolio. Ceny mam promocyjne dla miejsc, w których jeszcze nie fotografowałem.
Dojazd nie jest dla mnie, żadnym problemem, np. ostatni reportaż ślubny w 2012 roku robiłem we Lwowie.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 21:29   #5
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Kamerzysta i Fotograf - okolice Wrocławia

Jeżeli chodzi o Wrocław, to za moich czasów wybierania fotografa ślubnego zachwycałam się m.in Pośpiesznymi właśnie z Wrocławia...

Uważaj na firmy, które mają w pakiecie te dwie opcje, żeby potem Ci na wesele nie przyszedł jeden facet z kamerą i aparatem w dłoni
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 06:58   #6
Nastka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: Kamerzysta i Fotograf - okolice Wrocławia

Pośpieszni mają już ten termin zajęty. Niestety ale koszty wiekszosci firmą są przesadzone jak dla mnie
Nastka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 20:59   #7
JagodaAnderson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 13
Dot.: Kamerzysta i Fotograf - okolice Wrocławia

Nad proaction nie ma się co zastanawiać tylko rezerwować termin póki mają wolny... Jeśli tylko cena Wam odpowiada... to jestem bardziej niż pewna, że będziecie zadowoleni!

Edytowane przez JagodaAnderson
Czas edycji: 2014-02-19 o 14:15
JagodaAnderson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 08:33   #8
marikaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kamerzysta i Fotograf - okolice Wrocławia

Pan Piotr Dziosa - Fotografia Ślubna Wrocław, zdjęcie bardzo ładne, przystępne cenowo. fotografował na ślubie mojej siostry całkiem sympatycznie wszystko przebiegało z tego, co pamiętam

Edytowane przez marikaka
Czas edycji: 2013-04-18 o 08:37
marikaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 12:24   #9
ebud4321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Kamerzysta i Fotograf - okolice Wrocławia

Cytat:
Napisane przez Nastka* Pokaż wiadomość
Witam,
Potrzebuje dobrego fotografa i kamerzyste za rozsądną cenę na wesele w 2014r. Wesele w okolicach Wrocławia sie odbędzie. najlepiej, żeby byla to jedna firma kompleksowo obsługująca. Pomoże ktoś?

Nie wiem dlaczego są takie ogromne różnice cenowe.
Witam polecam fswozniak. Jest to młode małżeństwo, są osobami spontanicznymi i wesołymi. Film i zdjęcia z naszego dnia są wyjątkowe. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie dlatego najlepiej do nich napisać lub zadzwonić i wtedy oni sporządzą ofertę tak przynajmniej było w moim przypadku mam tylko do nich maila (kontakt@fswozniak.pl). W bardzo dobrej cenie miałam fotografa i kaerzystę. Naprawdę polecam najlepsze jest to że Ewelina - fotograf pomagała mi się ubrać gdy wszystkim się trzęsły ręce. Na pocztę mogę ci wysłać kilka fotek z naszego dnia
Pozdrawiam!
ebud4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 13:58   #10
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Kamerzysta i Fotograf - okolice Wrocławia

Cytat:
Napisane przez ebud4321 Pokaż wiadomość
Witam polecam fswozniak. Jest to młode małżeństwo, są osobami spontanicznymi i wesołymi. Film i zdjęcia z naszego dnia są wyjątkowe. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie dlatego najlepiej do nich napisać lub zadzwonić i wtedy oni sporządzą ofertę tak przynajmniej było w moim przypadku mam tylko do nich maila (kontakt@fswozniak.pl). W bardzo dobrej cenie miałam fotografa i kaerzystę. Naprawdę polecam najlepsze jest to że Ewelina - fotograf pomagała mi się ubrać gdy wszystkim się trzęsły ręce. Na pocztę mogę ci wysłać kilka fotek z naszego dnia
Pozdrawiam!
A ja polecam zaznajomić się z regulaminem forum, a nie spamować w każdym możliwym temacie
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 07:25   #11
agnies_podkarpacie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: Kamerzysta i Fotograf - okolice Wrocławia

aj Ci spamerzy..szczekacze nazw firm we wszystkich postach..wrrrrr !

Edytowane przez agnies_podkarpacie
Czas edycji: 2013-09-02 o 08:45
agnies_podkarpacie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.